Strana 1/2.
Odebírat
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (24.6.2026 1:56)
|
reagovat
|
|
Nikde jsem nevidel, ze by Pavkovi nekdo vycital clenstvi v STB, protoze pro STB nepracoval a nikde se to o nem netvrdi. To si zase manipulatori vytahli neco z prdele, aby mohli manipulovat. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(lmao) RP (23.6.2026 23:47)
|
reagovat
|
|
Klasickej prospechar. Kam vitr, tam plast.
Komunistu nikdy moc nebylo. Ale tech pricmrndavacu a tech co neco delali, aby mohli delat to, co chteli, tech bylo mraky a na tech ten rezim celej stavel. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(no) (23.6.2026 23:37)
|
reagovat
|
|
práskač |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(the quitter) RP (23.6.2026 23:06)
|
reagovat
|
dokazanej agent stb nam dela premiera a vlastni pulku statu to jsou fakta. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Lamer) (23.6.2026 23:03)
|
reagovat
|
|
Pokud někdo věří, že Pavel byl agent stb, je těžko ho přesvědčovat o opaku. Takový člověk má "svou" pravdu kterou si někde v hlavě poskládal, a potvrdil "zaručenýma" informacena z internetu. Říká se tomu potvrzovací zkreslení. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(gofry) R (23.6.2026 22:42)
|
reagovat
|
Zdroj: "se šíří" |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 22:00)
|
reagovat
|
miko: Stačí se ponořit do historie propagandy. Jak například Česká televize prezentovala prezidentské kandidáty před prezidentskými volbami, ve kterých kandidoval Zeman. Jak chválila Zemana a jak chválila jeho protikandidáty. To byla vyváženost, viď. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 21:57)
|
reagovat
|
|
Carl C.C C9 (23.6.2026 21:33) - Netusim jak Operace Krkonose nebo jeji obdoba souvisi s valkou na Ukrajine. Jsme soucasti v EU. Obdoba Operace Krkonose by bylo napriklad vojenske napadeni Britanie v dobe Brexitu. Brexit by se dal povazovat za neco jako protiunijni prevrat. Jenze zadne napadeni Britanie neprobehlo a nevim o tom, ze by se chystalo. A pevne doufam, ze nikdo z vysokych predstavitelu EU o napadeni Britanie ani neuvazoval. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 21:51)
|
reagovat
|
|
"většinu vysílacího prostoru ovládli libtardi" a jeste rekni, ze nepapouskujes propagandu, debile |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 21:49)
|
reagovat
|
|
A co se týče ovládnutí většiny vysílacího prostoru: většinu vysílacího prostoru ovládli libtardi. Zejména veřejnoprávní média jela brutální dehonestační kampaně proti Zemanovi, Burešovi a spol. Přesto to v mnoha případech nebylo nic platné a demokratické volby občas vyhráli i lidi jako Zeman nebo Bureš. Neboli tohle je naprosto jasný důkaz toho, že ani ovládnutí médií neznamená nahrazení demokracie autoritářským systémem. Protože volby můžou vyhrát i kandidáti, proti kterým se většina médií spikla. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 21:44)
|
reagovat
|
|
jak rikam, ty tvoje zvasty maji nulovou vypovidaci hodnotu. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 21:41)
|
reagovat
|
|
Za totality tu žádná svobodná média nebyla. Přesto většina obyvatel velice dobře věděla, že totalitní režim pod vedení KSČ je čiré zlo. Výjimkou byli prorežimní šmejdi jako Pávek, Bureš a spol. Kdyby za totality proběhly skutečně demokratické volby, totalitní režim by okamžitě skončil. Neboli jediný skutečný způsob, jak zlikvidovat demokracii, je znemožnit demokratické volby. A ani jedna z těch věcí, které jsi napsal, neznamená definitivní konec demokratických voleb. Jenom papouškuješ Pávek-propagandu. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 21:37)
|
reagovat
|
|
Grueald: ty tvoje zvasty maji nulovou vypovidaci hodnotu. jenom papouskujes bures-propagandu. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 21:35)
|
reagovat
|
|
Pokud ovladnes vetsinu vysilaciho prostoru a mensinu umlcis, muzes pak do hlavy nablejt co chces. ano, i to, ze je potreba mit burese za diktatora. chce to jen trosku casu... |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 21:33)
|
reagovat
|
|
Off topic Carl 9 here. Shodneme se, že přesně kvůli těmhle operacím Krkonoše je ideální scénář dobojovat Rusko-Ukrajinskou válku na Ukrajině a to podporou její obrany? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 21:31)
|
reagovat
|
|
1. Žádné utnutí financí veřejnoprávním médiím se nechystá. Dehonestační kampaně jsou úplně běžná věc. Dokonce i ve veřejnoprávních médiich 2. Ministerstva ovládá každá vláda 3. Nemáme prezidentský systém ale parlamentní demokracii 4. Jaké konkrétní kroky znefunkčňují senát? 5. Demokracie neznamená povinnost financovat nátlakové organizace ze státního rozpočtu 6. Čerpání dotací nebrání konání demokratických voleb ... Stačí. Nic z uvedeného není překážkou konání demokratických voleb |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 21:28)
|
reagovat
|
|
ale bezmozci budou dal papouskovat jenom ancvicenou propagandu, ze o nic nejde, ze to jsou prkotiny, ... a vubec, ze uz je lip. zejo zmetci? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
|
mohl bych jeste naznacit, ze stavebni zakon je sit podle pozadavku developeru-realitnich magnatu: zabavovani majetku (pozemky, nehnutelnosti) bez soudu, jenom na zaklade "udani", likvidace skolstvi a vzdelavaciho procesu, cenotvorba potravin je ciste na agrobaronech, kteri vydiraji puvodni majitele pozemku (kde holdingy funguji), vykupni ceny od malych farmaru jsou likvidacni, ... kultura jde do kopru, ... zdravotnictvi jde do kopru, ... do uradu jsou dosazovani privrzenci misto odborniku, ... atd, atd |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 21:23)
|
reagovat
|
|
A hlavne Pavkovi nestacilo byt jenom obycejnym vojakem z povolani. Rozhodl se svoji kolaboraci povysit na mnohem vyssi level a stal se agentem vojenske rozvedky. Coz byla v podstate mistni pobocka sovetske GRU. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 21:23)
|
reagovat
|
|
Pepee: Byl tu totalitni rezim. Slouzit v silovych slozkach totalitniho rezimu bylo povazovano za jednu z nejhorsich forem kolaborace s totalitnim rezimem. Zejmena po historicke zkusenosti z rok 1968, kdy byly armady ostatnich totalitnich zemi zneuzity k pacifikaci naseho civilniho obyvatelstva. K tomu samemu mela byt pouzita i nase armada proti polskym civilistum. Vyhledej si heslo Operace Krkonose. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 21:23)
|
reagovat
|
|
Změna financování jedné televize a jednoho rádia zabrání konání demokratických voleb? Víš o tom, že financování veřejnoprávních médií ze státního rozpočtu je úplně běžný evropský model? Kdyby platit tenhle nesmysl, tak by dobrá polovina Evropy neměla demokracii ale autoritářský systém. Takže snaha se sice cení, ale zkus to prosím znovu a lépe. A tentokrát zkus něco, co může opravdu zabránit konání demokratických voleb. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 21:20)
|
reagovat
|
|
1. umlceni nezavislych medii - utnutim financii verejnopravnim mediim, dehonestacni kampan treba vuci seznamu, ... 2. kroky na ovladnuti fungovani vsech ministerstev - kde nejsou ministri o ANO, jsou dosazovani zmocnenci, kteri to vlastne ridi, 3. snaha o utlumeni prezidentskych pravomoci, 4. snaha o znefunkcneni senatu, 5. odmitnuti financovani neziskovek (hlavne ktere dohlizeji na fungovani statu), 6. cerpani dotaci ano-firem bez ohledu na to, jestli jsou proplaceny z EU ... staci? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 21:16)
|
reagovat
|
|
podpovim ti za mika. Jednoduse. Ovladnes media. Zmeniz pak nazor lidem vhodnym psanim vhodnych clanku,a ses diktator. gratulky. Staci? Jestli ti to prijde jako utopie, koukni se na "nazor" africanu ohledne ciny a taiwanu. uvidis tam mezi par rokmi zajimavej vyjev. Treba pak pochopis. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 21:11)
|
reagovat
|
|
miko: Tak ty tvoje výkřiky konkretizuj. Například to "jsou zaroven proti demokracii, snazi se zavezt autoritarsky system (na cele s buresem)". Vyjmenuj reálné konkrétní kroky, které dělá Burešova vláda proti demokracii. Tedy jak přesně se snaží zařídit, aby už nikdy nemohly být demokratické volby, ale byl tu trvale autoritářský systém. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Pepee) R (23.6.2026 21:06)
|
reagovat
|
|
carl C, co je spatne na tom ze chtel byt vojakem? Ja tomu porad nerozumim, bylo mu 18-19 kdyz se rozhodoval. Co porad pletete tady 40 let dozadu a pritom volite nacky, fasouny a udavace z STB, kteri jsou cely zivot stejni? Bures je porad stejny lhar, agent olda je porad stejna luza jako byl v stb. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 21:04)
|
reagovat
|
necekal jsem, ze pochopis. nic si z toho nedelej, nemas cim |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 21:02)
|
reagovat
|
|
Další výkřik s nulovou vypovídací hodnotou. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 20:58)
|
reagovat
|
|
BTW: je zvlastni, ze velice nenulovy prunik udavacu-agentu-estebaku (bures, ota, ten ze zluteho psa, ...) jsou zaroven proti demokracii, snazi se zavezt autoritarsky system (na cele s buresem) a zaroven hlasaji protievropskou a proruskou politiku. nahoda? nemyslim si |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 20:57)
|
reagovat
|
|
Pepee: Vsak taky to "Byl v ksc" neni ten hlavni argument. Hlavni argument je to "chtel pracovat v techto slozkach". |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 20:55)
|
reagovat
|
|
ljutenica: Na tom neni divneho vubec nic. Bezpaterni kurvy jako Pavek jsou ochotne verne slouzit jakemukoli režimu. Nebyt Sametu, tak ta kurva slouzi bolsevikům dodnes. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Pepee) R (23.6.2026 20:51)
|
reagovat
|
|
"Byl v ksc" je hodne slaby argument. Kazdy kdo chtel pracovat v techto slozkach musel jit do ksc. Coz nejde srovnat s tim, kdyz je nekdo dobrovolne za prachy odporny udavac olda nebo bures. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 20:51)
|
reagovat
|
|
Komunistická vojenská rozvědka ale v zahraničí plnila i úkoly podobné tomu, co páchala StB na našem území. Někteří disidenti, kteří emigrovali, totiž fungovali jako prostředníci mezi západní podporou disentu a disidenty na našem území. Takže totalitní režim potřeboval fízlovat i disidenty, kteří emigrovali. StB jak známo působila jen na našem území. V totalitním režimu sovětského střihu tyhle zahraniční úkoly plnili rozvědčíci GRU a poboček GRU v zemích bývalého východního bloku. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 20:50)
|
reagovat
|
|
minule ses tu rozbrecel a utekls
Nechces zase? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Zabanovanec) R (23.6.2026 20:43)
|
reagovat
|
@miko: Ty mluvíš o bezmozcích? ... Roztomilé. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 20:39)
|
reagovat
|
ljutenica: jenomze to by museli met cim se zamyslet na cinmkolvek. vyznam slova bezmozek neni o tom, ze ma jakykoliv mozek schopny kognitivniho procesu. prave naopak. ... a pokazde to krasne potvrzuji. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(ljutenica) (23.6.2026 20:36)
|
reagovat
|
Hlavně, že NATO ho neprokouklo a dalo mu jednu z nejvyšších funkcí, ale dezolátstvo ví, že to byl ten největší a nejzákeřnější proruský/prosovětský komunistický vojenský rozvědčík a udavač všech dob. A vůbec jim kokotům nepřijde divné, že všichni do jednoho jedou v ostatních "diskusích" proruskou agitku. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Georgethebest) RP (23.6.2026 20:36)
|
reagovat
|
|
No ale přeci je to tak...vojenská rozvědka není a nikdy nebyla STB ani nic podobného. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Direct) RP (23.6.2026 20:35)
|
reagovat
|
Pavel byl vycvičen na špionování NATO... a i tak dostal prověrku a jedno z nejvyšších pozic v NATO... FRAJER jak hovado. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 20:31)
|
reagovat
|
|
Další výkřik s nulovou vypovídací hodnotou. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 20:25)
|
reagovat
|
|
kdyz uz jsme u tech 'historiku', taky jsem koukal na nejake hysteriky, co propagujou propagandu. ono totoiz pravda je takove, ze neni tak primitivni, jak to tadfy licis, vime? ... to co pises, je typicka buresiada - onzacime si nepritele a budeme ho dehonestovat domrte. a kdyz neni zadny nepritel, vymyslime si ho a budeme ho dehonestovat domrte. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 20:20)
|
reagovat
|
|
miko: Já tedy budu radši věřit historikovi, který se problematikou zabývá, než nějakému blekotovi schopnému psát akorát tak takovéhle výkřiky s nulovou vypovídací hodnotou. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 20:15)
|
reagovat
|
|
Grueald: pekny priklad zjednoduseni - presne o tom jsem mluvil, kdyz jsem mluvil o bezmozcich a papouskovani. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 20:13)
|
reagovat
|
|
Pravda je totiž taková, že komunistická vojenská rozvědka plnila různé úkoly. Jedním z úkolů bylo v podstatě suplovat činnost StB v zahraniční. StB jak známo fízlovala nepřátele režimu na území totalitního Československa. Kdežto vojenská rozvědka fízlovala nepřátele režimu, kteří emigrovali nebo byli donuceni k emigraci. Například fízlovala Pavla Tigrida, který emigroval do Francie: https://www.novinky.cz/clanek/domaci-historik-blazek-pavel-predklada-pribeh-ktery-neodpovida-pravde-40412599 |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 20:13)
|
reagovat
|
|
aha, takze kdyz nebyl estebak, zkusime to s udavacstvim z jine strany. bozinku, ti kremloboti jsou tak pruhledne primitivni idioti ... to jako vam fakt totoalne vymleli mozky? ... sorry - zbytecna otazka. ano. jsou to bezmozci, schopni akorat papouskovat propagandu nekoho jineho. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 20:11)
|
reagovat
|
|
Uuuuuu, Petr Pavel byl voják???! Wow, to chcete říkat dezolátům, že to není to samé jako STB zaměřená na své vlastní občany? Přestaňte je trápit, vždyť je z myšlení rozbolí hlava |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Hm) (23.6.2026 20:04)
|
reagovat
|
|
Kde že se uvádí, že Pávek byl agent StB? To jsem ještě nikde nezachytil. Narozdíl od spolupracovníků (naverbovaných udavačů, často nedobrovolných) pro StB byl Pávek přímo příslušníkem rozvědky a kromě tréninku na nábor udavačù měl působit jako dvojka "Čuk a Gek", teda pardon, "Čepiga a Miškin", tedy škodit v zahraničí exilovým disidentům novičokem, případně vyhazovat do vzduchu západní verze Vrbětic. Zachránil ho kariérně rok 89, takže jsme se nemohli z rádia sv.evr. dozvědět, že otrávil v Paříži Tygrida. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(JapaNaTo) RP (23.6.2026 20:02)
|
reagovat
|
|
No ale guma je i tak, ne? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(demokratůra) (23.6.2026 20:00)
|
reagovat
|
|
Pávek do koše za 3...2...1... |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 19:50)
|
reagovat
|
"Bures nebyl agent" byl. tecka. z toho se vykroutit neda. akorat (podle jeho slov), on byl u te "hodne" STB |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 19:48)
|
reagovat
|
Bures dokonec nechtel zpet ani po revoluci, ale ukaceli jej, ze umi ty jazyky a ze je zde velky vyvar v podobe kuponopve privariozace a ze ted se bude krast jako nikdy, tak prijel, tady to roztceli a chodil za Jonasem do diskoklubu, jedinem disco zapadniho stylu, spise luxusniho zapadniho stylu - kde potkla Monike - ktera tam provadela sdtryptyz - ma kupu fotek s kozama venku a nahym zadkem a Bures ji pozval na ustrice a vyvezl do Parize na rande - tak z jeho penez fakt zvlhla |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Jan Zachrta) R (23.6.2026 19:47)
|
reagovat
|
Hovoří Xудожник-K1 = hovoří MockBa... |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 19:47)
|
reagovat
|
|
A proč tedy Bureš sám pruzna, že pracoval pro STB. Ještě navíc v televizí? Doslova řekl že pro ně pracoval |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 19:35)
|
reagovat
|
Bures nebyl agent kazdy kdo makal v zahranici sle pod zahrnaiocni slizku StB jakozto spolupracovnik a mel tam spis - kde se zavazal, ze kdyz uvuidi nejsou hezkou technologii, tak provede prumyslovou spuonaz - coz byl jeho pripad. Pak zde mame typicke ceske praskace tedy kurvy, co zdrhli na zpaad, ale meli tam financni progblemy a na ty dosplapla StB a ti ac uz byli jmimo tak za prachy donaseli na dysidenty ... ale Bures, uz se do CSSR nevratil a koupil si v Maroku dum u more |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(kakamսra) (23.6.2026 19:34)
|
reagovat
|
|
Moc pěkné, jak se tu i mimo mimo identifikuje jako nuzácká kurva. Inu přisluhovači režimu jsou vždy takoví. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Carl C.C C9) (23.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Odkud se tenhle idiot zase vylíhl. Babiš sám řekl, že byl v té hodné StB. Sám to řekl. Nech si to všeci zapamatujú ty vypatlanče. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Grueald) (23.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
Já vám to říkal. Tohle to prostě nemohou zvládnou. Přestaňte je tu trápit, takovou drobností jako jsou fakta a rozumná argumentace. Trollové překrucují realitu mají taky svá práva a je to jejich práce. Nemůžete dezolaty nutit aby se styděli za své lhaní a práci pro cizí zájmy, nemáte ani právo jim vyčítat že se chovají jako úplně blbí a blbější. Je to jejich právo a volba. Pojďme jim přiznat co jsou zač, nic jiného nemají |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(miko) RP (23.6.2026 19:27)
|
reagovat
|
|
ta kurva ruska uz zase se snazi sem nasackovat hromadu lzi. jasne tavarisci, verime ti akzde slovo. debile vyopatlany, to si fakt myslis, ze vsichni jsou takovi bezmozci, jak ty? |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 19:26)
|
reagovat
|
|
Prdel je, jak curaci lhali, ze Polsko zakazalo SSSR pomoct CSR - spisy co rusove zvrejnili jasen rikaly, ze to chtyeli jen zneuzit k obsazeni PL a ze zid Stalin mel plany na dobyti Evropy - takze kdyby nebyl Hitler, tak by zautocil Stalin - zid Hitler i zid Stalin byli fionancovaly Rotchildy, aby v Eroipe rozpoutali valku - pak to vsechno dava smysl - podle jme tenhgle ukol meli i UK - coz by mega davalo smysl. |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 19:24)
|
reagovat
|
Btw. zo ze byl v porimo rozvedcik vojenske kontra rozvedky - tedy parskani na obcany CSSR v ramci armady, nezneman, ze nebyl donasec StB, dale byl 100% v GRU a Putin oznamil, ze zverejni i jeho spis z KGB - ale nejak to Rusum trva - asi si vypli internet nebo co |
|
|
Obrázek 'Trochu reality'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 19:22)
|
reagovat
|
Pak zde mame Jarka Nohavicu - ktery byl dissident a delkal si srandu s komousu, az jej skripli a dali mui nuz na krk - tak jej pustili za Krylem, a chteli, aby na nej donasel, tak jim nakukal, ze tam pili drtahcy chlast kltery ani v CSSR nemame, ze jedli jidlo v luxusni restauiraci, ktere stalo vic nez vydela za nekolik mesicu a ze si zije Kryl velmi dobre - cili same banality --- zrovna Jaryn rikal, ze by jeho spis mohli klidne zverejnit |
|
Strana 1/2.