ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  VipShow  |  Linh ART foto


Nalezeno 19 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Těžko) (20.9.2022 21:27) reagovat
A v tom je právě ten rozdíl mezi námi. Můj názor je, že "svůj svět" by neměl násilím vnucovat nikdo nikomu nezávisle na jeho domnělé nadřazenosti.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Ten Ruský svět, to je jen špína, všude jen zmar a Ruská bída) (20.9.2022 21:01) reagovat
"Jsou to jejich země, jejich způsob života atd. " - Ano, do tohoto bodu je to v pořádku. Problém nastává, a to co se teď děje, že Rus chce svůj Ruský svět vnutit Ukrajině, Polsku a celé Evropě, od Vladivostoku po Lisabon. Hranice Ruska končí tam, kde Rus dostane přes držku. Což se teď děje

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Těžko) (19.9.2022 20:24) reagovat
Že je Rusko z pohledu nás Evropanů a dalších obyvatel 1. světa zaostalá a divná země, je samozřejmě pravda. To je třeba Afrika taky. Hodně odlišná (i když v moderních částech už ne zaostalá) je i Čína. Odlišné jsou i muslimské země. Já si říkám - no a co? Jsou to jejich země, jejich způsob života atd. Když Rusko místo západu vyrabuje Čína, je to problém Rusů.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (GeorgethebestRP (19.9.2022 19:28) reagovat
( Human ) to máš bohužel pro Rusko pravdu. Proto se Čína nasere do války, protože čekají jak to dopadne a už si brousí zuby na to nerostné bohatství které nuzákov nabízí. Už teď z toho těží že kupují produkci která by šla do Evropy ale za ani ne polovinu, spíš třetinu toho co jsme platili my.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Human.) (19.9.2022 19:10) reagovat
Jediné leninské peklo a přírodní bohatství vyrabované jim tam dělá komunistická Čína. Na Sibiři by mohli vyprávět. ;-) Když si srovnáme jak tu po pádu komunizmu byli všichni holé zadky a teď po 33 letech "rabování" si češi z plezíru jezdí na pohřeb anglické královny tak ač není vše ideální tak jsme si objektivně výrazně polepšili. Jen ti rusáci jsou pořád stejně holé prdele.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (cyklistaRP (19.9.2022 19:06) reagovat
Těžko má výjimečně pravdu, Rusko je vlastně taková větší africká rozvojová země, která by bez pomoci civilizovaných zemí žila dnes na úrovni doby kamenné.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Těžko) (19.9.2022 18:34) reagovat
Tou plánovanou kolonizací mám na mysli to, že západní firmy tam kromě vydělávání na sekané v housce chtěly hlavně samy těžit plyn, ropu, nerosty atd. tak, jak to s oblibou činí v rozvojových zemích a vydělávat na tom místo Ruska. Že život v Rusku nebyl za Stalina žádný med, je samozřejmě jasné. Jenže ono to bylo stejné peklo i za agenta Lenina. Takže varianty byly 1) Stalinské peklo + přírodní bohatství Ruska patřící Rusku 2) Úplně stejné leninské peklo + přírodní bohatství Ruska vyrabované západem.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Rusák zpátky do Chudobice!) (19.9.2022 17:20) reagovat
@qwert01: Vysvětli to mužikům, kteří se ládují těma americkejma sračkama v Bělorussácku, přičemž Nuzno&Tóčka jim nevoní? Jako dá se žít, samozřejmě. Ale nuzáci přišli o víc. Což je dobře, pravý Rus nic z dekadentního západu, na který plive, nepořebuje. Jediné co je pravému Rusovi "nuzno" je se nechat rozstřílet na sračky pro sen chcípajícího taxikáře. Tak bude pravý Rus konečně šťastný

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (qwert01RP (19.9.2022 16:44) reagovat
no ty vole, bez mc donaldu, kfc a starbucks se snad nedá žít:-D ... ti rusáci musí trpět

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Rusák zpátky do Chudobice!) (19.9.2022 15:49) reagovat
Ale ta myšlenka s oponou se mi líbí. Podle mnohých proruských komentářů je Rusko nesvéprávné, pokaždé ho k něčemu jiné státy přinutí, a všelijak jím manipulují. A tupý Rus to všechno poslušně udělá. Je to jako jednat s nějakým mentálně zaostalým přerostlím omezencem, co pro zábavu napadá okolní lidi, a snadno se nechá přesvědčit k nějakým násilnostem. Izolace je jediné humánní řešení. Klidně si myslete, že jsem sluníčkář, určitě by se problém s Rusy dal řešit i jinak, ale já jsem pro izolaci 8-)

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (FilipesRP (19.9.2022 15:46) reagovat
(miklos-abdul): Jistě, Stalin byl skvělý vůdce. Jen bych nechtěl jít tam, kam svůj národ vedl. Konec konců on asi i Satan je skvělý vládce, ale nějak k němu nikdo nechce. :o)

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Pyca_ZlaRP (19.9.2022 15:45) reagovat
@miklos-abdul: Stalin byl genální, donutil Rusáky aby se zabíjeli mezi sebou (asi to tak práce nedalo, Rusům se to i docela líbilo, stačilo jim říct že se jich pak svět bude bát, a už to jelo). Snad po chcípajícím Taxikáři nastoupí někdo podobný, a Rusi budou mít v izolovaném Rusku nějakou zábavu. Hlavně je nepouštět z toho jejch Chudobince ven B-)

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Pyca_ZlaRP (19.9.2022 15:42) reagovat
To těžko, tomu se neříká kolonizace, ale investice do rozvojových zemí :-D. Extrémně líných a zaostalých rozvovojých zemí, kde se sere do díry v zemi, namísto do porcelánové studánky :-D.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (miklos-abdulRP (19.9.2022 15:42) reagovat
Co to melete, každému musí být jasné, že Stalin byl skvělý vůdce!

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (cyklistaRP (19.9.2022 15:41) reagovat
No tvl. těžko, žádný kolonizátor nikdy nezničil žádný stát tak, jak si rusáci sami ničí Rusko.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Rusák zpátky do Chudobice!) (19.9.2022 15:40) reagovat
:-D :-D Tou kolonizací Nuzákova máš na mysli to, že jim tam zahraniční investoři postavili továrny, protože Rusáci samotní nebyli schopní vyprodukovat něco, co by bylo na Západě konkurenceschopné? A taky že tam měli MCDonald, na který stávali frinty a teď, co skončil, tak se ho pokoušejí nahradit pomocí Nuzno&Točka? Tak s tím už mají Rusové utrum, to je pravda ;-).

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Jungle Rabbit) (19.9.2022 15:37) reagovat
Ty mas teda tezkou dusevni poruchu.

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Těžko) (19.9.2022 15:32) reagovat
Ten obrázek je naprosto přesný. Nadržení kolonizátoři dodnes nemůžou skousnout, že to s kolonizací Ruska už už vypadalo tak nadějně a ono to zase nevyšlo. Vlastně to bylo opakování krátké šance během vlády trojského koně Lenina, do které hodil vidle Stalin. :-D

Obrázek 'gorby a putin' Obrázek 'gorby a putin' (Ruska mentalita: lhat, krast, vrazdit ) (19.9.2022 15:24) reagovat
Akorát že teď milí Rusové nebudou mít v samoděržaví poloviny Evropy, která by ten jejich sociálistický zázrak financovala. Hezky za svý, molodci B-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...