MyMuži  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník


Nalezeno 44 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (KaldaRP (20.7.2023 13:53) reagovat
prej dfens :-D uz druhej bod na ty fun strance je: 2. Veškerá podobnost popisovaných osob, jevů nebo věcí s reálně existujícími osobami, jevy nebo věcmi je čistě náhodná.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (KaldaRP (27.3.2023 7:50) reagovat
LOL zas ty vase pohadky z dfense. Na uvodni strance vam pisou upozorneni: 2. Veškerá podobnost popisovaných osob, jevů nebo věcí s reálně existujícími osobami, jevy nebo věcmi je čistě náhodná. :-D

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (mahta2) (20.3.2023 0:23) reagovat
@NikdySeNezaregistruji, ČNB a Babiš souhlas (hlavně ČNB), ale Fiala a spol. na tom též mají též svůj podíl. Veřejné výdaje jsou utržené z řetězu už delší dobu a pro jejich podporu se zvedlo i dost pětikoaličních rukou. Každopádně tohle nemá nic s tím, co říkal Pavel. A ano, "podepsat každé hovno, které kolem letí", akorát k němu přidat "výhradu" ve smyslu, že to má napravit někdo jiný, to mi skutečně přijde tragikomedické. A být prezident Babiš, tak se vsadím, že by to přišlo i tobě.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 23:04) reagovat
@mahta2: Ale ten podíl je menší, než podíl ČNB a je o řád menší, než podíl Babiše. Psát, že Fialenkova vláda tu inflaci vyvolala je prostě lež. Pokud podepsat něco s výhradou = podepsat každé hovno, které kolem letí, tak ti ten vtip může připadat trefný.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 23:00) reagovat
@mahta2: Jsem ochoten ustoupit a uznat, že to dfens napsal tak, že z toho jednoznačně nevyplývá, jestli myslí snížení základu, nebo pokles trendu. Tak klidně dál: protože byl svými parametry navržen na menší inflaci, než jakou se JIM (Fialenkově vládě) povedlo vyvolat. Další prasárna. Drtivá většina inflace jde za Babišem, ten roztočil kola.Po Babišovi mohl (a měl) Fiala duplnout na brzdu, neudělal to. A ČNB měla napálit úroky (Babišo-Zemanův Michl to neudělal). Fialova vláda má na inflaci svůj podíl.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Osli_hovno) (19.3.2023 22:17) reagovat
Těžko je KRETÉN, nekrmte KRETÉNA!

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (mahta2) (19.3.2023 21:27) reagovat
@NikdySeNezaregistruji, já vím, že se pořád budou zvyšovat, D-FENS to ví taky, proto to tak napsal. Výrokově i matematicky správně. Což si buďto blbě pochopil nebo ses to rozhodl blbě pochopit, abys mohl mohl autora zaškatulkovat mezi skupinu nějakých odpůrců vlády (kterých?) a mohls tak předstírat, že máš nějaký protiargument. A pokud své posty dementuješ, tak můžeš namísto toho rozporovat můj argument: Pavel svými pochyby o nezávadnosti a přesto podepsáním naplnil karikaturu mašiny na podpisy z obrázku.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 21:02) reagovat
To D-FENsovo vyjádření "růst důchodů směrem dolů" znamená, že když dostaneš přidáno méně než činí inflace, tak sice dostaneš vyšší částku, ale reálná hodnota té částky bude nižší než v minulosti. Neboli pokud dostaneš přidáno třeba 10% v situaci, kdy je inflace 20%, tak si při těch 10% navíc koupíš o 10% méně než v minulosti.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 21:00) reagovat
@mahta2: Jde o to, že se důchodcům budou ZVYŠOVAT důchody. Ale budou se jim snižovat méně, než by odpovídalo zákonu, který platil dříve a který prostě nepočítal s vysokou inflací. A jde o to, že hodně odpůrců vlády se tváří, že se budou důchody snižovat, nebo, že se vůbec zvyšovat nebudou. Ano, na efektu to nic nemění. A tam jsi mě bohužel ztratil, dál to nechápu. O jakých argumentech mluvíš? A kdo má co zapírat?

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (mahta2) (19.3.2023 20:52) reagovat
@NikdySeNezaregistruji, snížení "tempa růstu" má pořád za výsledek snížení pozorovaného (průměrného) růstu. Ono je to docela jedno, protože i kdyby to blogger napsal blbě, tak to na skutečném efektu toho zákona nic nemění. Toto a fakt, že ti to přijde nudné, nejsou zrovna silné argumenty. Proč to zapírání?

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 20:51) reagovat
NikdySeNezaregistruji: Pokud kokota hrát nechceš, tak tu kokotinu pro mě za mě opakuj do nekonečna, když tě to baví...

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chytrá bezdrátová kulma) (19.3.2023 20:48) reagovat
Těžko je KRETÉN, nekrmte KRETÉNA!

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 20:40) reagovat
@Chciválkům pro radost: Já myslím, že dokud tu budeš hrát kokota, tak to má smysl opakovat.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 20:15) reagovat
NikdySeNezaregistruji: A já si zase myslím, že je zbytečné opakovat stále dokola to samé - byť jinou formou. Ten přílepek v podobě provařeného argumentačního klamu na tom nic nemění.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 19:21) reagovat
@Chciválkům pro radost: Já myslím, že kdo není kokot, nebo provokatér, tak se celkem zorinetuje, co říkali různé právní osobnosti v případě Zemanových pokusů a co říkají dneska.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 18:13) reagovat
Aneb myslím si to já = je to jasné. Nechceš dělat ústavního soudce? :-D

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 17:37) reagovat
@Chciválkům pro radost: Zeman šel proti Ústavě tak, že bylo jasné, že ji porušuje. Tato vláda dělá něco, co Ústava obecně výslovně povoluje, schvaluje zákon v režimu legislativní nouze. A nepanuje jednoznačný názor, jestli to v tomto konkrétním případě jenom "není pěkné", nebo jestli je to za hranicí. To je dost zásadní rozdíl.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 17:20) reagovat
Když si Zeman "jakože vykládal ústavu po svém" a ten "výklad" řešil ústavní soud, mohli se chciválci posrat. Ale když něco podobného spáchá jejich milovaná bolševická guma, tak je to najednou správný postup. :-D

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 16:35) reagovat
@mahta2: pan Správný podepsal něco kontroverzního a chce posouzení ústavním soudem. To je v politice dost nudná věc. Víš, kdyby tam bylo úprava TEMPA růstu směrem dolů, měl bys pravdu. Ale to není jediný problém toho článku.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (mahta2) (19.3.2023 15:39) reagovat
@NikdySeNezaregistruji, pan Správný prostě projednou podepsal nějaký kontroverzní zákon a alibisticky hodil odpovědnost za na někoho jiného. Všichni nejsou prostě pořád perfektní, no. Na defenstraci to snad ještě není. Proč to zapírat? Ještě takovým superargumentem, jako nazvat nějakého bloggera lhářem, poté co si spleteš význam "úprava růstu směrem dolů" a "úprava základu směrem dolů"?

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 11:33) reagovat
@MPA: Jestli dfens dělá něco pěkně, tak je ohýbání reality a faulování. Hned druhá věta. Růst směrem dolů. Růst směrem dolů je snížení. Ale důchodcům se budou penze zvyšovat. K čem je hrát si na břitkého satirika, když si musíte pomáhat lhaním?

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 11:30) reagovat
@Chciválkům pro radost: O tom, jestli je to v pořádku nebo není, rozhodne ústavní soud. Já to dopředu nevím. Možná, že VŠŽ máš ty, že to víš dopředu ty.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Markéta Adamová PekarováRP (19.3.2023 7:51) reagovat
Ten dfeens to napsal pěkně, není to nejostřejší tužka v penále, je to vygumovana guma co se ohýbá jak je potřeba.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 7:05) reagovat
NikdySeNezaregistruji: Kde ses prosím tebe pěkně takhle "dovzdělal", že si myslíš, že je v pořádku porušovat legislativu v případě, že si myslíš, že je to porušení "nejméně špatné"? Na VŠŽ?

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 6:36) reagovat
@Chciválkům pro radost: Tak se dovzdělej.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (19.3.2023 6:22) reagovat
A já jsem si myslel, že zákony a veškerá legislativa obecně jsou tu právě proto, aby si každý nemohl účelově prosazovat svoji zvůli pod nějakou záminkou - třeba že podle něj "je to nejlepší ze špatných řešení".

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (19.3.2023 6:03) reagovat
@mahta2: Vítej v reálném světě, kde se občas podepíše i vadná věc, protože je to nejlepší ze špatných řešení.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (AtarianRP (19.3.2023 5:18) reagovat
NikdySeNezaregistruji : Aha. A ty si opravdu mysls, ze lidi tady (a vubec obecne kdekoliv na netu) minusujou, kdyz neco "neni proste trefny"? Ale no tak...

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (mahta2) (18.3.2023 22:39) reagovat
@NikdySeNezaregistruji, vítej ve fázi nelehkého probuzení. Podepsat i něco, o čem vím, že je vadné, na to docela vtip sedí. Samotného mě to dost překvapilo. Podle toho, jak se Pavel vyjadřoval před volbami, tak jsem nečekal takový alibismus Ústavním Soudem. IMHO to měl vrátit už z principu, protože tohle nesystematické zneužívání nouzových procesů poslední dobou je fakt přes čáru.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (jjjxxx) (18.3.2023 22:30) reagovat
konecne ziadna liberalo ukrajinska propaganda na tomto propagandistickom webe ale normalny vtip

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (SolomonRP (18.3.2023 21:49) reagovat
i tak pobavilo B-)

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Nasranej vopičák) (18.3.2023 21:28) reagovat
Dezoláti a rusofilcky nemají ani mentální kapacitu na vlastní vtipy a kradou cizí B-)

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (18.3.2023 21:28) reagovat
@Atarian: Možná to souvisí spíš s tím, že tenhle vtip prostě není trefný. Až Pavel bezmyšlenkovitě podepíše nějakou blbost (a já nepochybuji, že to udělá), tak trefný bude. Ale tady prostě ne. Je tady spor, jestli je důležitější zachránit rozpočet, nebo lpět na právním postupu, obě strany mají dobré argumenty, proč by mělo být po jejich a on se přiklonil na jednu stranu s výhradou posouzení ústavním soudem. Možná jsem ztratil smysl pro humor, ale srování s podpisem hajzláku, co přiletí oknem mi fakt nesedí.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Chciválkům pro radost) (18.3.2023 21:06) reagovat
K tématu se trefně vyjádřil D-FENS. To se bude chciválkům určitě líbit: https://dfens-cz.com/rad-a-dustojnost-uz-je-to-tady/

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (paylotRP (18.3.2023 21:06) reagovat
1) Možná že je to starý, já to vidím poprvé. 2) Ač mi Pavel vyloženě nevadí (horší než VK a MZ a nedej bože AB to být nemůže), tak mi to přišlo celkem vtipné. A je to i trefné, vzhledem k tomu podpisu snížení valorizace důchodů...

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (AtarianRP (18.3.2023 21:05) reagovat
Hodnoceni tohohle vtipu krasne ukazuje, jak uz ma urcita cast populace vymyty mozky. Pavel je u nich uz tak svatej, ze se na nej ani nesmej delat vtipy :)

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Sweet Tears of Libtard) (18.3.2023 20:05) reagovat
:-D

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (NikdySeNezaregistrujiRP (18.3.2023 19:50) reagovat
Tenhle vtip se vyprávěl už o Husákovi (a kdoví, možná i dříve). Každopádně je skvělé, že máme prezidenta, který sídlí na Pražském hradě (a nemusí být trvale v LDN Lány) a který je schopen něco sám podepsat, aniž by vzniklo podezření, že to ve skutečnosti podepsal Vráťa Mynář.

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (nornikRP (18.3.2023 19:47) reagovat
Podle mě to nešťastně nastavuje očekávání o poctu dělníků či dokáže udržet konverzaci v češtině

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Dr.Q) (18.3.2023 19:32) reagovat
Tenhle se vyprávěl už za socíku ne?

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (18.3.2023 19:31) reagovat
To kvičení kavárenských podsvinčat je slastné pohlazení na moji duši :-D :-D :-D

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (Občan YRP (18.3.2023 19:28) reagovat
To vymyslel sam pan Okamura nebo nejakej z tech jeho splaku kolem?

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (qwert01RP (18.3.2023 18:54) reagovat
náhodou docela dobrý... akorát to sedí na všechny prezidenty od masaryka

Obrázek 'uz to podepsal' Obrázek 'uz to podepsal' (tdkbRP (18.3.2023 18:51) reagovat
presne uroven priemerneho chcimira. nieco medzi stvrtym rocnikom v specialnej skole a toluenovym obyvatelom chanovaTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...