Odebírat
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Ger) (24.6.2026 18:46)
|
reagovat
|
|
Pravdy, ktere tento pan sype z voleje (a necte z papiru svuj nazor jak PePa), jsou pro libtardy tuze nekonrmni. Proto je potreba ho aspon zesmesnovat |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Nerrg) (24.6.2026 17:23)
|
reagovat
|
|
Joker: Když on se pořád žene do ekonomického a vojenského společenství s cílem vymazat státní suverenitu. Kdyby si to po odpracování rozmyslel... |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(manipulátoři.cz) (24.6.2026 17:15)
|
reagovat
|
|
Joker: Omílání faktů není to samé co fabulace. |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Joker) (24.6.2026 17:06)
|
reagovat
|
|
manipulátoři.cz: Vyfabulovat nesmysl a pak ho teatrálně vyvracet? Vždyť na Pavla nic jiného nemáte, než furt dokola omílat Pávek, prezidentčík, komunistický (nebo sovětský) agent. |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Občan Y) R (24.6.2026 16:19)
|
reagovat
|
|
Je, ten klaun zas mel nekde predstaveni? |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Ňouma) (24.6.2026 14:45)
|
reagovat
|
|
Ja radsi 7 z 9 |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Jan Zachrta) R (24.6.2026 14:43)
|
reagovat
|
Jako by tu poštěkával Merlinův blbý psík kakamura... |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(kakamսra) (24.6.2026 14:19)
|
reagovat
|
vot éto milovník komoušů, nuzácká filcka Honzík Zachrtů |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Šunt) (24.6.2026 13:53)
|
reagovat
|
Hey Merlyne, ušse natoviser, tadi tito ňygdo nežere |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(manipulátoři.cz) (24.6.2026 13:48)
|
reagovat
|
|
Já si počkám na nějakou další tvojí lež. Moc ti to lhaní sice nejde, ale pochvalu za úpornost si zasloužíš plným právem. |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Jan Zachrta) R (24.6.2026 13:47)
|
reagovat
|
Šunt: vot éto russkaja kultúra... |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Šunt) (24.6.2026 13:46)
|
reagovat
|
|
Lyby se my, yag užytečňy lhařy křyčý:"TOÉ LEŠ!!!" Ruzzáckí filcki se prozťe nigdy nesměňý abudou fšem yen hased klacki potnohi a ňyčyt našý kraznou Europu |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Jan Zachrta) R (24.6.2026 13:46)
|
reagovat
|
Tak zkus další lež, ty ruská onučko... |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(manipulátoři.cz) (24.6.2026 13:44)
|
reagovat
|
|
A když se podsouvání nedaří, zkusíme se z té lži vylhat. Ale rovnou zkusíme další lež. |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Jan Zachrta) R (24.6.2026 13:40)
|
reagovat
|
Nevinný vtip a ruská onučka manipulátoři.cz se může přeskočit... Nesahejte mu na jeho milované Rusko... |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(manipulátoři.cz) (24.6.2026 13:36)
|
reagovat
|
|
Protože podstata je totožná. Vyfabulovat nesmysl, někomu jinému ho podsunout a pak ten vlastní výmysl teatrálně vyvracet. |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(cyklista) R (24.6.2026 13:34)
|
reagovat
|
|
Milí dementní dezoláti, nemusíte furt lhát nebo plácat pičoviny, docela často je lepší přiznat pravdu, aspoň v civilizaci je to celkem zaběhnuté a nebudete furt za kretény. |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(emsy) RP (24.6.2026 13:20)
|
reagovat
|
|
a preco potom komentujes pod tymto obrazkom nejaky uplne iny obrazok? |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(manipulátoři.cz) (24.6.2026 13:04)
|
reagovat
|
|
Nějakou manipulaci manipulátorů vidím například tady: https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Trochu_reality.jpg |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Ruský dezosvět) (24.6.2026 13:03)
|
reagovat
|
|
Kde vidíš nějaké manipulatori.cz? Jinak ruští (jak si říkají, oni neříkají ruští lidé nebo tak něco. Prostě jen ruští, viz jejich slavný song JSEM RUS v originále) umí být pěkně zapáleni pro věc, to se jim musí nechat. A rafinérie staví tak až se z nich kouří |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(agg) RP (24.6.2026 13:02)
|
reagovat
|
|
Fňuk |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(manipulátoři.cz) (24.6.2026 12:51)
|
reagovat
|
|
manipulátoři.cz si vymysleli další píčovinu, aby jí mohli teatrálně vyvrátit jako dezinformaci? |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Jan Zachrta) R (24.6.2026 12:50)
|
reagovat
|
Rusáci jsou tak rafinovaný, až jim z toho hoří rafinérie... |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Šunt) (24.6.2026 12:42)
|
reagovat
|
Spýč to poymenuý potle oplýpentze rzzkích métyý Z-man a Babyš |
|
|
Obrázek 'ruske rafinerie 8 generacie'
(Pávеk 107) (24.6.2026 12:33)
|
reagovat
|
|
To budou rafinérie Pávek vz. 107. |
|