ČasProBydlení  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MyMuži  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesát:
   


Odebírat

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (Popletení vaxeři) (5.10.2022 17:08) reagovat
Žádné poučení do budoucna nehrozí. To, co nás čeká, je dost jasně uvedeno v imunizační agendě 2030.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (mahta2) (5.10.2022 16:45) reagovat
IMHO je zde ignorována jiná věc, totiž proporcionalita. Většina Covid nedostala, zbytek měl z většiny bezpříznakový nebo lehký průběh. Tomuto se zabránilo vakcinací, po které měla podstatná menšina beztak nějakou reakci, zhruba ekvivalentní lehkému průběhu. Takže lockdowns nepomohly a plošné vakcinace vlastně taky ne, i přes jejich značnou cenu a potřebné úsilí. Poučení do budoucna: cílení ochrany a kontrolované promořování by byly efektivnější.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (Popletení vaxeři) (5.10.2022 11:59) reagovat
@Kalda: Jedno je to možná tobě. Jenže ono je ti do těla vpraveno něco, co tvoje tělo donutí produkovat protein, který by měl být shodný s proteinem viru. A imunitní systém reaguje na tento protein. Imunitní systém tedy reaguje na produkt vlastního těla. mRNA vaxína tedy de facto vyvolává autoimunitní onemocnění. Další problém je, že standardní testování léčiv trvá 8 až 12 let kvůli tomu, aby se vyloučily možné dlouhodobé nežádoucí účinky. Jak známo, mRNA vaxíny tímto testováním neprošly.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (KaldaR (5.10.2022 10:21) reagovat
WTH: je jedno jestli obsahuje vir nebo ne. Pokud chces vytvorit protilatky, tak to telo holt musi vykazovat symptomy ty nemoci. Pokud nekdo nemel symptomy, tak je mozny ze jeho telo nevytvorilo dostatek protilatek, ale to by nekdo musel ty protilatky kontrolovat.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (WTH) (5.10.2022 9:54) reagovat
@Toncek mRNA vakcína, kterou propagují jako nejlepší věc od krájeného chleba, neobsahuje oslabený ani mrtvý virus, jako jiné vakcíny. To si pletete s vakcínou na Obrnu, Salmonelu, tifus či Tuberkulózu. mRNA byla marketována jak supersafe a superadvanced a fakt, že po ní jde 1/4 lidí na 2-3 dny dopiči se mi nezdá zrovna supersafe ani superadvanced v porovnání s těma předchozími, staletí staršími metodami.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (haxorr) (5.10.2022 8:59) reagovat
trump news, on by radsej pichal savo bez vedlajsich ucinkov

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (Markéta Adamová PekarováR (5.10.2022 8:50) reagovat
Jak se začal zadrhávat. Lhát online když vám dojdou argumenty a nemůžete zautočit na oponenta je jinej level.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (Popletení vaxeři) (5.10.2022 8:24) reagovat
@Toncek: U mRNA vaxín oslabenou verzi toho viru do těla opravdu nedostáváš.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (Toncek) (5.10.2022 8:03) reagovat
Co to je za dementa, to je snad asi jasný, že když jdu na očkování, že můžu mít reakci ne? Si pamatuju jak jsem byl 2 dny down po blbým očkování na tetanus. Dostáváš do těla oslabenou verzi toho viru, furt je to ale něco nepřátelskýho pro tělo a je na každým jak se s tím jeho tělo vypořádá. Já jsem po 3tím očkování taky měl zvýšenou teplotu a zůstal jsem 2 dny doma. Žádnou komplikaci v tom nevidím. Jasně, je to shady, že nevydali ty data dřív, ale je jasný, že to zdrželi, aby se slabší kusy neposrali.

GIF 'Be-safe (zvuk)' GIF 'Be-safe (zvuk)' (hoaxerrr) (5.10.2022 7:40) reagovat
Zas hoax ... VAKCINA JE SLOBODA B-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...