Odebírat
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Poupe) (28.5.2026 18:47)
|
reagovat
|
|
Ještěže knuberal je taková slušná laskavá přející bytost, které záleží nejen na naší krásné české zemi, ale i na dobru jeho obyvatel |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 18:44)
|
reagovat
|
A zaslouzis si neco jineho nez bolest? |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Komenskyj) (27.5.2026 18:39)
|
reagovat
|
|
Dobrej pokus, Knube, ale marnej, protoze ty a Izak jste jedini dva zde, kdo se opravdu cist nedaji. Aspon ne bez fyzicke bolesti. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(KlKE) (27.5.2026 16:08)
|
reagovat
|
|
Knůberál je snad jediný rozumný tady, kdo se dá číst. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 15:26)
|
reagovat
|
Oj vej bezpredkozaku, ou vej |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 15:18)
|
reagovat
|
|
Trubka Knůberal opět nezaregistroval, že už si dávno nikdo neutahuje z Rusáků, ale namísto toho z něj samotného, a tak nedokázal přizpůsobit své naučené odpovědi. Oj vey chlapče, ty jsi včerejší džem. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 15:03)
|
reagovat
|
Styska se ti po sociku? |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Majakovsky) (27.5.2026 15:01)
|
reagovat
|
|
Kdyz ty se na to koukas spis hystericky, nez historicky. Ze ty ma z tech ruskych poradne nahnano? |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 14:44)
|
reagovat
|
No kdyz se na to kouknes historicky, tak vzdycky kazdch cca 100 let najde nejaky chytrak a rekne si: "co tak vlitnout do ruska, ziji tam stejne samy ozralove v bide a zmaru, sebereme jim nejaky uzemi/nerosty, je to super napad, verte mi hosi" a vyhecuji vsechny kolem, vlitnou do ruska, prohraji a rusaci propochoduji pulkou evropy a seberou si jeste vic uzemi. Srat rusaky se historicky vyplatilo vsem, vsichni sousedi to moc dobre vedi. Jen jsou pokazdy o neco mensi |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(RaketaZPluta) (27.5.2026 14:38)
|
reagovat
|
|
Myslím si, že po mnoho staletí existoval takový ruský problém, že Rusko přesně neví, kde začíná a kde končí. I když je to největší země na světě, stále má pocit, že je trochu malá a že ji ohrožují malí sousedé, které má kolem sebe. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 14:31)
|
reagovat
|
Schizousek knikousek je fakt zoufalec, musi vyblejt 4 komenty aby kupiroval jeden muj. Neni divu ze uz tu jsi jak ukrajinska kurvicka s kterou si kazdy kolemjdouci vyjebe a jde dal. A ty tu pak sedis a fnucis na rusaky |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 14:25)
|
reagovat
|
|
Zase samomluva Knikale? Pomalu jak Zelensky. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(buresovokremlofilcky) (27.5.2026 14:20)
|
reagovat
|
|
ten knuberal je opravdu smesna troska |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C7.) (27.5.2026 13:33)
|
reagovat
|
|
Carl: jojo, taky mě bavíš. Ale nebreč, když budeš držet hubu, nikdo si tě všímat nebude. Teda, pokud ještě nemáš svou hajlpravičku v takový křeči, že bys ji nemohl dát dolů. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 13:22)
|
reagovat
|
|
Ještě lepší je být s každou odpovědí víc a víc za debila, viď ty aktivní doktore doktoráte? |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C7.) (27.5.2026 12:56)
|
reagovat
|
|
Debil kaknuberal brečí, protože na něj někdo mluví jako na debila. Golden. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 12:40)
|
reagovat
|
Sam napises sracku a cekas inteligentni odpoved? Odpovidam ekvivalentne tvoji urovni, vzhledem ze jsi vypatlanej debil a neustale to dokazujes, tak se nediv ze se bavime jako opice |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 11:53)
|
reagovat
|
|
Odpověď na úrovni slůňat v mateřský školce. To tak nějak kognitivně odpovídá tomu šimpanzovi. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 11:26)
|
reagovat
|
Nezapominej ze mezi nami dvouma, ta opice jsi ty |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 11:10)
|
reagovat
|
|
To čumíte. Tomuhle se říká vrchol argumentačního umu! |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 11:01)
|
reagovat
|
|
No jo, magore, máš samozřejmě pravdu a kouzlo. S opicí se špatně diskutuje. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(pavkovobanderofilcky) (27.5.2026 10:53)
|
reagovat
|
|
To je zas prehlidka banderovskyho knuceni a projekci... |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 10:48)
|
reagovat
|
Abrakadabra zrmde, cira magie. Krasna ukazka ze jsem mel pravdu a jsem na strane dobra a pravdy Ponauceni deti, nebudte XOXLOVE |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(buresovokremlofilcky) (27.5.2026 10:30)
|
reagovat
|
|
knuberal je klasicka mrdka, ktera vzdy a vsude sere lidi, a srala by za kazde situace, proto ho nikdo nema rad, nema kamarady, ani rodinu, je to nuzny dusevni krypl, mrzak pres mozek a zdejsi exot, pravdepodobne i latentni ukacko |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 10:28)
|
reagovat
|
|
Přijde Knůberal, nafňuká něco o xoxolských zmrdech a pak začne fňukat o ufňukaných xoxolech. Knůberal je ztělesněný meme o tom pánovi, jízdním kole a větvičce. Knůberal je vtip. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 10:22)
|
reagovat
|
Vite jak poznate ze jste na strane dobra a pravdy? Vzdycky se objevi UFNUKANY XOXOL a zacne KNUCOO |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(buresovokremlofilcky) (27.5.2026 10:12)
|
reagovat
|
|
vsak si toho dukazem ty putlerovakremlofilcko |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(kňúúúúúúúúúú) (27.5.2026 10:03)
|
reagovat
|
|
Ukrajinští elfové rádi vydávají jakoukoli reakci za kňučení nebo za pseudo důkaz pravdivosti jejich blekotání. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(benešbolfašista) (27.5.2026 9:58)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Jan Zachrta) R (27.5.2026 9:56)
|
reagovat
|
Potrefené ruské kolaborantské svině už kvičí... |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Carl C.C C8) (27.5.2026 9:54)
|
reagovat
|
|
xoxolové zas budou bít Pakistánce a Bangladéšany, jen jim je tam Zelenský navozí. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(agg) RP (27.5.2026 9:53)
|
reagovat
|
|
Zase nám sem prosakují rusácké kolaborantské sračky. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Knůberal) R (27.5.2026 9:48)
|
reagovat
|
Co xoxol to ulhanej zmrd |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(kňúúúúúúúúúú) (27.5.2026 9:29)
|
reagovat
|
|
Ukrajinští elfové rádi zaměňují poukazování na pokrytectví za whataboutismus. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Svedik) RP (27.5.2026 9:19)
|
reagovat
|
|
Gramatiku málokdy někdo řeší. Spíš se řeší pravopis. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(mommafat) RP (27.5.2026 9:15)
|
reagovat
|
ja cekal, ze je to nabor do finacni spravy... |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (27.5.2026 9:13)
|
reagovat
|
|
Ach ty levoty, neumi a neumi. |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Karel Kryl) (27.5.2026 9:12)
|
reagovat
|
|
Na rohu ulice vrah o morálce káže... |
|
|
Obrázek 'vrchol argumentacniho umu'
(Nerrg) (27.5.2026 8:24)
|
reagovat
|
|
Pokud někteří argumentují gramatikou, nezaslouží si, než být černochy. |
|