NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  TechSvět


Nalezeno 18 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetosm:
   


Odebírat

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (rast) (6.2.2023 20:43) reagovat
Snajpra Honzu mam rád, ale jako u ostatních videích, prospělo by tomu střih nebo držet se scénáře. má to samozřejmě autenticitu mluvit z patra, ale třetina videa je zase takové hezké povídání skoro o ničem. prvních 8 minut neřekne nic. srovnává profi army a UA zelený odvedence. díra na prachy =/= pračka špinavých peněz. je to děs co tam viděl, zažil. Ale je to pouze to, co vidím v retailu, skladech a domácnostech po celé ČR, a sám to říká "špatný mindset" (komenty, čekal jsem horší, sdílejte než to nesmažo

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (MerlinRP (6.2.2023 19:46) reagovat
@cyklista: Řeší, protože musí. Začalo to vypadat, že z USA už by taky nemuseli dostat ani penny, tak začali rychle hon. A dost možná na nastrčené figurky. Protože, být náměstek ministra, kam bys ulil černý prachy? Založil by si někdo z rodiny konto na Seychelách nebo bys to nacpal do gauče?

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (Nehodící se škrtněte) (6.2.2023 16:22) reagovat
Výpověď českého dobrovolníka o válce na Ukrajině: https://www.youtube.com/watch?v=OVGfJyPCKQo

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (Quíkošák) (6.2.2023 16:18) reagovat
Bolek: Přihazuji dvě russké SS divize: 29. Waffen – Grenadier Division der SS( russische Nr. 1 ) und 30. Waffen – Grenadier Division der SS ( russische Nr. 2 ). Kdo dá víc?

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (cyklistaRP (6.2.2023 14:17) reagovat
To je pěkné, když obdivovatel severní Asie, země zkorumpované víc než nějaké africké rozvojové státy, vyčítá někomu jinému, že korupci veřejně řeší.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (Bolek ) (6.2.2023 13:59) reagovat
14. granátnická divize Waffen-SS, za chvilku by se zase melo oslavovat jeji zalozeni, co myslite, bude se letos oslavovat? :) ;-) https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c2/SS-Galizien-Banner.jpg/1280px-SS-Galizien-Banner.jpg

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (mikoRP (6.2.2023 13:43) reagovat
jasne. takze podle tebe rusove muzou strilet cilvilisty (zeny, starce, deti), protoze ty nesnasis ua vladni kruhy. jeden ministr zkorumpovany = ua vlada je zkorumpovana. fakt dobry, to bych nedal.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (MerlinRP (6.2.2023 13:39) reagovat
@miko: ALe jo, čtu rusko propagandu. Zrovna tak, jako tu ukrajinskou. A ne, nesnáším UA vládní kruhy, nikoliv Ukrajinu jako takovou. Překrucuješ vše, jak se to hodí. Jinými slovy ... jsi lhář.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (MerlinRP (6.2.2023 13:37) reagovat
@Hrouma: Přesně tyhle kecy jste měli, když jsem tvrdil, že ukrajinská vláda je zkorumpovaný orgán, plný nenechavých zlodějů, kteří rozkrádají pomoc ze zahraničí. A ejhle, minist obrany odvolán, u jeho náměstka našli v gauči milony a několik dalších vysoce postavených úředníky taky odvoláno. Proč? Korupce a zpronevěra zahraniční pomoci.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (mikoRP (6.2.2023 13:13) reagovat
pro upresneni (dle jeho slov) mrdlin necte ruskou propagandu, on putina a rusaky nepodporuje. on prosim cte antiua propagandu a nenavidi ua.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (Hrouma) (6.2.2023 13:09) reagovat
Merlin: moc ctes ruskou propagandu. Kdybys mel nejaky mozek, tak by ti ho to vymylo. Ale ty zadny nemas, tak jen papouskujes.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (MerlinRP (6.2.2023 12:52) reagovat
@Ruská Federace: Jasně, jen se pokoušeli buď převychovat nebo zlikvidovat nejlidnatější menšinu ve své zemi, ale jinak určitě masakry nedělají. Jo a zkus se zeptat Maďarů, jak se na Ukrajině vede jejich lidem v posledních letech, to je taky zajímavé. O Cikánech ani nemluvě.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (nornikRP (6.2.2023 12:45) reagovat
na tom poslednim obrazku by mohl mit 2x hodinky, zastrelit jim to dite a jeste nekoho znasilnit.

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (Ruská Federace je vřed na tváři lidstva) (6.2.2023 12:02) reagovat
Ovšem Ukrajinci nenapadají svoje sousedy, a žádné masakry nedělají. Na rozdíl od Zkurvených Rusů, vidíš ten rozdíl, ruský zmrde? Rusáci v těchto zvěrstvech, které bohužel jsou v historii většiny Evropských národů, pokračují. Na rozdíl od zbytku Evropy, která dokázala několik desítek let žít v míru. Dokud nepřišel Ruský svět

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (MerlinRP (6.2.2023 11:41) reagovat
Volyně ... jedno z mnoha mement, co jsou ukrajinci zač ;)

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (ModusRP (6.2.2023 10:17) reagovat
Katyň...jedno z mnoha mement, co jsou russáci zač ;-)

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (Poopr) (6.2.2023 8:38) reagovat
Další verze byla s americkýma vlajkama na USSR zbraních jako znak lend&lease

Obrázek 'sloboda CCCP fixed' Obrázek 'sloboda CCCP fixed' (sloboda CCCP fixed 2) (6.2.2023 8:32) reagovat
Pak by tam ještě mohl být obrázek, jak ten Ukrajinec s Polákem míří na Československé civilisty.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...