TechSvět  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  VipShow  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  MotorGuru  |  ByznysDeník


Nalezeno 11 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetosm:
   


Odebírat

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (Abdul_HasanR (6.7.2022 13:19) reagovat
Prawda: poslední popravený politik byl v roce 70 zástupce premiéra Quebecu. Byl zavražděn marxisticko-leninistickou organizací. Trudeau si podobné lidi proti sobě těžko poštve. A pointa byla jinde - to že někdo není politik neznamená, že někdo nemůže jinému vadit. Dnes v některých stačí blbý příspěvek na netu a už tě pronásleduje banda idiotů, u kterých nevíš, čeho jsou schopni. Nebo dle tebe má každý vždy držet hubu?

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (Prawda . . . ) (6.7.2022 9:34) reagovat
@Abdul_Hasan: Vždy máš dva, někdy tři tábory lidí. Jedni ho volili (podporovali), mají ho rádi. Jiným je tu úplně u prdele, no a třetí tábor lidí jsou v opozici, nemají ho rádi, a chtěli by se ho zbavit. V ČR se tento třetí tábor lidí naštve v hospodě, maximálně udělá demonstraci, pomaluje fasádu domu, hodí vejce na politika apod., V zahraničí se na politiky jde třeba nožem, hází po nich kamení, střílí se na ně. Však si vem těch atentátů, co bylo na krále, prezidenty, vysoce postavené politiky...

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (bilanula) (5.7.2022 17:32) reagovat
Abdul_Hasan: když probíhaly v lednu 2022 protivládní protesty, kde jeden z nejčastějších transparentů byl "fuck trudeau", tak Trudeu na čtrnáct dní prostě zmizel. Prej měl rizikovej kontakt a hodil se do karantény, kterou trávil na neznáném místě. Takovej to je hrdina.

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (Abdul_HasanR (5.7.2022 16:39) reagovat
Prawda: a koho tak nasral ten politik? Nebylo by lepší, kdyby on taky nenasíral lidi?

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (Abdul_HasanR (5.7.2022 16:33) reagovat
miklos-abdul: Protože nemáme tolik lidí s toaletní mentalitou, což je v některých zemích problém.

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (nx2kR (5.7.2022 15:42) reagovat
výkon povolání ochranky není everyday life, uploader je kokot.

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (nichalR (5.7.2022 10:45) reagovat
Prawda . . . : umim cist. ale omlouvam se, je to argumentace jak ze skolky. to bych zcela jednoduse mohl rici, ze nosit kondom v penezence je na 99% casu (a pro nekoho 100% casu) uplne zbytecne. nebo jak si predstavujes ochranu osob a majetku? slovni? nebo mam volat policii a dohodnout se s pripadnym agresorem, aby pockal az prijedou? a kdyz zbran uz mam, tak s ni snad nechodim cvicit a nemusim se o ni starat a cistit ji?

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (Prawda . . . ) (5.7.2022 10:27) reagovat
@nichal: Nevím, jestli to máš naučenou rétoriku nebo nechceš číst a chápat psaný text, ale o zákazu nebylo ani slovo. Já jenom říkám, že argument ''mám to na ochranu sebe a své rodiny'' je zcestný pro 9 z 10 držitelů palných zbraní. Zbraně jsou pro většinu držitelů hračky, resp. baví je o zbraních číst, baví je je používat a čistit, a tak podobně. Takže rétorika má být ''mám rád zbraně, nechte mi moje hračky'' a ne kecy o ochraně majetku a osob.

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (nichalR (5.7.2022 9:42) reagovat
Prawda . . . : to je super argument. tak ty zbrane zakazeme. co se pak stalo v brazilii? co v anglii? co ve svedsku? kriminalita vyletla. ten Pepik, co si jde pro startky do trafiky pak s klidem potkal borce, co chtel jeho penize ci telefon ci cokoliv jineho. a zrovna Trudeau je krasny priklad nekoho, kdo ma namireno rovnou do totality. a tam, jak je znamo, mohou mit zbrane jen silove slozky na plebs.

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (Prawda . . . ) (5.7.2022 8:28) reagovat
Vysoce postavený politik má ochranku se zbraněmi? Ano, proč ne, na jeho ochranu. Pepík, co si jde do trafiky pro Startky s pistolí, říkajíc, že na jeho ochranu a ochranu jeho rodiny? Koho ten Pepík tak nasral, aby musel u sebe nosit pistoli? Zbraně jsou hračky, lidi, co je nosí, střílí, čistí, ... tak je to prostě baví, je to hobby jako každé jiné. Kecy o ochraně a bezpečnosti jsou v 9 z 10 případů hloupá výmluva. Taky je lepší jezdit autem, přesto lidi kupují motocykly. ;-)

Obrázek 'Trudeau and gun ownership' Obrázek 'Trudeau and gun ownership' (miklos-abdulR (5.7.2022 7:32) reagovat
Ti, co odmítají zbraně, jsou chráněni těmi, kdo je nosí. A v ČR může získat zbroják každý, kdo není úplný debil a nemá záznam, stačí trochu času a úsilí, a přesto patří mezi nejbezpečnější země na světě.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...