Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Tesla se slevou





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetdva:
   


Odebírat

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (Lamer) (22.6.2026 11:19) reagovat
Zajímavé je na tom jedině to, že si někdo myslí, že při policejní kontrole to bude někoho zajímat :)

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (DQDLMR (22.6.2026 9:33) reagovat
cyklista: jasně že ne ty starej komunistickej kriple. A ty?

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (Psí nudleR (22.6.2026 8:44) reagovat
The future is now! A nějak jsem si nevšiml, že by to někoho zastavilo v silničních kontrolách.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (bohynRP (21.6.2026 23:38) reagovat
To je ta zpětná nekompatibilita 5G sítě.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (afeketeRP (21.6.2026 22:27) reagovat
Honza malem kralem, Zustal vsak volem. :D

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (checht) (21.6.2026 22:04) reagovat
Jasně že je to téma. Vždyť my všichni antivaxeři už jsme taky všichni pomřeli. Včetně toho na obrázku.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (GreywolfR (21.6.2026 21:59) reagovat
Toto je stále téma? =) Však my všetci očkovaní sme už dávno pomreli.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (cyklistaR (21.6.2026 21:43) reagovat
Milé dementní DQDLM a co teda ty ruské vakcíny? Dáš si?

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (mommafatRP (21.6.2026 21:12) reagovat
DQDLM: myslim, ze nekteri skutecne nemeli moc na vyber co se tyce chteni nebo nechteni ockovani... treba rodici budouci mamina, bud se nechala opichat nebo ji na porodni proste nevzali. V ten moment si muzes stezovat klidne az v Strasburku, ale to dite se nepta, to chce ven...

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (DQDLMR (21.6.2026 21:07) reagovat
cyklista: to to ty jako očkovaný dement musíš jistě ocenit, ne?

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (cyklistaR (21.6.2026 20:56) reagovat
Milé dementní DQDLM, a co ruské vakcíny Sputnik? Tolik propagované ruskými mrtkami? A víš, že rusáci vyvíjejí mRNA vakcínu proti rakovině?

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (Joker) (21.6.2026 20:49) reagovat
Tihle teoretici silničních kontrol :-) Pak jejich první silniční kontrola obvykle skončí tím, že buď vyměknou a ty kecy nerealizují, nebo skončí bez řidičáku.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (DQDLMR (21.6.2026 20:21) reagovat
Li-borg: jj a po nich všichni ti další prvoci :-D

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (Li-borg) (21.6.2026 20:19) reagovat
No jo, první, kdo se nechali očkovat byl v ČR Babiš a v Rusku Putin, to vlastně docela sedí.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (Občan YR (21.6.2026 20:15) reagovat
Nemyslis, ze ses pod timhle obrazkem uz ztrapnil dost? Zkus to zase vedle.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (DQDLMR (21.6.2026 20:12) reagovat
Ono to pak krásně navazovalo - skončil covid a místo propagandy ohledně očkování nastoupila propaganda ohledně Ukrajiny. Bylo zapotřebí, aby národ zapomněl na tuhle dobu temna. Protektorát, rok 1968 a covidový fašismus bylo to nejhorší, co naši zemi potkalo.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (m3XRP (21.6.2026 20:09) reagovat
Jasně že bude moct...další

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (FRRP (21.6.2026 20:04) reagovat
Rusko spatne tedka komentovat - tak rychle spatky ke kovidu!!!

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (DQDLMR (21.6.2026 19:59) reagovat
Nejlepší bylo, jak tihle podlidé pak tloukli covid pasem o stůl v restauraci a ve fitku a cítili se jako elita národa. Kdo chodil bez roušky, byl hned zmrdy nabonzován. V tuhle chvíli se zrodil dobroser a lepšočlověk.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (nornikRP (21.6.2026 19:57) reagovat
Honzíka asi šikanovali už na základce...nikdo neví proč

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (Nerrg) (21.6.2026 19:56) reagovat
Špatně ofocená dupla.

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (DQDLMR (21.6.2026 19:55) reagovat
Já ho chápu. Ono to není o tom, že by člověk od očkovaného prvoka chytil nějakej syfl. Spíš jde o to, že naočkovat se nechal jen ten největší pitomec, co podlehl vládní propagandě a strachu o svůj bezcenný život. A pak se to snaží skrýt za pindy typu, že chránil společnost a stařečky. Je zapotřebí to těmhle idiotům připomínat, než to zabalej B-)

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (Standa) (21.6.2026 19:45) reagovat
A kto ho potom bude osetrovat? Najst neockovaneho lekara bude problem, i ked i taki sa najdu...

Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' Obrázek 'bude to mit chlapec tezke' (O.o) (21.6.2026 19:30) reagovat
To bude asi těžko snášet až dostane od někoho očkovaného přes držku. Komu to pak bude hlásit? Policii? :o)