ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  VipShow  |  TechSvět  |  MyMuži


Nalezeno 107 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetdevět:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 18:30) reagovat
miko: Tak od tebe, ktery nechape ani budouci cas nebo podminovaci zpusob, to fakt sedi. :-D :-D :-D :-D :-D S dementem jako ty se diskutovat neda, protoze jsi vypatlana NPC lobotomovana ovce s IQ kolem padesati. Bez se bavit s nejakym holubem pred domem, s tim muzes vest diskusi na (sve) urovni.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (MerlinRP (21.2.2024 18:15) reagovat
@kníkal: Upřímně? Je mi to fuk, reaguj si po svém.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Dezοlát) (21.2.2024 18:15) reagovat
A co jste si vy hňupové slibovali od toho, že kmikal okopčil komiksovou dehonestaci zkrachovalců a zaprodanců od soudruha Sekory? Že se z toho ti vykreslení novodobí brouci Bramborouci rozpláčou?

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (mikoRP (21.2.2024 18:05) reagovat
taky mam pocit, ze se merlin s blmem prohodili - predtim se dalo s blmem diskutovat, mel i jakysi druh humoru, uznal, kdyz se sekl, ted jenom mele ruske sracky furt dokola. merlin predtim mlel jenom ruske sracky, ted obcas podhodi docela rozumny argument, dokonce je schopen "sebereflexe" (ale asi bych toto nemel prehanet, ze?) a v roli kozicky se mu dokonce libi, kdyz si jmeno zvolil jako alterego a halsi se k nemu :-D

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (klitorys ostrovidRP (21.2.2024 18:00) reagovat
Merline, to je od tebe dobrej tah. To, že jsi v komiksu Příběhy prasátka blmátka zobrazen jako Roztomilá kozička Merlin [odkaz] by se ti nemělo líbit, ale ty to respektuješ, vůbec nevím, jak na to mám reagovat.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (MerlinRP (21.2.2024 17:49) reagovat
@Lolek: Předejďeme nedorozumění, nick kozička jsem já.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Lolek) (21.2.2024 17:36) reagovat
Merlin: Chápu, ale je tu jeden rozdíl, že já tu nikomu nic netlačím. Já jim dal příležitost, aby mi nějak obhájili svou představu a sám vidíš, jak to dopadlo. Já tu netvrdím, že to bylo tak a nebo tak bez důkazu. Ale pro někoho je toto moc složitý koncept, jak už jsem se zde několikrát přesvědčil. Až tu budu něco tvrdit stejným stylem jako kozička nebo blm, budu připraven si to i obhájit.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (MerlinRP (21.2.2024 17:27) reagovat
@Lolek: Na druhou stranu se se svým přístupem nemůžeš divit, že někoho jiného třeba nezajímá, čemu věříš nebo co si myslíš ty.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Dezοlát) (21.2.2024 17:17) reagovat
Spimfurt evidentně nechápe rozdíl mezi "Dezolát nehoní vůbec" a "Dezolát se neukájí nad vlastními přeludy novodobých zkrachovalců a zaprodanců tak jako to mají ve zvyku neomarxisti Spimfurt a spol."

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Lolek) (21.2.2024 17:12) reagovat
Odpověď tedy nedostanu, nejsem vůbec překvapen. Čemu věříš a nebo si myslíš, to mě vůbec nezajímá.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 17:09) reagovat
Tisice jinych vojaku dodrzelo protokol a nic se jim nestalo. Jestli tihle byli tak blbi, ze do nedokazali, tak to je fakt jejich smula.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Lolek) (21.2.2024 16:57) reagovat
Blm: Ty z toho videa poznáš, že jim vojáci neřekli, ať si stoupnou do místa, kde je později zastřelili? Z čeho ve videu je to zcela zřejmé? Pokud to tam někde viditelné je, budu první, kdo to uzná, tak mi ten moment zjevné neposlušnosti vypíchni, prosím.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 16:50) reagovat
kozicka ma pravdu. Kdyz se vzdavas, tak musis byt v modu "yes sir, no sir", nedelat zadne pohyby navic atd. Jako v USA pri kontaktu s policii. Pri dodrzeni techto zakladnich pravidel se ti nic nestane. Z videa je zcela zjevne, ze ti vojaci tato pravidla nedodrzeli. Snad nestihli predat sve hloupe geny dal jeste pred valkou.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Lolek) (21.2.2024 16:47) reagovat
kozička: Tedy víš úplně stejné hovno jako všichni ostatní a jen tady tlačíš svou smyšlenou verzi. Děkuji, to mi stačí.. A to video?

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (SpimfurtRP (21.2.2024 16:41) reagovat
dezolat nehoni. potkal jsem v zivote mnoho lidi, kteri tvrdili ze nehoni. a podle ruznych poznamek z okoli nejsem sam. je na to i rceni. Dezolat ho musi znat. to bych se moc divil kdyby ne.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 16:13) reagovat
Zajatci jsou instruováni, aby po jednom přistoupili k vojákovi, který je prohledá a sebere jim všechno, co považuje za nebezpečné. Rozhodně jim neříkali, aby se oba sebrali a vyrazili směrem od ruských vojáků. Což ti dva Ukrajinci udělali, pořád něco mleli a oba šli směrem od vojáků pryč.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Lolek) (21.2.2024 15:59) reagovat
kozička: To video jsem viděl taky, ale nějak jsem v něm neviděl, že neposlechli příkazy. Jak jsi poznal, co jim ti rusové říkají? A na video z adiivky s Azovem bych se rád podíval, dej odkaz..

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 14:18) reagovat
@cyklista: Opravdu? Ukaž. Já viděl jen dva, kteří neposlouchali příkazy a snažili se odejít od vojáků, kteří je chtěli zajmout. Ale pět ne.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 14:13) reagovat
Viděl jsem pět zabitých ukrajinských vojáků, které rusáci slíbili vzít do zajetí. Ale co čekat od takového dobytka, jako jsou rusáci.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 14:11) reagovat
Tady na obrázku úplně vpravo je vidět řada světlých bodů - min, které poslaly rusáky do vzduchu: [odkaz]

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 14:11) reagovat
@cyklista: Takovýhle videí s ukrajinskými kosmonauty bych sem mohl postnout dvanáct do tuctu. Jen nějak nevím, poroč bych to dělal. No ale ... viděl jsi videa z Avdějevky? Všichni příslušnící Azovu ji stále neopustili, je jich tam pořád spousta. Vlastně jsou všude. A skvěle se zamaskovali. Sněhem.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 14:07) reagovat
Vidím, že ruští kolaboranti dneska nejsou nějak ve své kůži, tak tady veselé ruské video s několika sovětskými kosmonauty: [odkaz]

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 14:06) reagovat
Merline, dneska za tebe píše obzvláště vypečený idiot. Za Stalina se popravčí předháněli, kolik desítek nebo dokonce set lidí zavraždí za směnu. Ty kokote blbý, vražda Navalného jim nezabrala víc než minutu.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 14:00) reagovat
Tohle je Navalnyj den před smrtí, měl jednání se soudce přes kameru. Fakt na první pohled nemocný, mučený a utrápený, co? https://yandex.ru/video/preview/1741172967906362004

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (mikoRP (21.2.2024 13:58) reagovat
no mohl taky nan spadnout nejaky meteorit. ale zas ta pravdepodobnost ...

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 13:56) reagovat
@cyklista: Rusky mluví Ukrajinci takřka skoro všichni. A věř mi, že kdyby se to opravdu stalo, přeživší vojáci by měli úplně jiné starosti, než si natáčet mrtvé kamarády a postovat video na Tictok, za což by je jejich velitelm asi opravdu zabil. A co se Navalného týče, to už se tak lidem stává, umřou třeba na infarkt, přestože všera bykli naprosto fit, víš.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 13:54) reagovat
Milý hloupý blme, podívej se na ta videa, než zase budeš něco komentovat. ať sám vidíš, co jsi za proruského dementa.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 13:50) reagovat
cyklodement: Jenomze Krinky je v podstate vesnice o deseti domech, tam neni ani kam jit dal. Ale to bys nesmel byt totalni kokot, co zere ukropropagandu.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 13:48) reagovat
Tvl,. Merline, ty už fakt naprosto zoufalý. To, že Navalnyj byl den před smrtí naprosto ok, znamená jediné, že ho rusáci ve vězení zavraždili.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 13:47) reagovat
Milý dementní kozatý Merline, kdybys uměl jazyk tvé oblíbené severní Asie, tak tam rusky říkají, že tam zařvala celá 4. rota. A po chvíli kurvování a pizdování si ten rusák všimne, že je tam ještě 6. rota. A na stromech jsou krásně vidět zásahy po kuličkách Himarsu, pěkně jedna vedle druhé. A na ruských telegramech jsou tak krásně nasraní na toho generála, kvůli kterému tam stáli na odkrytém prostranství :-)

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 13:44) reagovat
@miko: To je zajímavé, na videu den před svou smrtí byl Navalnyj naprosto bez nějaké vyrážky, bez modřin, ve skvělém stavu a dělal si ze soudce legraci. Jestli ty nám tak trochu nelžeš, hochu.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 13:42) reagovat
Milý dementní blme, podívej se nejdřív na to video vyvěšení ruských praporů v Krynkách, než zas budeš po 525 548 785 563. za debila v diskuzi. Dva vojáci vyvěsili prapor na začátku vesnice a zdrhli do lesa.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 13:41) reagovat
@cyklista: Jo jo, střelba na ruské cvičiště ... včera rota mrtvých Rusů, dnes už dvě ... a viděl jsi video? Někteří herci stái za prd, pořád se hýbali :)

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Dezοlát) (21.2.2024 13:40) reagovat
Názory na Frankův režim jsou rozporuplné. Lidé jako ty ale mají samozřejmě ve všem jasno. Navíc potencionální Frankův nástupce byl zavražděn, takže ten Frankem vybudovaný režim taky asi nebyl úplně dokonalý, že ne. No a Sovětům - ve tvé dementní terminologii "Moskalům" - se dařilo tu jejich verzi fašismu udržet docela dlouho. A to navzdory tomu, že se sovětští hlavouni mezi sebou řezali jako koně. Navzájem se vraždili, zavírali do kriminálů atd. Což by se v režimu z té tvé iluzorní představy dít nemohlo.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Dezοlát) (21.2.2024 13:38) reagovat
kmikale, kdyby ti fašističtí vůdci neměli dostatečnou podporu mezi hlavouny v armádě, různých "třípísmenných agenturách" atd., tak by například ten Mussolini byl zavražděn daleko dřív. Hitlerova sebevražda byla v podstatě jen potvrzením toho, co Němci už dávno věděli. Že je to s prominutím v prdeli. Tento režim neskončil smrtí Fuhrera, ale vojenskou porážkou.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (mikoRP (21.2.2024 13:38) reagovat
jsem cetl, ze z tech pfajzru dostal vyrazky, ktere byly desne podobne nasledkum muceni, ale kazdy odbornik to na prvni pohled rozezna, akorat prozapadni media to rpekrucuji a delaji z toho aferu. bml to urcite potvrdi, ma lepsi zdroje informaci, nez ja

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 13:37) reagovat
cyklodement: Co to stupidni video ma dokazovat? Ukronacky v Krinkach sesrotovali, ale porad je to misto v dostrelu ukronackovskeho delostrelectva na opacnem brehu, takze zustavat tam na miste je nerozum. from (alias knikal alias ovcoun alias klitorys): Vsak jejich smrt je taky jen otazkou casu.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 13:35) reagovat
Výuka ruského jazyka, hlavně tedy slova poněkud nevhodná do večerní společnosti: [odkaz]

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (klitorys ostrovidRP (21.2.2024 13:32) reagovat
voe blm, víš kolik lidí má čtyři pfizery? včetně osmdesátiletých důchodců, nebuď taková vystrašená sračka. "Vratil se, aby tu svou smrt na Putina hodil." je geniální konstrukt.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 13:31) reagovat
Možná jste všichni viděli ruské video, jak rusáci s prapory obsadili Krynky naproti Chersonu. Tady je video: [odkaz]

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 13:31) reagovat
Jsem putlerova kurvicka, ktera tady dle noticek z moskvy jede narativ, ze za Navalneho smrt muze Pfizer vakcina. Nedokazu si totiz udelat vlastni nazor a prebiram jako ovecka jen to, co vyda ruska propraganda. Skoda, ze nemam odvahu jit se zabit.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 13:25) reagovat
Milí ruští kolaboranti, nějak vám ty vojska usínají, nebo co: [odkaz]

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 13:21) reagovat
Vratil se, aby tu svou smrt na Putina hodil. On nebyl uplne blbej a asi mu doslo, ze po tech ctyrech fajzrech to ma za par a je to jen otazkou casu. Tak se nechal zavrit, aby za jeho smrt jakoze mohl Putin.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (klitorys ostrovidRP (21.2.2024 13:13) reagovat
blm jo, neměl šanci. Nechápu, proč se vracel do jámy lvové. Jeho smrt se dala čekat, stejně jako Prigožina. Imho ho putler zavraždil potom, co ho schoval na Sibiř, ale média ho našla a zase mluvil.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 13:10) reagovat
Navalny nebyl zadny lidr opozice, to je jen meme, ktere si politici na zapade vytvorili. Na osobni urovni je jeho sebevrazda fajzrem samozrejme tragedie, ale nic vic bych z toho nedelal, v Rusku ho sotva nekdo znal a jeho sance na odstaveni Putina byly asi jako mel Basta na zvoleni prezidentem.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (klitorys ostrovidRP (21.2.2024 13:08) reagovat
Dezoláte, nastuduj si fašistické režimy. Pak mi řekni, který přežil svého vůdce. Struktura fašistického režimu je vůdcem účelově tvořená tak, že on je nenahraditelný. I putler udržuje stálý boj mezi podřízenými a vybírá si nahoru blbce. Němci se bez fuehrera vykašlali na nějaký Werwolf odboj, Itálie bez Mussoliniho už nebyla fašo, Španělsko bez Franka, Čobolsko bez Tisa atd. Jistě, Moskalům se to povedlo bez Stalina ještě držet, ale ten to pod sebou neměl tak vyčištěné o schopné...

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Dezοlát) (21.2.2024 13:01) reagovat
Myslet si, že nějaký režim stojí na jediném člověku, může jedině kmikal.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (klitorys ostrovidRP (21.2.2024 12:59) reagovat
Egale, je fuk, co byl Navalný zač. Byl opozicí vůči Putlerovi. Fašistický stát má nahoře neomezeného vůdce. Když v 1944 zkusili němečtí důstojníci zlikvidovat Hitlera, taky to nebyli žádní miláčkové. Ale kdyby se jim to povedlo, podobně jako kdyby se Navalnému povedlo odstavit Putlera, tak tím se fašistický režim zhroutí. Navalnyj, podobně jako němečtí důstojníci by neměl mandát na válku (fuehrerprinzip).

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (egal) (21.2.2024 12:54) reagovat
Väčšina spoločnosti a roumenisti ronia slzy nad Navalným, ale on bol ruský nacionalista, ako vyšitý.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Y tho) (21.2.2024 12:42) reagovat
egal: dalši který neumí čist, co?

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (egal) (21.2.2024 12:24) reagovat
Y tho: :-D NAVALNYJ? # https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/zabor-krymu-byl-nezakonny-kyjev-ho-ale-zpatky-nedostane-rika-navalnyj-338401

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (klitorys ostrovidRP (21.2.2024 12:20) reagovat
koukam na [odkaz] a zadny neni moc podobny prasatku blmatku, ze ti to neni blby...

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 12:11) reagovat
Geneticka mutace. To ses fakt tak blbej, nebo taky nejakou mas?

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (klitorys ostrovidRP (21.2.2024 11:57) reagovat
kdybyste radši vysvětlili, proč maj ty selata takovou barvu [odkaz]

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (cyklistaRP (21.2.2024 11:05) reagovat
Milí ruští kolaboranti, zase bijete černochy. Jako by rusáci zabili málo indiánů při obsazování Sibiře a Aljašky.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (kozička) (21.2.2024 10:39) reagovat
@Y tho: Jasně, Lira lhal o podmínkách svého vězení a pak v něm umřel. Asi na přemíru dobré péče, že?

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Dezοlát) (21.2.2024 10:29) reagovat
NN/A: Lezu sem kvůli srandě, kterou mi poskytují halucinující sprostí primitivové jako ty. Proč sem pořád lezeš ty?

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Y tho) (21.2.2024 10:26) reagovat
Jasně že umíš číst, musela ti to přečíst máma a teď machruješ, co?

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (blm v prestrojeni 3) (21.2.2024 10:21) reagovat
Y tho: Ja cist umim. Zcela jasne jsem si precetl, ze jsi kokot, ktery nechape kontext a pak klickuje co napsal a nenapsal.

Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' Obrázek 'kdo si byl prihrat polivcicku' (Y tho) (21.2.2024 10:16) reagovat
kozička: ja jsem nic o jeho smrti nepsal, maš stejnou kognitivni poruchu jako blm

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...