Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Webhosting


Nalezeno 15 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (KozoMelGIbson3) (23.6.2026 20:05) reagovat
To že sedí protí směru jízdy má jen praktický význam. Jednak má s ním řidič/řidička lepší oční kontakt, druhak mu do očí a pusy nenalítaj mouchy, písek a jiný bordel, takže nebude každých 100 yardů řvát.

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Jan ZachrtaR (23.6.2026 19:34) reagovat
Matýsek se posral... B-)

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (bohynRP (23.6.2026 18:36) reagovat
No já nevim... nepoškrábe to lak? Ten parchant samozřejmě, ten vergl bude asi v pohodě.

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Ježkovy sočiRP (23.6.2026 14:26) reagovat
V pořádku, sedí v protisměru jízdy, to je bezpečnější. Ale já je dávám radši na stŕechu.

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Standa) (23.6.2026 14:08) reagovat
navyse sa tam neuvari, ako ked ho zabudnes zamknute vnutri

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (VM) (23.6.2026 12:23) reagovat
Je v detske autosedacce? Je. Takze vsechno v poradku.

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Adolf Čtvrtek ) (23.6.2026 10:59) reagovat
kurva, v těch americkejch dřevěnejch bungalovech musí parno. Bez klimatizace ani hovno.

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (KokotakusRP (23.6.2026 9:46) reagovat
Karle přeci vidíš tu rozvinutou společnost to v americe nemněli.

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Carl C.C C9) (23.6.2026 9:15) reagovat
Jak se pozná, že to je u nás a ne v Americe?

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Škola smyku ) (23.6.2026 8:41) reagovat
Lepší strom než protijedoucí auto...

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (raketak) (23.6.2026 8:34) reagovat
nikde nepisu, ze sa s tym ma jazdit ... za mna lepsie ako by malo sediet v kabine

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Peter .RP (23.6.2026 8:26) reagovat
A kde má helmu a odrazky?

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Šunt) (23.6.2026 8:15) reagovat
Tou topou se yezďylo fruzku na oslech...

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Carl C.C C9) (23.6.2026 8:03) reagovat
na kempy ci na ryby uplne super.

Obrázek 'nase-deti-cca-1950' Obrázek 'nase-deti-cca-1950' (Zen:R (23.6.2026 7:52) reagovat
smrad mi nebude smrdět v autě >-O