Odebírat
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(nl) (24.6.2026 17:50)
|
reagovat
|
plati aj pre Rouming, takze uz ziadne AI picoviny, inak Roumen bude platit 3% z obratu |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(clockworker) R (24.6.2026 14:35)
|
reagovat
|
|
EU ochrání sve občany tím, že je naučí, že co nemá varovnou cedulku, že je to vygenerováno AI, je zcela určitě pravdivé zachycení skutečnosti. Buď jsem cynik, nebo vidím jediný realný smysl ve snaze získat víc peněz na pokutách. |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(Cuguu) (24.6.2026 14:32)
|
reagovat
|
|
Kus hovna: Smrt EU? Takze ty uz si aj pro-AI lobista? Necakane. Ked uz kus hovna, tak so vsetkym co k tomu patri. |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(morlorolrom) (24.6.2026 13:49)
|
reagovat
|
|
@ca5per: radšej hoď link do Gemini, spraví ti textový a zostručnený prepis. Vyhneš sa clickbaitom a zbytočnému zdržovaniu kecmi. |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (24.6.2026 13:16)
|
reagovat
|
|
Smrt EU a jejim kolaborantskym prisluhovacum. |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(Kalda) R (24.6.2026 11:58)
|
reagovat
|
takze na netu bude 99,9999% fotek oznacenych "AI edited" protoze to automaticky pouzivaj ve vsech mobilech uz nekdy od 2017 a i ty ruzny upravovaci programky koketujou s AI |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(ca5per) RP (24.6.2026 11:37)
|
reagovat
|
|
Standardně jsem proti EU, ale subjektivně - pokud by videa na YTB byla označena AI, mohl by se ten kram dat zase používat. A to si ho platím a dostanu 2h video, které by jinak informativní hodnotou šlo udělat jednou větou. Jak slyším, "ale nejdříve musíte pochopit".. tak automaticky vypínám a hledám něco jiného. |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(Bobsik) RP (24.6.2026 11:03)
|
reagovat
|
|
To jako čekaj, že scammer si na deepfake hodí AI nálepku? |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(Alfonzz) (24.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
|
companies. takže běžný franta a dezinfo scéna na sociálních sítích si bude dělat pořád co chtějí. už teď se těšíme na nejbližší volby |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(styridsat dva) (24.6.2026 8:49)
|
reagovat
|
|
3% je malo. Mali zvysovat co dalsia pokuta. Spravne smerovane a kvalitne vygenerovane AI video moze vytvorit velku skodu. Ale hlavne davat aj zdielatelom pokuty. |
|
|
Obrázek 'AI Detection'
(Honimir69) (24.6.2026 8:42)
|
reagovat
|
|
3%? To je vic než za únik osobních údajů... krásný |
|