MyMuži  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník

Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacet:
   


Odebírat

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (Kabáti v Homovizi) (21.5.2024 11:51) reagovat
Kalda: Počet takových údajných "masochistů" nedokážu posoudit. Kabáty neposlouchám. Jen mi to přišlo jako zajímavý paradox, že pár tuctových postarších heteráčů může být v takovém bizarním panoptiku za totální exoty.

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (KaldaRP (21.5.2024 11:46) reagovat
Kabáti v Homovizi: lol prej Kabati, to je fakt tolik masochistu ze posloucha hudbu od nekoho kdo se mu v pisnickach posmiva? :-D najs

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (Kabáti v Homovizi) (20.5.2024 18:57) reagovat
Josef Vojtek na tiskové konferenci řekl novinářům, že v Česku po vítězství Kabátu v národním kole sedmdesát procent intelektuálů v zemi spáchalo sebevraždu. https://www.idnes.cz/kultura/hudba/kabat-se-ukazal-evrope-ale-divaky-nezaujal.A070510_222611_hudba_kot

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (Kabáti v Homovizi) (20.5.2024 18:40) reagovat
Já si vždycky vzpomenu, jak nás v Homovizi reprezentovali Kabáti. Jak tam na tu kapelu heteráčských rockerů čuměli jak na úchyly. Samozřejmě obsadili čestné poslední místo. Což je v podstatě stejné vyznamenání, jako když tě komouš nebo libtard nazve debilem. :-D

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (FilipesRP (20.5.2024 18:22) reagovat
Jakej je silniční rekord v tomto dresu? Tipuji, že to nebyl ani kilometr... (možná by měl mít v kapse rovnou i slunečnicová semínka.) :o)

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (MSGRP (19.5.2024 1:10) reagovat
Bol som v Cyklokuchyni, lesbičky, trans, vegáni - ale žiadne vlajočky...

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (Xax) (18.5.2024 11:13) reagovat
kozička_x: ne,fakt nemam potrebu to selektivne vyhledavat, ale vetsinou dvakrat denne probehnu nejaky servery typu idnes a pokud to ve spolecnosti pritomne je, dostane se to k tobe.

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (blmblmblm+jiz+byl+2.74234161x+nevakcinovan+Roumenem) (18.5.2024 8:08) reagovat
V eurovizi proti sobe soutezi jen buzny a transky. A koukaj se na ni zase jen buzny a transky.

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (kozička_x) (18.5.2024 0:33) reagovat
Chjo, pak se nemůžeš stěžovat, že je toho moc, když tě něco nutí to vyhledávat. :-D Tím nechci říci, že jsi gay nebo tak něco, jen si myslím, že se rád nasíráš a proto podvědomě tyhle věci vyhledáváš. De gustibus non est disputandum, jen se pak zbytečně stěžuješ, žejo. B-)

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (Xax) (18.5.2024 0:11) reagovat
kozička_x: hele ja na to nekoukal, jen jsem si dosel uspokojit cognitive bias, kdyz jsem videl clanky o vitezi EV a tam se dozvedel mj. o tom zvyhodneni duhovy vlajky. Sel jsem v kulturnim updatu dokonce tak daleko, ze jsem si poslechl prurez finalistama. O to vic me prekvapilo, ze vyhral pan nebinar.

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (kozička_x) (18.5.2024 0:02) reagovat
No vida, takže jinej prostor. Protože já třeba Eurovizi nesleduji a hned mám toho o 50% míň. :-D Ale vážně, cos čekal od Eurovize? Resp. proč to koukáš, když tě to prudí?

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (Xax) (17.5.2024 23:50) reagovat
kozička_x: Ja mam pocit, ze prakticky kazdej den o tom vidim zminku v nejakym vetsim mediu. Nedavno Eurovize - povoleny jen narodnik vlajky nebo duhovo vlajka (proc zrovna ta?). Dneska - clanek o zarazeni LGBTQ tematiky do osnov dejepisu (jasne, nejde o vlajku, ale to co predstavuje). Rozhodne je tam kazdopadne i cognitive bias uz :-).

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (kozička_x) (17.5.2024 23:43) reagovat
Nekonečnýho prostoru? Opravdu? Nebude to spíš cognitive bias? Protože já se s tím kromě roumingu prakticky vůbec nikde nesetkávám. Ale možná jen žiji ve špatném prostoru. B-)

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (Xax) (17.5.2024 23:29) reagovat
Doufam, ze se jednoho dne vzbudim a celej nesmysl s duhovejma vlajkama bude konecne u konce. Ze stadia pragmaticky ignorace jsem se behem poslednich nekolika mesicu dostal k otevrenymu hejtu. Fakt uz me totalne sere, kolik nekonecnyho prostoru dostava minoritni vec, kterou bych si pral, aby si dokazala dotycna skupina vyresit sama, pripadne ve spolupraci s odborniky, aniz by tim totalne zasrala verejny prostor.

Obrázek 'kvintesence nenavisti' Obrázek 'kvintesence nenavisti' (cansRP (17.5.2024 19:06) reagovat
chybí ruská a palestinská vlajka