Odebírat
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(Šunt) (24.6.2026 8:04)
|
reagovat
|
Gdiš se dařý Ukayňe, bute se dařyt i Europye. Putler patřý dohágu |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(sewrwerew) (24.6.2026 7:26)
|
reagovat
|
|
vsichni rusove umrou |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(panBOB) (24.6.2026 7:20)
|
reagovat
|
Kde jsou dnes ty ruské červené linie? |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(Pepee) R (24.6.2026 7:14)
|
reagovat
|
|
co to meles o ukronackach ruske tupelo? Jako takovy utkin, zakladatel wagner group, to byl nacek na nejvyssich mistech politiky a armady, dostal vyznamenani od tveho vrchniho fasouna putina. Tak zalez do ruske diry |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(cyklista) R (24.6.2026 7:04)
|
reagovat
|
|
Milý blbý ukronácku, máš výjimečně pravdu, rusáci mají teď podobné pocity jako nacisti při obrovské protiofenzívě v Ardenách. Spoustu nadšení, skvělé zbraně, ale nemají benzín, stojí a koukají, jak jim to bouchá. |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(ukronácek) (24.6.2026 4:23)
|
reagovat
|
|
hurá, ukrajina totálne vyhráva! |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(DC pozorovatel ) (23.6.2026 23:52)
|
reagovat
|
|
Dejte prosím vtip do vtipníku
Letí Babiš, Zůna a Macinka do Ankary, když se nad Černým mořem z kokpitu ozve:
- Pánové, našemu letadlu došlo palivo. Urychleně vezměte padáky a zachraňte se!
Babiš na nic nečeká, čapne padák a skočí. Hned za ním letí Macinka. Zůna kamsi volá.
Z kokpitu vykoukne Petr Pavel:
- Ty vole, oni fakt skočili. Jaromíre, ty jsi poznal paragánskej fór, že jo.
- Nepoznal, Petře. Já jsem volal Tomiovi, co mám dělat. |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 23:22)
|
reagovat
|
|
UA bojuje, ale rumunsko se nebrani, UA obklicila Bukurest, zlaty poklad prevezli na Slovensko ... jediny stat jissty tam. |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(nornik) RP (23.6.2026 23:17)
|
reagovat
|
|
Finally, jsem netuší, že se tu dozvím jaky hrdinný historky si vypráví vatnici ve frontě na benzín... |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(miko) RP (23.6.2026 23:11)
|
reagovat
|
|
uz to nehhul |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(Xудожник-K1) (23.6.2026 23:08)
|
reagovat
|
|
LOL - realita je trochu jina, ale o te se nemluvi, UA sice agresivne pousti drony na balnech a vybuchuji i v norsku, rumunsku a vsude mocne, ale relita je takova, ze UA fronta se zhroutila, nabor ted funguje tak, ze naborare strili na ulicich, mlati je tam uz i zeny .... a jejich obranna linie se komplte zhroiutuila, Azovaci dostali milost od Ruskla, vratili je domu s tim, ze uz nebudopu bojovat, dali je do boju a rak uz je ruska amrada do zajeti brat nebude, pokud zjisti, ze uz jej pustilii, shcyta ku7lku |
|
|
Obrázek 'mobilizacia 2'
(nornik) RP (23.6.2026 22:42)
|
reagovat
|
|
To teda zlováci nemají nic moc... |
|