HobbyDeník  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět  |  VipShow  |  MyMuži  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky


Nalezeno 28 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (ModerátorR (30.9.2022 20:16) reagovat
-> koš

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (Human.) (29.9.2022 21:26) reagovat
Já tu ale nikde nepíšu, že to rusové jistě udělali. Jen se zamýšlím, proč by to mohli zrovna oni udělat. A že rusáci lžou jen otevřou hubu a provedli a dále provádí všechny myslitelné válečné zločiny, genocidu, masové hroby, vraždy civilistů, loupeže i porušení zásad mezinárodního práva od A do Z, že s chartou OSN si vytírají řiť a vydírají celý svět jadernými hrozbami, to je dobře zdokumentovaná realita. Řekni že to není pravda, panáčku.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (MerlinR (29.9.2022 21:01) reagovat
@Human.: Vlastizradu? Tak se teď říká tomu, když někdo poukáže na to, že lžete? :D

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (Human.) (29.9.2022 20:52) reagovat
Ty se sám modli ať to uhraješ na palici až budeš u soudu pro vlastizradu. Modlu ti brzo vyhodí z okna nebo střelí u zdi tak si vymysli imaginárního cara abys měl v cele ke komu hrbit hřbet.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (MerlinR (29.9.2022 20:52) reagovat
@mrc: [odkaz]

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (MerlinR (29.9.2022 20:35) reagovat
Jako nevím, jestli se ta posedlost, kterou trpíte, dá léčit. Ale za zkoušku by to jistě stálo. Fakt, zkuste to. Bude to pro vaše dobro, přihlašte se na léčení. Možná to nepomůže, ale aspoň by se to po dobu léčení nemělo zhoršovat.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (miklos-abdulR (29.9.2022 20:33) reagovat
Zdroj na to testování dronů?

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (Human.) (29.9.2022 20:05) reagovat
Ano, přesně to mě napadlo - funkční Nord Stream okolí Putina láká k jeho likvidaci a snadnému obnovení dodávek do Evropy a uklidnění situace. Zatímco bez Nord Streamu si Putlerovou likvidací nepomůžou. A odstřižení Německa do budoucna, kdyby přeci jen uklouzl na kremelském parapetu když tam spáchali několik děr na různých místech aby to nešlo jen tak opravit. A jestli se dotknou i trubek, které jim nepatří, máme tu článek 5, na to možná Putler taky sází že klepec Ukrajinou mu doma neodpustí ale od NATO jo.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (nornikR (29.9.2022 19:57) reagovat
Je jim jasný, ze ten jejich režim a ono už moc nevydrží a nechtějí, aby ti co tam budou po nich měli možnost prodávat do Evropy. Už jedou jen politiku spálené země.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (Human.) (29.9.2022 19:55) reagovat
Merlin: Po posledním půl roce co rusáci všechno provedli a porušili mě nepřekvapí už ani jaderný úder na Kyjev s vysvětlením že američani si sami zničili farmy s covidhusami co si rusáci vymysleli na jaře. S Putinem teď koluje hezké video - vždycky řekne A, pak je střih a celé to druhou větou vyvrátí a takhle dokola asi 2 minuty. Tolik k čistě nulové kredibilitě ruské strany, lži a nic než lži. Vždyť těm jejich lžím už "věří" jedině vlastizrádná 5. kolona tvého typu, resp. dělá že jim věří.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (mrc) (29.9.2022 18:46) reagovat
Jasne, mohlo zato USA, ktoré už v lete varovalo pred rizikom útokov na tieto plynovody. Boli takí dobrí, že nás vopred varovali pred tým, než v nich urobili dieru. Dokonalá logika

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (MerlinR (29.9.2022 18:26) reagovat
@Rusáci se v krvi válí, cope HIMARS nezahálí: Jsi vůbec schopen pochopit, že tvoje slova o tom, že Rusko chystá odvetu, znamenají potvrzení toho, že to dle tvých slov Rusko neudělalo? Což je pravda, neudělalo. Přeci by exministr zahraničí Polska neděkoval Spojeným státům jen tak, že?

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (Rusáci se v krvi válí, cope HIMARS nezahálí) (29.9.2022 18:09) reagovat
Ruskejm nuzákům už přišly notičky? Sice není zatím nic potvrzené, ale Ruská mluvící hlava v Zmrdské Ruské televizi už vyhrožuje Západu odvetou a jadernou válkou. Zkurvený Russko, co jinýho dodat.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (MerlinR (29.9.2022 18:05) reagovat
@Human To je hustá haluška. Po čem to máš? Kdo a jak ve válce zchudnul? A jaké otevření ventilů, které jim vrátí ztrátu? Dnes jsi zmatenější, než obvykle.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (Human.) (29.9.2022 16:35) reagovat
Dívejme se na to takto. Jste děsnej máčo alfa samec a jediné co Evropě můžete nabídnout je ropa a plyn. Všichni kolem vás z toho bohatnou. Pak ale rozpoutáte malou genocidní válčičku ve které se vám ale vůbec nedaří a všichni okolo vás jsou strašně happy že zchudli o půlku a víc a můžou jet leda do ( ! ). A vaše likvidace a otevření ventilů by jim to přes noc vrátila. Cortéz taky v Americe spálil lodě...

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (GarryRR (29.9.2022 16:05) reagovat
Hm, tak až si kdokoliv z Vás bude říkat "Já to říkal" tak věřím, že Vám začnou lítat pečený holuby do pusy.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (MemR (29.9.2022 15:53) reagovat
rozum opravdu pláče v koutě: Hlavní prospěch z toho má Gazprom, který se může vymlouvat na „vyšší moc“, proč nebude plnit. A který už dávno zvýšil dodávky do Indie a Číny.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (H2SO5R (29.9.2022 15:45) reagovat
Tak vždy se ptej qui bono. Takže komu nejvíc vyhovuje, že "zásahem vyšší moci" nelze dodávat russký plyn do Evropy těmito plynovody? A s tím souvisejí i různé kličky jako co kdo musí a nemusí, když je mrzutá trubka v moři. Tak komu to nejvíc vyhovuje? ;-)

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (adamsR (29.9.2022 15:39) reagovat
A jak by z toho, prosím, mělo profitovat USA, když stejně nezvládnou dodávat víc? Jakože deset roků usilovali o dodávky LNG do Evropy, a když jim konečně všichni z Evropy za LNG trhají ruce a počítá se s tím, že dodávky z Ruska během krátké doby skončí definitivně, tak vyhodí do luftu plynovod, aby si Evropa začala intenzivně hledat jiné zdroje?

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (rozum pláče tiše v koutě) (29.9.2022 15:23) reagovat
Mem: A ten seznam dalších investorů mění přesně co na tvrzení, že do toho Rusko investovalo miliardy? A co se týče "zničit chtěli", jak přesně tyto (jak jsi sám napsal!) _evropské_ společnosti ovládají US Navy, jejíž účast autor naznačuje?

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (Dežo Dezolatson) (29.9.2022 15:21) reagovat
Kaliningrad není tak daleko...

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (NedosR (29.9.2022 15:19) reagovat
Teď, teď jsme opravili ty turbíny.... ale vy tam máte díru, no to je škoda...

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (HAHAHAHAHA) (29.9.2022 15:19) reagovat
ruske valecne kocabky si jezdi po celem baltu co chvili. "undetected" je nesmysl, okolni armady je sledovaly. jestli ale bomby polozily ty nebo jine lode se jen z pozorovani tak lehce zjistit neda, zeano.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (nornikR (29.9.2022 15:15) reagovat
Hmm, teď bude těžší chtít po Gazpromu penále za neplnění smluv. Nemaji zaplatit z čeho.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (LumenQQ) (29.9.2022 15:14) reagovat
UDĚLALY TO AMERIČANY!! ABY NÁS OVLÁDLY POMOCI SATANYSTICKÝCH KRUHÚ A PRODÁVALY DRAHÍ PLYN! !! ACH JO AĎ SME JAK MAĎARSKO, TAM MÁ ORABÁN ROZUM!!! PLATÍ 7.5X VÍCE NEŽ MINULÝ ROK A TO SPOLUPRACUJE SE OPLATÍ!!!! ČEŠI NA PRVNÍM MISTĚ!!!

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (MemR (29.9.2022 15:14) reagovat
Na posledním obrázku je asi autor. Když hned u prvního bodu „zapomněl“ zmínit „The investors of Nord Stream 2 are European energy companies Engie, OMV, Royal Dutch Shell, Uniper, and Wintershall DEA“. Ti to asi zničit chtěli. ;)

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (aggR (29.9.2022 15:13) reagovat
Chyba názvu. Mělo tam být "ukronáckové". Dezolát je ten, kdo to postnul.

Obrázek 'dezolat logic' Obrázek 'dezolat logic' (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (29.9.2022 15:12) reagovat
Jeste zbyva dodat "and purposefully avoided a gas pipeline from Norway passing just 20 km away". Kdyz clown world, tak na maximum.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...