Odebírat
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(www.pravdaozrude.cz) (24.6.2026 18:38)
|
reagovat
|
|
www.pravdaozrude.cz |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(Knůberal) R (24.6.2026 18:09)
|
reagovat
|
Njn V. Lahev byl stejne vypatlanej jako jeho steoupenci |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(horacek) (24.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
|
„Já myslím, že po mnoho staletí existuje takový ruský problém, že Rusko přesně neví, kde začíná a kde končí. I když je to největší země světa, má přesto pocit, že je taková trochu malá a že ji ohrožují i nepatrní sousedé, které kolem sebe má.“ - Václav Havel |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(Joker) (24.6.2026 17:59)
|
reagovat
|
|
Knůberal: Za dobu existence současného Ruska ho nikdo nenapadl, naopak Rusko soustavně napadá okolní země. Největší země světa, ani nevědí co s tím územím (během 50 let bude pravděpodobně Rusko mít méně obyvatel než dnes Japonsko a území mají 45x větší), ale furt je jim to málo. |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(cok) R (24.6.2026 17:42)
|
reagovat
|
Variant B je že ich naučíme používať splachovacie hajzle a využijeme ich ako afrických doktorov. Ak budú hnevať, pošleme na nich xoxlov a tí sa s nimi už vysporiadajú aj tak je pravdepodobnejšie, že z Ruska bude skanzen. Keď Ruska nezdvihol riť doteraz, nezdvihne ju nikdy. ČESŤ |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(Knůberal) R (24.6.2026 17:41)
|
reagovat
|
A neni to nahodou tak ze kazdych 100 let se najde nejaky chytrak co chce si rozporcovat rusko a vyrazi proti nim valcit, dostane na budku, prijde o uzemi a dalsich xy let fnuka nez to nejaky blbec pokusi znovu a tak nam tu rusak jenom roste a roste a vsichni osatni jen fnuci a knuci? |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(Joker) (24.6.2026 17:27)
|
reagovat
|
|
Knůberal: Ostatní od Rusáků vesměs chtějí akorát aby jim dali pokoj a přestali neustále někoho obsazovat. Ale oni mají největší zemi na světě a stejně jim to je málo. O 140 míčů Rusáků se v delším horizontu postará Putinova vyhlazovací politika, ale hlavně je většina z nich zvyklá držet hubu a krok, takže jde jen o to, kdo bude vůdce. |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(Knůberal) R (24.6.2026 16:21)
|
reagovat
|
Hosi, rusko padne a co dal? Co udelame s tema 140 micema rusaku? A co udelame s tim zbytkem xoxlu ktery bez nenavisti ruska nebudou mit uz vubec nic? Bez rusaku je xoxol jen prazdny otrok |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(ukronácek) (24.6.2026 16:13)
|
reagovat
|
|
jipííí, ukrajina totálne vyhráva! |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(cern0usek) RP (24.6.2026 15:40)
|
reagovat
|
|
Mocne Rusko by nepadlo, ale tohle Nemocne, co existuje v tyhle realite, pujde do poradnejch sracek. |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(Sedm malých Rusů sledujících agónii své matky při porodu osmého Rusa) (24.6.2026 15:33)
|
reagovat
|
|
Ruské ženy jak na výrobní lince chrlí ze svých rodidel jednoho malého Rusa za druhým, a už od mala je připravují na jejich budoucnost - nechat se roztrhat na kusy pro větší slávu Ruska. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-skolka-materska-scenka-strileni-zaci-smrt.A250925_113455_zahranicni_berr |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(Mocné Rusko) (24.6.2026 15:16)
|
reagovat
|
|
Mocné Rusko jen tak nepadne, libtardi. |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(cok) R (24.6.2026 14:32)
|
reagovat
|
Rusko asi nemusí padnúť, stačí keď prehrá nemusí ani kapitulovať, stačí Rusko vytlačiť na pôvodné hranice a začať hádzať hovná cez plot ako Južná a Severná Kórea. Iste, nie je to ideálne, že nebudú platiť reparácie, ale máme zmrazené ruské aktíva a oligarchovia budú chcieť ich vymeniť za prachy chudoby. Zároveň ich sankciami môžeme nechať krvácať ako Kubu. Tých možností je mrte |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(pink ponk) (24.6.2026 14:12)
|
reagovat
|
Hádám, že až to přijde, tak to nepropásneš a už vůbec nebude potřeba se na to ptát |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(DQDLM) R (24.6.2026 14:04)
|
reagovat
|
|
No dobře ... a už teda RuSSko padlo nebo padne, když je tak moc v píči? |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(cyklista) R (24.6.2026 13:31)
|
reagovat
|
|
Úplně ne zcela tak, jezdí tam kulometné pickupy nebo nějaké Gazy, ale protože mají problém se zásobováním, nemají dost střeliva, a na několika záběrech z dronů je vidět, že chvíli střílí, a pak utečou do křoví. |
|
|
Obrázek 'Zasobovani Krymu'
(cok) R (24.6.2026 13:17)
|
reagovat
|
Ono to tak vlastne je. Tie ruské kreácie na tankoch proti dronom... Čistý Mad Max. a rovnako im to moc nepomáha kto bude ruská Furiosa?! |
|