MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  VipShow  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24


Nalezeno 11 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetsedm:
   


Odebírat

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (PP) (23.9.2022 8:44) reagovat
A point je v tom, že to komentuje hispánec, který je neither white nor black?

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (Dr.Str.R (23.9.2022 7:54) reagovat
Nechci být nacista jako ta černá holka.

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (dastardlyR (23.9.2022 6:42) reagovat
.... aaand a wild leftoid "citizen' appears, attempting to mislead us into missing the point entirely...

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (Občan YR (23.9.2022 2:17) reagovat
Jak tupá černoška ospravedlňuje tupost nějakého bělocha?

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (autokratorR (22.9.2022 21:58) reagovat
to tupé černé dvounohé mluvící zvíře tam dole má pravdu. mám rád druhovou a rasovou rozmanitost a nějaká béžová masa jednoho lidstva mi připadne nudná. A zoofilie a negrofilie, obě cítím tak nějak stejně, mi vždy byly cizí.

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (PlatanR (22.9.2022 19:07) reagovat
ja se pridavam, nikdy se dobrovolne nedotknu cerneho tamtoho co je na videu dole, tezko rict jak to nazvat, protoze chci udrzet svou pokrevni linii cistou a bilou, a pro jistotu se chci udrzet cely cisty a bily B-)

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (wd43) (22.9.2022 19:04) reagovat
Cernosi maj Jazz a sprint na sto metru, a taky ghetta a spoustu zmrdu, belosi maj Mozarta, prumysl, ale zase sem tam stavi koncentracni tabory. Pravda je ze kyvadlo se za poslednich 80 let vykyvlo pouze k diskutovani o koncentracnich taborech, a zapomina se na ty Mozarty, ale ono se to zase zkyvne na druhou stranu a pak opet bude v Evrope sranda. Staci aby v EU nebylo jidlo na mesic, a pak jsem zvedavy na ty evropske hodnoty. Nemci kdyz sli do valky, tak byli hladovi a meli o "Nemecko" existencialni strach.

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (WujcR (22.9.2022 19:04) reagovat
Human.: Všechno je chyba bílé rasy. To neříkáš nic nového... :-D :-D :-D :-D

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (Human.) (22.9.2022 16:57) reagovat
Hele všechno je to jen o kontrole lidí (stejně jako kdysi náboženství, dnes zas ekologismus a tyto rasistické sračky) kdyby na to zdegenerované bílé hovna nereagovali, tak by to nebylo téma. Ale v momentu, kdy z toho udělali subjekt(falešné) morálky, tak se narcisové a sebestředné hovna přes to budou chtít vymezovat vůči ostatním, že oni jsou jako ti "lepší". Problém je v bílé mase, která je v mediánu tupá, sebestředná a hedonistická.

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (wd43) (22.9.2022 16:35) reagovat
...because you are a slave, Neo. Like everyone else you were born into bondage. Into a prison that you cannot taste or see or touch. A prison for your mind. ;-)

GIF 'co dodat?' GIF 'co dodat?' (JohanR (22.9.2022 16:21) reagovat
Pure, infinite truth. I don't know why it is forbidden to promote the white race, moreover when it is in the minority.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...