Odebírat
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(KozoMelGIbson3) (23.6.2026 20:05)
|
reagovat
|
|
To že sedí protí směru jízdy má jen praktický význam. Jednak má s ním řidič/řidička lepší oční kontakt, druhak mu do očí a pusy nenalítaj mouchy, písek a jiný bordel, takže nebude každých 100 yardů řvát. |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Jan Zachrta) R (23.6.2026 19:34)
|
reagovat
|
Matýsek se posral... |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(bohyn) RP (23.6.2026 18:36)
|
reagovat
|
|
No já nevim... nepoškrábe to lak? Ten parchant samozřejmě, ten vergl bude asi v pohodě. |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Ježkovy soči) RP (23.6.2026 14:26)
|
reagovat
|
|
V pořádku, sedí v protisměru jízdy, to je bezpečnější. Ale já je dávám radši na stŕechu. |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Standa) (23.6.2026 14:08)
|
reagovat
|
|
navyse sa tam neuvari, ako ked ho zabudnes zamknute vnutri |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(VM) (23.6.2026 12:23)
|
reagovat
|
|
Je v detske autosedacce? Je. Takze vsechno v poradku. |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Adolf Čtvrtek ) (23.6.2026 10:59)
|
reagovat
|
|
kurva, v těch americkejch dřevěnejch bungalovech musí parno. Bez klimatizace ani hovno. |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Kokotakus) RP (23.6.2026 9:46)
|
reagovat
|
|
Karle přeci vidíš tu rozvinutou společnost to v americe nemněli. |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 9:15)
|
reagovat
|
|
Jak se pozná, že to je u nás a ne v Americe? |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Škola smyku ) (23.6.2026 8:41)
|
reagovat
|
|
Lepší strom než protijedoucí auto... |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(raketak) (23.6.2026 8:34)
|
reagovat
|
|
nikde nepisu, ze sa s tym ma jazdit ... za mna lepsie ako by malo sediet v kabine |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Peter .) RP (23.6.2026 8:26)
|
reagovat
|
|
A kde má helmu a odrazky? |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Šunt) (23.6.2026 8:15)
|
reagovat
|
|
Tou topou se yezďylo fruzku na oslech... |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 8:03)
|
reagovat
|
|
na kempy ci na ryby uplne super. |
|
|
Obrázek 'nase-deti-cca-1950'
(Zen:) R (23.6.2026 7:52)
|
reagovat
|
smrad mi nebude smrdět v autě |
|