Pravda24  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  VipShow  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  Linh ART foto


Nalezeno 52 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (everisRP (5.7.2022 13:12) reagovat
ty už byly

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Quík) (4.7.2022 6:58) reagovat
A co tepr ti neočkovanci....a mrazáky v ulicích furt nikde B-) :-D

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Jenda_) (3.7.2022 10:08) reagovat
No a nejsou? Bych řekl že už to prodělali skoro všichni, takže jsou "všichni" "překonaní". Nebo to myslíš jako že měli umřít ti co nebyli "překonaní" do nějaké doby? To fakt nikdo netvrdil.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (vvolisRP (3.7.2022 9:01) reagovat
No a na Slovensku taky mnozí zapomněli, že teď tam mají být už jen "očkovaní, překonaní nebo mrtví...". B-) Už s tím jdi do prdele, inteligente....

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Jenda_) (3.7.2022 0:47) reagovat
Statistiky mrtvých jsem bohužel žádné neviděl, ale v nemocnici jich bylo asi 8x víc. Přitom by člověk čekal, že zrovna oni tuhle konspiraci prohlédnou, a když se je lékaři pokusí falešně a zbytečně zavřít v nemocnici, aby mohli brát příspěvky na covidová lůžka, tak se nenechají. /s

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (kidal) (2.7.2022 22:45) reagovat
ale neočkovaní taky neumřeli... tak co v tom bylo za vitamíny?

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Toro) (30.6.2022 20:25) reagovat
bilanula: Kolega vaxoovce šel na 3 dávky, na ani jedné nepodepisoval informovaný souhlad, vtipné že?

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (bilanula) (30.6.2022 18:09) reagovat
A teď filozofická otázka: když jde někdo na dobrovolné očkování a podepisuje informovaný souhlas, jedná se o opravdu informovaný souhlas, když se jde očkovat na základě vládní lži? Je to opravdu informovaný souhlas, když mu na papíře píšou, že vedlejší účinky jsou třeba že ho může dva dny pobolívat ruka a dva roky po očkování se přizná, že na to pár lidí i zaklepalo bačkorama? Na normálních lécích jsou v letáku i vedlejší účinky, které se týkají jednoho z milionu, ale tady najednou ne.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (bilanula) (30.6.2022 17:58) reagovat
Mimochodem neřeším, jak moc byla účinná původní vakcína na Deltu a další varianty. Řeším jen to, že nám pořád lhali. Mě když někdo lže, tak se seknu a přestanu ho poslouchat úplně. A takhle to měla spousta lidí, jen to někteří třeba nedokázali vyjádřit slovy a začali hltat dezinfo weby aby si to zracionalizovali. Já si to racionalizovat nemusím, prostě neposlouchám lidi, kteří mi lžou.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (bilanula) (30.6.2022 17:54) reagovat
Standa42: vláda jim lhala. V oficiální propagandě stálo třeba to, že když přijde nová varianta, do několika týdnů bude nová vakcína. Když jsem očkovancům řekl, že jdou potřetí na tu samou vakcínu, tak se se mnou do krve hádali, že jsem zasranej antivaxer a že oni jdou na upravenou vakcínu proti Deltě, protože v televizi říkali.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Toro) (30.6.2022 17:08) reagovat
Vax nebo antivax, budu k vám upřímný. Před tím co jsem měl covid jsem se mu smál. No a potom co jsem ho měl, se mu směji jěště víc.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Standa42) (30.6.2022 17:06) reagovat
JInak 99% lidí co umřelo v nemocnici na covídek jsou staří, tlustí, problém se srdcem, dýchací potíže a spousta jiných sraček = umřeš na cokoliv co je silné. Silná pravá chřipka je asi tak 1000x horší než covídek, to říkám z vlastní zkušenosti měl jsem oboje. Jo a to 1% to byla smrt lidí za volantem s pozitivním testem na covídek :D tak se řeklo, že umřel na covid ne na to, že rozpůlil auto :-D

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Standa42) (30.6.2022 17:03) reagovat
Ježiši Covid je chřipečka a to každá varinta, Delta nebo Omikron oboje stejná chřipečka. Byla tady, bude tady nikdo na ní masivně neumřel. Slabé sračky a lidi co masivně kouří, mají raka, problém se srdecm atd. ty by zabila i silná chřipka. Udělejte za vším tečku :D jednu dvě tři třeba milion, očko co působí půl roku je bulshit a očkovat 2 a 3 dávku stejnou sračkou jako 1 když vir už dávno 50x zmutoval je prostě bullshit. Řekněme si to otevřeně. OčkoOvce naletěli kecům a teď jsou smutní.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Jenda_) (30.6.2022 13:32) reagovat
Kalda: Uvedené odkazy nepíšou co se tady tvrdilo (píšou že to pravděpodobně dostanou - což je pravda, covid už asi prodělali všichni - a že budou mít nějaké riziko těžkého průběhu, ale rozhodně ne všichni/většina) a co je tam napsáno (e.g. řádově tisíce mrtvých) se splnilo. Na srovnání jsem koukal furt když bylo pacientů zajímavé množství a neočkovaní suverénně vedli. Testuje se vůbec ještě v nemocnicích? A AFAIK teď převládla verze Omikronu co zmutovala a očkování obejde, ale má lehké průběhy.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (fromRP (30.6.2022 9:17) reagovat
Kalda a v listopadu a prosinci v ČR skutečně zemřely tisíce neočkovaných tempem sto lidí denně. Vzhledem k tomu, že prakticky všichni antivax propagátoři 24. února přešaltrovali na podporu putlerovy invaze, počítám ty tisíce zbytečně mrtvých za naše oběti hybridní části války v putlerově agresi proti demokratické Evropě probíhající od 20. února 2014. K těm dvěma mrtvým ve Vrběticím.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (fromRP (30.6.2022 9:00) reagovat
Kalda: očkovaní byli třeba loni na podzim, imunita na kovid je asi půl roku, navíc to zatím mutlo na omikron

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (KaldaRP (30.6.2022 8:58) reagovat
Jenda_: a ted se koukni na stavajici statistiku ohledne tezkejch prubehu (hospitalizovani na JIP) v grafu Srovnání očkovaných a neočkovaných podle zastoupení v populaci za týden 20. 06. - 26. 06. [odkaz] jsou tam sice jen 7 lidi ale vsichni jsou ockovani a neockovany nikdo a u nakazenejch jsou ockovani taky v prevaze. Tak si radsi vsichni dejte dalsi booster at nespadnete mezi nas antivaxxery :-D

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (KaldaRP (30.6.2022 8:54) reagovat
Jenda_: Zemřou stovky, ne-li tisíce lidí [odkaz] tohle je sice pro seniory ale [odkaz] a tady je dalsi vyhrozovani seniorum ze dostanou tezkej prubeh pokud se neockujou [odkaz]

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Jenda_) (30.6.2022 5:52) reagovat
Můžete mi osvěžit paměť, kdo kde třeba říkal, že "Neočkovaní se nedožijí vánoc 2021" a "KAZDY neockovany dostane tazky covid a odnesie si trvale nasledky alebo zomrie"? Fakt si to nepamatuju, řešila se smrtnost v řádu max. jednotek procent (podle věku) a následky a těžký covid podobně.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (bilanula) (29.6.2022 21:23) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: já jsem problém "modrá nebo červená pilulka" vyřešil šalamounsky. Vzal jsem si oranžovou B-) https://afrihodl.com/editors-choice/what-does-it-mean-to-orange-pill-someone/

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Standa42) (29.6.2022 19:38) reagovat
Nic si z toho nedělej, podle včelkařů jsme měli neočkovaní cituji: "Neočkovaní se nedožijí vánoc 2021". Tak nevím no, Covid jsem měl nemám vedlejší následky nic. Kolega covid měl po 2 dávce očka a od té doby po 3tí dávce má náhodnou svalovou křeč v ruce. Čím to asi bude? Covidem asi ne.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (NoxRP (29.6.2022 19:15) reagovat
Prognózy je ideální naplánovat tak dlouho dopředu, aby se na to do té doby zapomnělo, na Crhu to stačí

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Lamer) (29.6.2022 18:44) reagovat
uploader je pičus

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (29.6.2022 18:29) reagovat
Druhá z prognóz hovoří o neplodnosti. To uvidíme časem, jestli se budou schopni očkovaní debilové dále rozmnožovat a jestli ano, jak moc postižené budou jejich plody. Hlavní heslo povinného očkovaní bylo, že my neočkovaní umřeme. Jenže my jaksi neumíráme, ani nemáme problémy. Tak to prostě je. A vás to sere, že konspirátoři zase měli pravdu. Dej si modrou nebo červenou pilulku a už drž píču. Stejně je potřeba vylidnit planetu. Mezi mými oponenty a očkovanými je přímá korealce, takže by se to tady vyčistilo.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (29.6.2022 18:24) reagovat
Acho, retardi tady zas, zas vám to musím vysvětlovat jak malým dětem. První, a jediná správná prognoza je 5 let, protože pfizer dělá vakciny pro prasata, která jdou po pěti letech na porážku, takže nikdo neví co se stane po více jak pěti letech. Takže očkovaní 2021+5= 2026+. Takže tady nemelte sračky, že jste měli umřit. Umřete, nebojte se, očkovaní si koupili přítomnost a neočkovaní budoucnost. Znám dalšího borca, kterému po třetí dávce, nestojí péro a podle jeho slov: "má problémy, které dřív neměl".

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Harr) (29.6.2022 17:39) reagovat
Vetsina priblblejch antivaxleru bud vychcipala (evoluce) nebo si prozili covidove peklo a v kotrbach se jim konecne rozsvilo.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (pitr) (29.6.2022 16:44) reagovat
lekari co varovali pred ockovanim hovorili o 2-3 rokoch kedy sa zacnu prejavovat dlhodobe neurologicke ci autoimunitne problemy.. ubehol ledva rok od ockovania (velky nastup ockovania prisiel prave okolo maja-juna, dovtedy max seniori a zdravotaci) .. naopak 'experti na covid' hovorili, ze uz minulu zimu KAZDY neockovany dostane tazky covid a odnesie si trvale nasledky alebo zomrie.. tak neviem ktora strana sa teda mylila viac

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (jhty87u7) (29.6.2022 16:10) reagovat
a neockovani zjevne zabudli poumirat take, co :D proste covidova apokalypsa se nekona

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (bilanula) (29.6.2022 15:49) reagovat
Vaxeři jen odvádějí pozornost od té tuny lží, kterýma nás krmila vláda. Namátkou že očkovaný má nadosmrti od kovidu pokoj, očkování že bude tečka za kovidem a tak. To si jako myslíte, že nás "pro naše dobro" donutíte k očkování lží? To nás trošku podceňujete. Mě to blatantní lhaní dostalo do fáze, že bych radši chcípnul, než poslechnul jedinou věc od Bureše a jeho prolhanejch zmrdů.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (říkejte si cokoliv) (29.6.2022 15:48) reagovat
Říkejte si, vy hrdinové, co kdo chcete, já mám po dvou debilních očkováních Pfizerem a taky mám po infarktu. Nikde jinde žádné usazeniny, žádné pláty, nic. Všechny ostatní nejdůležitější mozkové a srdeční cévy čisté. Prostě se jedna debilní srdeční céva sama ucpala z ničeho nic. Říkejte si, hrdinové a chytráci, co kdo chcete.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (prd) (29.6.2022 15:13) reagovat
autor sam seba utesuje ze spravil dobre a nic mu to neurobi :D drzim palce v dalsom zivote :D

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (ThinkandquestionRP (29.6.2022 14:06) reagovat
Vzdyt umirate, nebo "sudden adult death syndrome" je snad neco jinyho nez newspeak pro myokarditidu po ockovani experimentalni smakuladou?

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (no-XRP (29.6.2022 13:48) reagovat
JM: Prosím o odkaz na nějaké video s oficiálním křičícím odborníkem. To by mohlo být zajímavé.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (achjo) (29.6.2022 13:48) reagovat
adams: Díky za objasnění, fiknu si nohu pod kotníkem, protože cukrovka to taky někdy dělá, někdy i horší.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (niggerjimRP (29.6.2022 13:41) reagovat
úplně v pořádku. Ten zbytek zase zapomněl že měl umřít na Covid. Prostě není čas.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (doomRP (29.6.2022 13:39) reagovat
eskalátor je pičus

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (adamsRP (29.6.2022 13:30) reagovat
Jestli nebude problém v tom, že ty trombózy dělá i covid, a horší.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Don Quijote de la ManchaRP (29.6.2022 13:22) reagovat
Eskalator: Pyco_zla odhlásilo tě to :-D

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (poškozený) (29.6.2022 13:15) reagovat
Já mám třeba po prvním očku trombózu v levý haxně. Ale co bych neudělal pro to, abych přispěl k zachráně desítky mrtvých, že jo.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Eskalator) (29.6.2022 13:12) reagovat
Ps: doom je zkurvenej nácek

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (doomRP (29.6.2022 13:10) reagovat
Kdo už je očkován, neonemocní a nikoho dalšího nenakazí, řekl Blatný 18. března 2021 14:15, aktualizováno 16:42 Ministr zdravotnictví Jan Blatný vytáhl nejtěžší možný kalibr na podporu očkování proti covid-19. „Kdo má ukončenou vakcinaci, neonemocní a nikoho dalšího nenakazí,“ řekl Blatný. p.s.: pyča zlá je kretén

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (FakYa) (29.6.2022 13:07) reagovat
Známy predáva motorku lebo po 2 dávke dostal mŕtvicu a zákaz vedenia vozidla. Dajte tomu čas, long-term prognóza následkov bola do 3-5 rokov. Pozrite si v posledných týždňoch uvoľnené dokumenty fajzru o klinických testoch pre FDA, enjoy. Krátka prognóza od supporterov bola - bez ochorenia a bez širenia - where is your god now? Aha veď aspoň nezaplňujete nemocnice. Či? A teraz zborovo poďte argumentum ad hominem :) odporúčam pozrieť kongnitívne omyly, špecificky “too much invested”, všetci sa toho dopúšťam.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Don Quijote de la ManchaRP (29.6.2022 13:05) reagovat
Napíchancům se nesmějte - ti lidé jen plnili příkazy shora a vakcinací vlastně bojovali se svým vlastním strachem o svůj holý život. Stejně tak manická fáze podpory Ukrajině (kterou už naštěstí máme za sebou) byla výsledkem strachu z války - o solidaritu šlo až na druhém místě. Takže třeba tuhle uživatel Pyca_Zla není úplně kretén, debil a blbeček - on má jenom strach z neznámého :-*

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (JMRP (29.6.2022 12:59) reagovat
Pokiaľ viem, oficiálni odborníci kričali, že budeme mať desaťtisíce mŕtvych mesačne / týždenne, pokiaľ sa nedáme zaočkovať. Potom priznali, že vakcinácia nie je tak účinná ako predpokladali - takže by tie desaťtíce mŕtvych asi niekde mali byť ... tak kde sa stala chyba v prognóze súdruhovia?

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Phepe) (29.6.2022 12:57) reagovat
Moment. Nemeli umrit neockovani? Ockaovani meli mit treti ruku nebo neco...

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (qwert01RP (29.6.2022 12:56) reagovat
noo... ještě zdražily potraviny a taky ti někdo odřel auto:-D

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Quík) (29.6.2022 12:55) reagovat
Pyca_Zla: Tak to přiznáváš neznalost základních dezinformací, které tu byly nedávno prezentovány: Takže v kostce: Záludní ještírci přepnuli vyzařování 5G sítí z negativního působení na pozitivní, tudíž čipy z vakcín v důvěřivých ovcích budou mít blahodárný vliv na jejich organismy. Co bys taky čekal od proradných ještírků, Sorose, Gatese a dalších zákeřných odpůrců Spasitele Vesmíru Putlera.

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (nornikRP (29.6.2022 12:54) reagovat
Ty dlouhodobe komplikace je dražší plyn a elektřina a nebo mám mít i nějaký jiný problémy? (Mám 3 dávky)

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (qwert01RP (29.6.2022 12:53) reagovat
nechceš jít psát ty píčoviny na jinej web? zaplatíme ti cestu

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (qwert01RP (29.6.2022 12:52) reagovat
no to snad mi neočkovaní ne? pokud vím, tak očkovaní měli prognózu dlouhodobých komplikací...

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Pyca_ZlaRP (29.6.2022 12:51) reagovat
izaku, blm-BLBe, přestaťne na chvilku smloit příspěvky o tom, jak bylo nákupní centrum, kde jste povraždili a zmrzačili hromadu civilistů, údajně prázdné a vedle měl být sklad zbraní, a reinkarnujte tyhle vaše osvícené deriváty. Zatím jediným kdo masově vraždí očkované i neočkované, jsou vaši druzija ve zbrani z Chudobince >-O B-)

Obrázek 'doba je hekticka' Obrázek 'doba je hekticka' (Pyca_ZlaRP (29.6.2022 12:51) reagovat
Svatá pravda, kd ejsou ti borci, co tu na Roamingu slibovali, jak budou očkovaní dezorientovaně běhat po ulici a obchodech a netrefí domů, až se aktivují čipy z vakcín? Kde jsou ty hromady mrtvol, naposledy byla prognóza ze srpna 2021 na únor 2022?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...