VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProŽeny

Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (1337) (28.2.2024 9:06) reagovat
DenisFazekashi je len ďalší nevzdelaný nazi kokot. Čo keby si použil google, kým napíšeš kokotinu?

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (DenisFazekashiRP (28.2.2024 8:42) reagovat
Asi že "krajně pravicový" není totéž co nacistický, to jen v hlavách libtardů..

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 19:01) reagovat
A pořád jsi mi neodpověděl, kde jsem psal, že sprostý primitivismus považuji za argument. Pokud chceš diskutovat na úrovni, tak musíš vědět svá tvrzení dokládat. Anebo zopakuj to nedůstojné dětské divadýlko ze 16:47 a diskuse skončila. Stejně se s tebou pořád bavím jen kvůli tomu, jak ses zastal uprchlíků z Ukrajiny vedle v jiné diskusi. To bylo od tebe hezké - bez ironie. Tak možná ještě nejsi úplně ztracen, jen bys měl víc studovat fakta - a že všeho nejvíc výrokovou logiku.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 18:51) reagovat
K tomu "mám jiné názory než neomarxistická propaganda" - je to dvojitý klam. Jednak jde o kvalifikující jazyk, nálepkování, což je forma apelu na emoce. Po druhé jde o to, co jsem ti už vytkl - co se ti nehodí, smeteš ze stolu bez argumentů, pouze s nálepkou (a onálepkovat lze úplně všechno, i to, co je dobré a správné). Tak se žádná rozumná diskuse nevede. Vědecká metodika je právě o tom, aby se člověk vyvaroval podobného chování, které nevede k poznání, ale k demagogii. Pokud to odmítáš, jsi demagog.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 18:42) reagovat
Ale ano, to jsem psal já a trvám na tom. Předváděl si tam ukázkové kňourání. Když nemáš argumenty, začneš fňukat. K tomu vědeckému názoru - dám si k obědu řízek - dám si k obědu vepřoknedlo. Který z těchto názorů je vědecký? Žádný. Ty vůbec nevíš, o čem je věda. Tvůj daňový problém jakbysmet - není to vědecká otázka, je to technická otázka, výběr praktického řešení. Vědecká otázka by byla, jaký dopad má ten nebo jiný typ daně na veřejné finance, na HDP a pod. To, o čem píšeš, je jen arbitrární rozhodování.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 17:26) reagovat
Co se týče té "oběti", tak pokud jsi příspěvek ve vedlejší diskusi v 16:24 nepsal ty ale nějaký fejkař, tak se ti samozřejmě omlouvám. Ale je tam pod tvým nickem text (cituji): "Vždyť tady právě předvádíš to stavení se do roly oběti." https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=ppb80_-_vyroci_specialni_operace.jpg

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 17:25) reagovat
Který z těchto názorů je "vědecký" a který "nevědecký"? Správně - žádný. Pochopil?

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 17:24) reagovat
Podstatné je to, že ve společenských vědách může na stejnou záležitost existovat více názorů. Neboli existence jednoho názoru na tutéž věc automaticky nevyvrací názory jiné. Jako příklad uvedu daň z příjmu. Levičák řekne, že spravedlivá daň je procentuální daň ze mzdy. Tedy že čím víc si vlastnoručně vyděláš, tím víc ti stát sebere. A pravičák řekne, že spravedlivá daň je daň z hlavy - tedy taková daň, kdy každý člověk odvádí stejnou částku nezávisle na výši výdělku.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 17:24) reagovat
Junker von Tekwitz: Prosím tebe pěkně. To tvoje "Plácáš nesmysly, pak odmítáš fakta anebo celou vědeckou disciplinu" ve skutečnosti znamená "mám jiné názory než neomarxistická propaganda". Kdyby ses v politologii nebo obecně ve společenských vědách vyznal doopravdy, tak bys musel vědět minimálně ten prazáklad: že ve společenských vědách platí jiná pravidla než ve vědách exaktních a přírodních (i když snahy o politizaci zejména přírodních věd jsou Přírodažel běžné).

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 17:02) reagovat
Dezoláte, opakovaně předvádíš ten samý repertoár. Plácáš nesmysly, pak odmítáš fakta anebo celou vědeckou disciplinu, když se ti nehodí, pak lžeš, podsouváš mi, co jsem neřekl, dupeš nožičkama jako malé děcko a hraješ si na oběť a nevíš doložit svá tvrzení. A pak se totálně urveš z řetězu a začneš blábolit něco o VUML a PŠM. Kdybys měl kousíček sebereflexe, styděl by ses nejenom vylézt z domu na ulici, ale i podívat do zrcadla. I když - ven asi moc nechodíš a tudíž se nemusíš holit a nepotřebuješ zrcadlo.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 16:47) reagovat
Takže chlapče - to, co se ti jakože "zdá", je mi úplně ukradené. A čekej si na co chceš. Já zkrátka nebudu skákat tak, jak nějaký povýšenecký fracek píská, aby se tady mohl ukájet jeho představami o tom, jaká jsem jeho "oběť". ;-)

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 16:47) reagovat
Tu "liberálně demokratickou" představu "racionality" si dovedu živě představit: Libtard povýšeně povypráví, co mu nalili do dutiny lebeční na nějakém novodobém VUMLu. Podá to slovy "takhle to zkrátka je podle moderní politologie a hotovo". Dezolát má mlčky zírat s hubou otevřenou úžasem, žmoulat v ruce rádiovku a šoupat nohama. A na závěr poslušně odkývat všechny ty narativy neomarxistické propagandy. Zkrátka bolševické PŠM hadr.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 16:40) reagovat
Dezoláte, mícháš tady omáčku, ale neodpověděl si na mou otázku. Kde jsem napsal to, že sprostý primitivismus považuju za argument? Protože mně se zdá, že lhářem bez kousku sebareflexe jsi tady jedině ty. Čekám na odpověď.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 16:35) reagovat
klitorys ostrovid nevím, prošel jsem tady nejmíň tucet diskusí, ty dva, které jmenuješ, jsem si taky všiml. Přišli mi všichni stejně nechutní, ale Dezolát ze začátku projevil náznak racionality. Ale hned mě také vyvedl z omylu.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 16:34) reagovat
Je to sotva den, co jsem s tím lhářem "klitorysem ostrovidem" vedl debatu přesně na toto téma. A co napíše teď? No samozřejmě zopakuje zas tu samou lež tak jako vždycky. A takhle je to s těmi sprostými primitivy neustále. Prostě neskutečná sranda, která mě fakt baví... ;-)

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 16:33) reagovat
Junker von Tekwitz: "jak ti tady někteří vulgárně spílali, ale už rozumím, proč". Pro většinu zdejších "liberálních demokratů" jsou hysterické výrony sprostého primitivismu standardním "argumentem" proti čemukoli. A typické je pro ně i to, co právě předvedl klitorys ostrovid. Podsunou oponentovi svoji vlastní lež a za tu podsunutou lež pak na oponenta vyzvrátí kýbl svého sprostého primitivismu.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (klitorys ostrovidRP (27.2.2024 16:22) reagovat
Junker: já se rok zpátky prvně bavil s dezolátem, když tvrdil, že na Ukrajině je jen občanská válka. Po diskuzi jsem na něj pár dní reagoval hodně sprostě, něco tak odporně ulhaného a slizkého jako Dezolát, jsem snad v životě neviděl. Třeba Merlin a blm jsou putlerovci, ale dá se s nimi diskutovat, s Dezolátem se nikam nedostaneš.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 16:17) reagovat
"Chápu sprostý primitivismus jako argument" - tohle jsem někde napsal? A na tom zneuznalém akademikovi trvám, stejně tak na tom, že nemáš ponětí o vědecké metodice. Pokud jsi si nevšiml, seriozní diskuse o politologii skončila v okamžiku, kdy jsi bez argumentů smetl celou tuto disciplinu ze stolu. Protože nešla dohromady s tvými nesmysly. Uvědomuji si, že to bylo ad hominem, ale když seriózní diskuse skončila, je to stejně jedno. Na to jsou totiž potřeba dva. Dva lidi, ale já se tady bavím s holubem.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 16:07) reagovat
A ta tvoje "vědecká metodika" má být to tvoje dětinské žvatlání typu "jsi zneuznalý akademik, měl jsem pravdu, nemáš ponětí, mokrý sen, jsi nechutný demagog, chápu sprostý primitivismus jako argument...". Jo takže TAKHLE se dá podle tebe "seriózně diskutovat", jo? No jak myslíš...

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 15:40) reagovat
Ne, nemáš pravdu - a teď už opravdu v žádném že svých faktických výroků. Někde tady jsem ti psal, že jsi zneuznalý akademik, a měl jsem pravdu. Nemáš totiž ponětí o vědecké metodice, když se ti něco nehodí do krámu, svévolně to odmítneš jako "progresivistickou propagandu", čím popřeš celou vědeckou disciplínu a nahradíš jí čím? Svým mokrým snem? Takhle se nedá seriózně diskutovat. Nelíbilo se mi, jak ti tady někteří vulgárně spílali, ale už rozumím, proč. Jsi totiž nechutný demagog.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 15:32) reagovat
Mimochodem s tím "liberál je taky z podstaty věci demokrat" je to taky všelijaké. Skutečný liberalismus klade důraz na osobní svobodu jednotlivce. Jenže demokracie je v podstatě "tyranie většiny". A liberální demokracie je typická socialistická kolektivistická ideologie. Ta je přesným opakem skutečného liberalismu. Takže se můžeme shodnout maximálně tak na tom, že je to opravdu složité. ;-)

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 15:31) reagovat
Současný stav je takový, že pojmy jako "pravičák", "nácek/nacionální socialista" nebo "fašista" jsou ideologicky dokonale vyprázdněné pojmy, které slouží jenom jako nadávky jakýmkoli oponentům. Vždyť dnes už jsme dospěli do stavu, kdy už jenom obyčejná "láska k rodné hroudě" je vydávána za "fóbii" a psychiatrickou diagnózu. Tu "tříosost" taky nemá smysl řešit. Jak jsem psal - už dávno neexistuje.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 15:30) reagovat
Jenže ta tvoje "moderní politologie" je jen krycí název pro "progresivistická levicová propaganda". Takže ještě jinak: jak jsem psal: skutečnou osu "vlevo - vpravo" nemá smysl řešit kvůli akutnímu nedostatku skutečných pravičáků. A nemá smysl řešit ani osu "nacinálno - internacionálno", protože skutečných "nácků" je v populaci taky málo.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 15:13) reagovat
Další blbost je, že dělení (podle tebe) "konzervativní - liberální - socialistické" je "tříosé". Není. Liberalismus může být na pravé straně (klasický, neoklasický, neoliberalismus...) i na levé (sociální demokracie, umírněná levice...). Stačí na to ty původní 2 osy. I když netvrdím, že neexistují i takřka "víceosá dělení", ale ne ve smyslu, jak píšeš ty.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 15:08) reagovat
Komunistická lež? Jak říkám, máš v tom bordel. Protože fašismus je extrémně pravicový i podle moderní politologie. A nesmysl je, že volnotržně smýšlejících lidí je naprosté minimum. Není, je jich dost na to, aby bylo dělení vlevo-vpravo relevantní. A co jsou podle tebe "skuteční liberálové"? Neoliberálové? Klasičtí liberálové? Dále, pojem "liberální demokrati" je něco jako "mokrá voda", protože každý liberál je taky z podstaty věci demokrat. Nepleteš si to s pojmem "liberální demokracie"?

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 14:59) reagovat
Dlužno ještě poznamenat, že osu "vlevo - vpravo" nemá vůbec smysl řešit, protože lidí smýšlejících skutečně svobodomyslně/volnotržně je naprosté minimum. Skutečná pravicovost nemá naprosto žádnou šanci se prosadit. No a tu komunistickou lež, že vpravo jsou nacionální socialisti, asi rozebírat nebudeme, že ne.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 14:54) reagovat
Že to je složité, říkám taky. A že nelze umístění politické ideologie posuzovat pouze podle jedné osy, je taky pravda. Ty osy jsou dvě. A navíc jsou na sobě nezávislé.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 14:51) reagovat
Do tohoto historického okénka je třeba doplnit, že to dělení v USA v minulém století bylo v podstatě "tříosé". A to "konzervativní - liberální - socialistické". Někdy zhruba na přelomu století došlo k tomu, že skuteční liberálové v původním pojetí úplně zmizeli z politického spektra. Část z nich se spojila se socialisty a začali si říkat "liberální demokrati" Protože ale skuteční liberálové už neexistují, tak tento "osiřelý" pojem "adoptovali" a začali si říkat zkráceně i "liberálové". Což je absurdní.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 14:49) reagovat
Junker von Tekwitzi, máš v tom bordel. Proč píšeš nesmysly o nějakém autě a navíc formou "podle tebe", netuším. Nejspíš jiným rád podsouváš vlastní stupidity. S tou tvojí osou vlevo - vpravo samozřejmě souhlasím. Ovšem osa "konzervativní - liberální" je v podstatě "třetí osa", která platila například v USA v minulém století. Tam si na nějaké naše "vlevo - vpravo" totiž vůbec nehráli.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 14:48) reagovat
Teď to vypadá, jako bych fašismus posouvalo směrem doprava pouze ekonomické kriterium. Ale ono je to, jak říkám složité a nelze umístění politické ideologie posuzovat pouze podle jedné osy. Existují tradiční politologická dělení, ve kterých jsou třeba praví a leví (soc-dem) liberálové, fašismus byl vždycky řazen do pravé a konzervativní sekce. Ale jelikož fašisti zpravidla používají soc. populismus, tak proto je tam ten kruh a blízkost k extrémní levici.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 14:38) reagovat
Dezoláte, máš v tom bordel. To "vlevo-vpravo" reprezentuje co? Místo v autě, podle tebe? Ne, je to přístup ke svobodě ekonomické (vpravo - laissez-faire, volný trh, vlevo - od regulace trhu až po plánované hospodářství). Ta tvoje osa "nacionální - internacionální" má širší obsah a jedná se spíš o osu "konzervativní - liberální". Ale to je jen první přiblížení k polit. spektru, protože ty linie nejsou zdaleka přímé a existují ještě mnohem detailnější dělení. Blízkost extrém. levice a pravice opravdu existuje

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 14:21) reagovat
To o těch vylízaných palicích je opravdu vtipné od někoho, kdo nechápe, že politická osa směrem "vlevo - vpravo" je úplně jiná osa než osa "nacionální - internacionální. Takže v tomto ohledu to politické spektrum rozhodně není nějaký "neuzavřený kruh", natož jedna přímka. Je to spíš čtverec rozdělený na 4 kvadranty. Vlevo je vlevo, vpravo je vpravo, nahoře je (třeba) nacionálno a dole internacionálno. Zkrátka nacionálně může smýšlel levičák i pravičak. A internacionálně taky.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Junker von Tekwitz) (27.2.2024 14:09) reagovat
Náckové jsou extrémní levice?! To tady máte všichni vylízaný palice? Aha, jo, chápu - pro nácky je extrémní pravicí mainstream, takže naprostá dezorientace. Ve skutečnosti politické spektrum připomíná spíš neuzavřený kruh, nežli přímku. Extrémní pravice (náckové, fašouni, supremacisté...) má k extrémní levici (bolševici, komouši,...) moc blízko, zejména co se týká sociálního populismu a potírání svobod a lidských práv. Ale nacismus rozhodně není levice.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 13:08) reagovat
Brožík: Extrémní pravice ve vládách? Jako ancapáci, minarchisti a tak? Tak ti sedí leda tak ve vládě Liberlandu.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Brožík) (27.2.2024 13:03) reagovat
To je ale hloupá otázka. Extrémní pravice sedí ve vládách a do extrémistů nadává normálním lidem. Podle havlokomunistického principu "Uděláme z tebe, to co ze sebe. Ble ble ble ble ble, ble ble, ble ble ble."

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (27.2.2024 9:25) reagovat
Jaaa: aha a co ti na tom nesedí? Že jsi nácek a nepodporuješ rusko, nebo to, že podporuješ rusko, ale nejsi nácek?

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Jaaaaa) (27.2.2024 9:09) reagovat
zase manipulatívna sračka... autor má určite tvrdenie podležené parádnou štatistikou... a tiež spája veci často nespojiteľné... klasická prozápadná manipulácia

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (27.2.2024 9:04) reagovat
Mě nic nepřekvapuje, hloupý zmrde.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 8:56) reagovat
Tohle je ale naprosto logické, ne? Co tě na tom překvapuje? Levicově smýšlejících lidí je v populaci nejvíc. Takže nejvíc lidí samozřejmě bude podporovat všemožné zmrdy a hlupáky, ať už jsou ti zmrdi a hlupáci odkudkoli. Nad tímto faktem se samozřejmě můžou vztekat zase jen to zmrdi a hlupáci.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Kourite_curaky_za_dva_bramboraky) (27.2.2024 8:51) reagovat
Stejně tak rusko podporuje i extrémní levice. Protože zmrdi a hlupáci prostě podporujou zmrdy a hlupáky a kdyby to nebyla pravda, tak se kvůli tomu tady teď zmrdi a hlupáci nevztekají.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 7:53) reagovat
Tak mě tak napadá - nestudoval tohle ten náš novodobý mutlinickový soudruh Sekora from/kmikal/ovcoun/klitorys ostrovid/fake Dezlát/fake blm/atd. atd.? https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=ppb_vznik.jpg ... https://www.ustrcr.cz/uvod/antologie-ideologickych-textu/ondrej-sekora-a-ferda-mravenec/

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 7:51) reagovat
Nebo rovnou "antropologie komiksu". Připadá vám neuvěřitelné, že by něco tak bizarního jako "antropologie komiksu" mohlo být součástí vysokoškolského studia? Mně taky. Přesto je to pravda: https://is.cuni.cz/studium/predmety/index.php?do=predmet&kod=JSB507&skr=2010 ... https://streit.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=332911

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 7:50) reagovat
No a současná progresivní levice s maskovací nálepkou "liberální demokracie" v tomto srandovním lhaní pokračuje, protože pro ně to o tom "nedobrém světle" platí úplně stejně. Dlužno samozřejmě podotknout, že velká část neliberálních pseudodemokratů ani netuší, že je to lež. Co ale taky čekat od těch domněle inteligentních "vzdělanců" s těmi jejich bezcennými tituly z novodobých VUMLů typu EUropská, genderová a další podobná "studia".

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (27.2.2024 7:49) reagovat
Tu dětinsky průhlednou lež, že nacionální socialisti jsou "pravice", nevymyslelo "pár lidí" v současnosti. Tuhle lež vymysleli komunisti / internacionální socialisti už v éře německého národního socialismu. Uvědomovali si totiž, že být na stejné straně politického spektra jako jejich nacionální soudruzi, vrhá nedobré světlo na všechny levicové/socialistické/kolektivistické ideologie obecně. Tak přišli s touhle srandovní lží.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (BRB) (27.2.2024 7:09) reagovat
Neni nad to když si pár lidí vymyslí politické škatulky které byly relevatní před 200 lety a další lidi se pak celou dobu hádaji o tom do jaké škatulky to či ono zapadne nejlíp

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (brnonymova+reinkarnace+7) (27.2.2024 0:42) reagovat
Krajni pravice, ano individualiste a volnomyslenkari, typicti clenove fasistickych a kolektivistickych hnuti. Ze par starych komousu zkouselo tvrdit, jaci byli narodni socialiste pravicaci, to clovek tak nejak cekal. Ale ze ta nejmladsi generace bude tak blba, ze tem kecum uveri, to je tak neskutecne, ze nestacim zirat. Neco jako "queers for palestine".

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Putin je zmrd) (26.2.2024 22:31) reagovat
Obrazek ma pravdu - v podstate vsicni nackove na ktery sem narazil byli pro putina - pamatuju se jak mi kolem roku 2010 jeden rek ze mu je sympatickej put'ka - ja to necekal a poprskal sem se smichy pivem :-D

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (wd43) (26.2.2024 21:49) reagovat
protoze EU je Hitlerovo splnenej sen, jednotna Evropa, jedo Euro, dalnice kam se podivas a drang nach osten... Vsak Rusko ma tolik zdroju ktere Evropa chce, at tam vladne Hitler, Napoleon, nebo Layenova... Neni toto spravny opacny narativ toho spravneho narativu?

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (MaxwellRP (26.2.2024 21:48) reagovat
Možná proto, že nacismus nebyl pravicovou, ale naopak silně levicovou ideologií.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (MerlinRP (26.2.2024 21:21) reagovat
Jako vůbec ničemu nevadí, že tento výrok není podpořen vůbec ničím, že? Nějaký libtardí kokot si vymyslí lživou hlášku a pak se to začne vydávat za pravdu. A kdo se ozve, že to není pravda, bude ukamenován. Paráda, vítejte v novém světě progresivní demokracie západního typu.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Elon MuckRP (26.2.2024 21:12) reagovat
Klobouk dolů před autorem - muselo dát neskutečnou práci obejít VŠECHNY ultrapravicový hnutí a jejich představitelů se zeptat na názor. Stejně jako když tu tuhle nějaká dobroserská mrdka (kníkal, RAMA nebo nějaký jiný autokrator) psala, že 96% lidí v ČR podporuje Ukrajinu :-D :-D

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (caputova) (26.2.2024 21:09) reagovat
Ale ved Eu podporuje ukrajinu

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (psi chlup is v prestrojeni) (26.2.2024 21:08) reagovat
sfd: a sakra. Ale u nich uz dnes znamena zitra, tak jsem to mozna i trefil.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Dezοlát) (26.2.2024 20:46) reagovat
Proč by mi měla "pukat makovice"? Tohle lhaní o "kolaboraci s nepřítelem" není žádná novinka. Za minulé studené války jsme podle vašich předchůdců zase byli "imperialističtí zaprodanci". Což je v principu přesně to samé. Uvidíme, co z tohoto prostého faktu bude "pukat" vám. ;-)

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Uhorkove sprisahanie) (26.2.2024 20:30) reagovat
nieee taketo otazky, dezolatovi pukne makovica

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (PepeeRP (26.2.2024 20:28) reagovat
protoze rusaci a jejich krysy a dezolati si udelali vlastni definici nacismu, coz je kazdy kdo nesouhlasi s ruskym zabijenim a imperialismem. To je 3/4 nacku v evrope. Rusaci maji fnukani a paranoju jako hlavni cinnost. A nasledne pak niceni, vrazdeni, vyhrozovani a rozkradani sveho prirodniho bohatstvi, ktere bez zapadu ani nejsou schopni tezit. 8-)

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (cyklistaRP (26.2.2024 20:28) reagovat
Hele, nepiště sem vožralí jako Hajliczek, nedává to smysl.

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (sfd) (26.2.2024 20:27) reagovat
psi chlup: Ale vždyť je pondělí!

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (Hajnlajn) (26.2.2024 20:23) reagovat
Haha tento je fakt dobrý...

Obrázek 'nacisti a ukrajina' Obrázek 'nacisti a ukrajina' (aseww3) (26.2.2024 19:47) reagovat
Protoze to jsou a vzdy byli kokoti bez mozku. Co dodat.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...