Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Tesla se slevou





Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (Grueald) (24.6.2026 7:41) reagovat
Moment, to jako že to náš skvělý mikromanager nezvládne od moderovat sám? Proč nezvedne netrefím s nezavolá?

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (Peter .RP (24.6.2026 6:51) reagovat
Ten vpravo je Jaromír Soukup?

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (mikoRP (23.6.2026 23:35) reagovat
"umi udrzet TV v chodu" vs privezt ke krachu :-D twl, ty zhuleny brepto

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 23:24) reagovat
Rikal ze za 2 milirady by udelal velke divadlo

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 23:23) reagovat
Soukup je takovy borec, ze umi udrzet TV v chodu s minimem nakladu a minimem lidi

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 23:23) reagovat
Fridrichova „veřejnoprávní“ Česká TV je tak veřejnoprávní, jako když si hospodský sám napíše zákon a ještě si u toho udělí metál. Místo nestrannosti jede ego, místo služby divákům sebepropagace a místo programu jen nekonečný monolog jednoho Bakaly.

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (Xудожник-K1) (23.6.2026 23:22) reagovat
Soukupova „veřejnoprávní“ Česká TV by si zasloužila vlastní žánr: dramatický dokument o tom, jak se z bulváru dělá noblesa. Chybí už jen sedmý schodek na příjem z třetího patra a moderátor, co se tváří, že právě zachraňuje demokracii.

Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' Obrázek 'divoka karta - aneb eso v rukavu' (nornikRP (23.6.2026 21:58) reagovat
A bude k tomu taky potřebovat 3k zaměstnanců co budou dělat křoví a tu elfí kulturu?