MotorGuru  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  Linh ART foto  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  Pravda24  |  TechSvět  |  ByznysDeník


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicet:
   


Odebírat

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (Červeňanského) (7.8.2022 12:58) reagovat
Jojo, nedělní nuda, tak trollíme, co.

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (Jožo_VlastenecRP (7.8.2022 12:50) reagovat
tomasek: Supr, tehdá se snažily učitelky aby žacstvo mělo aspoň nějakou úroveň. Dnes po havlorevoluci nechají projít každého blba a ti pak volí levičácskou pětikolku. A taky pořád otravujou s inkluzí ,globálkním oteplování a kdesicosi. Za chvílu si každej bude myslet že može být co chce ale ani podepsat se nezvládne.

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (fgdgr55) (5.8.2022 9:22) reagovat
Jojo, me prvni vzpominky na skolku jsou, jak jsme museli babiznam tam rikat 'soudruzko ucitelko', jinak byl pojeb... neskutecna zkurvenost. A dneska do nich misto soudruzek cpou zelene a genderove zvasty.

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (bu.) (5.8.2022 7:41) reagovat
Zkurvený náš vzdělávací systém. Nyní mám syna ve školce. O vše se zajímá. Každá věc z oblasti historie, vědy, techniky...vše ho fascinuje a doptává se. Těším se až to v něm ve škole zadupou. Seď, buď zticha a piš si.

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (bilanula) (4.8.2022 22:32) reagovat
Kulesi: to jsme spolu možná chodili do třídy. První týden ve škole jsme se "učili sedět", takže jsme celej den jen potichu seděli a čuměli na prázdnou tabuli. A běda tomu, kdo se pohnul nebo vydal nějaký zvuk.

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (Kulesi) (4.8.2022 21:18) reagovat
Ja vzpominam, jak jsme meli asi tri roky ma prvim stupni totalne cholerickou nasranou duchodkyni, co na nas pomalu nonstop rvala, absolutne bez duvodne. Kvalitni teror.

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (jdsulinRP (4.8.2022 12:15) reagovat
tomasek: presne tak, kundy zasrane, udernice a prisluhovacky rezimu, budovat komunismus se musi od mala a veskere naznaky svobody potreba zadusit v zarodku .... vsechny takove nebyly samozrejme, ale ty rozumne radeji drzely hubu .... :)

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (tomasekRP (4.8.2022 10:43) reagovat
když jsem nastupoval já tak to byla jedna komouška větší než druhá, taky pro mne měla jasnou volbu zvláštní školu protože jsem podle ní dislekrik a disgrafik, neprošlo ji to díky změně režimu, karty se obrátily příbuzný byl rehabilitován a povýšen zpět na podplukovníka v záloze, náčelníka štábu divize, a po pár měsících si balila kufry. Tak se režim a jeho pž¨ředstavitelé zbavoval nepohodlných lidí a jejich potomků, ale nevyšlo ji to.

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (ententeakRP (4.8.2022 9:23) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'ucirambo' Obrázek 'ucirambo' (trolo ) (4.8.2022 8:53) reagovat
hm a kolik toho naučí piče blbé...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...