ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  VipShow  |  MyMuži


Nalezeno 38 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (blm v prestrojeni 3) (3.3.2024 15:45) reagovat
13: Tak proc si to konecne nehodis a neprestanes otravovat?

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (3.3.2024 15:18) reagovat
1337: A podle mě je zase smutné, když má člověk obsedantní potřebu utěšovat se dětinským fantazírováním o tom, že někdo jemu zcela neznámý je na tom ještě hůř než on sám.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (3.3.2024 14:55) reagovat
Dezolát nj, je to smutné, keď žiješ u rodičov, nemáš prácu, lebo nikde takého chuja nechcú, nemáš kamošov, lebo nikto sa nechce kamarátiť s kokotom ako ty, tak len 24/7 vypisuješ kokotiny na rouming a ešte aj na roumingu si za kokota... To je na mašľu, toto.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (3.3.2024 14:51) reagovat
kozička Mrdlin no veď ja ti to preložím: Mrdlin je tiež smrdutá vyťahaná piča. Ktoré písmenko z toho nepoznáš? ;-)

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (3.3.2024 14:02) reagovat
Jenže ono je to spíš smutné. Ostatně on i ten jeho nick vypadá jak číslo vchodu do paneláku...

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (kozička) (3.3.2024 13:44) reagovat
Luník 9 :D zabils :D

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (3.3.2024 13:30) reagovat
Zrovna na Roumingu by mělo být studentů romistiky docela dost, takže překlad z nářečí "Luník 9" do češtiny by pro ně neměl být problém.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (kozička) (3.3.2024 13:20) reagovat
je tu nějaký odborník, který by přeložil texty 1337 do nějakého normálního jazyka?

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (3.3.2024 13:05) reagovat
MAP trepeš samé pičoviny. To bude tým, že si smrdutá vyťahaná piča.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Markéta Adamová PekarováRP (28.2.2024 19:04) reagovat
Ano už jsem to pochopil, vám jde o to, že vy víte že čaputka je Sorosova loutka a nevadí vám to. Tak to pak jasný, akorát kdyby jsi to dočetl dal, tak je tam ještě napsané, že EÚ dělá všechno pro do to Ruska. Jako že třeba Ruska Sberbank má rekordní zisky. A sankce se jich vlastně vůbec nedotkly, na ic si vyčistili vězení. A spoustu dalších věcí. EU je proruská a to jsi jaksi nepochopil.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Van Sluis) (28.2.2024 16:26) reagovat
Markéta: "o Čaputce je známo, že je to Sorosova loutka" - to jsou ta zbytečná písmena. Stejně by se dalo napsat, že o tobě je známo, že jsi píča. Páč to tady někdo napsal. Už chápeš? Nepodložená tvrzení.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Markéta Adamová PekarováRP (28.2.2024 15:51) reagovat
Zbytečná písmenka? A to že Dánska politička v EU byla Ruská děvka ti jaksi nevadí.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 13:19) reagovat
Nic jiného než tradiční potvrzení mých slov jsem ani nečekal.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (28.2.2024 13:11) reagovat
:-D :-D :-D :-D :-D :-D No jasne, pochopil. Si beznádejný prípad. Zase nesúvisiace kecy od veci, ani náznak toho, že by si čo len pripustil, že robíš to, čo vyhadzuješ na oči iným. Používaš fiktívne príbehy, aby si poučoval druhých o chujovinách, ako nejaký farár. Ale k veci niečo povedať, to ani bohovi! A máš nové buzzword v slovníku? Hystéria? Gratulujem, trochu spestrenia k tým liberálnym demokratom a nálepkám nezaškodí. :-D

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 13:00) reagovat
2) Pokud bych se ale dozvěděl například to, že můj soused si myslí, že obě "barevné revoluce" na Ukrajině zinscenovali Američani, tak bych na to reagoval naprosto v klidu. Třeba bych v žertu taky utrousil nějakou tu hlášku o "Kremlobotovi", ale rozhodně bych nepropadal takové hysterii jako ty. Pochopil?

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 13:00) reagovat
Pro snazší pochopení dva příklady: 1) Pokud bych například získal nezvratné důkazy o tom, že můj soused je na výplatní pásce Kremlu, tak toto by mě skutečně vytočilo doběla. Asi bych se taky začal vyjadřovat na tvojí úrovni a šel bych mu rozbít tu jeho zkurvenou proputinovskou držku. A považoval bych to za naprosto adekvátní a ospravedlnitelnou reakci jinak úplně normálního člověka.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 12:43) reagovat
1337: Pokud by výrok "Putinov fanboy" skutečně znamenal "nesouhlasím tvým názorem", tak bys tady nemohl předvádět ty tvoje v podstatě kontinuální zuřivé hysterické výrony sprostého primitivismu. Prostě bys v klidu napsal, co si o tom myslíš ty. Alespoň takto podle mých zkušeností reagují dospělí zdraví lidé na odlišné názory. Pokud je to ale tvůj specifický projev nesouhlasu, protože trpíš například koprolálií nebo nějakou jinou psychickou poruchou, tak se ti samozřejmě omlouvám.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (28.2.2024 12:26) reagovat
A teraz trepeš úplne od veci. Ešte raz: robíš to, čo druhým vytýkaš. Chceš to poprieť, idiot? A teraz to ešte zdupľuješ. Kde som písal, že ľudia s nesprávnymi názormi slúžia cudzej mocnosti?? Veď to si písal ty o Čaputke! Čo to tu teraz táraš, načisto si už osprostel? Alebo si to vyvodil z tej Putinovej děvky? A tebe dochádza, že som tým myslel, že si Putinov fanboy a nie doslova, že slúžiš cudzej mocnosti? Načisto už nevnímaš realitu? Ty si už fakt zvrátený fanatik... :-O

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 12:16) reagovat
Zjednodušeně řečeno: jste komičtí novodobí Svazáčci. ;-)

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 12:16) reagovat
1337: Ne ty hysterko. To jen zkrátka nemáš mentální kapacitu na to pochopit rozdíl mezi mojí nadsázkou a tvojí tupou vírou v to, že lidé s "nesprávnými názory" skutečně slouží nějaké cizí "nepřátelské mocnosti". Zkrátka kdo zažil minulou totalitu a pamatuje si všechny ty debility hlásané bolševickou propagandou, tak slzí smíchy, když čte všechny ty hysterické výrony vašeho "spravedlivého rozhořčení".

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (28.2.2024 11:55) reagovat
Markéta Pripečená nie, to je tým, že tvoje ostatné písmenká sú také sračky, že sa na ne neoplatí reagovať. Podstata bola to o tej děvke a tým si sa identifikoval(a) ako dezolátska piča a to je celé. Viac niet čo riešiť. B-)

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (28.2.2024 11:53) reagovat
Haha, Dezolát tu píše o Sorosovej děvke, ale Putinova děvka je odrazu bolševická nálepka? Dezolát, ty si fakt úplný chuj? Alebo sa iba robíš? :-D Tváriš sa ako najväčší filizof, ale si taký idiot, že nepostrehneš takú inkonzistentnosť? Kks, ty by si bol úžasný exemplár pre študentov psychiatrie. :-D

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (fpdpij) (28.2.2024 11:43) reagovat
Ti co tu hovoria, ze Caputova je Sorosova bábka, velebia Putina a Fica, a podobne dristy. Skus to povedat niekde verejne a nie len tu na internete. Hrdinovia na pohladanie :-). IRL by ste dostali taku cez hubu, ze by vas to hned preslo.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 11:22) reagovat
Kampak na libtardy s nadsázkou o "Sorosově děvce". Vždyť oni jsou schopní dokonce věřit i tomu, že někoho dokážou skutečně "rozkňučet" psaním debilit. :-D

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Markéta Adamová PekarováRP (28.2.2024 11:14) reagovat
Foltrys ale to je vaše typická libtardska vlastnost, možná nějaké zatemnění mozku, nebo blok pochopit víc jak dvě myšlenky zaraz. Možná máte v mozku přerusený spoj, protože kdykoliv vám někdo řekne něco co se vám nelíbí, tak začnete řešit kdo to říká místo toho co říká. Přijde mi to, že pokud někdo vyřkbe v jednom odstavci víc jak dvě myšlenky tak se vám zablokuje mozek. Vy prostě vnímáte jen jednoduché věty. "Čaputova je Sorosova devka." Tecka, teď to musíte zpracovat. Neřešíte co je napsané dál za tím.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 11:12) reagovat
A to tvoje dětinské žvatlání o nějakých "praskajících žilkách" o tobě vypovídá taky víc, než si myslíš. Vždyť je to "argumentace" alias stupidní fantazírování na úrovni žáčka inkludovaného na 1. stupeň základní školy. Zkrátka takováhle dětská forma namyšlenosti je u formálně dospělého člověka zarážející.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 11:10) reagovat
1337: Představy o slušnosti holt máme každý jiné. Pro mě zase není slušným člověkem někdo jako ty, kdo se neustále vyjadřuje jako zrozenec vyloučené lokality a neustále lže jako když Rudé právo tiskne. Ta tvoje "smradľavá Putinova děvka" jako kdyby vypadla se sborníku bolševických nálepek. Zkrátka jsem podle tebe hotový "imperialistický zaprodanec": https://www.epshark.cz/clanek/5732/nepritel-socialismu

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (28.2.2024 10:53) reagovat
Dezolát to tebe praskajú žilky, chňa chňa chňa. Slušnosť, to nie je len nepoužívať sprosté slová, nosiť oblek a žrať príborom. To sú len vonkajšie znaky slušnosti. Skutočná slušnosť je nekradnúť, neklamať, neubližovať nevinným, atď. A ty si prehnitý hnusný zmrd, aj keď sa budeš vyjadrovať slušne a nosiť kravatu, ty smradľavá Putinova děvka!

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (FoltysRP (28.2.2024 10:31) reagovat
MAP: "Je známo" je přesně to, co mi trochu uniká, to je známo tak možná mezi retardama. Vždy když si rozkliknu profil někoho kdo na ní háže špínu třeba na IG, tak je to vždycky nějakej očividnej idiot, kterej je prostě jen nespokojenej s tím, že je retard, a tak to dává za vinu někomu jako je ona... tak prosím třeba nějakej příklad tý kolaborace, dík.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Dezοlát) (28.2.2024 10:30) reagovat
Vtipné je, jak typicky primitivní sprostí libtardi vychvalují Sorosovu děvku nebo soudruha prezidentčíka Pávka za to, že nepoužívají vulgární výrazy. Jako kdyby se papouškům předkládaly k přečtení projevy obsahující vulgarity. Přitom o to slušné vyjadřování vůbec nejde. Takový Václav Klaus se taky nevyjadřoval jako typický "liberální demokrat" z Roumingu. A stejně z něj libtardům praskají žilky ještě dnes... :-D

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (kokotizatorRP (28.2.2024 10:22) reagovat
@1337: Dupu poriadne, dezole a kolaboranti :) Tento obrazok je aj o nich.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (1337) (28.2.2024 10:17) reagovat
Markéta Adamová Pripečená to sú presne tie dezolátske dristy, čo tu kydáš. Ozjamujem ti, že si piča, bez ohľadu na pohlavie.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Markéta Adamová PekarováRP (28.2.2024 9:49) reagovat
To že se nehýbe a neprojevuje své první aignální půdy, ještě neznamená že je slušná. A to, že se ve vaších očích chová slušně neznamená, že se chová statotvorně a nekolaboruje s cizinou. O čaputce je známo že je to Sorosova loutka, stejně tak jak generál Pávek je člen Aspen institutu kterí pllní pokyny Putina. Nelze si nevšimnout, že kroky které dělá evropská unie vždy pomahají Rusku.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (cobololko) (28.2.2024 5:18) reagovat
@Foltys vadi hlavne dezolatom, lebo je dokaz toho, ze sa to da robit slusne a podla zakona

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (Eset_Soros_Washington) (27.2.2024 22:32) reagovat
Ja si napr nepamatam zeby Caputova nejakemu politikovi nadavala alebo sa inak emocne na nom odbavovala, za svoju neutralitu si ale o nu len kazdy utieral hubu, cim vacsi uboziak a troska tym viac. Mozno ze mnohym uboziakom pripomina ich uspesnesiu zenu do ktorej si radi udru ked sa vratia z nejakeho pajzlu kde boli zapit svoju existenciu a zanadavat si na ameriku,liberalov,kapitalizmus,homosexualov atd ktori mozu za ich dojebane zivoty. Urcite to nebude tym ze celu mladost prechlastali a preflakali.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (developerRP (27.2.2024 21:37) reagovat
nasa prezidentka je to jedno z mala slusneho, co este ostalo v nasej politike. a ty si kokot.

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (FoltysRP (27.2.2024 21:06) reagovat
A v cem pls? Ja tu madarskou politiku zas tak nesleduju, ale kdyz na me obcas vybafne nekde Caputka, tak je vzdycky slusna a mluvi o takovych relativne apolitickych tematech, tak jak presne tomu svrchovanemu statu tolik skodi? Ja jen abych treba mohl prestat koukat na svet ruzovejma brejlema, a konecne pochopit, ze bych mel vzhlizet radeji k poradnejm zmrdum, a nejlip cekat az bude na hrade treba Kajinek?

Obrázek 'Hrdina dupe' Obrázek 'Hrdina dupe' (caputova) (27.2.2024 20:15) reagovat
Stale lepsie ako caputovaTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...