MotorGuru  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  TechSvět  |  MyMuži  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou


Nalezeno 44 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (NN/A) (5.8.2022 10:27) reagovat
Majster - tak si ostatní místo dementů označil za NPCčka. Koho zajímá BBC,CNN atd o tom je snad západ :-O ? Jistě, že media neříkají vždycky pravdu, jako by někdo někdy tvrdil opak... pokud ti přesto všechno vyhází, že západ se chová stejně jako Rusko, tak nejsi NPC, ale dement :-)

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Majster) (5.8.2022 8:13) reagovat
Fascinující jak někdo označí jiného za dementa, že žere ruskou propagandu. Přitom je sám vykrmen propagandou druhé strany. Nechci vám brát iluze, ale propaganda jako propaganda. Jestli si někdo myslí že západ v podobě BBC,CNN atd. je hlasná trouba čisté pravdy tak ma kvalitně nasráno. Ti fakt nikdy nelžou co ? Nemají žádnou agendu, že ? Už to, že místo informování nám většinou vnucují názory smrdí na sto honů. Všichni lžou, když se jim to hodí.. ale to některým NPCčkám tady těžko dojde.. :-D

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (ondraxdnbR (4.8.2022 18:33) reagovat
Já nechápu jednu věc. Když je ta EU tak strašně špatná a zlá, proč už dávno všichni neemigrovali do ruska? A proč rusáci emigrujou posledních 20 let sem? Děti Putina a Lavrova žijou na Západě, ani oni nejsou tak hloupí aby nechali žít své děti v Rusku, i když by si tam jako boháči žili líp, než 99,9 % populace. Jak může být ještě někdo tak hloupý a věřit těm kecům o tom jak je russko nejlepší a všichni ostatní jsou zlí. Doufám, že ti místní trolové jsou za to aspoň placení aspoň vodkou...

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (YR (4.8.2022 15:21) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (4.8.2022 11:53) reagovat
NN/A: A já zase musím uznat, že tvoje bezobsažné bláboly silně konkurují Trojtečkovým. A nápodobně...

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (NN/A) (4.8.2022 10:51) reagovat
Těžko - musím uznat, že tvůj zjednodušený pohled na svět silně konkuruje blm. Fakt radost tohle mít v rodině...

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (4.8.2022 7:21) reagovat
Trojtečka: A už jsme zase zpátky u bezobsažného blábolení a zoufalého nálepkování. Sice bych mohl kontrovat žvaněním o tvých šéfech typu Cemper, Kartous a spol., ale k čemu by to bylo...

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (:.) (4.8.2022 6:34) reagovat
Těžko: Zeptej se svého šéfa v Petrohradě, ten ti řekne, co potřebuješ.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (4.8.2022 0:35) reagovat
fromik bejvaly: Podle mého názoru je jedinou změnou to, že se posunula hranice mezi znepřáteleným východním a západním blokem. Jednu stranu konfliktu jsme samozřejmě sponzorovali. Výdaje na zbrojení, propagandu atd. byly obrovské. A rovněž se vedla spousta válek všude po světě, stejně se vedly proxy války i válka studená. Počet obětí války v Jugoslávii je přes 130 tisíc - tedy víc než na Ukrajině. A co napsat na ty bizarní konspirační teorie o tom, co údajně potřebují údajní proruští trollové, opravdu nevím

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (4.8.2022 0:11) reagovat
Mno i přes ten tvůj oldschool život jsi nemohl zažít, že bychom přímo sponzorovali jednu stranu konfliktu tak explicitně, jasně průhledně, proti diktatuře, pohrobku větší diktatury, co to tu od 1948 do 1989 ovládala. Tohle je prostě nový, bezprecedentní, je v tom jistá forma odplaty za okupaci ČSSR. V Evropě probíhá největší válka od 1945. Proruští trolové samozřejmě potřebují buď puč (lidi v ulicích) nebo politickou stranu, což byl naplno loni antivaxí Volný blok. Ale jsou málo početní = nejsou nebezpeční

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 23:45) reagovat
fromik bejvaly: V žádné unikátní situaci v novodobých dějinách nejsme. Pseudodemokracii s přívlastkem jsme tu měli i před sametovým pučem. A protože jsem za minulé totality prožil skoro půlku života, tak vidím to, co jsem už viděl. Jen přejmenované a přebarvené. Ovšem jak by mohli jacísi kolaboranti s Ruskem někam svést stát, si opravdu nedovedu představit. To jako že když nějaký "proruský troll" napíše do anonymní diskuse třeba něco "nesprávného" o covid pasech, tak se zhroutí "náš" neomarxistický režim?

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 23:30) reagovat
Já ti jen osvětluji, proč uvidíš věci, což ještě asi neviděl. Jsme v unikátní situaci v novodobých dějinách. Já u flawed demokracie chápu strach, že by kolaboranti s Ruskem mohli svést stát skrze ruské dezinformace https://en.wikipedia.org/wiki/Disinformation_in_the_2021%E2%80%932022_Russo-Ukrainian_crisis na špatnou/ruskou stranu konfliktu, ale už asi všichni chápou, jak jsou kolabouši slabí a cenzura na dobré slovo pominula a legislativa k tomu nevznikla, pohoda.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 23:24) reagovat
fromik bejvaly: Ano - Listina základních práv a svobod, Ústava atd. jsou jen cáry papíru. A to přesně proto, že obsahují všechny ty klauzule o možnostech účelového omezování jednotlivých ustanovení zákonem. Takže stále nevidím rozdíl v tom, zda cenzuru na libovolná témata falešně zdůvodníš neoficiální účasti v jedné z mnoha proxy válek, bojem proti dětské pornografii nebo čemukoli jinému.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (blmblmblm jiz byl 2.74211x zabanovan Roumenem) (3.8.2022 23:24) reagovat
Ukrajinci Seversk uz davno nekontroluji, jen jej brani z okolnich kopcu. From ale radsi zere medialni propagandu a ukrajinske lzi a tak podle nej Ukrajinci vyhravaji. Uz jen tu protiofenzivu na jihu a v zari jsou v Moskve. :-D Jo a zapomnel ses dneska odkazat na levicackej blogysek, ty nas tupej vypatlance.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 23:15) reagovat
blmblm je místní putlerova onuce, mnohokrát usvědčení z lhaní, protože on žere ruskej TASS a předává to sem ještě teplé a neumí pochopit, že když TASS někdy lže, tak on lže. Jeho oblíbené téma je Siversk o kterém 14. 7. hlásil, že padl, protože o tom lhal TASS, Sivers je dodnes pod ukrajinskou kontrolou, na Siversku jsem tu toho zmrda krásně znemožnil. |||| no tak to jsme my, noční démoni roumingu ;).

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (blmblmblm jiz byl 2.74211x zabanovan Roumenem) (3.8.2022 23:11) reagovat
fromik je jeden z mistnich fasounu, co by nejradsi zcenzurovali kazdy odlisny nazor a tam, kde to nejde, aspon jeho nositele nejak pekne onalepkuji (antivaxer, rusky troll apod). Mimo to je to vypatlanej dement, co neudrzi v hlave vic, nez The Current Thing, tak na nej nechodte s kovidem, on jede Ukrajinu.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 23:07) reagovat
Těžko: pokud jsme ve válce, je snadnější aplikovat listinu základních práv a svobod 17/4, i když soudně by jim to neprošlo, celé to blokování CZ domén bylo "na dobré slovo" s NIC.CZ a už to dávno neblokují. Jestli někdo něco blokuje teď, tak ISP na vlastní triko.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (mahta2) (3.8.2022 23:05) reagovat
@fromik bejvaly, jasně, "antivaxer" už jako argument moc nefunguje, ale naštěstí teď můžeš "řešit" opozici jako "rusofily". Nebo si fakt jen přišel do této diskuze (která není o Rusku) spamovat jak nemáš rád Rusko?

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 23:04) reagovat
Těžko: máme dvě oběti militaristické části války s Ruskem, ve Vrběticích. Ale máme tisíce obětí v informační části války. Jakto? Když porovnáš loňská čísla mrtvých, čím blíž Rusku a silnější ruská propaganda, tím víc mrtvých při loňské podzimní vlně (Delta), než to v zimě vyřešil řádově mírnější Omikron. V Portugalsku 10 mrtvých denně, v ČR 100 mrtvých denně, v Bulharsku 200+. Existuje korelace mezi antivax šílenstvím šířeným především proruskými zmrdy a počtem mrtvých v zemích.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 23:04) reagovat
fromik bejvaly: Do takovýchto proxy válek jsme byli zataženi už nesčíslněkrát. Pořád nechápu, v čem je to tentokrát tak výjimečné. A hlavně nechápu, jak to souvisí s cenzurou na libovolná témata.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 23:00) reagovat
Těžko: ale my jsme ve válce proti Rusku, možná ne de iure, ale to nikdo není už asi 70 let, protože lidstvo si kolem toho vytvořilo ošklivácké zákony, ale de facto tam posíláme zbraně a finance za miliardy. Vrběticemi jsem jen osvětlil jak to začalo, ale klidně to začalo 24. února, kdy jsme se rozhodli (celý parlament včetně SPD) postavit se na UA stranu a zbrojit je. Rus útočí podobně na sklady zbraní třeba v Bulharsku, pak by mohl stačit prostě Occam.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 22:59) reagovat
fromik bejvaly: Že na to defekuješ ty, neznamená, že na to defekují ostatní. Zrovna včera ministr očkování prohlásil, že kdo šíří nesmysly o covidu, je proruský troll: https://www.facebook.com/vlvalek/ Jak ty dvě záležitosti souvisí, netuším. Pokud se nepletu, tak Rusko tlačí očkování taky.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 22:56) reagovat
Já ti na nějakej dávno vyčpělej kovid seru a každej normální by měl. Řešíme aktuální problémy. To by se tak rusofilům hodilo, aby někdo ztrácel čas na kovidem, společnost je schopna řešit jediný průser naráz a to je Rusko.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (mahta2) (3.8.2022 22:52) reagovat
To se tu tak bavíme o koronaviru a já nařknu cenzory z toho, že zneužívají údajnou asociaci s Ruskem k obvinění protistrany. O pár postů později máme prý vše ignorovat, protože někdo je prý "typickej ruskej troll". :-D BTW, k těm dvěma mrtvým, víte že to otevřené vyšetřování pracuje s verzí, že právě jeden z nich s GRU spolupracoval? A Casus belli to je, jen jsme ho doteď nijak nevyužili a do války s Ruskem nešli, takže jak to přesně umožňuje cenzuru "dezinformací" o Covid? Kdo je tu ten troll, hmm? :-)

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 22:51) reagovat
fromik bejvaly: Ty vraždy se takto stát samozřejmě mohly. Jen nevím o tom, že by pro to existovaly důkazy, které by prošly např. u soudu. Debata ale byla o tom, zda když něco spáchá agent na cizím území, tak se tomu říká válka. A hlavně zda tím lze zdůvodňovat cenzuru na de facto libovolné téma. Označovat za ruského trolla každého, kdo si "dovolí" zpochybnit tvrzení oficiální propagandy na libovolné téma, je typický pseudoargument oficiální propagandy.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 22:38) reagovat
Těžko je typickej ruskej troll, protože jako takový nemůže nikdy uznat, že vražda dvou českých občanů ve Vrběticích se z ruské strany mohla stát a že takové jednání je z principu casus belli. Bude relativizovat, nevěřit, banalizovat, tihle zmrdi jsou jak přes kopírák.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 22:26) reagovat
mahta2: Ve skutečné demokracii je adekvátní to, co si přeje nadpoloviční část elektorátu. Kdyby to měl člověk posuzovat podle většinového názoru Pirátstva z Roumingu, tak by totální cenzura všech "nesprávných" názorů byla adekvátní až hanba. ... Trojtečka: Jasně. Rusko posílá na zahraniční mise totální lemply. A navíc když totálně zpackají jednu akci, tak je bude posílat na další zahraniční mise místo do gulagu.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (:.) (3.8.2022 22:19) reagovat
Agenti ruska zabili dva náhodné hlídače, civilisty a občany ČR. Doteď rusko nijak nekompenzovalo ani škody na soukromém majetku, ani tyto 2 mrtvé. Jinak pěkná relativizace s tou údajností, jak krásné do sbírky rusáckých trollích hoven.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (mahta2) (3.8.2022 22:16) reagovat
V demokracii to neadekvátní samozřejmě není. V republice (jako je ta naše) to je zas jinak. Spíš je strašidelné máme všichni krátkou paměť. Jasně, dejme vládě do rukou moc cenzurovat, však jsou naprosto OK. Nějaký grázl jako Babiš, který by toho určitě zneužil se tam určitě nikdy nedostane. ;-)

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 22:07) reagovat
U nás je liberální pseudodemokracie sice teprve 30 let, ale jde o převzatý západní model, který je starý snad 100 let. Jak to bylo s údajnými útoky Ruska ve Vrběticích nevím. Fakt je ale ten, že agenti všech velmocí operovali na cizích územích vždycky. Podle této logiky bychom tedy byli ve válce pořád. Skutečné války taky probíhají neustále. Takže zdůvodňovat cenzuru čehokoli tím, že se u nás pohybovali cizí agenti nebo že se někde válčí, je stejné, jako zdůvodňovat ji třeba bojem proti dětské pornografii.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 21:55) reagovat
Těžko, ano podobně v USA. Ale jsme flawed democracy, cca 30 let teprve, takové demokracie se brání, někdy neadekvátně, ale co je ve válce, ve které jsme z rozhodnutí Ruska útoky ve Vrbětích, je neadekvátní? Listina základních práv a svobod 17/4.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 21:50) reagovat
Nebo si představte, že Německo za války blokovalo zahraniční rozhlas a jeho posluchače střílelo. Kdežto v Británii jste si mohli naladit Berlín zcela bez postihu. Britové pro pobavení poslouchali rádio Berlín a propagandistické plky Lorda Haw Haw: https://en.wikipedia.org/wiki/Lord_Haw-Haw Nebo že komunisti blokovali západní vysílání, kdežto v Rakousku jste si klidně mohli naladit Prahu.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (fromik bejvaly) (3.8.2022 21:43) reagovat
A teď si představte, kdyby ČSR v 1938 zakázala distribuci Voelkischer Beobachter, co by bylo řevu od pseudoochránců svobody, že alternativní médium trpí. https://www.fronta.cz/dokument/titulky-nemeckeho-tisku-v-zari-1938

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 21:25) reagovat
mahta2: Vtip je v tom, že vůbec není potřeba sledovat nějaká nezávislá média. Stačí si pamatovat, co tvrdila ta závislá vloni.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (mahta2) (3.8.2022 21:20) reagovat
@Těžko, fuck me, máš recht. Ale netřeba se bát. Vláda si už vyzkoušela blokování nezávislých médií (stačí je přidat do seznamu k těm "ruským"), takže příště už ty prohlášení budou úspěšně memory-holed a my budem zas jen ti konspirační teoretici.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 20:51) reagovat
Občan Y: Já jsem taky netvrdil, že za to může coronavirus.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Občan YR (3.8.2022 20:44) reagovat
@Těžko: ale coronavirus nemůže za to, že u nás je každej “odborník” a klidně i ministr s patentem na pravdu.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 20:37) reagovat
mahta2: Podle Ministerstva očkování byly covid pasy hoaxem ještě 15. ledna 2021: https://web.archive.org/web/20210115164630/https://koronavirus.mzcr.cz/dezinformace-o-covid-19/ Že očkování chrání proti onemocnění na 100 procent platilo ještě v březnu 2021: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/naockovany-se-nenakazi-ujistoval-blatny-odbornici-krouti-hlavou-147643

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (mahta2) (3.8.2022 20:31) reagovat
@Těžko, to jsou už předloňské. Loňská je třeba ta, že dvě dávky na "tečku" stačit nebudou, a že se bude očkovat na Covid sezónně jako na chřipku, bo očkování u cílových skupin funguje tak čtvrt roku.

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Těžko) (3.8.2022 20:17) reagovat
Pamatuje si ještě někdo alespoň loňské konspirace? Třeba že se chystají covid pasy? Nebo že očkování proti covidu nechrání proti onemocnění a šíření?

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (blmblmblm jiz byl 2.74211x zabanovan Roumenem) (3.8.2022 19:43) reagovat
Moje oblibena konspiracni teorie je ta, ze se politici a vlady spolcili, aby konali pro dobro sveho lidu misto sledovani vlastnich zajmu. Ze novinari a media nelzou a reportuji pravdu bez toho, aby slouzili zajmum politiku a vlastniku medii. To se vzdy muzu pochcat smichy, kdyz mi to nekdo tvrdi. :-D

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 19:36) reagovat
Russáci zkurvený, my jsme EU! A vy nuzzáckej Chudobinec B-)

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (paylotR (3.8.2022 18:57) reagovat
@Tearon: Homoradar :-D

Obrázek 'EU nas ochrani' Obrázek 'EU nas ochrani' (TearonR (3.8.2022 18:24) reagovat
Jop, zadna kospiracni teorie nebyla prokazana jako pravdiva... oh wait.. [odkaz]Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...