Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru


Nalezeno 12 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesát:
   


Odebírat

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (Dejvid DjRP (13.4.2024 13:53) reagovat
Zloser: Ač jsem příznivcem té druhé strany, tak jsi jeden z mála co má nějaký smysluplný argument. Obě dvě strany stojej za hovno. Pod Rusem bych prostě žít nechtěl.

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (FilipesRP (11.4.2024 11:53) reagovat
(zloser): No a tady zase nikdo neřeší, že tu (zloser) lže, protože jinak bys už dávno dostal na budku.

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (zloser) (11.4.2024 9:39) reagovat
Dodnes okupuji mnohá Irácká, Lybijská i Syrská ropná pole američani, kradou jim ropu a nikdo to neřeší. Ty země jsou vzdálené tisíce kilometrů od ameriky a nelze na to nijak našroubovat ohrožení státu nebo podobně, zatímco Rusku provedla převrat u jeho duležitého souseda konkurenční velmoc s cílem pokračovat dál na něj, čímž se ani netají. Plány na rozparcelování Ruska jednotlivými zeměmi tu v mainstreamu kolovali cca před rokem. V takové situaci nemáte právo se v tomto konfliktu zaštiťovat morálkou.

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (zloser) (11.4.2024 9:34) reagovat
A o tom to je, když někdo označí svého politického oponenta jako satana s kterým ani není třeba mluvit, není nutné s ním ani argumentovat či vést diskuzi, prostě je fuj a nastoupí ono okřídlené "s tebou se nebavím". Vy rádobyliberálové chápete geopolitiku především prizmatem morálky, což je nesmysl, jelikož tato se řídí vždy skutečnou silou a vlivem velmoci v dané oblasti. Navíc velmi selektivně, jelikož USA za posl. 30 let napadlo X zemí (Lybie, Syrie, Irák) jen pro zajištění surovin a to neřešíte.

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (zloser) (11.4.2024 9:23) reagovat
Znovu opakuji, je to celé o tom vašem "kdo nejde s námi, jde proti nám" mindsetu, který sdílíte s komouši a stejně jako oni to dál balíte do emočních zkratek a falešné morálky. Stačí jen říct, že chápu geopolitické důvody Ruska, proč si hlídá svůj zadní dvorek, když se jim ho snaží USA jakožto hlavní konkurenční velmoc (čti chce získat Ruské suroviny) rozesrat a dál pokračovat na ně, a už jsem najednou "příznivec Ruska".

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (KaldaRP (11.4.2024 8:57) reagovat
zloser: ja ho zas chapu, kdyz je nekdo priznivcem zahranicniho statu (a jeste k tomu Ruska), tak by se tam mohl odstehovat, protoze ty jejich moralni hodnoty jsou uplne nekde jinde a nejsou kompatibilni s jejich (Slovensko) zemi a akorat to cely rozeserou jak v tom Rusku. Nejde o to jestli je to oponent nebo ne, jde o to co jim podporovany objekt dela a jestlize chce nekdo zabrat tvoje uzemi aby si on sam polepsil tak to proste nechces a dokazes se smysluplne bavit jen s malym procentem "odpurcu".

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (10.4.2024 23:18) reagovat
čaputová se prej stěhuje do Brna za Crhó ;-)

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (Kundu_sliz) (10.4.2024 22:17) reagovat
Vidím tu velký dobrý. LGBTardi zase kňučí. KRÁSA. B-) Jen houšť a větší kapky (slzičky). B-)

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (cyklistaRP (10.4.2024 19:21) reagovat
Hele, politický oponent, co kryje vraždu novináře a jeho přítelkyně, zruší speciální prokuraturu, co stíhala mafiány, známého obviněného z korupce a rozkrádání si už netroufne jmenovat šéfem tajné služby, tak jmenuje jeho syna... Je to ještě politická oponentura nebo už nebetyčné svinstvo?

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (zloser) (10.4.2024 19:09) reagovat
jj vypadá to že jsi ten správný demokrat, když chceš své politické oponenty vystěhovat ze státu. Kde se v lidech neustále bere tenhle komunistický (aka kdo nejde s námi, jde proti nám) mindset, to je mi záhadou. Asi za to může opět to hypertrofované ego narcisovo, ostatně téměř jako vždy, když si někdo hraje na "lepšího".

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (Feshynakk) (10.4.2024 18:10) reagovat
mne vadi ze na Slovensku zije vela Slopakov co volia Fica, Pelleho a spol. :-/ Mohli by sa prestahovat do mierovej krajiny ruSSka alebo tak nejak.

Obrázek 'nieje problem' Obrázek 'nieje problem' (Peobox) (10.4.2024 18:08) reagovat
Jiná varianta tohoto se říká už léta o VŠE... a je fakt, že první věc, kterou se tam musíte naučit, je, co je do "dopyt", protože jinak nebudete rozumět žádný semestrálce :-D