MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  TechSvět  |  Pravda24  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení

Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Velký Berezný ) (24.3.2023 20:17) reagovat
Chudáčku pitomej.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Dr.Str.RP (22.3.2023 22:43) reagovat
(bcbcvbvv) Asi jsi nepodchytil, o čem se bavím. Na nějaký nález uprostřed divočiny, kde si může památka tlít i se ztraceným archeologem ti sere pes. Popravdě víc historie zachová ten násep dálnice, který všechno zakryje pro budoucí generace. Archeologie existuje kolik? Dvěstě let? Podívej se pravdě do očí. Za tisíc let po náletech těchto vědců zůstane historie asi tolik jako po návštěvě Césara v Alexandrijské knihovně - nasráno, abych tak použil tvůj vděčný výraz.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (mxiqRP (22.3.2023 17:38) reagovat
Na stavbě prostě nechceš najít něco pro štětečkáře. Radši nevidíš a zatlučeš co můžeš. Jak to nahlásíš, rozluč se s termínama. A investor se sice bude tvářit OK, kultůra, PR, ale za rohem by tě nejradši zaškrtil...

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Dejva) (22.3.2023 14:45) reagovat
Je celej vysmátej.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (bcbcvbvv) (22.3.2023 14:37) reagovat
Dr.Str. je další z ynternetovách debílků co kecá do všeho a v hlavě má nasráno. Archeologové dnes striktně ponechávají "nálezovou situaci" nedotčenou. Dokumentuje se a maximálně ještě opatrně konzervuje. Jedinou výjimkou je "záchraný průzkum" před stavbou zálnice a pod. Tehdy se nálezy přenášejí, ale jinak se spíše kolem nich třeba i postaví muzeum - jako třeba v Pavlově ( https://mapy.cz/s/hebafatade ).

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Joker) (22.3.2023 13:54) reagovat
Podle mě nemuseli vůbec vědět, že tam nějaká kostra je. Vypadá to, že vykopali jen těch asi 20 cm šířky a ty kusy kostí skončily někde ve lžíci bagříku a hromadě hlíny na náklaďáku.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Chröchtörr) (22.3.2023 13:41) reagovat
pokud ty trubky hodili na dno vykopu a zasypali, tak ani nemuseli vedet, ze o centak niz je kost. Nebo ji kus videli ... ale jak poznate 2x3cm kosti vodorovne v hline od kamene stejne barvy? A pokud ten slic udelali bagrem, tak je mozne, ze nekde na vysypce je doted kus panve toho pana, ale to jeste neznamena, ze ten kus panve nekdo nekdy videl. Stavime miliony kilometru podzemnich vedeni na planete, kde celkem zilo asi 150 miliard lidi.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (misilRP (22.3.2023 13:39) reagovat
ty vole, nahlasis kostru a muzes na nekolik let stavbu odlozit. Nasrat.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Newerer) (22.3.2023 13:29) reagovat
Žvaníte všichni nesmysly bez point. Náhodní generátoři slov, který si ale myslej, že obohacujou svět. Že se unavujete. Pište si jenom pro sebe. Na vaše moudra je svět moc low.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (trada) (22.3.2023 13:11) reagovat
to zakryva privatni partie, aby nekdo nedosel ujmy. jinak kdyz je kostra dost ulezela, tak si s ni archeologove hrat muzou, kdyz to pujdete delat na hrbitov, tak vas pozenou

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Hrouma) (22.3.2023 12:58) reagovat
Jakou uctu? Je to jen hromada vapniku.

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Dr.Str.RP (22.3.2023 12:57) reagovat
Zajímaví lidé, tihle archeologové. Najdou kostru, seberou ji, rozeberou, vystaví a hlavně si stěžují, když někdo kope před nima. Naproti tomu dělník nenahlásí hrob, natáhne mrtvole internet do břicha a nechá ji jinak být. Archeolog vlastně svým chováním říká, že jakmile umřete, už nejste majitelem svého těla. Dělník se k vám chová jako k šutru, kterým se koneckonců stanete. Kdo má víc úcty?

Obrázek 'tady proste povede trubka' Obrázek 'tady proste povede trubka' (Amigapower666RP (22.3.2023 12:54) reagovat
fake -> koš