Odebírat
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Peter .) RP (2.6.2026 6:44)
|
reagovat
|
|
Greywolf) Lupu na jazyk, tvoj model bol trénovaný na čom? |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Greywolf) R (2.6.2026 4:14)
|
reagovat
|
@Peter buď realista. Vtedy berie lupu, aby niečo videl |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Peter .) RP (1.6.2026 17:04)
|
reagovat
|
|
yy) Vtedy strašne slintáš, že? |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(B!) (1.6.2026 9:41)
|
reagovat
|
|
Ja viem akurát to, že horalky majú iné proporcie. A Sedita sa nepíše japonsky. Inak odhliadnuc od tej "dokonalej, sterilnej načančanosti" tak to vyzerá skoro ako skutočná fotka. |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(KOFE) RP (1.6.2026 8:35)
|
reagovat
|
|
AI nechape papierovy obal. Tvari sa to ako 80ky v tvrdom (ano, u marsiek su to dlhe, kratke su 70), ale podla umiestnenia kolku by to mal byt papierovy obal. |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Greywolf) R (1.6.2026 0:07)
|
reagovat
|
|
@Peter to sú dlhé marsky. Krátke sú kratšie, beriem pomer šírky a výšky paklíku. Hlavne neviem o tom, že by boli niekedy v tvrdom obale (ale možno sa mýlim). |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(yy) (1.6.2026 0:02)
|
reagovat
|
Peter .: To je stejné jako když popisuješ ostatním buzerantům velikost svého péra. |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Kajo) (31.5.2026 23:44)
|
reagovat
|
Do piče to je luxus |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(KOFE) RP (31.5.2026 21:30)
|
reagovat
|
|
Klince za 2,36? Berem kamion. |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(kakamսra) (31.5.2026 20:23)
|
reagovat
|
|
Na odpolední svačinku tak akorát. |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(checht) (31.5.2026 20:20)
|
reagovat
|
Ten "jogurtík" Borovičky... |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(tdkb) R (31.5.2026 20:09)
|
reagovat
|
|
halusky su ultimatne jedlo... neublizi im ani cas ani travenie |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Špunt) (31.5.2026 20:06)
|
reagovat
|
A mysto fetlkurata, povolna owečka pro každi pluk |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Tan) (31.5.2026 19:45)
|
reagovat
|
|
Jsem myslel, že slovak military food je 'metrak a pol pohánky'. |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(cok) R (31.5.2026 19:40)
|
reagovat
|
Mre vydrzi v skladoch pre vojakov dlho... Ale s tymi haluskami by som bol opatrny... Mozu utiect z misky po takej dobe |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(Peter .) RP (31.5.2026 19:40)
|
reagovat
|
|
Hlavne že krátke s nápisom dlhé. Ten umelák sa nikdy nič nenaučí, a v tom je zo dňa na deň dokonalejší. |
|
|
Obrázek 'Slovak military food'
(EvilBoy4Life) RP (31.5.2026 19:38)
|
reagovat
|
|
Marsky za €2.36. To je ze kdy? |
|