Odebírat
|
|
Obrázek 'cobikum jebe'
(Rakeťák) (21.6.2026 17:59)
|
reagovat
|
|
Ja naopak rikam ze je to asi jeden z mala normalnych lidi dnes a vetsina jsou spis kikoti. Ale protoze je dnes moderni byti kikotem, neprudit ostatni necim co nechapou a jit hezky se stadem, tak si to tohle stadecko ani nedokaze uvedomit. Ale proc se vubec nad nimi rozcilovat kdyz to nema cenu. Kdyz se jim to tak libi at jsou kikoti nadale, no ne? |
|
|
Obrázek 'cobikum jebe'
(Neregistrovaný Eric Cartmenez, dříve Eric Cartmen.) (21.6.2026 17:30)
|
reagovat
|
|
To, že Brunclíkovi nic nevadí, ještě neznamená, že nevysírá všechny okolo. |
|
|
Obrázek 'cobikum jebe'
(al5249) RP (21.6.2026 17:10)
|
reagovat
|
|
Takhle kazit vsem sousedum den, ze se nestydi. |
|
|
Obrázek 'cobikum jebe'
(cans) RP (21.6.2026 12:50)
|
reagovat
|
Pěkně pan Brunclik |
|
|
Obrázek 'cobikum jebe'
(Dudhew64) RP (21.6.2026 10:12)
|
reagovat
|
Neviem ci cobikum, ale panovi brunclikovi urcite |
|
|
Obrázek 'cobikum jebe'
(Koleňák) (21.6.2026 9:45)
|
reagovat
|
|
To ale musel vyfotit hned po vylepení. Určitě mu tam pak hned někdo napsal, že je kokot. |
|