Odebírat
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Socca) RP (21.6.2026 21:12)
|
reagovat
|
|
Kupuji hodne tech pename! |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(KOKOT666) RP (21.6.2026 15:09)
|
reagovat
|
|
každý kto volí SMER alebo babiša, by mal platiť aj dlh ktorý navyrábajú |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Volič Pirátů) (21.6.2026 12:58)
|
reagovat
|
|
Jako Fiala nebyl dobrej, ale mě tedy přijde, že rozdal víc peněz, než Babiš. Neříkám, že je to správný ani špatný, Babiš jen krade a krade, úplně nestoudně. Dotace na Novou zelenou úsporám, agrodotace, dotace EU, a teďka ještě, aby si zajistil flíček míček před odchodem do polito-důchodu, tak rozdá ČEZ oligarchům. Masakr. Rozdá ho za naše peníze, to je naprostá haluz, jakože tahle Republika už dávno nehoří, to je pro mě nepochopitelný. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Dežobijec3 ) (21.6.2026 10:44)
|
reagovat
|
|
Pokud bude muset AI delat takovehle hruzy, tak se pak nedivte, ze jednou vyhubi lidstvo. To je naprosto logicka zalezitost a verim, ze to udela co nejdrive. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 9:53)
|
reagovat
|
|
cyklocuraku, zase meles totalni sracky. Na narokove dotace, ktere tvori drtivou vetsinu z te castky, o ktere lzes, ma narok i firma premiera, ty vracet nemusi a nebude. Je tolik duvodu, pro ktere lze legitimne kritizovat Babise, a vy dementi si vymyslite totalni picovinu odtrzenou od reality. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(-_-) (21.6.2026 9:41)
|
reagovat
|
|
rozdíl je v tom, že se nejedná o povinnou platbu s hrozbou exekuce. Za mě hlavní bod. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(cyklista) R (21.6.2026 9:31)
|
reagovat
|
|
Babiš má momentálně v Agrofertu přes 8 miliard z majetku státu a nechce to vrátit. A zadlužování roste, mastná Aluna chce část sekery vést mimo zákon o státním rozpočtu, aby mohli zadlužovat ještě více. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (21.6.2026 9:20)
|
reagovat
|
|
Fialova vlada predvedla, ze penize CT ma pod kontrolou vlada, tak tu picovinu pojdme rozpustit. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Entita) (21.6.2026 8:48)
|
reagovat
|
|
Boha radsi mlc jelito. Medium kde ma pod kontrolou penize vlada? Ok to ho muzem ho rovnou zrusit. Normalni clovek si hlavne mysli, ze resit financovani CT je priorita 837253. Babis rozhodne nehodla hospodarit s majetkem statu a nidky to nedelal. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Joker) (21.6.2026 7:52)
|
reagovat
|
Jak si pořád někdo myslí, že jde o to jim sebrat peníze Jde o to, aby ty peníze měla pod kontrolou vláda. ČT může klidně mít víc peněz než teď, když se bude chovat podle toho, že o těch penězích rozhoduje vláda. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(amethnis) (21.6.2026 7:25)
|
reagovat
|
|
v cem je to delany, gpt vykurvi diakritiku |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(dudomil) R (21.6.2026 2:00)
|
reagovat
|
|
ten komix je blbej jak jeho autor |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(lalauuu) (21.6.2026 1:22)
|
reagovat
|
|
ČT začne být pod kontrolou NKÚ, což je pro některé ohrožení jejich demokracie. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(cestovatel v čase) (21.6.2026 1:06)
|
reagovat
|
|
voli-či AŇO objevili AI? a sakra |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(69) (21.6.2026 0:11)
|
reagovat
|
Podle komentářů a hodnocení obrázku je jasný, kdo tady skutečně sere ,,atomový hřiby" |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Dvojí metr) (20.6.2026 23:50)
|
reagovat
|
To, že byl Bureš z totálně komoušské rodiny a byl aktivním agentem STB a že dnes šmelí s Čínskými komouši, to dezolátům nevadí, ale když řeknete Petr Pavel, tak ti užiteční Z-mrdi serou atomové hřiby, to je mi ale náhodička |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Šunt) (20.6.2026 23:41)
|
reagovat
|
Burešystycká svoloč jede bombi |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 22:42)
|
reagovat
|
|
Tak napis nevolene EU komiSSi, at ty dotace zrusi. Drtiva vetsina tech dotaci CR jen proteka a my je nemuzeme zrusit. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Katz) R (20.6.2026 22:21)
|
reagovat
|
|
Akorát že vubec, Babiš ovžebračí lidi jeste víc než Filala, všici mu budme půlatit dotace pro jeho firmy. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Pávek radí z koše) (20.6.2026 22:06)
|
reagovat
|
|
https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Rektalifikujte_se.jpg |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 22:00)
|
reagovat
|
Ah, knikal si zase vzpomněl na ruské curaky. Jak si ty azbuky rozumí |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Trkvas) (20.6.2026 21:42)
|
reagovat
|
hehehe, česko... vy ste fakt jebnutí |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Matej) (20.6.2026 21:40)
|
reagovat
|
|
Aký konkrétne je rozdiel medzi: vláda zaplatí s daní ČT a ľudia cez priame dane zaplatia ČT? Stále tú ČT platia cez dane ľudia. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(V Americe bijí černochy) (20.6.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
Zvládli by voliči ANO v dnešní době fungovat za plat, který dostávali v roce 2008? N ebo by jen řvakli že je býda a natahovali ruce na dávky? |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(burešovi čápi) (20.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
|
A tak to má být. Všecko lidem, ani kapka chudým majitelům čapích hnízd a francouzských luxusních sídel! |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 20:45)
|
reagovat
|
Úchyle- Za pana Babiše můžu zas svobodně na Roumingu hulit nemytý ruský čůráky. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 20:28)
|
reagovat
|
|
Uchyle- no ty televizní poplatky přeci. Že na to nemůžeš přijít? Nejsi hloupý? To by lecos vysvetlovalo. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Úchyl) (20.6.2026 20:21)
|
reagovat
|
|
Jak hodně blbej musí být někdo, kdo tomuhle fakt věří?
Kua napište už někdo CO VÁM BABIŠ VRÁTIL!!! |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Carl C.C C9) (20.6.2026 20:11)
|
reagovat
|
To víš zachrta. Všichni nemají úroveň level důchodce s VVŠ. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Jan Zachrta) R (20.6.2026 19:44)
|
reagovat
|
|
Obrázek level ANO + SPD |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Tsantsa) RP (20.6.2026 19:32)
|
reagovat
|
|
co autor toho obrazku bral, ved v Ano si zakazali stkat kokain do riti |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(alis) RP (20.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Omlouváme se, ale vstupním testem do naší trollí farmy jste bohužel ani napotřetí neprošel, váš pokus o politickou satiru je velmi primitivní. Přesto vám dáme ještě jednu šanci, zkuste vymyslet něco skutečně originálního. Litujeme, že Vám nemůžeme dát příznivější odpověď. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(KRoman47) RP (20.6.2026 19:18)
|
reagovat
|
|
Ať zvedne ruku každý, komu Babiš přidal peněz. (Hlasy ANOmafie se nepočítají.) |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(101011001) R (20.6.2026 19:14)
|
reagovat
|
|
No a když vás teď platíme, budete vysílat co se líbí nám... |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(lubik) R (20.6.2026 19:12)
|
reagovat
|
|
Nikdo vám, zastánci veřejnoprávnosti, nebrání dobrovolně ČT přispívat "na chlast a chlebíčky". |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(HyperMAX) RP (20.6.2026 19:08)
|
reagovat
|
|
tvl tolik mínusáků, co strašně rádi platí cizí zábavu a nutí k tomu i ostatní. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(kolemjdoucí) RP (20.6.2026 19:04)
|
reagovat
|
|
vhodný materiál k remixu, prosím o příspěvky do kreativního fóra |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (20.6.2026 18:55)
|
reagovat
|
|
Ja jsem nakonec za to, jak to ten Baxa a ostatni xindl dojebal, vlastne rad. Kdyby nerozsirili okruh platcu TV dane, tak to dnes vubec neni tema. Kdo neni spokojeny s plany teto vlady by si mel stezovat u tech zmrdu, co jeste dva roky po volbach tvrdili, ze TV dan zvedat nebudou, aby ji pak na silu a bez diskuse protlacili. Predesilam, ze pristup "kdo s nami nesouhlasi podporuje Putina" za diskusi nepovazuji. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Grueald) (20.6.2026 18:45)
|
reagovat
|
|
tohle je hodne mimozni prispevek. Realita je zde pouze na obtiz |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Karel Datel) (20.6.2026 18:44)
|
reagovat
|
Luxus |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(m3X) RP (20.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
Nevěděl jsem že je to takhle jednoduché... nenašla by se paralela s politikama? |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(FR) RP (20.6.2026 18:34)
|
reagovat
|
|
Jak prazdno je v lebce, co tohle vytvorila? |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(giggle) (20.6.2026 18:16)
|
reagovat
|
heh, to je fakt úplně blbé |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(67) (R)) (20.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
|
Nádhera. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(miko) RP (20.6.2026 17:57)
|
reagovat
|
|
jako jestli toto nekdo mysli fakt vazne ... ops. sorry, mysli? ten debil nemysli, nema cim. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Odporník) (20.6.2026 17:57)
|
reagovat
|
|
Musí to být stupidní když je to cíleno na stupidní lidi. |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Georgethebest) RP (20.6.2026 17:53)
|
reagovat
|
|
To je tak hloupé.... |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Pan Pravda) R (20.6.2026 17:48)
|
reagovat
|
|
ct nesnasim ale tohle je debilni |
|
|
Obrázek 'vlada radi'
(Lorandel) RP (20.6.2026 17:48)
|
reagovat
|
|
trapná propaganda. |
|