ByznysDeník  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  MyMuži


Nalezeno 28 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (gg) (28.9.2023 15:00) reagovat
V roce 2023 volá iPhonem 3GS... ...na kterém někdo v roce 2009 nastavil VPNku a licencoval to vládě po 70kKč za kus... Tomu kšeftu tleskám. Kluci, vyčistit zuby a spát... ...signal má lepší E2E šifrování a používáme ho všichni...

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Kkkkkk) (28.9.2023 14:29) reagovat
Miko: Ten soft používá ZRTP, doporučuju nastudovat. Ten soft umí komunikovat šifrovaně sám mezi sebou, tzn pravděpodobne si to pořídil, aby mohl komunikovat s dalšíma lidma co ho měli. A kdo ho asi měl? A co chlapec potřeboval probírat tajného mimo NBÚ? Proč pokud má podezření na kontrašpionáž u NBÚ nezatrhl používání NBÚ telefonů ostatními poslanci? Protože takové podezření nemá, jen se vymlouvá.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (mikoRP (28.9.2023 14:18) reagovat
kkkk, evidentne tomu rozumis, ...

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Kkkkkk) (28.9.2023 14:16) reagovat
Miko: end to end znamená, že to musíš mít ty a ten komu šifrovaně voláš/píšeš. A komu volal když to na vládě používal jen Gazdík? Jakože fakt věříš tomu, že si to pořídil aby si volal jen s Gazdíkem, svým kolegou a vůbec to nepoužil u nikoho jiného? :) A pokud má podezření na kontrašpionáž v NBÚ, tak by to měl začít šetřit ne? Toho by byla plná média, naprosto brutální haluz. Pokud to naznačuje a nevyšetřuje, tak zneverohodnuje státní organizaci. Chová se naprosto stejně zmrdsky jako Zeman a Babiš.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Znalec práv) (28.9.2023 10:51) reagovat
ještě jsi zapomněl dát odkaz na wiki, kníkale

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (mikoRP (28.9.2023 10:43) reagovat
to nejsou mobily, kterym se neda jinam volat, jenom mezi sebou (neco jako prima linka mez prezidentem usa a diktatorem ruska) - jde ciste o to, jestli v prubehu komunikace to sifrovani zapnes, nebo ne.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (mikoRP (28.9.2023 10:41) reagovat
a proc v dozimetru pouzivali soft, ktery se pouziva i jinde? kdyz pouzivas discord (ktery taky sifruje E2E) znamena, ze jsi mafian a pedofil, protoze to pouzivaji i oni? end to end sifrovani znamena, ze se neda delat odposlech nekde mezi jednym a druhym koncovym zarizenim (ledaze by jsi mel klice). pokud je podezreni, ze v NBU byl nasazen clovek od agrofertu (cemu bych se vubec nedivil), neni naprosto logicke, ze krome sifrovaciho zarizeni pouziiji navic i jine sifrovani?

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Kkkkkk) (28.9.2023 10:32) reagovat
Miko: 2/2 a proč to zrovna řešil softem, který využívali z dozimetru, který umí komunikovat šifrovaně sám mezi sebou? A ne třeba jiným softem? S kým komunikoval, když teda evidentně to měl jen on, Gazdík a lidi z dozimetru? Nebo je víc politiků co potřebují řešit tajné věci o kterých nemá vědět NBÚ? :)

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Kkkkkk) (28.9.2023 10:29) reagovat
Miko: je jedno co s ním udělal, otázka je proč ho vůbec měl, když všichni mají šifrované telefony od NBÚ, které musí ze zákona používat pro komunikaci utajovaných informací. Takže je jen pár možností, buď říká že NBÚ je napojený na Agrofert což je silné obvinění a měl by to řešit. Nebo Agrofert umí hacknout telefony NBÚ a číst utajované info vlády, což by se řešilo hodně mediálně. Nebo prostě potřeboval řešit věci, které nechtěl aby někdo z NBÚ uměl vyšťourat. Jaké asi to byly věci?

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Kkkkkk) (28.9.2023 10:24) reagovat
Telefony s tím softem dodával Němec, který v minulosti Redla pokryl, když se řešilo že semtam něco vytuneloval. Redl kdysi pomahal Krejčířovi s podvodama na Českou spořitelnu. Němec, bývalý ministr spravedlnosti, se snažil zakrýt podvody na právech v Plzni, kdy odvolal Benešovou když to chtěla vyšetřovat. Vyšetřování ukončil než začalo. Taky se podílel na byznysu s chudobou, zvýšil odměnu advokátům(kamarádům a sobě) z 1 na 4,5k. Ti pak začali masivně vymáhat malé pohledávky, z 500,- dluhu měli desetitisíce.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (mikoRP (28.9.2023 10:14) reagovat
vzdyt ho vyhodil! sam rikal, ze ho nasel mezi hrackami. tedy ho nemohl pouzivat. a je zajimave, ze sere to hlavne burestym a jejich spicly.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Kkkkkk) (28.9.2023 10:08) reagovat
Politici dostávají šifrované telefony od NBU s národní šifrou, které musí používat pokud řeší utajované informace. K čemu asi potřeboval navíc nějaký další soft pro šifrování? Soft, který používali lidi z dozimetru? Soft, který měl i Gazdík a používal ho ke komunikaci s lidma z dozimetru? Proč sám řekl že Gazdikovi doporučil takový telefon vyhodit a sám ho měl? Sledování bezpečnostní divizí agrofertu znamená, že je o NBU? Je to čistý zmrd, stejně jako Babiš.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Q.QRP (27.9.2023 12:05) reagovat
@774112558: Hezký, ale špatně. Rakušan ten telefon používal PŘED volbami, tehdy byl ještě v opozici. A už tehdy Babiše štvalo, že ho bezpečnostní divize Agrofertu nedokáže odposlouchávat. A taky je pěkný, jak nikdo neřeší, že má AGF vlastní "rozvědku". Co bude příště? Soukromá armáda?

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (vdfdsfsdfdsfad) (27.9.2023 12:02) reagovat
Potvurka: gratuluji hned ke dvoum kravinám. Že Rakušanovi věnovala ten mobil mafie a že přes něj komunikoval s mafiány. Šifrovaná komunikace, ze které jde poznat s kým komunikujete, moc šifrovaná asi nebude... Ale možná to agenti z bezpečnostní divize Agrofertu vědí lépe...

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Q.QRP (27.9.2023 12:02) reagovat
@Potvurka: Začátek dobrý, ale od těch "..." dále je to lež.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Q.QRP (27.9.2023 12:01) reagovat
@80: Bezpečnostní divize Agrofertu nedokázala před volbami odposlouchávat Rakušanův telefon, tak teď zveřejnila, že měl šifrovaný. Stejný, jako používá několik desítek tisíc lidí v republice, a mezi nimi i pár těch, co jsou namočeni do kauzy Dozimetr. Třeba jistý Nemrah, svědek na svatbě Mračkové-Vildumetzové a kmotr jejího dítěte.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (774112558) (27.9.2023 11:59) reagovat
švabach: špatné na tom je ztráta "accountability". Neboli schopnost zpětně prokázat na jakém základě rozhodovala vláda. V Německu mají třeba zákon, že veškerá komunikace premiéra musí probíhat přes sledované telefony a vše je ukládáno do archivu pro pozdější studium (za 50+ let). Proto frau Merkel nikdy nepoužívala vládní telefony, ale jen ty placené CDU (a tedy nesledované). A proto například US archiv ještě teď slepuje kvanta šmíráků, které Trum v oválné pracovně roztrhal a hodil do koše...

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Potvurka) (27.9.2023 11:35) reagovat
Spatne na tom je, ze jej ziskal od mafiana, misto aby si jej koupil ... a taky to, ze neni sifrovany obecne, ale s kym byl sifrovany - tedy napojeni na sifrovani do mafianskych struktru zjevnych zlocincu.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (švabachRP (27.9.2023 11:20) reagovat
Co přesně je špatně na tom, že nejvyšší představitelé státu používají šifrované telefony? :-D To by měl být kvůli bezpečnosti na takové pozici snad standard..

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Někdo to musel říct) (27.9.2023 9:54) reagovat
ANO se snaži odvést pozornost od razii na mininsterstvu které se týka ještě jejich vlády tak vyvolavá hlasovani o neduveře kvuli banální zámnice

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel) (27.9.2023 9:16) reagovat
@MAP: Takže všichni lidé co mají stejný telefon jako lidi v Dozimetru jsou zločinci? Nachcš přitvrdit? Třeba že je ten zlý telefon napájený elektřinou, kterou ČEZ v roce 2020 do 2025 prodal cez Lipsko do Kypru, a teď je podle tebe v těžké ztrátě?

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Nerrg) (27.9.2023 7:56) reagovat
To šifrování prý už před 11 lety stálo 42000Kč/rok. Buď se mu to zaplatilo těmi hovory nebo je skutečně svědomitý a obavy ze špionáže Agrofertem neměl pro nic za nic. Obojí je zajímavé. https://m.mobilmania.zive.cz/clanky/sifrovany-telefon-jak-funguje/sc-3-a-1358546/

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Markéta Adamová PekarováRP (27.9.2023 7:45) reagovat
Nejde o šifrování, jde o to že má stejný telefon co něli lidé v dozimetru.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Zorrro1612) (27.9.2023 7:38) reagovat
Příště na něj najdou, že má u emailu dvoufázové ověření

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (ModusRP (27.9.2023 7:33) reagovat
opozice už se chytá čehokoliv :-D

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (quido.speedyRP (27.9.2023 7:23) reagovat
Kromě faktu, že end2end šifrování má dnes každý lepší IM… Taky nechápu.

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (80) (27.9.2023 7:01) reagovat
mohl by mi tuhle kauzu nějakej kapitán vysvětlit? proč přesně šifrovaný telefon představuje problém?

Obrázek 'Sifra kreten rakusana' Obrázek 'Sifra kreten rakusana' (Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel) (27.9.2023 6:46) reagovat
Politik používá zabezpečené komunikační prostředky- BAAAD! Vsadím se že má i k emailu nějaké komplikované heslo, hajzl B-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...