Strana 1/2.
Odebírat
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(sewrwerew) (23.6.2026 10:36)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Moloděc, do you even Russ?) (23.6.2026 9:08)
|
reagovat
|
|
Navíc si tenkrát Rusi Moskvu zapálili sami, takže je naprosto zbytečně připomínat to že Napoleon to tenkrát v Rusku posral. Teď stačí ruským nuzákům podpalovat tu jejich chloubu s vystavenou mrtvolou ideologa který přinesl světu jen utrpení, a ze kterého ruský člověk udělal turistickou atrakcí, pěkně na dálku a jen sledovat jak ruští pobíhají od jednoho požáru k druhému |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(nl) (22.6.2026 18:31)
|
reagovat
|
|
Vsetci kokotkovia, co tu davali plus zrejme zabudli, ako Napoleon nakoniec v Moskve dopadol. Vlastne nezabudli, oni to nikdy nevedeli |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Jan Zachrta) R (22.6.2026 11:00)
|
reagovat
|
Carl, co jsi pochopil? To by mne fakt zajímalo... |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 10:45)
|
reagovat
|
|
Zachrta - My jsme pochopili, jak to nick Švejk myslel. Ty si mel co chceš gumo. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Jan Zachrta) R (22.6.2026 10:23)
|
reagovat
|
Píše mi Carl, je to takový argumentační bonbónek v jeho dnešních příspěvcích... |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 10:12)
|
reagovat
|
|
Zachrta - My ostatní jsme to pochopili, gumo komunistická. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Jan Zachrta) R (22.6.2026 9:55)
|
reagovat
|
Švejk, knihu Švejk znám velice dobře, a když tu nějaké vemeno pod nickem Švejk napíše, že Hašek si utahoval že žvatlání nácků, tak je zjevné, že je je pouhý nevzdělaný blb... |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Švejkspír) (22.6.2026 9:53)
|
reagovat
|
|
Řekne ten, co vytahuje Švejka pod obrázkem Zelenskýho Napoleona. Dneska nelez na sluníčko, ju? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Švejk) (22.6.2026 9:35)
|
reagovat
|
Jan Zachrta: Už se ti někdy přihodilo, aby ses pokusil reagoval věcně? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Jan Zachrta) R (22.6.2026 9:30)
|
reagovat
|
Švejk: takhle to dopadne, když si bere do huby ikonickou knihu nevzdělaný primitiv jako jsi ty... |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Švejk) (22.6.2026 8:55)
|
reagovat
|
|
Ale znají. Náckové se rádi identifikujou tím jejich žvatlavým nahrazováním písmena V za písmeno F. Už Hašek si z toho utahoval. "Čésky fójak tópra fójak": https://www.youtube.com/watch?v=CaCR6RGBNTg
|
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Tsantsa) RP (22.6.2026 8:53)
|
reagovat
|
jak miestny bezubi, bez erektivny a bezpaterni flastenci ani nevedia rozdiel medzi flastenec a vlastenec |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(sewrwerew) (22.6.2026 8:33)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 8:10)
|
reagovat
|
Ah, kníkal sáhl po starém nicku. Už ve službě jo. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl CC 5) (22.6.2026 8:07)
|
reagovat
|
|
Aspoň se nauč jak se to slovo píše, než se začneš ztrapňovat. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 7:49)
|
reagovat
|
|
Nechá ho zabít Rotschield, protože nesplnil úkol a stál ho peníze. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Xудожник-K1) (22.6.2026 3:01)
|
reagovat
|
Jo a jako Napoleon skonci, v EXILU a vite kdo jej zvrazdi ? - CIA - nebt vi moc, jak USA delali pokusy na slovanech, ukrajincich, ve svych bioplabvoratorich .... takze bvude zabyt a jeho devka bude delat m,atraci pokracovatelum zida Epsteina - Lolita Express pokreacuje zase pod dohledem MOSADu |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Dežobijec3) (21.6.2026 22:23)
|
reagovat
|
|
Putlerovi nestaci ovladat americkeho prezidenta. On uz ovlada dokonce i polskeho: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nawrocki-odebral-zelenskemu-rad-bile-orlice-spor-rozvirila-pocta-upa.A260619_204035_zahranicni_varg |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 22:00)
|
reagovat
|
|
Ne hloupý Zachrto. Všechny předchozí si zaregistroval kníkal, takže se na ně nedostanu. Můžeš si to sám vyzkoušet. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C) (21.6.2026 20:24)
|
reagovat
|
|
Lepší varianta byla dát si konec devítky na čelo, ale bohužel. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Jan Zachrta) R (21.6.2026 20:02)
|
reagovat
|
Bolševický geront Carl si přidal na konec nicku devítku a tím ďábelským tahem oklamal své fejky... |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 19:32)
|
reagovat
|
cyklista - takže Ukrajina s Ruskem spolu nevalci, protože Vandas se Skalou spolu byli na demonstraci? Tvá logika je odzbrojujici. Co to jít vysvětlit v CT, ať se lidi nedesi!
|
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 18:56)
|
reagovat
|
Predstavte si, zejste takovej looser jako Putin, kterymu trva tridenni vojenska operace uz nekolik roku a hori mu v Moskve. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 18:19)
|
reagovat
|
|
Predstavte si, zejste takovej looser co veri! |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
((.)) (21.6.2026 17:57)
|
reagovat
|
|
predstavte si ze ste takovej loser, ze pisete looser a jeste k tomu verite tomu, ze ten druhoradej herec realne valci nebo realne ridi valecny operace |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(kucir) RP (21.6.2026 17:52)
|
reagovat
|
|
predstavte si ze ste takovej looser, ze vas ve valce porazi takovejhle druhoradej herec. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Posselt) (21.6.2026 17:48)
|
reagovat
|
|
cyklista: A u nás v Bruně to bylo ještě složitější. Byl tam happening sudetských Nácků pod záštitou komunistickýho soudruha prezidentčíka. Proti tomuhle nacisticko-komunistickýmu happeningu protestovali proruSSký dezoláti. A navrch proti těm protestům proruSSkejch dezolátů protestovala například Onanesjanova úderka libtardích aktivistů. Z tolika různejch akcí současně by se ti zavařil mozeček. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cok) R (21.6.2026 17:05)
|
reagovat
|
|
Mohli by im vyhodiť do vzduchu tú mŕtvolu na námestí. Myslím, že by to rapídne pomohlo k mieru |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cyklista) R (21.6.2026 16:53)
|
reagovat
|
|
Milý dementní Carle, v Rusku a v řetězových mailech se to dost tají, ale nacisti a bolševici jsou po krátké epizodě během WWII opět největšími kamarády, viz nácek Vandas a stalinista Skála na společném jednání a demonstraci, nebo ta úplně blbá komunistka Rédová a její skoro intimní přítel slovenský neonacista Bombič. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cyklista) R (21.6.2026 16:47)
|
reagovat
|
|
Milý dementní Merline, zase jsi lhal a otočil význam zprávy, ale my už jsme zvyklí, ruská propaganda jiná nebude. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 16:44)
|
reagovat
|
A hori a hori |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 15:56)
|
reagovat
|
cyklista - Ty říkáš válce mezi Rusy a Ukrajinci (po tvým komunisti a banderovci) "kamarádění"? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 15:54)
|
reagovat
|
|
Tsantsa - Co myslíš tím vlastenec přesně? Že nemluví slovensky? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Zabanovanec) R (21.6.2026 15:52)
|
reagovat
|
@cyklista: Takže jsem idiot, protože jsi našel, že v Kyjevě se koná přesně to, co jsem psal? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Tsantsa) RP (21.6.2026 15:45)
|
reagovat
|
Vlastenci bez mozgu a erekce ma nemozu z definice dezokokotizmu urazit, pretoze nedaju dohromady argument, ucet za zubara a erekci
btw kto z miestnych flastencov si kupil dovolenku na kryme teraz luxusne hotely davaju benzn k izbe |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 15:15)
|
reagovat
|
|
cyklista - a odpovídáš mě nebo kníkalovi? Já totiž o Krymu nepsal a na tý fotce není nic vidět.Kde jsi? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 15:14)
|
reagovat
|
|
no jo kníkale - ty jsi pravdomluvnosti futrál, když píšeš pod cizím nickem. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cyklista) R (21.6.2026 15:14)
|
reagovat
|
|
Tak jsem si to našel, Merlin idiot jako obvykle. V Kyjevě demonstrace LGBT a proti tomu protesty nacionalistů až nácků, něco jako u nás Vandas a podobní hnědí kamarádi bolševiků. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cyklista) R (21.6.2026 15:11)
|
reagovat
|
|
Milý Merline, ty ruská mrdko, a dáš sem odkaz na ty neonacisty nebo zase jen normálně lžeš? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cyklista) R (21.6.2026 15:09)
|
reagovat
|
|
Milý dementní Carle, co myslíš, hoří na tom videu 3 rusácké trajekty na Krym nebo sestřelené zbytky dronů na těch trajektech? [x.com] |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 14:46)
|
reagovat
|
|
Kdyz se jako inzenyr stavici drony rozhoduju, jestli nacpu zbytek nosnosti dronu trhavinou nebo smesi produkujici kour, vzdycky volim to druhe, k tomu pridavam pytlik bbq koreni a balicek pokemonu. Carl je idiot vsech idiotu a mel by prijit nejen o moznost lezt na internet, ale i o svepravnost. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 14:43)
|
reagovat
|
|
Ted jsem se koukal na ruska statni media a tam nehorazne lzou. Ukazujou nejaky pozary v Moskve, coz je neamysl. Moskva je totiz nehorlava! |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 13:50)
|
reagovat
|
|
A jak to víš, cyklisto? Jsi přímo na místě? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Zabanovanec) R (21.6.2026 13:29)
|
reagovat
|
A Kyjev mezitím slaví a ukazuje, že svým kulturním zaměřením skutečně patří do Západní Evropy. Právě v něm totiž paralelně probíhají průvody LGBT aktivistů a ukrajinských neonacistů. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cyklista) R (21.6.2026 13:19)
|
reagovat
|
|
Milý dementní Carle, ještě jednou, hoří rafinerie nebo skladiště paliv nebo vojenské fabriky, ne zbytky dronů. Z těch údajných zbytků dronů, co jim podle oficiální ruské propagandy ničí rafinerie, mají prdel už sami rusáci. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Peter .) RP (21.6.2026 12:58)
|
reagovat
|
|
Varlo C.C C9) Ale on nie je bi-cyklista, on je homo-cyklista. On naleje svoje sadlo do priliehavých elasťákov zvaných buzioblečok, a ide štrikovať od bufetu do bufetu kde do seba leje držkovú s pivom. A každým dňom je viac a viac vyžratejší. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 12:48)
|
reagovat
|
Dudhew64 - Jeden tu dělá premiéra. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 12:47)
|
reagovat
|
|
Tsantsa - Ty jsi snad další kníkalův nick, jak jsi blbej. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 12:46)
|
reagovat
|
cyklista - Vždyť si to vygoogluj ty uvědomělý bi-cyklisto. Postni sem obrázek jak něco v Moskvě hořelo jinak než hustým černým kouřem. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Dudhew64) RP (21.6.2026 12:39)
|
reagovat
|
|
Gugh ano tento zacarovany kruh odlivu mozgov je druha vec a realny problem, ja som odpovedal len kolegovi na to ze udajne v cr robia slovaci len na najnizsich poziciach, co je samozrejme nezmysel. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(zelenského erekce z klavíru) (21.6.2026 12:19)
|
reagovat
|
|
Rusko padne, za tím si stojím a půjdu tvrdě za tím. Nevyměknem! |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Tfuj) (21.6.2026 11:44)
|
reagovat
|
|
Erekci z klavíru jsem opravdu nikdy neměl a nevnímám to jako hendikep. To už i Modusovka má větší šanci mě vzrušit než nějakej klavír. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Tsantsa) RP (21.6.2026 11:38)
|
reagovat
|
A flastenci sa ozvali, pretoze im chyba erekce na hru na klavir. Pointa je, ze kazdy normalny to zvladne samozrejme iba cca polka zdravej populacie bez ruk. Ale definice normalneho cloveka z moskvalie, je 4 zuby bez erekce s hovnom v hlave Pretoze iba naprosty dezokokot moze tvrdit nieco ako ten clovek hral perom na klavit, takze to vypalenie moskvy sa nepocita. Takze drahy dezokokoti, ste k nicomu jak to co mate v rozkroku, ci na hlave. Dakujem, ze ste sa vsetci priznali. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(cyklista) R (21.6.2026 11:38)
|
reagovat
|
Jj, dementní proruské filcky jako Carl vždy v obraze. A nejlevnější benzín mají momentálně na Krymu, za 0 rublů, kdyby ho měli, rozdávali by ho zadarmo [x.com] |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 11:14)
|
reagovat
|
|
dominus - Musím tě zklamat. Ten černý kouř je jen směs, co je v těch dronech. Sestřelíš dron a bude to takhle kouřit ještě než to dopadne na zem. Je to jen efekt těch tancujících buziků. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Feshynaak) (21.6.2026 11:13)
|
reagovat
|
|
@kozicnik: babis ma ceske obcanstvi od roku 2000 |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Carl C.C C9) (21.6.2026 11:12)
|
reagovat
|
Tsantsa - Normální lidi nemají ambice hrát penisem na klavír. Já vím, kde ty bys potkal normální lidi, ale vem to alespoň jako možnost. Pro většinu lidí je to něco jako když pes žere vlastní hovna. Taky můžeš vykřikovat, že psovi závidíme tu pochoutku, ale není to tak. |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(kozicnik) (21.6.2026 11:02)
|
reagovat
|
|
Rata sa do priemerneho platu Slovakov v Cesku aj Babis? |
|
|
Obrázek 'moskva hori'
(Gugh) (21.6.2026 10:56)
|
reagovat
|
|
Dudhew64: ano, to je tím, že Slovensko je posraná díra a ti rozumnější jdou sem blbci Vám tam zůstanou. Což je zábavný paradox, protože to konzervuje Slovensko v pozici posrané díry s minimální perspektivou na změnu. |
|
Strana 1/2.