Linh ART foto  |  MyMuži  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProŽeny


Nalezeno 29 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (GrétaRP (11.6.2023 9:55) reagovat
uchyl navlečej v lgbt hadrech čichajicí v lese za stromem nadává ňákejm jinejm lidem do dezolátů, celkem trefný :-D :-D :-D :-D :-P ;-)

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Občan YRP (10.6.2023 15:48) reagovat
...ted vypnete je prosim at neboli me hlova!

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Kunda) (9.6.2023 22:20) reagovat
Kdo to zná je dinosaurus?fixed

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 21:45) reagovat
Na pocit výběru je ideální řízená opozice jako ANOfert. Silná řízená opozice je nejlepší prevencí úspěchu opozice skutečné.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (autokratorRP (9.6.2023 21:37) reagovat
Snad se domluví s Rajchlem nebo Vrábelem, nebo Hamplovou a budou kandidovat někam. Kamkoliv. Sranda musí být a volič musí mít pocit výběru :)

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 21:14) reagovat
I když je možné, že něco takového mohl napsat některý z libtardích elfů, kteří se tu za mě dnes a denně vydávají hlavně v době, kdy jsem v práci, a záměrně pod mým nickem píšou nesmysly. S tím holt nic neudělám. A ani nechci, protože je mi úplně šumák, co si o mě myslí lidi jako ty. Co si o mě mysleli komunisti, mi bylo taky buřt...

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 21:12) reagovat
Lžeš. Pokud jsem psal o svrhávání režimu, tak rozhodně ne v tom smyslu, že bych ho chtěl svrhávat já. Sice bych tě mohl požádat, abys svoje lhaní potvrdil odkazem a citací nějakého mého příspěvku, ale je mi jasné, že bych se dočkal jen dětinského vymlouvání na to, proč to nemůžeš udělat, že. Takže uvedu, že rozhodně nejsem tak naivní, abych si myslel, že je svržení režimu reálné. Nebo si snad myslíš, že barevná revoluce zvaná sametová bylo nějaké svržení režimu "zdola"?

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (mikoRP (9.6.2023 20:56) reagovat
takze trpis silnym hosipem: sam jsi to nekolikrat rikal. zmenu rezimu, svrzeni rezimu, ...

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 20:49) reagovat
Ale houby - žádný režim se svrhnout nesnažím. Jen a pouze píšu svoje názory. To, že ty v tom vidíš snahu o "svržení režimu", není moje vina. To je jen další typický projev bolševického myšlení. Zkrátka vidíš nebezpečí v každém "protirežimním" názoru a jeho nositeli.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (mikoRP (9.6.2023 20:38) reagovat
vzdyt presne to delas: "svrhnout rezim", tak ok, pokud ne tak lidi oznacujes za bolseviky. uz to jasneji a jednoduseji to napsat neumim, soudruhu lidovy kommisari.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 20:38) reagovat
A ta demagogie v označování opozice za "nedemokratickou" jasně vypovídá o to, jak to neliberální pseudodemokrati s tou demokratičností mají: demokracie je dobrá jen v případě, že vyhrajeme my. Ale běda, jak vyhraje opozice. Hned vyrážíme do ulic s Minářem.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 20:37) reagovat
Ne - necítím se ani Havlem, ani Vrábelem, ani Rajchlem. Cítím se sám sebou. A rozhodně nechci svrhávat demokracii. Vadí mi neomarxistická ideologie, která si dává falešnou nálepku liberální demokracie, přestože není ani liberální, a není ani demokratická. Pětikolaborka je taková light verze Jednotné kandidátky Národní fronty.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 20:32) reagovat
Bipolární vidění znamená, že připouštíš jen dvě možnosti v situaci, kdy je možností víc než dvě. Můžeš sice argumentovat, že komunisti nebyli všichni stejní a neliberální pseudodemokrati taky nejsou všichni stejní. To je samozřejmě pravda. Jenže kritici režimu nekritizují primárně jednotlivé exponenty a adoranty režimu. Kritizují režim jako takový, jeho ideologii atd. A režim a jeho ideologie je vždycky jen jedna. Tedy zde není na výběr u více možností. Buďto jsi pro, nebo jsi proti.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (mikoRP (9.6.2023 20:32) reagovat
a presne to, ze kazdeho, kdo nechce znicit demokracii, oznacujes za bolsevika, te prozrazuje, co jsi v podstate zac: obycejny bolsevicky kripl, dezolat, ktery chce delat jenom bordel.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (mikoRP (9.6.2023 20:31) reagovat
takze deziku, ty se citis byti havlem? hm. jenomze on chtel svrhnout komunisticky rezim a prosadit demokracii. ty chces svrhnout demokracii a prosadit co? sam nevis. ty tvoje blaboly jsou naproste kraviny, jak jsem ti to uz jednou omlatil o hlavu (jak jsi si pral).

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 20:26) reagovat
Neboli bipolární bolševické vidění měli komunisti/marxisti, kteří sami sobě dávali nálepku lidoví demokrati. Po sametovém puči v tomto ohledu došlo jen ke dvěma změnám: 1) Změnil se oficiální zahraniční nepřítel režimu 2) Změnily se nálepky. Takže stačí za lidové demokraty dosadit demokraty lidové a za zkrachovalce a imperialistické zaprodace dosadit dezoláty a proruSSké šváby a jsme přesně tam, kde už jsme byli.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 20:25) reagovat
Za minulé totality taky byla spousta lidí, kteří si přáli změnu režimu. A rozhodně nebyli nějakou jednolitou masou lidí se stejnými názory atd. Někteří z nich sice byli kolaboranti nepřátelského režimu tak jako například Havel a ta parta alkoholiků a feťáků kolem něj, ale většina kritiků režimu vůbec žádnou vazbu na nepřátelský imperialistický režim neměla. Přesto je exponenti a adoranti minulého režimu házeli všechny do jednoho pytle a dávali jim nálepky jako zkrachovalci a imperialističtí zaprodanci.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (mikoRP (9.6.2023 20:08) reagovat
a neni to projev nenavisti, ale opravdu jsou mi k smichu s tim svym primitivnim smyslenim, nevnimajici skutecnost, odmitajici diskusi, jenom rvou ty svoje blaboly.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (mikoRP (9.6.2023 20:06) reagovat
dezolat je kazdy, kdo chce zmenu rezimu za kazdou cenu, at to stoji, co to stoji. bolsevik je kazdy kdo tvrdi: kdo nejde s nami, jde proti nam. bolsevicky dezolat zas kazdeho oznacuje za bolsevika, kdyz nechce demisi vlady a nechce "zmenu rezimu". takza ja osobne se budu vysmyvat i nadale kazdemu bolsevickemu dezolatnemu debilovi

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (bohynRP (9.6.2023 19:53) reagovat
Vida, dezolé startujou jak dobře seřízenej fichtl, na první našlápnutí. :-D

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 18:15) reagovat
cyklista: Ani takto průhledné zdůvodňování výsměchu na tom nemění vůbec nic. Myslím si, že reakce Roumen_II z 18:13 je výmluvná víc než dost.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Roumen_IIRP (9.6.2023 18:13) reagovat
Dezolát: To je asi pravda :-( Vysmívat se Vám je jako se vysmívat lidem s Downovým syndromem. Vždyť vy za to ani nemůžete :-(

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (cyklistaRP (9.6.2023 18:05) reagovat
To mohl být výsměch spojený se soucitem, kdyby nebyla tak blbá.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (cykIista) (9.6.2023 17:59) reagovat
Ta dáma ví, jak na sluncata! :-D

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 17:55) reagovat
Výsměch je jedním z typických projevů nenávisti.

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Roumen_IIRP (9.6.2023 17:47) reagovat
A co kreatury jako já? Co se vám vysmívají? My Vás máme docela rádi a v úctě B-) idioti :-D

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (Dezοlát) (9.6.2023 17:40) reagovat
Tak to bylo a bude vždycky. Bolševici by měli na posledním obrázku nějaké zkrachovalce. Neobolševici tam holt mají dezoláty. A až se zase změní režim, tak si nenávistní lidé zase najdou a onálepkují někoho, koho budou nenávidět...

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (BobsikRP (9.6.2023 17:36) reagovat
Nebyt roumingu, tak nevim ze existujou

Obrázek 'kostickar' Obrázek 'kostickar' (brnonymova reinkarnace 7) (9.6.2023 17:26) reagovat
Jak rikam, slunickari jsou jima posedli.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...