NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  HobbyDeník


Nalezeno 143 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátosm:
   

Strana 1/3. 1 2 3 následující

Odebírat

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezоlát) (8.3.2024 15:11) reagovat
KŇŮŮŮŮŮ, zlí oškliví libtardové, kňůůůůů, zase na mě vytahují "argument kňůůůů", kňůůůůů! Ruší mě to při kouření neumytých ruSSáckých kokotů, kňůůůůů!!

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Libtardovaný "argument" kňůůůůů) (8.3.2024 14:25) reagovat
Kdepak. praUdu vždycky "říká libtardek kňůůůůůů :-D :-D :-D

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezоlát) (8.3.2024 10:51) reagovat
Kňůůůůů, mejnstrím lže a já jediný říkám vždycky praUdu, kňůůůůůů! Věřte mně, ne prolhaným médiím, kňůůůůůů!

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Zarko) (8.3.2024 10:16) reagovat
Dezοlát: hodilo se to k čemu přesně? K vyloučeni Rosatomu nedošlo a vláda se to snažila všelijak tutlat. A o tom jací jsou rušti špionu tupci jsme se mohli přesvědčit během toho fiaska s invazi na ukrajině kdy se jim nepodařilo mnohdy obsarat ani spravodajské základy. Moc se koukáš na filmy s Jamesem Bondem

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (8.3.2024 8:48) reagovat
Zarko: Pokud chceš věřit na nějaký "leak" jako na potvoru v době, kdy se to zrovna hodilo, tak samozřejmě můžeš. A teoretizovat o tom, jak skutečně fungují tajné služby, je podle mě úplně mimo. Podle mě jediné, co se dá vyloučit, je to, že by důležité zahraniční mise připravovali a prováděli tupci.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (8.3.2024 8:44) reagovat
mámo: Věř si komu a čemu chceš, anonymní Roumenisto. Třeba Rudému právu. A "přistižen při lži" jsem mohl být maximálně tehdy, pokud nějakou lež napsal pod mým nickem nějaký libtard. Třeba že moje "zcela dobrovolná Základní vojenská služba trvala 5 let". Vážně věříš tomu, že jsem například toto napsal já osobně? :-D

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Zarko) (8.3.2024 7:46) reagovat
Btw, v dnešni době je normalni posilat agenty s s tou samou (vymyšlenou) identitou na ruzné mise, dokud se neprofláknou. Biometrické udaje totiž neobalamutíš neni to tak jednoduché jako za studené války kdy mohli mit agenti několik pasů a střidat je.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Zarko) (8.3.2024 7:43) reagovat
(Dezοlát) (7.3.2024 21:53) jestli naražiš na tom že za Vrbětice obvinila vláda Rusku aby vyšachovali Rosatom tak si z te udalosti nepamatuješ nic. Vláda to chtěla puvodně ututlat aby nepoškodili vztahy s Ruskem, až to někdo leaknul do medii tak museli narychlo svolat tiskovku. Rosatom nebyl ani poté vyloučen z tendru, to se stalo oficialně až po polnhodnotné Ruské invazi na Ukrajinu

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Tvoje máma) (8.3.2024 7:32) reagovat
Dezo: "Mediálním zprávám se absolutně nedá věřit, ale mě ano, anonymnímu roumenistovi co si plete chronologii udalostí o kterých tak zaujatě mluví a co byl několikrát přistižen při lži"

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Čobolák) (8.3.2024 0:53) reagovat
Vlastne pralidoxim nie, Novičok je v tomto podobný tabunu, na to pralidoxim nezaberá. Pralidoxim sa používa na iné organofosfáty (sarin...) a na thiofosfonáty (VX, VG, VR...). Namiesto neho sa na Novičok používa iný syntetický alkaloid, príbuzný pralidoximu, ale nespomeniem si teraz na názov a na googlenie som lenivý. ;-)

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Čobolák) (8.3.2024 0:44) reagovat
K tomu Novičoku: ide o fluorofosfonát, blokátor acetylcholínesterázy. Mechanizmus účinku je rovnaký, ako u iných nervovoparalytík. Na koncentrácii nezáleží - teda od koncentrácie, ktorá zaručene zabíja (niekoľkonásobok LD50) už ďalšie zvyšovanie dávky nemá vplyv na rýchlosť usmrtenia. To znamená, že je relatívne dosť času na podanie protijedov (atropín, pralidoxim...). Pokiaľ pomoc príde skôr, ako nastane poškodenie CNS hypoxiou, šanca na prežitie je vysoká aj pri veľmi silnej dávke.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (7.3.2024 23:07) reagovat
Jednoduchej zivot jednoduchych picusu.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (7.3.2024 23:06) reagovat
Zas za to muze CIA a NATO.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (7.3.2024 21:53) reagovat
Vygumovanej seš leda tak ty, že dokážeš věřit tomu, že se na nějaké "nové skutečnosti" přišlo po tolika letech. Po tolika letech pouze došlo ke zveřejnění proto, co zjistíš, když si dáš do gůglu 2 slova: Vrbětice a Rosatom. A znovu opakuju: pokud to s tím novičokem udělali blbě, tak to zkrátka udělali blbě. Měli vědět i to, že se "odpařuje", ne:? Premyslej, pouzij ten nador na krku.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (7.3.2024 21:46) reagovat
Jako ze tu kliku namazes hovnem a do toho das ten novicok? Neodparuje se to nahodou? Nechteli to nahodou udelat tak, aby se na to neprislo? Aby nepadl hned na miste? Premyslej, pouzij ten nador na krku.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (7.3.2024 21:44) reagovat
Ty jses uplne vygumovanej. Co taky cekat od russkyho srace. Ne, poradi fakt neni dulezity. Oni ty Vrbetice nepodelali. Vyletelo to do vzduchu, na nic se neprislo. A tak je za par let poslali na Skripala. Tam je odhalili a zpetne se to propojilo s Vrbeticema. Tak mi tady napis, proc by meli byt poslany hned po Vrbeticich na Sibir. Ty logiku.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Ujeb) (7.3.2024 21:00) reagovat
To jak tupí jsou rušti agenti se ukázalo tím jak skvěle zvládli připravit půdu pro invazi na Ukrajinu a jak se nechali vodit za nos od ukrajinské rozvědky

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (7.3.2024 18:32) reagovat
A na koncentraci novičkou samozřejmě záleží. Buďto použiješ dostatečnou koncentraci nebo to poděláš a mažeš na Sibiř. Dokážeš pochopit něco tak jednoduchého?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (7.3.2024 18:32) reagovat
Kde přesně jsi četl nějaké "vite, ze to nebyli oni" bezmozku? Jasné jsou jen tři věci: 1) Mediálním zprávám se absolutně nedá věřit. A to ani jedné straně 2) Agenti posílaní na takovéhle zahraniční mise nejsou tupí jako Roumenisti 3) Pokud se na akci něco skutečně posere, tak to tajné služby vědí hned a ne až po letech z médií ze zpráv určených důvěřivým kaštanům.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (7.3.2024 18:30) reagovat
Vyjebany kokot: Jasně jsem psal "před Vrběticemi (nebo po nich?)". Ale libtardovaný degénius kolem toho skáče radostí jako malé dítě. Takže chytráčku - konkrétní pořadí není podstatné. Prostě poděláš jednu akci a mažeš na Sibiř místo do další akce. Toto je ta podstata mého sdělení. Dokážeš pochopit něco tak jednoduchého?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (7.3.2024 17:51) reagovat
U Novicoku urcite nezalezi taky na koncentraci, ze? Normalne to nalijes do oceanu a ve vsech oceanech pomre veskerej zivot.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (7.3.2024 17:49) reagovat
Dezolate jses tak blbej nebo to jen delas. Napred byly Vrbetice, pak Skripal a pak se to dohledalo zpetne diky zaberum z kamer, kde byli ti dva dementi a diky tehdy ofocenym pasum. To je zazrak, ze? A jaka to nahoda, ze meli pasy s cislama, ktery jdou tesne po sobe. Hlavbne si vymyslete dalsi picovinu, jak to asi mohlo byt. To vam jde. Dalsi odhaleny spiknuti kolektivniho zapadu. Nemaji chudacky russacky radi, kdyz oni jim nic nedelaji, krome vyhazovani skladu a zabijeni lidi.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (7.3.2024 17:46) reagovat
Dementi - vy ani nevite jak to bylo casove, hlavne ze vite, ze to nebyli oni. Bezmozci. On se te nekdo v hotelu pico pta, zo mas za duvod navstevy? LOL, asi vypadas dost podezrele. Me se nikdo nikdy neptal. Fakovej pas s fotkou Putina misto toho, kdo ho predklada, urcite nevzbudi podezreni u toho, kdo ho kontroluje. A predstav si ze v X hotelech si dokumenty foti a kontroluji.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (7.3.2024 15:17) reagovat
Just saying: Sorry jako, ale pokud byli agenti odhaleni, tak to zpackaná akce je, ne? Takže poslat je na další akci otrávit Skripala by byl nesmysl. Navíc přežít otravu novičokem je údajně téměř nemožné. A Čuk s Gekem dokázali zpackat i tohle. To jako že ruSSáci jsou na jednu stranu schopní slátat si "hackerský systém" z čipů z ukrajinských praček a přes internet zmanipulovat americké volby, ale na druhou stranu nejsou schopní vybrat a vyškolit alespoň trošku schopné agenty na zahraničí mise? Asi ne, že...

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Just saying) (7.3.2024 13:12) reagovat
Dezοlát: Vrbětice nebyla z jejich pohledu zpackaná akce a k otravě Skripala došlo o tři roky později.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Dezοlát) (7.3.2024 5:14) reagovat
Taky pokud se nepletu, tak Čuk a Gek už před Vrběticemi (nebo po nich?) totálně zpackali další akci s Novičokem v Británii, ne? Já tedy nevím jak to v ruSSku chodí doopravdy, ale podle toho, co se o tom píše, tak by Čuk a Gek po první totálně zpackané akci skončili někde na Sibiři v Gulagu. A on je místo toho jejich řídící důstojník pošle zpackat další zahraniční akci? Tomu fakt dokáže někdo věřit?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (MerlinRP (6.3.2024 22:37) reagovat
@kokot? Vole, všude se mluvilo o tom, že ten areál měl v plotě víc děr než cihla ementálu. Ano, agent by asi měl falešný pas s pravou fotkou. Ale rozhodně by s ním nešel na vrátnici, aby si ho mohli ofotit, jak se u nás tvrdilo. A co by jim jako asi říkali za důvod návštevy? Ahoj, my jsme z Gruzie a chcem si tu ohlídnout váš sklad munice?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (MerlinRP (6.3.2024 22:33) reagovat
@Filipes: No zato ty bys evidentně nedokázal překonat ani takto nízké požadavky. ;-)

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (FilipesRP (6.3.2024 18:40) reagovat
(Merlin): Ty děláš taky pro FSB, že jsi tak hezky popsal jejich modus operandy? Jejich IQ testem bys evidentně prošel. :-D

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (6.3.2024 18:06) reagovat
Merlin - jako ze si udelas falesnej pas a tam si das fotku nekoho uplne jinyho? Nebo pravej pas a fotku nekoho jinyho? A to budess ukazovat a rikat, ze to je tvuj pas, jen ta fotka nesedi? Ty jses fakt kus vemene. Musis se naucit lip lhat. Takhle to prohlidne i petilety decko vole. Ale je fakt, ze ti "objevitele sokujicich pravd" nikdy zvlastni inteligenci neplyvali, tak co se divim, ze vymysli dalsi picovinu.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (MerlinRP (6.3.2024 17:51) reagovat
@anokrysa: No jistě, protože tajné služby jsou tím proslulé, že na akce vysílají totální blbce, kteří přijdou na místo plánovaného zločinu a nechají tam fotky, adresu, seznam spolupracovníků, otisky prstů a vlastní krví podepsané přiznání.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (anonykrysaRP (6.3.2024 17:27) reagovat
Brozik na to, aby do Moskvy neco doletelo driv nez to staci detekovat uplne staci kus papundeklu a motorek. Merlin treba proto, ze ti agenti byli tupe mlaticky, tedy "blbej jak pucstok" je profesni pozadavek, kterej uplne stacil. :) Neco jako ty.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (MerlinRP (6.3.2024 17:22) reagovat
No jo, jsi fakt kokot. Prodloužení smlouvy, které proběhlo před Majdanem. Kdoví, proč Amíci ten Majdan asi organizovali, že? A ano, majitel muničního skladu, který má nelegální obchody a tedy na skladu manko ... A ty pohádky o tom, jak tajní agenti předložili na vrátnici falečné pasy se skutečnými fotografiemi ksichtů, to nech doma dětem na večer. ;-)

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (6.3.2024 16:58) reagovat
Tady je neco k tomu Sevastopolu. Jak prorocke. https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/-ukrajina-ratifikovala-dohodu-o-prodlouzeni-pronajmu-sevastopolu-_201004271910_mtaborska

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Vyjebany kokot) (6.3.2024 16:55) reagovat
A ze tech dementnich majitelu co si vyhazuji sklady munice bylo tolik v ruznych zemich a vsechny mely nekolik veci spolecnych. A jedna z nich byla, ze se tam motali agenti KGB. Ale Russko v tom prsty nema. LOL

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 15:33) reagovat
@anokrysa: "Kozicka treba na CR (ten utok na Vrbetice, pamatujes?" Ano, to si pamatuju. Ostravský majitel si vyhodil sklad do vzduchu. A co jako? Proč do toho pleteš Rusko? Dodnes není žádný důkaz, že by se na tom třeba jen podílelo.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Brožík) (6.3.2024 15:20) reagovat
Tak nevím ale.. - Ve skutečnosti Ruská loď je vždycky Rusko, protože na palubě platí zákony té země, pod jejíž vlajkou se pluje. Platí to i pro leteckou dopravu. Jakmile projdete celní kontrolou, jste v mezinárodním prostoru. Jakmile vstoupíte na palubu letadla, jste v zemi, kde je zaregistrované letadlo. Když je to letadlo Air France, jste ve Francii. Když Českých aerolinií, jste v Čechách. Případný proces bude v zemi firmy.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (sdaf) (6.3.2024 15:18) reagovat
@Tak nevím ale..: Omyl fesak... Rusko na NATO utocit nechce, ale naopak NATO na Rusko cim dalej ocividnejsie... uz radar v brdech mal byt vraj koli Iranskym raketam :) ale taku blbost uz ani ovce nezozrali. Inak konvencne zbrane su 3:1 pre NATO... a hlavne! CO by rusi chceli v europe? nic okrem dlhov a lgbtiq+ tu nemame...

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Brožík) (6.3.2024 15:12) reagovat
Tak nevím ale.. No a co USA v Sýrii dělali? Rusové tam byli na oficální pozvání Sýrie.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Brožík) (6.3.2024 15:10) reagovat
Tak nevím ale.. Třeba by tam dali rakety, které doltí do Moskvy dříve, než je stačí detekovat. Madeleine Albright vyhlašovala, že je nespravedlivé, že má Rusko moc surovin a mělo by se podělit. Walensa už veřejně vyhlašoval, jak by se Rusko mělo rozdělit na menší státy. - To můžeš ignorovat ty, ne lidi, co mají na starost obranu Ruska.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Brožík) (6.3.2024 15:01) reagovat
Tak nevím ale.. : NATO se chystá na Ukrajinu posílat vojáky. Před tím chtělo Ukrajinu do NATO. Samozřejmě, že chce konflikt. Walensa už dokonce veřejně vyhlašoval, jak se Rusko rozdělí.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (anonykrysaRP (6.3.2024 13:20) reagovat
Kozicka treba na CR (ten utok na Vrbetice, pamatujes?)

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 13:14) reagovat
@Tak nevím ale..: To si povíme. Taky bude záležet, jak v Americe dopadnou volby a co se stihne stát do té doby.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Tak nevím ale..) (6.3.2024 12:59) reagovat
kozička: ty věřiš každé ruské pohádce co ti naserviruji, co?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 12:59) reagovat
@Tak nevím ale..Mimochodem, na které evropské státy útočí Rusko?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 12:55) reagovat
@Tak nevím ale..: Akle jo, chce. Jen k tomu zatím nesebrali odvahu. Proto se snaží Rusko oslalabit podporou války s Ukrajinou. Doufají, že to Rusku pustí žilou a oni ho pak dorazí. O Ukrajince tu rozhodně nikomu nejde, jsou to jen užiteční a snadno postradatelní chudáci.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Tak nevím ale..) (6.3.2024 12:43) reagovat
kozička: pointa byla že NATO nechce zautočit na rusko nebo ho okupovat, což byla jedna ze stežejnich pilirů ruské propagandy celá léta. Ruská lod na okupovaném uzemi neni Rusko. Rusové utoči na evropské státy, ne naopak, bez ohledu na to jak to obkecáš, tohle je prostě fakt. BTW Rusové v Syrii už na americké vojáky několikrát utočili.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 12:32) reagovat
@Tak nevím ale..: Jinak snažíš se říct, že případný útok na americké vojáky, co se nějakým řízením osudu pochybují na území Sýrie, kam je nikdo nezval, je tedy naprosto OK?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 12:31) reagovat
@Tak nevím ale..: Jo, útočí na Rusko. Ruská loď je ruská. Tedy útok na ni je útok na Rusko.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Tak nevím ale..) (6.3.2024 12:25) reagovat
kozička: Utočí na Rusko? Ne. Jen zabijeji zbloudile ruske najezdniky, což je v pořádku a maji na to podle mezinarodniho práva právo B-)

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (blm v prestrojeni 3) (6.3.2024 12:22) reagovat
Zautocilo NATO pres proxy uzitecneho idiota, resp. PMC, kterou si najalo. Kdyby na NATO zautocili Wagnerovci, tak NATO taky rekne "zautocilo na nas Rusko" a ne "zautocila na nas nejaka zahadna PMC, se kterou Rusko nema nic spolecneho".

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 12:18) reagovat
@Tak nevím ale..: No, tak já ti taky nevím ... Když z ukrajinského letadla vypálí ukrajinský pilor britskou raketu, které let naprogramovali britští vojáci na základě údajů o cíli, které získali z amerického průzkumného letadla, kdo to vlastně na ruský cíl zaútočil? Ukrajinci by bez vojáků NATO ten cíl zasáhnout nemohli. Neumí naprogramovat raketu a ani by nevěděli, že tam ten cíl vůbec je. Tedy, bez přičinění vojáků NATO by ten cíl nebyl zničen. O čem si tedy chceš povídat?

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Tak nevím ale..) (6.3.2024 12:12) reagovat
kozička: dobře víš že tim myslim utok na uzemí ruska, okupaci nebo o čem to vlastně ruská propaganda denodenně slintá. Navic maš kromě všeho i popletenou přičinu a následek, NATO na Rusko nezautočilo a neutočí

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 12:08) reagovat
@Tak nevím ale..: NATO už na Rusko dávno útočí. Jen to nikdo nechce přiznat veřejně. Proto taky ten poprask s odposlechem a únikem informací z německé armády. Nikdo to nechce rozmazávat, protože to by znamenalo spustit akce, které nikdo nechce.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Tak nevím ale..) (6.3.2024 11:46) reagovat
Brožík: a co by s tou "bránou do ruska" asi tak dělali? To že NATO chce zautočit na Rusko je propagandistický žvást kterému nevěři ani Putin

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 11:40) reagovat
První línii v úseku asi tří kilometrů prorazili, mezi Robotinem a Verbovoe. Malý kus z celé línie, ale prorazili.

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Brožík) (6.3.2024 11:34) reagovat
BRB: Řeč byla o tom, že je Krym strategické území. - Jinak Rusko bojuje dost profesionálně. Radši Cherson vyklidili, než by o něj nevýhodně bojovali. To Ukrajinci nechtěli pustit nevýhodné pozice u Bachmutu a zničili tam armádu, kterou měli na ofenzívu. Rusové zatím vybudovali 5 linií obrany a Ukrajinci neprorazili ani tu první. Ukrajinská komisařka vymejšlela útoky banzai

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (kozička) (6.3.2024 11:04) reagovat
@BRB: https://www.youtube.com/watch?v=2F4akL1AS5w

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (BRB) (6.3.2024 10:19) reagovat
Brožík: i kdyby to byla pravda, což není. Tak od devatenáctého stoleti se válčeni trochu změnilo, tedy ne pro rusko které použivá lidské vlny pořád

Obrázek 'polymorf dnes' Obrázek 'polymorf dnes' (Brožík) (6.3.2024 9:58) reagovat
kozička: No to je normální. Když chce někdo naleštit Ferrari, taky ho pošle do Itálie. Tam na to prostě mají lepší hadry.

Strana 1/3. 1 2 3 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...