ČasProBydlení  |  VipShow  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProŽeny

Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátjedna:
   

Strana 1/7. 1 2 3 4 následující

Odebírat

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (9.4.2024 8:41) reagovat
Neboli dětinsky lhát, že je to to samé, může skutečně jedině někdo jako ty ty "rozumová inflace"... :-D

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (9.4.2024 8:41) reagovat
ujo: To jako že se smrtelně vážně ptáš na to, jaký je rozdíl mezi komunistickým vojákem z povolání a nekomunistickým odvedencem? Asi jako mezi bachařem a muklem. Oba jsou sice v kasárnách respektive v uranovém lágru, ale každý je tam z úplně jiného důvodu. A i důvěra režimu k těmto dvěma lidem je zcela odlišná. Ten první je totiž pověřen dělat dozorce tomu druhému. Kdyby to bylo skutečně totéž, tak by ta funkce dozorce vůbec nebyla nutná. Každý odvedenec by nadšeně a dobrovolně plnil svěřené úkoly.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (kakamura) (9.4.2024 6:24) reagovat
ujo ty víš, co kde Pávek či Bureš podepsali, aby se stali agenty a tak dále? A být agent vs. řadový voják, v tom by neviděl rozdíl asi jen ujo :-D

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (9.4.2024 0:36) reagovat
že jsi nebyl adept na jakéhokoliv agenta státní bezpečnosti se teda upřímně divím....... ty disponuješ talentem, který jsi musel zdědit ob generaci po svých předcích....v normálním světě se tomu říká rozumová inflace, ale u tebe se to vykompenzovalo inkluzí u stejně postižených souvěrců z SPD.... jaký je prosimtě rozdíl mezi tím, když podepíšeš věrnost socialismu a komunismu a když podepíšeš věrnost socialismu a komunismu????

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (8.4.2024 12:15) reagovat
Chartu 77 ani Dva tisíce slov jsem nepodepsal. Netuším, proč o nich do zblbnutí píšeš, protože jejich podpis platnost podpisu vojenské přísahy neruší. A dál tam má to, co od samého začátku: lžeš jako Rudé právo. Nikdy jsem nikomu nevyčítal to samé, co jsem dělal já. Protože já jsem opravdu nedělal ani vojáka z povolání, natož abych dělal soudruha předsedu ZO KSČ nebo dokonce aspiranta na agenta místní pobočky sovětské GRU.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (8.4.2024 11:57) reagovat
Pokud vím, tak jsi podepsal pouze slib, že budeš chránit i za cenu vlastního života socialismus a komunismus, nikoliv Chartu77 a nebo Dva tisíce slov, ale ostatní kádruješ, že udělali to samé....co tam máš dál, mamlase...

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 20:31) reagovat
To samozřejmě nemůžu. Ovšem ono je celkem jedno, jestli je to myšleno vážně nebo je to jen zoufale nesmyslný pokus o dehonestaci. Člověk se může na účet takového blekoty pobavit v obou případech.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (kakamura) (7.4.2024 20:26) reagovat
Nemůžeš vědět, jestli to myslí vážně.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 20:21) reagovat
Neboli takovýhle ujo úporně hledá něco, na základě čeho by mohl oponenta kritizovat a díky svojí dušení nedostatečnosti vymyslí takovouto absurditu. A místo aby to nechal vyšumět do ztracena, tak se té absurdity drží jako hovno košile a neustále připomíná, co je za truhlíka. Člověk nestačí žasnout...

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 20:19) reagovat
No a pak přijde volič agenta Pávka ujo a začne tvrdit, že je úplně jedno, jestli byl někdo agent a/nebo komouš. Že podstatné je jen a pouze to, jestli byl člověk na vojně nebo se jí díky bolševickému tatíčkovi dokázal vyhnout. Pokud se jí vyhnout nedokázal, tak je podle něj "bolševický kolaborant až za hrob" na úrovni agentů Bureše a Pávka.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (kakamura) (7.4.2024 19:48) reagovat
Obvykle když někdo usilovně cpe ultimátní narativ někdo proti někomu, buď a nebo, dobro / zlo, je to manipulace. Jasně, že na tu manipulaci lidi skočí, až mají ten utkvělý pocit, že když budou volit jinak než dobro, Pávka, vyhraje určitě zlo, Babiš. Jinak to přece být nemůže! Mocné to psyops (přitom mimo to třeba jasně chápou, že být commies agentem je špatně, a toho člověka to morálně vyřazuje).

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (kakamura) (7.4.2024 19:28) reagovat
Nedávno u přátel- V česku si bezproblému zvolíme komouškýho agenta, prože mediální masírka rozdělení společnosti na dobro a zlo, dvě strany, a holt když se to stále omílá, propadně propagandě kdekdo, tak už to chodí.-My ale propagandě nepropadli, my jsme volili Pavla dobrovolně.-Dobrovolně protože vám je buřt, že to byl agent, nebo proti Babišovi?-No jasně, že proti Babišovi! -No a co jsem říkal na začátku, manipulace společnosti, jeden na jednoho, dycky agent. -Ono nebylo koho jinýho volit. - :-D ale bylo!

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 19:18) reagovat
To sice napsal, ale teď zas tvrdí, že to neplatí, protože Havel podepsal chartu a Pávek převlékl uniformu a pokračoval v kolaboraci s jiným válečným agresorem. Sice nikdy nebyl schopen vysvětlit, jak přesně to souvisí s podpisem vojenské přísahy, ale zato je schopen dělat na dálku psychoanalýzu. Zkrátka renezanční člověk.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (kakamura) (7.4.2024 19:13) reagovat
Však psal, že pro něj je to na stejné úrovni, dobrovolně agentem (Pávek) nebo povinně vojákem. Nějak si toho Pávka a Bureše musí obhájit.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 19:07) reagovat
ujo ti vysvětlí, že když jsi měl "možnost" jít místo vojny do kriminálu, tak to vlastně bylo "zcela dobrovolné". Protože kriminál přece není žádný "donucovací prostředek". Sice se všude jasně píše o vojenské povinnosti včetně té jeho do zblbnutí omílané přísahy, ale tím on se rozhodne nenechává znervózňovat.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (kakamura) (7.4.2024 19:01) reagovat
Když je něco povinné, jako byla vojenská služba, pokud člověk neměl výjimku, tak nemá smysl řešit podpis. Ale vstup do rozvědky, a práce agenta podmíněna takto nebyla.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 18:51) reagovat
Mamlasům se stává maximálně tak to, že se v argumentační nouzi uchylují k plácání tak stupidních výmyslů, že oponentovi "tečou nervy", že "se lituje" atd. atd. Přitom reálně oponent nad takovýmito výrony zoufalosti slzí smíchy. K čemu by byla dobrá "anulace přísahy" 20 let po vojně, sice netuším, ale pokud vím, tak Václav Havel přísahu podepsal, ale oficiálně jí neanuloval. Čili ani on necítil potřebu jí anulovat. A podpis Charty 77 ani Dva tisíce slov přísahu rozhodně neanulovaly. Co tam máš dál, blekoto?

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (7.4.2024 18:25) reagovat
každý podpis znamená souhlas s textem, pod který se podepisuješ..... takže, pokud jsi podepsal, že budeš chránit socialismus a komunismus, tak jsi souhlasil a pokud jsi změnil názor, tak jsi mohl podepsat Chartu77 a nebo Dva tisíce slov a nebo jsi mohl svou přísahu oficiálně anuloval.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (7.4.2024 18:20) reagovat
tobě už tečou nervy a nebo jsi debil? To se mamlasům někdy stává, že snaží překročit vlastní Rubikon a utonou v vlastních lžích a interpretačních blbostí a nebo se z tohoto zblázní.....mamlase

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 18:13) reagovat
A hlavně stále nebylo jasně řečeno, která varianta platí: Zda 1) Podpis vojenské přísahy něco dokazuje sám o sobě nebo 2) Podpis vojenské přísahy je jen jeden z mnoha podpisů a sám o sobě nedokazuje vůbec nic. Obě ty varianty zkrátka nemůžou platit současně.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 17:59) reagovat
Co tam máš za "kontext" ty blekoto"? Nějaké "uznání" za nějaký "postoj" nebo pokračování v kolaboraci s jiným válečným agresorem snad zpětně ruší platnost podpisu vojenské přísahy? A ty tvoje dětinské pokusy podsouvat mi nějaké "litování se" jsou leda tak k smíchu. :-D

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (mikoRP (7.4.2024 17:53) reagovat
hezky dokazes vytrhovat z kontextu. a jsi takovy debil, ze se sam nabonzujes. tak zkus citovat i tu druhou cast. jsi proste jenom ubozak, co nic v zivote nedokazal, jenom na internetu cele mesice blabolit nesmyslne debility, litovat se a povazovat se za "obet systemu". ale spis patris do psychiatricke lecebny

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 17:48) reagovat
Cituji tvoje vlastní slova: "Podle mě, je každý, který přísahal a nebo sliboval věrnost na stejné úrovni ... Takže ty jsi v mých očích na stejné úrovni, jako Pavel a nebo Havel." https://1iq.cz/img/Wkh5A/TFa6A.jpg

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 17:43) reagovat
Naproti tomu Burešovi jeho bolševický tatíček zařídil modrou knížku stejně jako ten tvůj tobě, takže Bureš se podle tvojí "logiky" na tom tvém "fungování zločinného komunistického Československa" nepodílel. Protože to, že byl ve straně a že byl konfident StB, podle tvojí "logiky" nehraje roli. Roli hraje jenom "podpis přísahy". A tu jako synáček z prominentní bolševické rodiny nepodepsat nemusel. ;-)

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (mikoRP (7.4.2024 17:42) reagovat
bozinku, to je debil ...

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Pávеk) (7.4.2024 17:42) reagovat
Jo tak "argumentační limity". Takže kdo podepsal Chartu 77, tak nemusel na vojnu "podílet se na fungování zločinného komunistického fungování Československa"? Víš o tom, že Václav Havel Chartu 77 podepsal a přesto byl na vojně a "podílel se na fungování zločinného komunistického Československa"? ;-)

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (7.4.2024 17:32) reagovat
naražís na na své argumentační limity, že opět se snazíš vykroutil od spoluodpovědnosti za podíl na fungování zločinného komunistického fungování Československa? Jednou jsi dítě a nemůžeš podepsat Charitu77, ani Dva tisíce slov, ale na podpis věrnosti a ochrany socialismu a komunismu jsi už byl asi uzrálý a správně uvědomělý.....ale ano, ty a Babiš umíte to stejné, KŇUK a TO ONI.... taková obyčejná ukňukaná kunda.....mamlase

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 16:33) reagovat
Mimochodem ty bys bez gůglení věděl, jestli Bureš byl na vojně nebo nebyl? Já to tedy nevím. A věřím tomu, že to nevíš ani ty. A víš proč? Protože reálně to nikoho vůbec nezajímá. Kromě jediného blábolícího roumingovského multinicku ujo/miko/mukl/Rama/nefejk dezolat/papeš007/atd. atd. ;-)

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 16:32) reagovat
Mimochodem všiml sis, co se běžně řeší u lidí kritizovaných za kolaboraci s minulým režimem? Primárně to jsou dvě věci: 1) Jestli byl daný člověk v KSČ 2) Jestli byl daný člověk zaměstnancem či konfidentem StB či vojenské obdoby StB. Například u Bureše se řeší to, že byl v KSČ a že údajně donášel StB. V životě nikdy jsem ale nečetl nebo neslyšel debaty na téma, jestli byl nebo nebyl na vojně. Podle tebe je naopak podstatná jenom vojna, ale členství v KSČ či StBáctví podle tebe vůbec nehrají roli.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 16:18) reagovat
Mně je hovno hlavně po tom, že jsi sám sebe pasoval do role jakési autority, která jediná je oprávněna rozhodovat o tom, co podstatné je a co podstatné není. A ta tvoje neschopnost dospěle věcné reakce na usvědčující důkazy a dětinsky zarputilé vyhýbání se jasnému odpovídání na jasně pokládané otázky jsou taky výmluvné víc než dost. Možná tě to překvapí, ale já mám z těch tvých kolovrátkových stupidních blábolů a dětinského kličkování akorát tak legraci. ;-)

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (7.4.2024 15:56) reagovat
Ať jsem získal svou modrou knížku jakkoliv, po tom ti je hovno. Tady je podstatné, že jsem ten tvůj tzv. vynucený podpis pod vojenskou přísahu nedal. Ty jsi svůj podpis pod přísahu ochrany socialismu a komunismu dál, ač jsi mohl odmítnout stejně, jako jsi se odmítnul očkovat proti kovidu. Takže pokud, jak o sobě tvrdíš, že nejsi ovce, proč jsi šel s ostatními, jako ovečka podepsat přísahu? Jsi obyčejný mamlas, soudruhů rodičů, kteří ti do teď říkají, abys dělal to, co od tebe soudruzi chtějí....

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 13:17) reagovat
Co se týče "tatíčka korupčníka": To, žes měl v 18 letech takový korupční potenciál, aby sis dokázal sehnat "moudrou" knížku podvodem sám, můžeš vykládat jedině někomu, kdo tu dobu nezažil ty komiku... ;-)

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 13:15) reagovat
A jindy jsi zase tvrdil, žes jí získal podvodem. Cituji: "mohl jsi jít do "podvodu" jako já s "moudrou knížkou". A ty - usvědčený lhář - máš tu drzost tady lhát o to, že jediný lhář, jsem já. Viz 8.12.2023 v 9:53 zde: https://www.rouming.cz/roumingComments.php?object=584913&page=2 ;-)

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 13:14) reagovat
Jednou jsi tvrdil, žes jí získal proto, že jsi štátskripl. Cituji: "v tý mí modré nehledej nějaký lékařský komplot.... normálně jsem si ufiknul v pubertě tři prsty, když jsem řezal dřevo na zimu na cilkulárce". Viz 8.9.2023 v 19:44 zde: https://rouming.cz/roumingComments.php?object=562516

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 13:12) reagovat
Informace beru z toho, jak se ty sám zamotáváš do svých vlastních lží. Z toho, jak jsi přednesl dvě různé verze toho, jak jsi údajně získal tu tvojí údajnou "moudrou" knížku. To, že jsem nechtěl strávit život po kriminálech, jsem nepřiznal "právě" ty lháři. To píšu od samého začátku. Hrozba kriminálu totiž bylo to, proč si většina mladých zdravých svéprávných mužů rok nebo dva roky vojny odkroutila. Takže ty tvoje kolovrátkové stupidní lži o "dobrovolnosti" jsou leda k smíchu tak jako všechny tvoje lži.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (7.4.2024 13:03) reagovat
jediný lhář, jsi ty.... nechápu, kde bereš informace, že můj tatík, byl korupčník, ale je to tvoje interpretace (typický StBácký kňuk)....nemusel jsi trávit svůj život po kriminálech, kvůli člověku, kterého jsi v té době ani nemohl znát, ale podepsal jsi to kvůli sobě, jak jsi právě přiznal..... takže si slíbil věrnost socialismu a komunismu rád a dobrovolně, abys měl dobrý kádrový posudek stejně, jako Pavel a Babiš a stejně jako Babiš teď ukazuješ prstem na ostatní a děláš babišovské KŇUK....mamlase

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 12:29) reagovat
Ale pokud chceš do zblbnutí lhát, že odvedenec je totéž co guma, že nekomunista je totéž co komunista a že běžný civilní zaměstnanec je totéž co agent místní pobočky sovětské GRU, tak to pro mě za mě omílej dál. Zkus u toho tvého kolovrátkového lhaní ale konečně odpovědět na to podstatné. Tedy zda 1) Podpis vojenské přísahy něco dokazuje sám o sobě nebo 2) Podpis vojenské přísahy je jen jeden z mnoha podpisů a sám o sobě nedokazuje vůbec nic. Takže která verze platí? 1) nebo 2) ?

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 12:25) reagovat
Takže ano - absolvoval jsem povinnou vojnu jako odvedenec tak jako drtivá většina mladých zdravých svéprávných mužů. Tak jako například náš současný premiér Petr Fiala nebo bývalý prezident Václav Havel. Pokud z toho máš hysterické záchvaty, je to jen a pouze tvůj problém. A klidně můžeš dokola lhát, že někomu vyčítám "to samé, co jsem dělal i já", ale já jsem zkrátka nebyl ani voják z povolání, ani soudruh předseda ZO KSČ, ani aspirant na vojenskou obdobu StBáka.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (7.4.2024 12:24) reagovat
ujo: 1) Neměl jsem tatíčka bolševíčka jako ty, aby mi přes korupci zařídil modrou knížku 2) Nepodepsat vojenskou přísahu a strávit život po kriminálech kvůli prolhanému žvatlalovi jako ty by mohl udělat jedině skutečný blázen 3) Podpis šachty nebyl zárukou toho, že se člověk vojně zcela vyhne. To se podařilo jen malé části horníků. Většina horníků absolvovala zkrácenou vojnu a tam přísahu samozřejmě musela podepsat taky. Proč bych měl hrát takový vabank kvůli chudákovi jako ty taky netuším.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (kakamura) (7.4.2024 11:56) reagovat
A taky se cpal na místo agenta rozvědky, aby sloužil vlasti a zničit ty imperialistické šmejdy, a později klasicky jen převlékl kabát?

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (7.4.2024 11:46) reagovat
hele, šmudlo, musel jsi ty ten podpis dát pod vojenskou přísahu?....no musel, protože jsi si nechtěl poskvrnit svůj kádrový posudek, jinak bylo na každém z nás, jestli to udělá a nebo odmítne. Bylo několik možností: 1, získání modré knížky 2,nepodepsat 3,podepsat šachtu....rozhodl ses, jak ses rozhodl a stal jsi se spoluviníkem a nástrojem represe komunistů a diktátorského režimu. Máš stejné máslo na hlavě, jako milióny Čechoslováků.....mamlase

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (6.4.2024 12:27) reagovat
Už jsem ti to psal několikrát. Musíš se rozhodnout, zda: 1) Podpis vojenské přísahy něco dokazuje sám o sobě nebo 2) Podpis vojenské přísahy je jen jeden z mnoha podpisů a sám o sobě nedokazuje vůbec nic. Takže která verze platí? 1) nebo 2) ?

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (6.4.2024 12:26) reagovat
A já bych do toho nepletl Havla, kdybys nepsal ty tvoje debility typu "podpis vojenské přísahy = slib věrnosti komunismu až za hrob". Havel totiž přísahu podepsal taky. Čili ta tvoje debilita platí i pro něj. Podpis Charty 77 ani nic z toho, co píšeš, platnost podpisu přísahy neruší, takže to píšeš naprosto zbytečně.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (6.4.2024 12:25) reagovat
Opět lžeš, šmudlo, protože oba víme, že podpis přísahy byl povinný. Odmítnutí podpisu přísahy znamenalo nesplnění branné povinnosti a byl za to kriminál: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/odpiraci-vojny-z-dob-totality-osvobozeni/r~i:article:66434/

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (6.4.2024 12:16) reagovat
já bych do toho nepletl podpis Charty77, kdyby ses ty nesrovnaval s disidentem Václavem Havlem, který byl souzen v politických procesech. Ty jsi byl disident a byl jsi stíhán v politických procesech? Držel jsi hubu a krok tak, jak ti to radili soudruzi rodiče a dnes ukazujes na druhé jak Bureš, že to jsou komunisti a udavači.....mamlase

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (6.4.2024 12:11) reagovat
Opět lžeš, šmudlo, protože oba víme, že to odvod byl povinný, ale přísaha nikoliv....a zde naraží tvá interpretace s realitou..... takže je úplně jedno, jestli jsi byl pionýr, svazák,komunista, vojín po přísaze, domovní důvěrník a nebo vojín z povolání, protože všichni pracovali pro režim....

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (4.4.2024 18:02) reagovat
Podle tvojí "logiky" je tedy synek s bolševické rodiny jako ty, kterému soudruh tatíček pomocí korupce sehnal dvě "moudré" knížky současně, čistý jako lilium. A vůbec podle tvojí "logiky" není podstatné, co jsi dělal. Jestli jsi byl komouš nebo nebyl. Jestli byl v StB nebo nebyl. Jestli jsi udával nebo neudával. Neboli podle tvojí "logiky" je podstatné jen a pouze to, zda se člověk povinné vojně vyhnul nebo ne. :-D :-D :-D

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (4.4.2024 17:53) reagovat
A proč do toho pořád pleteš podpis nějaké Charty, opravdu netuším. Ta "podpis" vojenské přísahy nerušila. Natož aby ho rušila zpětně nebo aby dokázala změnit minulost tak, aby vymazala ten odsloužený rok nebo dva na vojně. Prostě kdo vojnu absolvoval, tak jí zkrátka absolvoval a žádný podpis čehokoli a navíc desítky let po vojně na tom nemohl zpětně změnit absolutně nic. Až takhle jednoduché to je ty blekoto. ;-)

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (4.4.2024 17:52) reagovat
Neboli odkroutit si povinný rok nebo dva vojny a pak se živit běžným civilním zaměstnáním bylo něco úplně jiného než zcela dobrovolně vstoupit do strany a celý život dělat zcela dobrovolně fízla, gumáka, bachaře, StBáka, rozvědčíka či jiného "aparátčíka". Neboli být "součástí systému". Takto to za minulé totality chápal úplně každý včetně Václava Havla, který si ty dva roky vojny odkroutil taky a nikdo mu to nikdy nevyčítal. Neboli nenašel se žádný blb, který by do zblbnutí plácal takové debility jako ty.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (4.4.2024 17:49) reagovat
Opět lžeš jako Rudé právo šmudlo. "Pomáhat" dva roky jako nekomunistický odvedenec pod hrozbou kriminálu je zkrátka úplně něco jiného než "pomáhat" skutečně zcela dobrovolně celý profesní život jako komunistická guma a navíc jako agent místní pobočky sovětské GRU.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (4.4.2024 15:54) reagovat
Však kritizuješ ostatní, že pomáhali komunistickému režimu stejně, jak si to odpřísáhnul sám svojí přísahou.... šmudlo.... takže, moje tvrzení je pravdivé. A ty jsi dělal podpisy pod Chartu 77 a nebo jsi dělal podpisy pod přísahu, že budeš chránit socialismus a komunismus?.... šmudlo

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (3.4.2024 22:18) reagovat
A opět blábolíš o tom, že je naprosto jedno, co kdo nedělal, a současně poukazuješ na to, co jsem já nedělal. Čili opět sám sobě protiřečíš.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (3.4.2024 22:17) reagovat
Ne, prolhaný sprostý primitive. Ty celou dobu lžeš, že já jiné kritizuji za to, co jsem já sám udělal. Například v této diskusi jsi 16.1.2024 ve 23:05 lhal (cituji): "dnes ty samé lidi kritizuje za to samé, co sám udělal." Takže znovu opakuji: já nikoho nekritizuji za to, co jsem sám dělal. To jsou jen a pouze tvoje dětinsky průhledné kolovrátkové lži.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (3.4.2024 13:41) reagovat
á propós, ty jsi jako dítě šel na vojnu? protože jako dítě jsi vojenskou přísahu podepsat samozřejmě nemohl, ale v 19-21 letech, jsi mohl podepsat cokoli, třeba Chartu77 a nebo také Dva tisíce slov....no, ty jsi ale chtěl klid a rád práce za splnění x letky, takže sis nechtěl udělat kaňku v kádrových materiálech, ale teď tu vyskakuješ já Bureš na Pávka, že byl komunita....hlupáčku....

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (3.4.2024 13:34) reagovat
Mimochodem, přikulovač, podepsal Chartu77.....ty jsi podepsal Chartu77 a nebo Dva tisíce slov??? Asi né, protože ty umíš akorát poukazoval na ostatní, co kdo byl/nebyl, ale to proto, že jsi debil.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (3.4.2024 13:33) reagovat
Dezolát: já ti to tu dám ještě jednou:Je naprosto jedno, co jsi nedělal a je zásadní co jsi dělal.....a dělal jsi ochránce socialismus a komunismu, kdy jsi to dělat nemusel.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (ujoRP (3.4.2024 13:29) reagovat
Dezolát: no, že lžeš, je jasné už tím, že říkáš, že tě kritizuji, že jsi někoho kritizoval za podpis přísahy. Určitě jsi správnopisatel, ale jsi úžasný mamlas, když čteš. U tebe to není ani lhaní, spíše mozková distinkce u čteného textu. Já přeci celou tu dobu, kritiziji tebe, za podpis vojenské přísahy. Jako, že jsi komunistům přísahal, že budeš s nasazením vlastního života bránit socialismus a komunismus.Vyndej si už konečně tu věc z prdele, protože jsi z toho roztěkaný.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (2.4.2024 17:38) reagovat
miko: Kteří chartisti se dali zavřít za odmítnutí podpisu vojenské přísahy? Řešil se tu jenom Václav Havel a ten přísahu podepsal. ujovými slovy "dělal ochránce socialismu a komunismu".

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (Dezοlát) (2.4.2024 17:37) reagovat
ujo: A tím bodem, ke kterému se pořád vracíme, je tvoje dětinsky průhledné lhaní. Protože já jsem za podpis přísahy nikdy nikoho nekritizoval. Neboli mi podsouváš svoje vlastní lži.

Obrázek '- kikimono -' Obrázek '- kikimono -' (mikoRP (2.4.2024 14:48) reagovat
BTW: chartisti se zavrit dali :)

Strana 1/7. 1 2 3 4 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...