TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  MyMuži


Nalezeno 18 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Dezοlát) (29.11.2023 19:20) reagovat
xeon: Zjevně jsi nepochopil, že píšu jen o týpcích, kteří mají reálnou šanci na delší vztah z kočkou. Ne o těch, kteří tu šanci nemají.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (zvedavyinvalida) (29.11.2023 18:06) reagovat
Úplně na okraj... Proč have a car and drive it? Není větší frajeřina mít car a k tomu ještě osobního šoféra?

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (xeon) (29.11.2023 17:29) reagovat
dežo: zapomínáš na týpky, co vypadají jak brenželína a zároveň vydělávají 10ti násobek průměrné mzdy, dále na týpky, kteří nejsou ani hezcí, ani charismatičtí, jsou líní a hloupí, zadlužení kam se podíváš a přesto je člověk nikdy neviděl bez baby (a kolikrát i pěkné)... A pak tu je šedý průměr, který vidím převážně kolem sebe, rodiny s dětmi co žijou od měsíce k měsící a vyhazovat z kopýtka si fakt nemohou. Přijde mi, že jde reálně pouze o pižmo a někdo holt voní víc a zde platí ono pravidlo 20/80. cpt. out

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Dezοlát) (29.11.2023 14:52) reagovat
Chlap má vždycky možnost dohnat fyzické nedostatky v posilovně a v peněžence. Hezká ženská vždycky bude vybírat stykem: "Tenhle sice vypadá jako Brad Pitt, ale vydělává jenom dvojnásobek průměrné mzdy. Támhleten sice vypadá jak Zdeněk Srstka, ale maká na sobě a umí vydělat desetinásobek průměrné mzdy." Neboli reálnou šanci mají oba.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (uživatelRP (29.11.2023 13:55) reagovat
Universe 25, to je budoucnost lidstva. Už je na to pěkně našlápnuto. B-)

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (mluvící zadek) (29.11.2023 11:30) reagovat
Joker: Neviděl bych to tragicky, pěkná baba vždycky zasedne za volantem německého SUV, slevují ty druhé. A u chlapů je to ještě jednodušší, rozhodování mezi slevou a samotou je osobní volba, tam není ani třeba přílišné štestí na genetiku (krom hlavy).

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Joker) (29.11.2023 11:16) reagovat
Ja.: Akorát, co se týká vztahů, většina lidí chce s někým být. V naší kultuře jsou běžné monogamní vztahy a zároveň mužů a žen v produktivním věku je zhruba stejně. Takže ani na jedné straně většina nemá kdovíjaký výběr. Ostatně se stačí rozhlédnout, i lidi co do statusu a atraktivity pod průměrem si většinou někoho najdou. Naopak ti s dlouhým seznamem nároků většinou časem buď sleví, nebo zůstanou sami.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (sajnik) (29.11.2023 9:22) reagovat
deti deti prestante spisovat picoviny a vyrazte radsej do terenu zbierat skusenosti. muz co neustale kuka po cudzich babach a bali ich je massive insecure baby, poznam par a ked ich rozoberes psychologicky na srubky sa rozplacu kvoli posranemu detstvu a chybajucej normalnej postave otca ako vzoru, co si kompenzuju cely zivot a samozrejme v tom zlyhaju... a par dalsich bodov je podobne mimo u realnych alfa / high beta samcov

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (medabeda) (29.11.2023 8:29) reagovat
statistiky

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (medabeda) (29.11.2023 7:50) reagovat
jenže v západní společnosti se to kolečko jaksi porouchalo. Mrkněte na statistyky. Skoro polovina můžu mezi 20-30 neměla v posledním roce sex. třetina už s eani nesnaží aktivně seznámit, ani na sex, prostě vůbec. Pro ženy jsou neviditekný. Díky eseznamkám všechno sjíždí top 5% borců které ale rozhodně nedají ženám to co od nich chtějí. Vztah. Takže je to špatné prakticky pro všechny. lidé jsou nakonec všichni osamělý, naštvaný na druhé pohlaví a západ vymírá.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Ja.) (29.11.2023 5:52) reagovat
V takmer celej pohlavne rozmnožovanej zvieracej ríši to chodí tak isto - samček sa snaží o samičku, samička si vyberá (alebo nevyberá, keď prežije iba jeden záujemca). Takmer každá samička sa rozmnožuje, samček iba ak na to má. Deal with it.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Občan YRP (29.11.2023 0:35) reagovat
V pivnici se pivo skladovalo, proto ten název, který ve Slovenštině přetrval.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Roumen_IIRP (29.11.2023 0:05) reagovat
V pivnici se točí pivo, vy pitomečci pitomí :-D Obrázek +1 ze soucitu s autorem = idiotem B-)

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Styrofoam) (28.11.2023 23:56) reagovat
Mamina pivnica? Ach bože, máme tu zase blbku čo sa snaží papagájovať slogan bez sebemenšieho chápania významu. Študentka gender studies predpokladám. V pivnici, ty piča, bývajú nanajvýš tak kompóty.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (tdkbRP (28.11.2023 23:45) reagovat
Joker: to bude tym ze je to od nejakeho smradlaveho incela z maminej pivnice co nevie vobec nic

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (u22) (28.11.2023 23:42) reagovat
Joker a to mám makat až do smrti na královské důchody rodičů, nebo jak jako? Bez oficiální práce jsem už pár let, dostanete ze mě jen dva litry na zdravotním měsíčně. Na tohle prostě seru.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (Joker) (28.11.2023 23:32) reagovat
Tyhle obrázky moc nekorespondují s existencí týpků, kteří v ničem zvlášť nevynikají, ani v inteligenci nebo vzhledu, jsou švorc, nezaměstnaní a jejich zabezpečení domácnosti spočívá v tom, že se k ženský nastěhují a pak z ní tahají prachy- a stejně se často najde ženská, která do toho jde.

Obrázek 'maji to tezsi hopky' Obrázek 'maji to tezsi hopky' (miklos-abdulRP (28.11.2023 23:06) reagovat
Další "nice guy" incel? Je pravda, že pokud žena chce jen sex, tak to platí, ale aby si dlouhodobě udržela slušného partnera, tak toho bude muset potřebovat o dost víc. Jen si představte, co za debila bude se ženskou, jejíž jediná přednost je vzhled, dýl než dvě noci?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...