ČasProŽeny  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  Pravda24  |  VipShow


Nalezeno 16 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Chytrá bezdrátová kulma) (25.3.2023 17:16) reagovat
Těžko je KRETÉN, nekrmte KRETÉNA! Je to KRETÉN..

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Bezbřehá naivita EUroovčanů) (23.3.2023 16:18) reagovat
Fnukal NN/A: Proč bych se měl schovávat před sprostými primitivy tvého kalibru? Mně seš úplně volnej, ty unfnukanej ubožáčku...

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (NN/A) (23.3.2023 13:16) reagovat
Bezbřehá naivita - ani pod 1000 nicků se neschová ta tvoje debilita Těžko :-)

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (sfd) (23.3.2023 7:33) reagovat
Bezbřehá naivita EUroovčanů: zajímavé, zrovna tenhle narativ začala Ruska propaganda hlásat pár let zpátky, máš tam něco novějšího?

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Bezbřehá naivita EUroovčanů) (23.3.2023 5:45) reagovat
Joker: Já jsem nepsal, že za Jelcina skončila veškerá spolupráce alias nakupování levných surovin. Já jsem psal, že byl konec představy o "spolupráci" formou kolonizace, se kterou to bylo za Gorbačova na "dobré" cestě. O době, kdy Rusko přestalo být ten spolehlivý a vychvalovaný "partner".

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Joker) (22.3.2023 22:27) reagovat
Bezbřehá naivita: Nebo spíš EU spolupracovala s Ruskem ještě po okupaci Krymu a Donbasu v bláhové naději, že dál už Putin nepůjde. Budíček nastal teprve když ruské nároky sahaly až k hranicím Německa a hlavně se ukázalo, že Putin je ochotný to území prostě obsadit násilím.

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Bezbřehá naivita EUroovčanů) (22.3.2023 21:00) reagovat
Joker: O konci západní představy o "spolupráci" s Ruskem se rozhodlo už za Jelcina, který hodil vidle do plánů na kolonizaci Ruska. A spolupráce se zeměmi páchajícími invaze je úplně běžná - tedy v případě, že se nejedná o Rusko. Holt klasický dvojí metr...

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Bezbřehá naivita EUroovčanů) (22.3.2023 20:56) reagovat
Filipes: A kdo co psal o ekonomické moci? Já jsem psal o rozhodování. A Rusové holt mají o "partnerství" jiné představy než naší zámořští páníčkové.

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Joker) (22.3.2023 20:33) reagovat
Bezbřehá naivita: O konci spolupráce mezi EU a Ruskem rozhodl Putin invazí na Ukrajinu. Tu představu, že přece ruská invaze do Evropy nebrání spolupráci těch ještě neobsazených části Evropy s Ruskem, nevím jestli mysleli vážně.

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (FilipesRP (22.3.2023 19:57) reagovat
Bezbřehý naiva: A kdo co psal o válčení? Tady jde o moc. A EU je dost mocná. (i když aktuálně jen ekonomicky. Nicméně ekonomická moc se ve vojenskou dá snadno proměnit) Ale jde o to, že pokud by RF byla partner EU a současně partner Číny, tak na tom mohlo Rusko politicky a ekonomicky profitovat. Dnes Puťin Si-ho vykouřil, aby se s ním vůbec bavil - to je dost úpadek na vyvolenou rasu. :-D

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (MerlinRP (22.3.2023 19:45) reagovat
@bohyn: A v cem jsem se seknul ohledne ruského plynu a Číny? Já si nějak nepamatuju, že bych o tom v poslední době kdy psal, ale možná mluvíš o měsíce starých zprávách, kdy jsem se zmínit mohl.

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Tečka - průkaz bezinfekčnosti) (22.3.2023 16:54) reagovat
Kterou dezinformační kampaň máš na mysli? Ty ruSSké dezinformace o tom, že vaxíny nebrání proti nákaze a šíření?

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Quíkošák) (22.3.2023 16:46) reagovat
Joker: taky to nechápu. Hlavně mě udivuje, jak nesmírně efektivně vedou dezinformační kampaň v západní Evropě a kolik pitomců jim to žere a zároveň nedokázali zjistit, že jim ukrajinci na osvobození serou a budou se hodně zuřivě bránit.

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (bohynRP (22.3.2023 16:37) reagovat
Xi celkem jasně Putlerovi ukázal, kam si může strčit plyn. To se zase Nostradámové @blb a @mrdlin, jako již tradičně, sekli.

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Bezbřehá naivita EUroovčanů) (22.3.2023 16:34) reagovat
Nechápu na tom jednu věc: jak si někdo může myslet, že o nějakých "vazbách" EU nebo dokonce "dělání něčeho" ve válečných záležitostech NATO se rozhoduje v EU. Jako jediné vysvětlení mi vychází naprostá nevědomost toho, že EU je americkosionoistický projekt na likvidaci Evropy.

Obrázek 'Rovnocenny partner' Obrázek 'Rovnocenny partner' (Joker) (22.3.2023 16:21) reagovat
Nechápu na tom jednu věc: Tohle přece v Kremlu museli vědět. Není třeba moc inteligence ke zjištění, že jestli Rusko chtělo být alespoň regionální mocnost, potřebovalo vazby na jedné straně s EU a na druhé s Čínou. Ani kdyby invaze šla podle plánu, nepřijde mi, že by to vyvážilo konec vztahů s EU. Jako jediné vysvětlení mi vychází bezmezná víra v to, že EU nakonec nic neudělá.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...