VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  ČasProBydlení


Nalezeno 33 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (ModerátorRP (24.9.2023 16:44) reagovat
-> koš

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Lubimír7) (22.9.2023 11:25) reagovat
Už aby ta depopulace proběhla, lidi s iq pod 90 vyhladit a lidstvo se povznese na novou úroveň :-D :-D

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Zářič) (21.9.2023 22:39) reagovat
https://www.forbes.com/sites/brucelee/2023/01/20/world-economic-forum-is-taking-all-these-covid-19-precautions-at-davos/?sh=4b86a0766304

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Hosana) (21.9.2023 13:24) reagovat
Vďaka tomu, že ste ma sledovali sme tomu zabránili.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Dezοlát) (21.9.2023 12:31) reagovat
Co může udělat roumenista, který argumentačně zamrznul na úrovni žáčka inkludovaného na 1. stupeň základní školy? No může se svěřovat s dětinskými představami o jiných roumenistech a lhát o jejich údajných prohlášeních v domnění, že to z něj udělá chytřejšího, silnějšího a celkově určeného ke světlé budoucnosti. Jako například Filipes.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (KaldaRP (21.9.2023 11:35) reagovat
Zářič: ja covid prodelal jeste nez byla nejaka vakcina a vzhledem k tomu ze muj imunitni system reagoval jak na normalni jiny koronaviry na ktery uz jsou lidi imunni, tak ockovani melo vic negativ a na pozitiva jsem jeste neprisel. Stejne tak se nenechavam ockovat proti chripce i kdyz na ni pred covidem umiralo 1500 lidi rocne jen v CR.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (FilipesRP (21.9.2023 10:36) reagovat
Co může udělat ošklivý, ne moc chytrý a v podstatě neschopný roumelista? No může se prohlásit za chytřejšího, silnějšího a celkově určeného ke světlé budoucnosti. Jako například Muck a Dezo. :o)

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Jkbffv) (21.9.2023 9:23) reagovat
Dezolat: je docela vtipne, ze jsi bezcenna komunisticka kurva :).

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Dezοlát) (21.9.2023 8:48) reagovat
Je docela vtipné chlubit se tím, že členové "společnosti" ovlivnitelných jsou tak snadno ovlivnitelní propagandou, že jsou schopní "řešit" jen to, co do nich propaganda aktuálně hustí. Natož aby byli schopní "řešit" to, co propaganda vůbec nezmiňuje: https://cdn.who.int/media/docs/default-source/immunization/strategy/ia2030/ia2030-draft-4-wha_b8850379-1fce-4847-bfd1-5d2c9d9e32f8.pdf ... https://www.reporteri.online/wp-content/uploads/2022/06/IMUNIZACNI-AGENDA-2030.pdf

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (kmikalRP (21.9.2023 8:29) reagovat
Když se mrkneš na nějakou kolabouškou demonstraci Vrabela, tak Covid a to, že nás chtějí zláci očkovat, to je pořád ústředním tématem. Ti magoři zamrzli v době covidové a líbí se jim tam. Čímž se naštěstí zcela marginalizují, protože společnost už Covid rok a půl neřeší ;).

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (kmikalRP (21.9.2023 8:26) reagovat
medabeda: to ale antivax putlerovce přeceňuješ, oni netuší, že covid nějak na jaře 2022 polevil, ruské hnojomety jim to neřekly. Třeba Merlinovi jsem převládnutí varianty Omikron vysvětlil až po roce a bylo to těžký ;). Oni si imho pořád myslí, že je covid stále stejně zlej, ale ošklivá okolní společnost ho ignoruje, jen aby se soustředila proti hodnému Rusku ;).

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (kmikalRP (21.9.2023 8:19) reagovat
vax: protože jsi jen tupej čobol, vy toho obecně moc nechápete, jak byste mohli chápat vakcíny proti covidu...

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (vax) (21.9.2023 8:17) reagovat
Mna fascinuje ako pri tolkych datach este stale niekto veri v silu vakcinky. ;-)

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (medabeda) (21.9.2023 7:49) reagovat
Elone ty děláš taky spousta věcí co ti vláda nařídila, platíš daně jezdíš dle dopravních předpisů a dodržuješ spoustu zákonů. Na tom totiž není nic špatného jak se snažíš naznačit. Civilizace bez pravidel a lidí co jsou ochotni je dodržovat nemůže fungovat. Jasně ne všechny ti musí dávat smysl a ne všechny se taky dodržují. Však u nás se na většinu pravidel stejně kašlalo. Důkazem že šlo jen o snahu zvládnout covid budiž to že jak polevil tak všechna pravidla skončila.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Iiik) (21.9.2023 6:45) reagovat
Ti co hlásí že včerejší konspirace, dnešní pravda už nosí roušky aby dokázali že měli pravdu :o)

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (bugyRP (21.9.2023 0:04) reagovat
Tommy17: uvaha: si elita, vnimas situaciu na tejto planete ako neunosnu (preludnenie). rozhodnes sa populacnu krivku splostit. rozhodnes sa odstranit docilny dobytok ktory vnimas ako useless eaters a je ho vacsina alebo ludi ktori nie su NPCcka a maju este pud sebazachovy?

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Zářič) (21.9.2023 0:01) reagovat
kmikal: A děkuji za sdělení toho poznatku o reakci na bombardování/meteor. K pláči je, že takoví a podobní pak ostatní dovedou označit za podlidi zasluhující podle nich utracení nebo separaci od tzv. silnějších.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Zářič) (20.9.2023 23:48) reagovat
Merlin: Ale strach nebo obavy máte. kmikal: Ono to nebylo o pochopení, ale možná je konfrontace s nelogičností vlastních myšlenek účinnější než pouhé vyvracení. Příklad, možná ne zcela přesný: jeden se snažil druhému nabulíkovat, že mikrovlnné záření má poločas rozpadu 5 minut, a proto se mw trouba má po vypnutí nechat 5 minut odstát. Buď mu můžeme vyvracet nesmysl, že to záření má nějaký poločas, nebo se ho zeptáme, jestli ta zbylá polovina už neškodí a co tehdy když mám mikrovlnku s dvojnásobným výkonem.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (kmikalRP (20.9.2023 22:03) reagovat
Zářiči, byl tu jeden antivax magor, už nevím nick. A ten, že se nenaočkoval, protože mu to nutila vláda. Jako na just. Tak jsem se ho optal, kdyby mu vláda nutila se při kobercovém bombardování (nebo tom meteoritu, už nevím) schovat do krytu, zda by to udělal. A on, že spíš neudělal. Nemá smysl se snažit pochopit negativistické kokoty, co z principu udělají vždy opak ;)

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (MerlinRP (20.9.2023 21:33) reagovat
@Zářič: Já se třeba naočkovat proti covidu nenechal. Ale nikdy jsem netvrdil, že zabíjí, budou mě díky ní ovládat přes 5G nebo mi narostou anténky. Jen jsem si myslel a stále myslím, že je naprosto zbytečné očkovat se chemickým koktejlem, který nemá žádný účinek proti nemoci a o jeho možných negativních důsledcích se ví prd.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Zářič) (20.9.2023 21:17) reagovat
Elon Muck: S těmi silnějšími jedinci jste mě přivedl na zajímavou myšlenku. Kdyby se k Zemi řítil asteroid, hrozil svým nárazem způsobit světovou katastrofu a lidstvo mělo prostředky, jak srážce zabránit - podle Vás je nemá použít, protože samo o sobě nemá jinak šanci přežít následky srážky, jinými slovy - není na to dost silné?

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Zářič) (20.9.2023 21:07) reagovat
Elon Muck: Proč se druhá strana nenaočkovala? Ohání se účinky vakcíny, že prý škodí. Nebojí se tedy o svoje životy?

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Elon MuckRP (20.9.2023 20:57) reagovat
A ještě k tématu - osobně jsem nepochyboval, že vy zamrdanci po vakcíně zůstanete v pohodě. Důležitý ale je, že jste se nechali naočkovat kvůli tomu, že vám to vladnoucí elita nařídila. Kvůli strachu o svoje bezcenný životy. A to z vás dělá totální podlidi, co si zaslouží okamžitě utratit nebo alespoň vyseparovat od silnějších jedinců B-) Kmikal by vám mohl jít příkladem a položit svůj naprosto nedůležitej život za prezidenta Zelenskýho a jeho rodinu :-P

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Zářič) (20.9.2023 20:52) reagovat
A já nepochopím, že jim strašně vadí očkovací látka, která má podle nich očkované zabít, nebo já nevím co, ale nákaza virem s málo známými zpožděnými účinky je nechává v klidu. Ten virus snad někdo testoval jako léčebný prostředek? Co kdybych jim řekl, že je to právě obráceně? Že virus je prostředek k ovládnutí světa, redukci populace nebo k čemu podle nich je právě ta vakcína.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Elon MuckRP (20.9.2023 20:47) reagovat
kmikal: to je boží, jak tu jedeš svojí projekci o pedofílii a přitom prokazatelně ve svých středních letech slintáš nad holkama, co jsou v osmičce na základce. Jsi zkurvený prase a nemáš nárok na život B-)

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (PepeeRP (20.9.2023 20:44) reagovat
Jones je snad nejvetsi konspiratorsky hlupak na celym svete... to neni mozny

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (Tommy17) (20.9.2023 20:37) reagovat
Mna zase fascinuje ta ich viera, ze ockovani zomru a zostanu len oni, co prekukli toto celosvetove sprisahanie. Lebo kazda vlada tuzi po tom, aby si vyzabijala poslusnych obcanov a zostali jej len ludia, co odmietaju jej nariadenia. Pre kazdu jednu vladu by bolo neporovnatelne vyhodnejsie zabijat virusom a preziju len poslusni, co sa dali zaockovat. Ale hladat logiku v dezole svete zmysel nema.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (pletiplotRP (20.9.2023 20:21) reagovat
Nošení roušek prokazatelně snižuje přenos všech kapénkových infekcí. Prostě to tak je. Asiati to vědí dávno a dobrovolně si je nasazuje každý, kdo se cítí trochu nemocnej a nemůže zůstat doma. Dělali to už mnoho let před covidem.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (kmikalRP (20.9.2023 20:12) reagovat
Jako dobře, i kdybych byl takový idiot (jako skeptic, merlin, blm, doom, crha, dqdlmátko (elon muck) a další místní pedofilnězoofilní rusofašouni) a uvěřil, že nás zlé vlády, nebo kdo vlastně, chtějí vakcínou zabít, musel bych být snad ještě o dost blbější, abych uvěřil, že nás zabíjí i 5G standard přenosu dat. Nebo když už jsou to takoví retardi, že věří ve zlé vakcíny, hodného putlera, tak už věří bezvýhradně i na zlé 5G?

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (BobsikRP (20.9.2023 20:09) reagovat
O snahách o zavedení xichtofiltrů a nenápadnej tlak na "očkujte se" tu je už teď, u nás zatím málo, ale to ořijde.. a už teď jsou tu lidi, co se dobrovolně očkují (starou variantou).

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (nornikRP (20.9.2023 20:00) reagovat
Doufám, že to zase prokoukl někdo, kdo jinak neprokoukne záludnosti nebankovní půjčky a žere odčervovač pro zvířata.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (miklos-abdulRP (20.9.2023 19:54) reagovat
Klasický princip rozbitých hodin.

Obrázek 'Tak to zase nevyslo' Obrázek 'Tak to zase nevyslo' (ElDannyRP (20.9.2023 19:49) reagovat
Ale ten kokot, co to sem dal na konci srpna by se měl snažit dále. Jednou to musí vyjít.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...