MyMuži  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  Pravda24


Nalezeno 50 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (cyklistaRP (7.2.2024 13:27) reagovat
Milý kozatý Merline. Dávám sem spolehlivé odkazy k údajům pravidelně. Naopak ty jsi známý tím, že sem dáváš odkazy, které zpravidla nečteš a tak v 90 % případů si tím odkazem vyvrátíš tvoje vlastní tvrzení, ty chytráku.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (exit_US) (7.2.2024 12:07) reagovat
nechápem, prečo ešte nezačali skutočnú vojnu

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Dezοlát) (7.2.2024 8:56) reagovat
Třeba to jsou jen projekce nějakého elfa, který "doufá", že i oponenti jsou na tom stejně jako on...

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (kozička) (7.2.2024 8:49) reagovat
@cyklista: Víš, zajímavé je, že vy vždy mluvíte o ruské ulhané propagandě, kterou jsem dávají ruské filcky. Ale až na výjimky nikdy nejste konkrétní. Pokud vůbec kdy jste nějak schopni podpořit své výkřiky nějakým zdrojem, obvykle se ukáže, že je to něčí blábol, nemající se skutečností nic společného. Takže jediné, co se o vás dá říct, je to, že jste skupina mentálních degenerátů, která věří bludům a odmítá fakta. Ty se od magorů s alobalovou čepičkou lišíš jen tím, že se věnuješ jiné zájmové oblasti.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (cyklistaRP (7.2.2024 7:45) reagovat
Já třeba doufám, že místní proruské filcky sem dávají ruskou ulhanou propagandu za peníze. Dávat to sem z přesvědčení, to si fakt nedovedu takového vymatlance představit třeba za souseda nebo za kolegu v práci.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (MerlinRP (7.2.2024 7:42) reagovat
Jo, ale to bych viděl na angažovaného idiota v důchodu, který cítí, že konec je blízko a on nic v životě nedokázal, takže je těžce frustrovaný a snaží se posrat život i jiným lidem. Nějak si neumím představit, že by někdo dal cent podobně tupému hovadu. I když pravda je, že jeho rozlezlost napříč různými platformami je poněkud zarážející.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Dezοlát) (7.2.2024 7:24) reagovat
Merlin: Je samozřejmě pravda, že Rouming z hlediska návštěvnosti a zaměření nevypadá jako lákadlo pro sponzory různých elfů a trollů. U jednoho zdejšího multiúčťáka je ale minimálně podezřelé to, že tenhle elf "jede" tu samou agitku i na jiných - skutečně "zájmových" - webech. A ještě k tomu i na "sociálních" sítích. A ty už jsou pro sponzory převelice zajímavé. Vlastně úplně nejzajímavější.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (MerlinRP (7.2.2024 7:09) reagovat
@:. A řekni, skutečně vážně věříš tomu, že tady na roumingu je někdo, kdo má nějaké opravdové ideologické zadání?

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (klitorys ostrovidRP (7.2.2024 1:54) reagovat
Pořád se řeší odlesňování v Africe, Jižní Americe, ale víte, že největší odlesňovací zmrdi jsou Moskalové? Chovají se k přírodě jako k lidstvu. [odkaz] , [odkaz]

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (:.) (7.2.2024 1:38) reagovat
Samozřejmě místní rusáci mají v zadání do green dealu kopat, protože rusák potřebuje Evropě prodávat svoje zdroje.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (:.) (7.2.2024 1:36) reagovat
Green deal na nějaký způsob je nutnost. Resp. je nutnost odpoutat se od závislosti na nespolehlivých a morálně pochybných dodavatelích zdrojů energií, a druhá věc je neodpálit si planetu, kterou máme jen jednu. Šetřit zdroje je naprosto v pořádku. Co nemusí úplně vonět, je direktivní nařizování tohoto směru, ale vzhledem k tomu, že státy surovinovou politiku často různě dotují nebo přizpůsobují pravidla (vyvlastňování kvůli těžbě apod.), je rovnání trhu v pořádku a řešení externalit je též nutné.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (7.2.2024 0:22) reagovat
Tohle neni o motivaci, ale o schopnosti. A ty zjevne nedokazes pochopit hypotetickou situaci, podminovaci zpusob ani budouci cas. Jsi klasicke NPC.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (7.2.2024 0:19) reagovat
Jo. je to asi tím, že to pro mě taky nemá žádný význam, to se pak jednomu nechce tomu věnovat čas. Chybí motivace. Nicméně díky za hodnotnou diskusi, jdu spát. Dobrou noc!

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (7.2.2024 0:12) reagovat
Vidis, a uz zase pises, jako kdyz absolutne nechapes, co to je hypoteticka situace. Ty ji proste nedokazes rozvinout v ramci nejake myslenky a musis reagovat tim, ze neexistuje. Typicky projev NPC.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (7.2.2024 0:03) reagovat
No jo, ale to už pleteš hypotézu a realitu. Jelikož většina ten vyhranený názor nemá, tak logicky taky není poptávka po takových stranách a tudíž asi nabídka. Demokracie není, že bude snad uměle založena strana na kdejakou píčovinu. Demokracie je o kompromisech, které se často rodí dost těžko a hnusně a nelze čekat, že bude splněno každému každé jeho i nevyřčené přání jako vzteklému dítěti. Notabene mě udivuje tento požadavek zrovna od lidí, kteří se ze všech si snaží (byť možná nevědomky) demokracii zničit

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 23:51) reagovat
Nevypada to tak. No na teto hypoteticke situaci (kdy ma vetsina obcanu EU na neco vyhraneny nazor) se ukazuje, ze neexistuje realna sance, jak tito lide mohou ve volbach ovlivnit, zda EU tu vec bude prosazovat nebo ne. Coz o EU a jejim "demokratickem" charakteru dost vypovida.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 23:45) reagovat
Já jí chápu, ale co s tím? To už můžeš rovnou přemýšlet koho volit, kdybys chtěl nastolit bolševismus. S posledními třemi komouši v ČR Skálou, Grebeníčkem a soudružkou Konečníkovou, kteří ještě občas udrží moč uděláš tak velké hovno...

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 23:35) reagovat
Prave ses odkopal jako totalni NPC nekde na urovni mika, takze na dalsi diskusi muzes zapomenout. Nedokazes pochopit ani hypotetickou situaci, cimz je jakakoliv diskuse s tebou jen marnym hazenim lustenin na zed.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 23:29) reagovat
Z green dealu zůstane jen to životaschopné a zbytek tak jako tak vyhnije. Na druhou stranu zas nemá cenu žít jako prasata, když jsme neuvěřitelně bohatí. Že by to čekalo na příjezd monarchistických a populistických řitířů v lesklé zbroji, to asi ne...

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 23:26) reagovat
Já počítám s diskusí do rána. A tak tak ti mohu opět odpovědět: jelikož takoví lidé jsou v naprosté menšině, logicky nejsou ani strany, které by jim to slibovaly. Nejlepší by byli asi populisti, kteří slibují destrukci všeho funkčního. Jako u nás SPD. Ale já jsem hluboce přesvědčen, že kdyby se měl Okamura dostat k moci, tak se z toho vylže, protože jeho cílem je vytáhnout ze státu každé volby 50 mega + poslanecké platy pro kámoše a nějaké ideály jsou mu u prdele.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 23:18) reagovat
Hele asi bys to mel zabalit a jit spat. Meles totalni picoviny a podsouvas mi veci, ktere jsem nikdy nenapsal. Ja se snazil odpovedet na hypotetickou situaci, kdy vetsina obyvatel napric celou EU jsou proti green dealu, chteji ho zastavit a nevi, jak volit. A ty tu meles o nejakych ruskych dogmatech a vytahujes dalsi sracky, ktere se mych komentaru nijak netykaji.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 23:15) reagovat
Protože je mnohem víc sexy něko "varovat" za každou cenu, a když se pak nic nestane, tak sralbotka je stejně fajn, protože měl vlastně starost. A když se od green dealu tak jako tak odstoupí, tak tihle vrtáci: "my jsme vám to stejně říkali, takže je to naše zásluha".

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 23:13) reagovat
mě to přijde nesmyslné. Ty vycházíš ze základního rusského dogmatu, že se západ řítí do záhuby a nedokáže to zastavit. Jistě, že green deal padne, až to bude nereálné, tak to prostě opustí, koneckonců EURO 7 už je pryč. Akorát mě mrzí, že ti teď nahrávám na to, že mi budeš tvrdit, že to tak není, že němci jsou tak blbí, že když si vybodovali za 70 let od války hospodářství pětkrát silnější než russko, tak budou takoví pitomci, že si to teď teatrálně poserou. Ale to je samozřejmě narativ vás škarohlídů.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 23:05) reagovat
Takze mi davas neprimo za pravdu, ze proste realna cesta, jak do cela EU (a zejmena exekutivy) dostat lidi, co nebudou tlacit green deal a dalsi kokotiny, o ktere se nikdo neprosil, neexistuje. Tak to je fakt skvely spolek, ze tlaci veci, ktere nechceme a my se muzeme maximalne snazit branit a zdrzovat implementaci jeho zvrhlych napadu.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 23:03) reagovat
blm v prestrojeni 3: Tak jo: Svobodní se pohybují plus mínus kolem procenta, Trikolóra měla 2.8 procenta a Petr Mach je po tom, co prolezl snad všechny strany co u nás byly, zakotvil napřed jako poradce a pak i člen ve Straně Pomocných Dělníků nejoblíbenějšího českého ekonomického imigranta asijského původu Pitomia Kanimůry. To bude revoluce jak noha. Budete to muset asi udělat jako Lenin, nafasovat pytel zlata a udělat v BruSSelu VŘSR...

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 22:44) reagovat
No jeste zes mi to tak vecne a konkretne vysvetlil, kde jsem v uvaze udelal chybu. Ses taky radnej kokot ze jo.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 22:28) reagovat
blm v prestrojeni 3: Naprostá blbost, řekl bych až píčovina...

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 22:20) reagovat
Asi Macha (jako ze Svobodne, nebo Trikoloru, nebo kde to dnes je) nebo monarchisty. A to napric celou EU, aby nekdy za pet let (protoze letos se to nestihne) rada EU navrhla takoveho prezidenta EU komiSSe, ktery nebude zeleny marxista co tlaci green deal. A mezitim musi vsichni doufat, ze nez se napric EU navoli nove vlady (coz i kdyby se zacalo dnes, tak potrva 4 roky), tak EU svou silou nezkorumpuje a nestihne vydirat jiz zmenene vlady, aby zmenily nazor. Proste pekna akademicka uvaha, ale realne blbost.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (anonykrysaRP (6.2.2024 22:08) reagovat
Jo vazne? A muzou nam, Kefalin, rict, koho jako teda volit, aby sel ten Green Surrender do prdele? Petizmrdy, kteri odkejvat, co Bruselu na ocich videj? Nebo Burese, kterej je machr pred ceskejma kamerama, ale jak vycestuje ven, tak stahne ocas a taky vsechno odkejve, jen aby mohl dal doma nerusene krast? Nebo?

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (miklos-abdulRP (6.2.2024 21:24) reagovat
blm: To je úplně jedno, kdo řídí EU a které jejich součásti jsou volené. Kdyby lidé skutečně chtěli skoncovat se zeleným novým údělem, kategoricky odmítali volit každého, kdo tu věc podpoří, a hrozili generálními stávkami v případě pokusů o ojeb, tak by věci hodně rychle změnily. Nálepkování a ostrakizace je taky výmluva, cenzura je zde naštěstí bezzubá a opozičních názorů si může přečíst kdo chce kolik chce. Jenže většině je to ukradené a tak věci vypadají, jak vypadají.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 21:22) reagovat
A lidi jako ty jsou zase kokoti, co chteji zastavit pandemii nefunkcni meme "vakcinou", ktera nefunguje, nebrani nakaze ani prenosu a nema tak ani teoretickou sanci nejakou pandemii zastavit. O suverenitu prichazime, nebot ji odevzdavame do bruSSele, ktery pak rozhoduje za nas a nam jen narizuje co implementovat v nasem pravnim radu. Do lezeni do cizich prdeli taky mluvis jen ty, asi v tom bude nejaka tva projekce. Ukazal ses proste totalni kokot, at uz jsi reagoval na cokoliv.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 21:08) reagovat
Radši budou donekonečna vykládat bludy profesora Přizdisralkina z Ruska a o nebezpečných vakcínách, než aby pomohli zastavit pandemii. nebo budou vykládat bludy, jak přicházíme o svou suverenitu (Filajová drahota, Burešův bordel) než aby s něčím pomohli a měli bychom všichni prospěch. To ne, jen radši schizofrenní sobeček. Někdo nám musí zajistit dokonalou EU podle nás, protože ma si to zasloužíme, no a zatím vlezeme Putlerovi do řitě a budeme vám házet klacky pod nohy.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 21:04) reagovat
Jo, to je takový hezký český fenomén, já si myslím, že je to přesně naopak, proto taky musíme strpět takové tanečky s Orbánem místo kopance do prdele. Třeba euro jsme se zavázali přijmout bez keců hned při vstupu. A jak nás donutili? Euro je sprosté slovo, národovec Bureš svolává referendum, všichni velebí ČNB, kdy nám Zemanův kámoš Michl uměle udržuje nejvyšší inflaci v EU. On je to vlastně stejný problém jako jsme se bavili vedle. Lidi jako ty prostě nikdy pro společnost nic neudělají.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 20:40) reagovat
No a to je prave ta zakladni chyba EU, ze si tlaci dalsi integraci zemi, ktere si to nepreji. Ale proste tu pritahne ctvrt zavitu tady, priste zase tam, a kraji ten salam suverenity clenskych zemi dal a dal, az z nej nezbude nic. Z puvodniho dobreho napadu ekonomicke spoluprace suverennich zemi se stava politicka unie kolonii, kterym vladnou nikym nevoleni urednici v bruSSeli.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 20:38) reagovat
V EU se nakonec prosadi kdejaka spatnost. Ten byrokraticky aparat proste zije vlastnim zivotem, kdyz neco nejaka zeme odmitne v referendu, tak ji donuti hlasovani opakovat, dokud to neschvali, vlady clenskych zemi prichazeji a odchazeji, takze co odmitne podepsat jedna nakonec odsouhlasi dalsi a tak dale. Zadnou blbost nicim nezastiram, jen konstatuji, ze s LS doslo k dost podstatne zmene fungovani EU a to ne k lepsimu. My vstoupili do fotbaloveho klubu, ale on si casem odhlasoval, ze bude hrat ping pong.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 20:37) reagovat
A v západních státech asi nebude moc magorů, kteří by EU zrušili kvůli nějakých dacanům z východu. Zvláště poté, co vtrhli prasolidé na Ukrajinu. Ještě jen kontrolní otázka: Jsi skutečně tak hloupý, že sis myslel, že se něco, co se jmenuje "EVROPSKÁ UNIE" bude časem posouvat k větší suverenitě států nebo spíš k integraci? Co by to asi tak mělo za smysl?

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 20:34) reagovat
Já to mám naopak, hlasoval jsem proti, maastrichtská kritéria mi přišla dost krutá, slaboch Klaus se Špidlou to mohli vyjednat líp. Dneska bych hlasoval taky proti a to z toho důvodu, že mi přijde, že to tu lidi jaksi nepochopili, najeli na vlnu tahat z EU peníze a píčovat. Čestnější by bylo vystoupit a zkusit si to sami a ne zastírat svoji blbost Lisabonskou smlouvou, která navíc u nás byla normálně ratifikována. Naštěstí pro všechny, reálná podpora vystopení by byla mizivá .

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 20:10) reagovat
rama: Pred 20 lety byla EU docela jinym spolkem, nez jakym je dnes. Pred 20 lety jsem o vstupu nehlasoval, ale byl jsem pro. Dnes bych pro vstup (kdybychom byli mimo) ruku nezvednul. Nejde o to, zda jsme se za tu dobu priblizili zapadu nebo ne, ale ze se EU promenila, predevsim prijetim Lisabonske smlouvy, a jiz nefunguje podle stejnych pravidel jako ta EU, do ktere jsme vstupovali.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 20:09) reagovat
A teď přichází pointa: Normální člověk by si řekl, OK, jsem kokot, seberu si svojí východoevropskou prdel a odtáhnu na "svobodu" (do Putlerovi řitě. Ale to ne, to by bylo málo. Dezolát vyleze a řekne: "Musíme vám zrušit EU, na kterou jsme vám 20 let srali, abychm se vám pomstili za naši neschopnost.".Těžko uvěřit, že tohle vůbec může někdo myslet vážně.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 20:05) reagovat
No asi chápeš co ti musím odpovědět: Před dvaceti lety se horda poskomunistických otrhanců doslova prala aby se mohla nacpat do již fungujícího evropského společenství, které je ve všem násobně převyšovalo. Dvacet let na všechno srali, voli si zloděje, hajzly a magory, od Zemana po Bureše. A teď, najednou po dvaceti letech flákání, kdy se k vyspělým zemím nepřiblížili ani o kousek najednou zjistili, že za jejich blbost, tupost a neschopnost vlastně nemůžou sami, ale ta strašlivá EU.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 19:24) reagovat
Czexit by nebyla prilis velka vyhra. Jak je EU mstiva jsme videli na Britanii, takze by nam to dala paradne sezrat, ale hlavne mit za souseda takove systemove zlo je taky spatne. Nejlepsi by bylo EU zrusit a zacit znovu a lepe v minimalni forme, ktera usnadni obchod ale nebude zavadet politickou unii a dalsi picoviny.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 19:14) reagovat
Já myslím, že on to doma prodá, jak s tím novým CCCP v Bruselu zase pěkně vymrdal. To je takový ta východní povaha, brát si od někoho peníze za nic a pak na něj za zády dělat opičky. Já tomu pracovně říkám "východoevropský mor" Je to dost nakažlivé, i u nás.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (cyklistaRP (6.2.2024 19:03) reagovat
Hele, naši dezoláti by vystoupili úplně ze všeho, i z tramvaje. A jejich největší vzor, Orbán, místo aby opravdu odešel, vyměnil souhlas s pomocí Ukrajině za nějaké prachy z EU. Čestný a morální člověk!

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (Rama) (6.2.2024 18:54) reagovat
blm v prestrojeni 3: Přesně naopak, já tady čestně prohlašuju, dejte se dezoláti dohromady a při hlasování o Czexitu máte můj hlas. Jsem naprosto přesvědčen, že jiná cesta jak poznat, že jste úplní čuráci lze jedině vlastní zkušeností. Já bych do výstupo z EU šel, poserme si to!

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 18:50) reagovat
miklos: EU neni demokraticka, je v principu protidemokraticka a primo voleny EUP, ktery nema skoro zadne pravomoci, je jen vejicka pro debily. Kazdy, kdo je proti EU, je pro-EU establismentem smahem oznacen za extremisty nebo rovnou fasisty, onalepkovan a ostrakizovan, aby ho nahodou nekdo nevolil. To je demokracie jak noha.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (miklos-abdulRP (6.2.2024 18:42) reagovat
blm: Další trapná výmluva na tu zlou EU. Máme tady demokraci, kdyby lid skutečně chtěl učinit novému zelenému údělu přítrž, snadno by se to dalo zařídit. Jenže většině lidí je to celkem jedno a v celé EU klidně volí pro-zelené strany, natož aby masově stávkovali nebo tak něco. U nás snad ani neexistuje relevantní politická síla, která by byla nekompromisně proti (Andy má silácké řeči, ale zatím vše poslušně podepsal, a na biopalivech i slušně vydělal). To leda v tom vašem Rusku jde všechno befelem.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (dastardlyRP (6.2.2024 18:39) reagovat
Zaplatpanbuh nemame, Mrdliku. A da-li Yahweh, snad ani miti nebudeme.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (MerlinRP (6.2.2024 18:14) reagovat
Tys u nás nikdy neviděl koňský povoz? A vidíš tam někde zemljanku nabo samohonku? A máme v Praze nebo někde jinde něco podobného? [odkaz]

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (blm v prestrojeni 3) (6.2.2024 18:14) reagovat
Co chces a nechces nikoho nezajima. EU nam to zavede tak jako tak, protoze zbytek zakaze jako obet za lepsi pocasi.

Obrázek 'russia in one picture' Obrázek 'russia in one picture' (mukl) (6.2.2024 18:05) reagovat
jo, a tady budou neco hejtit o duchodech ... fakt jezdit s konskym povozem, bydlet v zemljance a chlastat samohonku, to fakt nechciTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...