Odebírat
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Hm) (23.6.2026 19:47)
|
reagovat
|
|
Zachrta: si právě založil? Pozor, ať si tě podle zkratky nepletou s Okamurovcema |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Jan Zachrta) R (23.6.2026 19:35)
|
reagovat
|
Level SPD - Strany Proruských Dementů... |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(StredcernediryTed) (23.6.2026 17:38)
|
reagovat
|
|
A za docela malé peníze. Asi je to masochista s přáním se stát sadistou, proto dělá to co dělá, ale nakonec je jen malá… |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Občan Y) R (23.6.2026 16:38)
|
reagovat
|
|
@Xудожник-K1: Takze ted se prodavas v Cine? Ze te prdel neboli. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(the quitter) RP (23.6.2026 16:22)
|
reagovat
|
|
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(cyklista) R (23.6.2026 13:14)
|
reagovat
|
|
Vidím, že problém s tím mají akorát ruské mrdky. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 12:20)
|
reagovat
|
Jo jsme zhucdl ja mel 10.000 ale uz ma bohuzel trochu mene, ale porad OK - bavime se o eurech ze jo - i tak kdyz jsme mel 10k euro tak mi 51% zabavil stat na danich - ted mam mene ale v 15 platech a kazdy rok mi to zvysuji, takze se pomalu blizim ke svemu puvodnimu platu - hold Cinani plati lepe nez Izarelci - ale zase je s nimi sranda |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 12:17)
|
reagovat
|
Ale zde je holka na VS, zioje zejvne sama, mozna kolej, nebo sidelny byt s dalsimi 5 lidmi a pak od 18 dostavba alimenty dite a ne matka - coz by tak nejak sedelo na tento prispevek -- lidi co nevi co zm penezma spoinzoruji dite v Indii - coz je slusny scam, nebot cikani jak znamo karadou a podvadi - a strejda co tez uznal, ze ma nejak moc penez a pote co kopupil detem baraky uznal, ze masserati nechce ani darhe hodinky a radeji zivil schgovanku - takze si adoptoval holcinu co u nich bydlela |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 12:15)
|
reagovat
|
|
Opět dokazuješ, že jsi vypatlanec. Rodičák po tři roky bys měl 10 tisíc i ty. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 12:13)
|
reagovat
|
A deti vas stoji tolik, kolik jim date jidlo je dobre nesetrit, opbleceni staci sekac - cim je staresi, tim to roste, skola, vylety, nutne potreby - pocitac a tak - ale na tom vse jde usetrit - treba mu date svuj stary Mac a koupite si novy |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Očitý svědek) (23.6.2026 12:11)
|
reagovat
|
|
Srát na tu ukrajinskou špínu. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 12:07)
|
reagovat
|
Jo a kamos to resil, materskou muzu pozadovat i MUZ - zaroven bude muz pracovat a zena se doma starat o dite - ja bych bral to maximum, tedy 60.000 / mesic - at to pociotaji s hrube nebo ciste mzdy |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 12:05)
|
reagovat
|
Mateřská (Peněžitá pomoc v mateřství) v ČR činí 70 % redukovaného denního vyměřovacího základu. Její výše není fixní a odvíjí se od vašich předchozích příjmů (obvykle hrubé mzdy za posledních 12 měsíců). Z částky se dále neodvádí žádné daně.Maximální výše: V roce 2026 může měsíční mateřská dosáhnout až 60 000 Kč.Délka pobírání: Vyplácí se standardně 28 týdnů (u vícerčat 37 týdnů). pokud ma tvoje 10k mesicne je osoba asi bez prijmu, co delal bud uklizecku, nebo studuje fildu |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(prdel) (23.6.2026 11:40)
|
reagovat
|
|
mateřská na 3 roky dělala za nás asi 10k na měsíc, to není moc na vyskakování. Teď to bude o pár šušnů víc, ale furt hovno |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Just Saying) (23.6.2026 11:25)
|
reagovat
|
|
Tihle bezdětní panicové v diskuzi nemají ani páru o tom kolik stojí vychovávat dítě |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(vrhačperelsviním2) (23.6.2026 11:24)
|
reagovat
|
|
jenom blázen si vezme azbuku |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Šunt) (23.6.2026 11:22)
|
reagovat
|
|
SPD- Socyálka Pytí Dluhi |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 11:19)
|
reagovat
|
Btw ano je top tak, pokud uz je dite dospele a studje VS, zde bych tipnul na fildu - tak pak alimenty dostava dospele dite a ne matka |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 11:18)
|
reagovat
|
Kdyz si veszmu, ze profilovka je casto upravena a ta nejlepsi fotka, tak se vubec divim, ze do ni sel - asi fakt chudak co neumi najit porno na netu |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 11:17)
|
reagovat
|
Pokud je matka sama doma na materske, nemusi ji nikdo platit vyzivne na ni samotnou, nebot pobira MATERSKOU - tedy jako by mela plat |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (23.6.2026 10:59)
|
reagovat
|
Cubka si nasla jmenovce na kvalitni ster a lepsolati to zhltli jako libtard Pavkova curaka. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(sociální stát) (23.6.2026 10:44)
|
reagovat
|
|
Kkt2: No, když je matka na mateřské, tak dostává od státu příspěvek. Následně na rodičovské dostává rodičovský příspěvek. Proč by tedy měla brát z toho, co dostane dítě? Naopak jemu by měla ještě cpát z toho, co dostane ona, tak jako fotr platí haranta z vlastních příjmů. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 10:38)
|
reagovat
|
|
Harant může fárat od okamžiku, kdy leze po čtyřech. Pak by tedy mohli fárat oba, alimenty ušetřit a užít si společně nějaký quality time. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Kkt2) (23.6.2026 10:35)
|
reagovat
|
|
Kakamura: Je otázka, v jaké fázi dítěte. Když je sama matka na mateřské a nemůže chodiy do hokny, tak zákonitě to.musí použít i pro sebe. Když už může fárat, pak by to.měla nacpat do haranta. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Kak-amura) (23.6.2026 10:25)
|
reagovat
|
|
Alimenty je platba dětem. Že je matka bere jako své kapesné, to je jiná věc. |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Dr DisRespect) (23.6.2026 9:51)
|
reagovat
|
|
Také typicky české - mať deti s dcérou a ešte neplatiť výživné ... |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Ger) (23.6.2026 9:46)
|
reagovat
|
|
Kolik te Nikole je? Vypada na 30 |
|
|
Obrázek 'kdyz byl ten den otcu'
(Pepee) R (23.6.2026 9:41)
|
reagovat
|
|
typicky tupy dezolat, jenom prska zlo kolem sebe a deti se nestara. |
|