Odebírat
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Pikula) RP (22.6.2026 16:38)
|
reagovat
|
Zajebanovanec: Hoří ti Mockba a ta ekonomika se řítí slušně do prdele.,. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(sewrwerew) (22.6.2026 8:34)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Carl C) (21.6.2026 21:54)
|
reagovat
|
|
Ty už máš být v posteli dvě hodiny, večerníček je v sedm. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Zabanovanec) R (21.6.2026 21:39)
|
reagovat
|
Oooo, podráždil jsem zabržděného Jeníka, to je mi radosti takhle před spaním. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Jan Zachrta) R (21.6.2026 19:58)
|
reagovat
|
Děkuji soudruhu Zabanovanci za názor velvyslanectví Ruské federace v Praze. Také doufám, že Rusáci, následovníci tatarsko-mongolské Hordy, dlouho nevytáhnou paty aby roznášeli ruskou "kultúru" sraní do jámy u zemljanka... |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Zabanovanec) R (21.6.2026 19:48)
|
reagovat
|
No, vytáhnout paty ze své země už zkusili. A myslím, že to zas nějakou dobu neudělají. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(miko) RP (21.6.2026 18:00)
|
reagovat
|
nechapu, co je nepochopitelne na faktu, ze si rusaci pred napoleonem moskvu zapalili sami. a udelali to zas pred ukrajinci, i kdyz ukrajinsky vojak jeste nevytahl paty ze sve krajiny. ... mozna rozdil je v detailu, ze v prvnim pripade to udelali takticky schvalne, v druhem pripade nechtene - ale asi taky takticky |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 17:43)
|
reagovat
|
Rozdíl je v tom, že tenkrát si děrevňu Moskvu zapálili z taktických důvodů, teď protože jsou kokoti. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Dr.Str.) RP (21.6.2026 15:51)
|
reagovat
|
|
Neznalost historie neomlouvá. Rusové si Moskvu před Napoleonem vypálili sami. Ten druhý případ je totožný. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 11:45)
|
reagovat
|
Fun fact. Pokazde si tu Moskvu zapalili russaci |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(cyklista) R (21.6.2026 11:41)
|
reagovat
|
|
Milý Carle, ty idiote, černým dýmem rusákům hoří ropa a pak cokoliv vyrobené z ropy. Třeba plasty. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 11:30)
|
reagovat
|
|
Občan Y - A jaktože má to zaostalé Rusko tak moderní zbraně, kterých se máme tak strašně bát a vůbec nebát. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 11:28)
|
reagovat
|
cyklista - Vidíš ten kouř? Je pořád stejnej, ať hoří, kde hoří. Ve skutečnosti ssi drony vezou palivo sebou. Je to jen kašírované pro kamery. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Občan Y) R (21.6.2026 11:24)
|
reagovat
|
|
Ano, dopadne, Rusko zůstane zaostalý. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Zabanovanec) R (21.6.2026 11:06)
|
reagovat
|
|
To je přesný. A dopadne to stejně. |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(Trkvas) (21.6.2026 10:29)
|
reagovat
|
meh, všetko ide tak pomaly, už by mali začať s horúcou fázou |
|
|
Obrázek 'mosknuu'
(cyklista) R (21.6.2026 9:24)
|
reagovat
|
|
Je v tom drobný rozdíl, za Napoleona si rusáci Moskvu zapálili sami, teď jim pomohli Ukrajinci. Ale to UFO odpálila ruská raketa [x.com] |
|