ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  TechSvět  |  MyMuži  |  Pravda24


Nalezeno 7 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetšest:
   


Odebírat

Obrázek 'The dead dont care' Obrázek 'The dead dont care' (pan_JarosIav_Crha_guru_lT) (27.9.2023 14:39) reagovat
pomoc pomoc já mám strach, pedofilní prase na mě chce poslat antifu

Obrázek 'The dead dont care' Obrázek 'The dead dont care' (ModusRP (27.9.2023 7:30) reagovat
pane Kmikal, ještě než z pana Crhy uděláte toho nacistu, neškicnete nějakej díl PRASÁTKA BLBBÁTKA UŽ TAKY KURWA FIX????? děkuju :o)

Obrázek 'The dead dont care' Obrázek 'The dead dont care' (kmikalRP (26.9.2023 23:40) reagovat
Jo, Crho, ještě jednou mě pod ofiko profilem nazveš pedoušem a udělám z tebe takového nácka, že se budeš bát projít Brnem. Počítám odteď, stačí fakt jednou. A udělej to, chci si zkusit, co dokážu, jen jestli tě třeba antifa někde zabije, to už není můj problém.

Obrázek 'The dead dont care' Obrázek 'The dead dont care' (kmikalRP (26.9.2023 23:07) reagovat
Crha ty blbečku, že beru jako nejhezčí holky 15-21, to fakt neznamená, že je prcám. To ses jen ve své primitivnosti nechal povodit místní putlerovou úderkou. EU nesnáším, ale lepší EU než zpíčená zfašizovaná útočící Moskálie. Ale s islámem jsi mě skutečně dožral. Spoluzakládal jsem IVČRN, ještě před Konvičkou, islám považuji za největší nebezpečí pro lidstvo, kam se na něj hrabe Moskálie, neser mě ;).

Obrázek 'The dead dont care' Obrázek 'The dead dont care' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (26.9.2023 23:01) reagovat
kmikale ty seš výstavní pedofilské libtardské prase. Proto podporuješ EU, protože ona se snaží legalizovat pedofilii. Proto chceš islám, aby ses mohl oženit s devítiletou a to i víckrát a mít doma harém, kdy b y tě holka konečně musela poslouchat co? Jsi ubožák.

Obrázek 'The dead dont care' Obrázek 'The dead dont care' (kmikalRP (26.9.2023 22:58) reagovat
j, Crha má zase pravdu. A když si prudce zmáčknu varlata, zabiju tisíce mikrosráčů, co žijí na kůži, tj hřbitůvek na koulích. So sad.

Obrázek 'The dead dont care' Obrázek 'The dead dont care' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (26.9.2023 22:56) reagovat
když půjdeš do důsledku tak mrtví jsou tady úplně všude. ;-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...