Odebírat
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(nameless_one) RP (25.6.2026 8:18)
|
reagovat
|
Filtrsaty bych bral hned. Pridal bych par chranicu a pouzival misto hadru na masinu. |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(Psí nudle) R (25.6.2026 8:15)
|
reagovat
|
|
Jen drobný detail, koření je nejdražší materiál v celé galaxii a za 1g by se dalo koupit pár kosmických lodí. Cena by se tedy pohybovala výrazně na 100mil za gram.
Má-li teda Lidl v akci za 500k, je to velmi dobrá akce a měli by to omezit na počet gramů na osobu. Ale spíše to bude jako vždycky, přijdu tam a bude vyprodáno. |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(dr nick) RP (25.6.2026 6:38)
|
reagovat
|
|
101011001: Přesně! Prý český Fremen to tak chce. |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(benešbolfašista) (25.6.2026 2:19)
|
reagovat
|
|
. |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(miko) RP (24.6.2026 23:10)
|
reagovat
|
|
bral jsem kontext - zaplavu nesmyslu a picovin ... ze se do toho vloudilo neco (mirne) jineho - dilo nahody. (ale i tak mi to prijde spis podprumer, nez zajimave a vtipne) |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(Greywolf) R (24.6.2026 23:07)
|
reagovat
|
Za mňa palec hore. Miko, síce sa väčšinou zhodneme, ale tentokrát si za debila Ty. Prvý komentár pod apolitickým obrázkom a hneď sem ťaháš politiku. Počkaj na dezolé, potom budú za kokotov oni |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(Nerrg) (24.6.2026 21:32)
|
reagovat
|
|
101: Nikdo si nezaslouží přivádět na sebe pohromu tak jako Němci, proto. |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(Li-borg) (24.6.2026 21:17)
|
reagovat
|
|
To už bylo, sakra. |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(101011001) R (24.6.2026 20:59)
|
reagovat
|
|
Chybí kryspel, litrožon, tvůrcovské háky a tlouk. Zas nás omrdali, proč to v Německu nabízí a u nás ne? |
|
|
Obrázek 'duna nakupy'
(miko) RP (24.6.2026 20:53)
|
reagovat
|
zajimavy reflex: pokazde, kdyz se neco uploadne na knurali kolem burese a tuturcence, okamzite se vyroji hafo picovinoidnich postu ... zeby nahoda? |
|