Odebírat
|
|
Obrázek 'pred 85 lety - konec spojenectvi'
(Carl C.C C9) (22.6.2026 18:58)
|
reagovat
|
Vstávej, hoří ti to Rusáku! |
|
|
Obrázek 'pred 85 lety - konec spojenectvi'
(Rus-nuZZ) (22.6.2026 16:14)
|
reagovat
|
|
Rusáky je třeba od sebe držet co nejdál. Dobrým příkladem je Azerbajdžán, tak agresivní Rusy pěkně pochytali a dali jim přes ty jejich ryuský arogantní držky, a Ŕusko na to neřeklo ani popel. |
|
|
Obrázek 'pred 85 lety - konec spojenectvi'
(Filipes) RP (22.6.2026 16:14)
|
reagovat
|
No, bohužel ANO, Motoristé a SPD se kamarádí s nacistickým AfD podporovaným Moskvou. Zato jsou ostře vyhranění proti potomkům českých němců, kteří mají jediný požadavek - usmíření. |
|
|
Obrázek 'pred 85 lety - konec spojenectvi'
(Ruské slzy stékající po tvářích ve frontě na benzín) (22.6.2026 16:12)
|
reagovat
|
|
Korektní vztahy s Rusy byly víceméně do roku 2014, ale pak se Rus rozhodl, že je třěba obnovit zaniklou sovětskou říší, a začal se chovat agresivně. Teorie o tom, že s Rusy lze nějaké korektní vztahy mít, je naprosto zcestná. Rus zná jediný druh vztahu: a to ten že on dominuje. Rus považuje druhého člověka buď za svého služebníka, a nebo nepřítele. Jiný způsob je pro Rusa nepochopitelný. Nyní Rusům nesloužíme (od 1989), tak nás automaticky považují za nepřátele. O jakých korektních vztazích tedy mluvíš? |
|
|
Obrázek 'pred 85 lety - konec spojenectvi'
(Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské.) (22.6.2026 16:08)
|
reagovat
|
S těmi Rusi, kteří stříleli jak do Poláků (1940), tak do Maďarů (1956) a nakonec i do Čechů (196 ? Nebu s těmi Rusy, kteří poskytovali wehrmachtu před II. světovou vojenský výcvik? |
|
|
Obrázek 'pred 85 lety - konec spojenectvi'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (22.6.2026 15:54)
|
reagovat
|
|
Libtardi by se radsi nechali od skopcaku zgasovat nez mit korektni vztahy s Rusy. Libtard neni politicka orientace, to je diagnoza. |
|
|
Obrázek 'pred 85 lety - konec spojenectvi'
( . ) ( . ) (22.6.2026 15:45)
|
reagovat
|
|
Tak hlavně že jsme spojenci s nacistickým Německem a ještě si k tomu nadšeně tleskáme do rytmu. |
|