MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  TechSvět


Nalezeno 63 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetčtyři:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (RoumenR (31.1.2023 19:23) reagovat
-> koš

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (ImagineR (31.1.2023 18:03) reagovat
Babis a jeho prizivnici

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 17:17) reagovat
čvachtal: Halucinuj víc, že řvu, pokud ti to přináší úlevu ;-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (31.1.2023 16:59) reagovat
@Libtardi: Řvi víc, dezoláte B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 16:21) reagovat
čvachtal: Ty tvoje dětinské halucinace o tom, že brečím kvůli tomu, že vyhrála bolševická kurva a ne bolševická kurva, jsou opravdu k pláči....

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Quíkošák) (31.1.2023 15:04) reagovat
blm: Tak to je vidět, že hloupá ovce jsi ty. Na co myslíš, že asi očkování je? Oni nám dali čip, abychom byli chránění před generálovými pochopy, kteří si přijdou jen pro vás, bez čipu. Je to součást celosvětového spiknutí na snížení počtu obyvatel o absolventy VŠŽ.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rozšlápnout agresivního Rusa jako rusa domácího) (31.1.2023 14:39) reagovat
Beru to tak že z Petrohradu dorazily nové noty ;-). Špíny jedny nuzácký! >-O :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (31.1.2023 14:39) reagovat
kvik: mas to obracene. Neockovani jsou hrozbou pro lidstvo, ti k odvodu nemuzou, bo by zavrazdili smrtelnym virem vsechny ostatni. Jdou jen ockovanci, o kterych se uz ted vi, ze to jsou poslusne ovce a nebudou s nima problemy. Tak sup.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Quíkošák) (31.1.2023 14:36) reagovat
Já taky nevím, jestli má vůbec cenu to pojímat tak ideologicky. Bureš to použil, protože cítil strach a chtěl ho využít stejně jako Zeman sudeťáky nebo mohamedány. Ale celkově je mu to u prdele, kdybyste vychcípali všichni, tak je mu tu úplně jedno. Kdyby byla nálada opačná, tak točí klipy v maskáčích, jak jede pomoci bratrům Ukrajincům.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rozšlápnout agresivního Rusa jako rusa domácího) (31.1.2023 14:35) reagovat
Bureš mluvil o nějaké mobilizaci? Nebo on tvrdil, že kdyby byla obraná válka na území ČR, tak k by k mobilizaci nedošlo? Co to zase žvaníš, ty ruskej šmejde?

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Se střelbou na Rusa nečekej na USA) (31.1.2023 14:26) reagovat
@blmblb: Bejt prorusákama, ta se na nějakou mobilizaci vůbec netěším, protože pokud by to došlo tak daleko, budou proruský mrdky považovaný právem za bezpečnostní riziko a podle toho se k nm bude přistupovat. Jinak Bureš blekotal že nechce válku, takže by nic pro obranu ČR neudělal, dobře že tenhle nečeskej zmrd vysmahnul. A je typický, že ho podporují (pro)Rusi.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rus? Ne, děkuji) (31.1.2023 14:22) reagovat
Vtipý jak pod obrázek, který vůbec nesouvisí s nějakou mobilizací nebo armádou, hned po postnutí videa nota bene vytrhnutém z celkového kontextu, přiběhl Rus blm-blb a blekotá tu něco o násilné mobilizaci B-). Nicméně, nejlepší prevence potřeby mobilizace v ČR je pomoci Ukrajine pobít co nejvíce ruskejch Zmrdů, co se dá. Rusák, kterej chcípne na Ukrajině už totiž nebude útočit na ČR, víme? B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Quíkošák) (31.1.2023 14:17) reagovat
blm: Já myslel, že je to domluvený, příští pondělí se neočkovaní dezoláti dostaví s náhradníma fuseklema a slipoušema na nejbližší pobočku ACR. Takže se sbal a připrav, jdeš první!

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (31.1.2023 14:12) reagovat
Aha, takze profesionalni amada, neprofesionalni armada, mobilizace v pripade valky bude. No a ze jste kolem toho spustili takovej tyjatr, kdyz to vytahl Babis. Pokrytci zkurveni libtardsti.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (31.1.2023 14:09) reagovat
"ze kdyby se zeme NATO mely dostat do obranne valky na svem uzemi, tak ze neprovedou mobilizaci" - No a co jinýho by ty země měly dělat, když by probíhala válka na jejich území? Nechat se agresorem ovládnout a nechat obyvatele dílem zavraždit, dílem odvléct do gulagů, jako je zvykem v Ruském světě? Momochodem, jakého zmrda máš na mysli? Slobo "mobilizace" jsi v této konverzaci použil jen ty B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Quíkošák) (31.1.2023 14:08) reagovat
blm: Měl jsi tam přihodit i hřbitovy. Když už lžeš, tak pořádně. Neměl by ses žinýrovat realitou....

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rusáci se v krvi válí, cope hajmars nezahálí) (31.1.2023 14:06) reagovat
" skvělá paní ministrině války" - Další útok na české instituce? Po ČEZu a vylhaném hromadném odpojování lidí v Jižní Moravě od elektřiny teď útočíte na Armádu ČR, vy jedny proruský špíny? Občané ČR mohou dobrovolně cvičit obranu svojí země - BAAAAAD!!! B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (31.1.2023 14:04) reagovat
Nejaky zmrd tady rozsiruje propagandu, ze kdyby se zeme NATO mely dostat do obranne valky na svem uzemi, tak ze neprovedou mobilizaci? Ukrajina taky mela profesionalni armadu a aktualne tam sbiraji co ma ruce nohy po ulicich, na skolach, na uradech, v krytech, a nasilim je vlecou na frontu.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rus? Ne, děkuji) (31.1.2023 14:02) reagovat
"čti až vás pošlou na východní frontu dělal konanfutr" - Nějaký Rus projektuje ruské zvyklosti taktiky "nas mnogo" do taktiky armád NATO? No jo, vaše vyhrožování že napadnete Evropu a vaše činy na Ukrajině konečně vyvolaly nějakou reakci, a Evropa vytáhla hlavu z písku. Na Rusa je třeba se připravit, byla by škoda nechat Rusy aby nám to tady všechno zničili

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (31.1.2023 13:57) reagovat
Co je špatného na tom být připravený bránit svoji zemi? Navíc jde o DOBROVOLNÉ PŘEDURČENÍ. Nebo co bys raději? Aby nás tady obsadil nepřítel? Vy flstenci máte plnou hubu keců jak jsme se měli v 1938 bránit, a teď najednou skutek utek B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Válka bude, víc vám neřeknu) (31.1.2023 13:42) reagovat
Nazdar blbečci, naše skvělá paní ministrině války už vyzvala občany, kteří odmítají být v aktivních zálohách, aby si šli udělat zdravotní prohlídku. Budou "předurčeni" až bude republika potřebovat jejich pomoc (čti až vás pošlou na východní frontu dělal konanfutr). https://www.youtube.com/watch?v=6WBlEGedwBs

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (31.1.2023 13:31) reagovat
@Libtardi všech zemí, vyližte si prdel: "A ty jsi zase nepředvedl nic jiného než bulení" Minimálně jsem předvedl to co jsi měl nutkavou potřebu "parafrázovat". Ale breč dál, že Bureš nevyhrál, hezky se to vaše kňučení poslouchá B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Dalibor JandákR (31.1.2023 13:30) reagovat
Roumene, udělej zde stejnou anketu pro srovnání. Dík.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (31.1.2023 13:29) reagovat
Nejde o opozici, proruská mrdko. Jde o Bureše, který pohrdá ústavními pořádky a pravidly České Republiky. Není divu, ž eho podporují ruský svině, který se snaží v Evropě rozesrávat, co se dá B-). Našěstí Ruský mrdky zkurvili svojí podporu Bureše tak jako všechno, na co Ruský mrdky sáhnou ;-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 13:05) reagovat
Tak tak. Neliberální pseudodemokrati se můžou posrat, kdykoli vyhraje opozice. Nebo i když to jenom hrozí. To je hned všude kvikotu o "ohrožení demokracie", když demokracie zafunguje pro ně nevýhodně...

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (CCCP) (31.1.2023 13:02) reagovat
Tak Buresovci nelitaji po namestich a nenapdaji Pavkovce, dokonce jim ani nechodi narusovat jejich setkani atd. Ani nikomu nevyhrozvali a po volbach nesli prostetovat a vyrvavat, ze to neni jejich president, rekli OK demokracie, vyhral ten, kdo ma vice priznivcu, nyni je to president CR a uvidime, kritizovat budem az jeho ciny. - Parodx - 90% Babivovcu Babise nesnasi, ale voli jej jako mensi zlo ;-) -Pavkovci jej ale voli jako ultra svate dobro plne dogmatu.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 12:45) reagovat
čvachtal: A ty jsi zase nepředvedl nic jiného než bulení nad mým záměrným parafrázováním. A co jako?

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (31.1.2023 12:41) reagovat
@Libtardi všech zemí, vyližte si prdel: Zatím tady nic jiného než napodobování bez vlastního porozumění nepředvedl B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 12:27) reagovat
Quíkošák: Koncept diskriminace nevaxinovaných na základě "EUropského průkazu bezinfekčnosti" vymyslel a do celé EU prosadil Bureš? Poslouchej - nepřeceňuješ ty ho trošku? ;-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 12:25) reagovat
čvachtal: Já jsem si už vymyslel spoustu vlastních přezdívek. A kdyby ses podíval do diskuse o kousek níž, tak bys zjistil, že proukrajinští nuzáci je nejen napodobují, ale do písmene je kopírují. Není tedy divu, že Ukrajina je takový Chudobinec, když ho podporují (duševní) socky, jako jsi ty B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 12:23) reagovat
Libtardovaná vyližprdel: O Burešovi jsem tu opakovaně psal, že je to stejná bolševická kurva jako Pávek. To ti jako vymezení nestačí? :-D A vtipný taky je, že mi vyčítáš, že ty jsi o Pávkovi nepsal. Přitom jsi mi sám podsunul, že miluju Bureše, přestože jsem o něm nic nepsal. :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Dalibor JandákR (31.1.2023 11:46) reagovat
Na to stačí 1 psychopatickej grafoman s lehčí mozkovou dysfunkcí........

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (AsharakR (31.1.2023 11:45) reagovat
V anketě hlasovali příznivci ANO a Babiše, kteří nadávají na druhé a rozdělují společnost, cpt. out 8-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Entita) (31.1.2023 11:37) reagovat
To je zase v komentářích nablito 8-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Quíkošák) (31.1.2023 10:20) reagovat
No tak ale s tímhle vakcinačním brekotem byste měli jít za burešem. Co my ostatní s tím? Proč sem furt lezete a ukňouraně fňukáte, že vám údajně někdo slíbil, že se očkovaní nemůžou nakazit, nebo co. My jsme to nebyli a jste nám u prdele. Jděte si fňukat Burešovi, Havlíčkovi, Blatnému, Vojtěchovi. My je nesnášíme taky a nemáme s nimi nic společného.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Rusák po nakrmení olovem čvachtal) (31.1.2023 10:19) reagovat
@Libtardi všech zemí, vyližte si prdel: Proruský nuzák, který napodobuje cizí přezdívky, potože není schopný si vymyslet nějakou vlastní? Není divu, že Russko je takový Chudobinec, když ho podporují (duševní) socky, jako jsi ty B-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 10:15) reagovat
Tož, Vaxinace se proti Burešovi nijak nevymezil. A kde jsi vzal že tvrdím že Vaxinace nemiluje Generála Pavla, já o něm nic nepsal a on také ne. Asi nějaké menševické vidění světa či co. :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardi všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 10:08) reagovat
Komický je, jak vyližprdel dětinsky lže, že nemilovat Pávka = milovat Bureše. Bolševické bipolární rudočerné vidění světa hadr. :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel) (31.1.2023 10:05) reagovat
:-D :-D :-D Komický je jak Vaxinace miluje agenta Bureše, ačkoliv se za jeho vlády protlačilo očkování a jeho vláda tlačla jednu covid restrikci za druhou. Ale zjevně jak jde o antisystémového zmrda, rázem vše odpuštěno ;-) :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Vaxinace. Vaxinace. Vaxinace. Nic jiného vás neochrání.) (31.1.2023 9:59) reagovat
Přesně tak. Správný svazáček věří jenom straně a vládě a stranickému tisku. Rozhoně neposlouchá žádné nepřátelské štvavé vysílačky, nečte samizdat, nevěří žádným zkrachovalcům a zaprodancům. Když státem posvěcení odborníci z vaxinologické společnosti prohlásí, že vaxinovaný člověk se nemůže nakazit na 100 procent, tak je to zkrátka pravda. Hotovo, vykydáno.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Fnukal NN/A) (31.1.2023 9:58) reagovat
Zloději přezdívek zas dostali záchvat. Kdepak je NN/A s tím jeho "fnukáním" o tom, že bych se měl držet jedné stabilní přezdívky, aby nebyl v diskusích zmatek? :-D :-D :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Hraju podle not bruselské Pirátské internacionály) (31.1.2023 9:56) reagovat
Dezoláti už se scházejí, bude prdel :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Řád a klid alias rozkazy a cenzura) (31.1.2023 9:53) reagovat
Ty taky budeš kvalitně vyfetovanej, co?

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardí rotační sračkomet) (31.1.2023 9:50) reagovat
Tak ne, sory, ted jsem dohledal, že je to ten samý web a majitel, jsem kokot ;-)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Libtardí rotační sračkomet) (31.1.2023 9:45) reagovat
Rudý právo - tedy prolhaný prorežimní plátek - dnes suplují Seznam zprávy. novinky.cz jsou dnes spíš protirežimní samizdat.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (shadocz) (31.1.2023 9:19) reagovat
To je dost naso, není to rudý právo? (novinky.cz)

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (frantaR (31.1.2023 9:13) reagovat
todle na PL moc nechapu. Bejvavaly dobry a i ty ankety vypadaly rozumne. Pak se neco stalo a zacali tam bejt vysledky/nazory jak na novinkach... pritom clanky se nak vyrazne nezmenily.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Hraju podle not bruselské Pirátské internacionály) (31.1.2023 8:52) reagovat
Elfové kritizují na dezinfowebu konkurenční dezinfoweb. To nevymyslíš... :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (S) (31.1.2023 8:39) reagovat
Koš, protože je tahle statistika lež jak Brno.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Quíkošák ) (31.1.2023 8:34) reagovat
Jednou tam byla anketa, který prezident se nejvíce zasloužil o stát. TGM asi deset procenta, ostatní po jednom a prezident Kunda 68 %.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Jauvajs) (31.1.2023 8:27) reagovat
PL tak půl hodiny před spuštěním ankety ...

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Dalibor JandákR (31.1.2023 7:47) reagovat
Ne........ :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (aseww1) (31.1.2023 7:45) reagovat
Ankety na dezinformacnich webech. :-) Hmmm... Photoshop. Photoshop. Photoshop. Uz chapes co jsem tim chtel rict?

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Dalibor JandákR (31.1.2023 7:30) reagovat
Tady to máš živě, seš tupější než kočka: [odkaz]

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (Dalibor JandákR (31.1.2023 7:28) reagovat
Hlupák seš akorát ty........ :-D

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (aseww1) (31.1.2023 7:23) reagovat
Je to jedna z tech photoshopovych anket ktere siri hlupaci po facebooku. Tohle nikde jako skutecna anketa nebylo.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (MSA2nr) (31.1.2023 7:23) reagovat
Pro ruský mrdky a jejich pátou kolonu vždycky Pan prezident generál Pavel.

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (TřykoR (31.1.2023 6:29) reagovat
To vypovídá jenom o tom, kolik koblížků to navštěvuje........

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (ten lepší člověk (opak dezoláta)) (31.1.2023 6:24) reagovat
Netuším, ale jednu věc vím naprosto jistě: jsou to nebezpeční dezoláti a nepřátele státu. Pan prezident je krásný člověk jak mnohé dámy ocenily u voleb ale ještě krásnější má nitro a charakter a má potenciál spojit naší hluboce rozdělenou společnost. Nikdo si nezaslouží žít v pochmurné náladě. Naštěstí naše vláda již připravuje legislativu, aby se daly projevy negativity, kritiky a nenávisti potlačovat. Konečně se naše krásná země zvedne ze dna morálního bahna a bude pokračovat vstříc šťastné budoucnosti!

Obrázek 'poznej web' Obrázek 'poznej web' (TřykoR (31.1.2023 6:16) reagovat
(. .) neco jako rouming :o)

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...