NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeník  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  Pravda24


Nalezeno 7 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátsedm:
   


Odebírat

GIF 'iz safe?' GIF 'iz safe?' (Dezοlát) (4.3.2024 11:18) reagovat
Nejprve odstranil vnější izolaci kabelu, aby se dostal k jednotlivým vodičům. A pak přeštípával vodiče postupně (po jednom), aby je nevyzkratoval (nepropojil mezi sebou) kleštěmi. Kdyby přeštípnul kabel jako celek najednou, tak by mu kleště "shořely" v ruce. A nejspíš by dostal pořádný zásah roztavenými kousky oceli z kleští do ksichtu. Takhle to sice vypadá šíleně a nezkušenému člověku bych nedoporučoval to zkoušet, ale ve skutečnosti je to nouzové řešení situace opravdu "na pána".

GIF 'iz safe?' GIF 'iz safe?' (Dezοlát) (4.3.2024 11:13) reagovat
Podle mě je to kabel, který je nahoře připojený "na vraha" (bez pojistek) na vodorovné vedení (takové jako je vidět za hlavou elektrikáře, ale je mimo záběr. Tam kde kabel "hoří", má zcela zničenou izolaci a dochází tam lidově řečeno ke zkratům mezi fází a nulákem. Protože ten elektrikář nemá možnost vyndat pojistky (nejsou tam) ani vypnout celé vedení, tak to řeší jediným možným způsobem, jak psal ve zkratce "Kdosi".

GIF 'iz safe?' GIF 'iz safe?' (Jardaaa) (4.3.2024 11:12) reagovat
@Kdosi je to presne jak rikas akorat ze v tom je kouzlo strihani. Strihas jeden porad jeden a najednou strihas 2. A kleste v prdeli.

GIF 'iz safe?' GIF 'iz safe?' (Kdosi) (4.3.2024 10:45) reagovat
nezničíš kleště, pokud neštípneš do dvou drátů zároveň.

GIF 'iz safe?' GIF 'iz safe?' (aseww4) (4.3.2024 6:26) reagovat
Kdyz prestrihnes kabel pod napetim, znicis kleste, za prispeni prislusnych efektu. Osobne bych si tu elektriku ale vypnul. I kdyz verim, ze pokud maji cmoudi na vyber ze dvou elektrikaru, tak zavolaji toho ktery to udela bez vypinani elektriky.

GIF 'iz safe?' GIF 'iz safe?' (anonykrysaRP (4.3.2024 2:15) reagovat
Tak asi tam mel 2 draty na ruznejch potencialech, a o kus dal prorazenou a zuhelnatelou izolaci, tak jeden z nich precvaknul aby do toho prurazu prestal tect proud.

GIF 'iz safe?' GIF 'iz safe?' (klatomRP (4.3.2024 1:45) reagovat
Co, sejf, ale pochopil někdo, co to dělal? Myslel jsem, že spoluje nebo rozpojuje dráty, ale pak to pustí a zbyde tam volně visící drát... WTF?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...