Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Webhosting


Nalezeno 28 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Hm) (23.6.2026 19:47) reagovat
Zachrta: si právě založil? Pozor, ať si tě podle zkratky nepletou s Okamurovcema

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Jan ZachrtaR (23.6.2026 19:35) reagovat
Level SPD - Strany Proruských Dementů... B-)

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (StredcernediryTed) (23.6.2026 17:38) reagovat
A za docela malé peníze. Asi je to masochista s přáním se stát sadistou, proto dělá to co dělá, ale nakonec je jen malá…

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Občan YR (23.6.2026 16:38) reagovat
@Xудожник-K1: Takze ted se prodavas v Cine? Ze te prdel neboli.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (the quitterRP (23.6.2026 16:22) reagovat
:D

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (cyklistaR (23.6.2026 13:14) reagovat
Vidím, že problém s tím mají akorát ruské mrdky.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 12:20) reagovat
Jo jsme zhucdl ja mel 10.000 ale uz ma bohuzel trochu mene, ale porad OK - bavime se o eurech ze jo ;-) - i tak kdyz jsme mel 10k euro tak mi 51% zabavil stat na danich - ted mam mene ale v 15 platech a kazdy rok mi to zvysuji, takze se pomalu blizim ke svemu puvodnimu platu ;-) - hold Cinani plati lepe nez Izarelci :-D :-D :-D - ale zase je s nimi sranda

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 12:17) reagovat
Ale zde je holka na VS, zioje zejvne sama, mozna kolej, nebo sidelny byt s dalsimi 5 lidmi a pak od 18 dostavba alimenty dite a ne matka - coz by tak nejak sedelo na tento prispevek ;-) -- lidi co nevi co zm penezma spoinzoruji dite v Indii - coz je slusny scam, nebot cikani jak znamo karadou a podvadi ;-) - a strejda co tez uznal, ze ma nejak moc penez a pote co kopupil detem baraky uznal, ze masserati nechce ani darhe hodinky a radeji zivil schgovanku - takze si adoptoval holcinu co u nich bydlela :-D

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Carl C.C C9) (23.6.2026 12:15) reagovat
Opět dokazuješ, že jsi vypatlanec. Rodičák po tři roky bys měl 10 tisíc i ty.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 12:13) reagovat
A deti vas stoji tolik, kolik jim date ;-) jidlo je dobre nesetrit, opbleceni staci sekac ;-) - cim je staresi, tim to roste, skola, vylety, nutne potreby - pocitac a tak - ale na tom vse jde usetrit - treba mu date svuj stary Mac a koupite si novy ;-)

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Očitý svědek) (23.6.2026 12:11) reagovat
Srát na tu ukrajinskou špínu.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 12:07) reagovat
Jo a kamos to resil, materskou muzu pozadovat i MUZ - zaroven bude muz pracovat a zena se doma starat o dite ;-) - ja bych bral to maximum, tedy 60.000 / mesic - at to pociotaji s hrube nebo ciste mzdy

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 12:05) reagovat
Mateřská (Peněžitá pomoc v mateřství) v ČR činí 70 % redukovaného denního vyměřovacího základu. Její výše není fixní a odvíjí se od vašich předchozích příjmů (obvykle hrubé mzdy za posledních 12 měsíců). Z částky se dále neodvádí žádné daně.Maximální výše: V roce 2026 může měsíční mateřská dosáhnout až 60 000 Kč.Délka pobírání: Vyplácí se standardně 28 týdnů (u vícerčat 37 týdnů). :-D :-D :-D :-D pokud ma tvoje 10k mesicne je osoba asi bez prijmu, co delal bud uklizecku, nebo studuje fildu

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (prdel) (23.6.2026 11:40) reagovat
mateřská na 3 roky dělala za nás asi 10k na měsíc, to není moc na vyskakování. Teď to bude o pár šušnů víc, ale furt hovno

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Just Saying) (23.6.2026 11:25) reagovat
Tihle bezdětní panicové v diskuzi nemají ani páru o tom kolik stojí vychovávat dítě

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (vrhačperelsviním2) (23.6.2026 11:24) reagovat
jenom blázen si vezme azbuku

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Šunt) (23.6.2026 11:22) reagovat
SPD- Socyálka Pytí Dluhi

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 11:19) reagovat
Btw ano je top tak, pokud uz je dite dospele a studje VS, zde bych tipnul na fildu ;-) - tak pak alimenty dostava dospele dite a ne matka

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 11:18) reagovat
Kdyz si veszmu, ze profilovka je casto upravena a ta nejlepsi fotka, tak se vubec divim, ze do ni sel ;-) - asi fakt chudak co neumi najit porno na netu ;-)

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 11:17) reagovat
Pokud je matka sama doma na materske, nemusi ji nikdo platit vyzivne na ni samotnou, nebot pobira MATERSKOU - tedy jako by mela plat :-D :-D :-D :-D :-D

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (23.6.2026 10:59) reagovat
Cubka si nasla jmenovce na kvalitni ster a lepsolati to zhltli jako libtard Pavkova curaka. :-D

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (sociální stát) (23.6.2026 10:44) reagovat
Kkt2: No, když je matka na mateřské, tak dostává od státu příspěvek. Následně na rodičovské dostává rodičovský příspěvek. Proč by tedy měla brát z toho, co dostane dítě? Naopak jemu by měla ještě cpát z toho, co dostane ona, tak jako fotr platí haranta z vlastních příjmů.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Carl C.C C9) (23.6.2026 10:38) reagovat
Harant může fárat od okamžiku, kdy leze po čtyřech. Pak by tedy mohli fárat oba, alimenty ušetřit a užít si společně nějaký quality time.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Kkt2) (23.6.2026 10:35) reagovat
Kakamura: Je otázka, v jaké fázi dítěte. Když je sama matka na mateřské a nemůže chodiy do hokny, tak zákonitě to.musí použít i pro sebe. Když už může fárat, pak by to.měla nacpat do haranta.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Kak-amura) (23.6.2026 10:25) reagovat
Alimenty je platba dětem. Že je matka bere jako své kapesné, to je jiná věc.

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Dr DisRespect) (23.6.2026 9:51) reagovat
Také typicky české - mať deti s dcérou a ešte neplatiť výživné ...

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (Ger) (23.6.2026 9:46) reagovat
Kolik te Nikole je? Vypada na 30

Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' Obrázek 'kdyz byl ten den otcu' (PepeeR (23.6.2026 9:41) reagovat
typicky tupy dezolat, jenom prska zlo kolem sebe a deti se nestara.