Odebírat
|
|
GIF 'jejda'
(Greywolf) R (24.6.2026 12:00)
|
reagovat
|
@Jooky toto počujem prvýkrát. Zjavne sme boli "kvalitne" zaškolení Pochybujem, že niekto v tej firme o niečom takom vôbec vie. S klasickými kľučkami nikdy problém nebol, to kefy neotvoria, spravilo to iba pri tých zapustených. Cestou dozadu kefa pridvihla, cestou dopredu otvorila a následne stĺp umývačky vylomil dvere naopak. |
|
|
GIF 'jejda'
([Jooky]) (24.6.2026 10:31)
|
reagovat
|
@Greywolf Presne pre toto maju vsetky auta s keyless systemom rezim pre umyvacku auta. Staci si precitat navod |
|
|
GIF 'jejda'
(Greywolf) R (24.6.2026 0:56)
|
reagovat
|
@miko žiadne auto, ktoré má v poriadku lak, wapkou "neolúpeš." Wapkou, veľmi silnou, som raz "vyzul" stierače. Nasadíš naspäť. Ak wapka berie "lak," teda asi myslíš "farbu," zjavne ide o naštetkovaný x-krát búraný vrak. A ak si tomu arabáčovi nedal aspoň 5€ tringelt, tak si hovado |
|
|
GIF 'jejda'
(miko) RP (23.6.2026 23:39)
|
reagovat
|
|
videl jsem hodne, ale opravdu hodne aut, ktere maji totalne zniceny/oloupany lak od wapky na to, abych to dal nekam umyt wapkou. maximalne si to udelam sam. nejlepe ale klasika. ... BTW: je zajimave, ze v cerne hore jsem nechal arabace (albance) umyt auto - jenom houbiska a hadrik. opravdu perfektni prace! to jsem u nas takovou peci nikde nezazil. a ta cena navic totalne smesna - 15E (tusim, mozna mene) |
|
|
GIF 'jejda'
(JapaNaTo) RP (23.6.2026 23:22)
|
reagovat
|
|
A to je důvod, proč to myjí jen wapkou. Nebo raději vůbec. |
|
|
GIF 'jejda'
(ententeak) RP (23.6.2026 23:11)
|
reagovat
|
|
druhý den jsme s tím jeli do Chorvatska.... tady se taťkovi povedlo otevřít kufr botou (páčka vedle sedadla řidiče), když zasouval anténu a postavil se na práh, aby lépe dosáhl... |
|
|
GIF 'jejda'
(ententeak) RP (23.6.2026 23:10)
|
reagovat
|
|
Greywolf: [suzukiclub.cz] |
|
|
GIF 'jejda'
(Greywolf) R (23.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
|
Rok som v Trnave (v Begame) umýval autá. Niekedy linka robila "zázraky," hit bol, keď kolegovi takto kefy na novom nezamknutom Hyundai Ioniq 5 otvorili dvere (zapustené kľučky) a keď sa brána vracala zozadu dopredu, vylomila dvere naopak... To nevymyslíš. Kefy sú zlo, hlavne pre lak. A bez predumytia wapkou a chémiou beztak zostane auto relatívne špinavé. Ručné umývanie je neporovnateľne šetrnejšie. |
|
|
GIF 'jejda'
(misil) RP (23.6.2026 22:19)
|
reagovat
|
|
jakou mu tam v ramci myti vygravirovali frajerskou drazku! To jsou, panecku, sluzby. Ne jako u nas! |
|
|
GIF 'jejda'
(tvarKoule) R (23.6.2026 22:13)
|
reagovat
|
|
Já tomu moc nerozumím, ale nedává se při umývání na to auto ještě něco ? Voda třeba ? |
|