Odebírat
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(Peter .) RP (25.6.2026 8:52)
|
reagovat
|
|
Greywolf) Nežije, prežíva. Uvedom si láskavo ten rozdiel. Ale to sú ajtak korporátni otroci ktorým je jedno či robia za pásom vo fabrike alebo v úradníckom openspace. |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(Šunt) (25.6.2026 7:57)
|
reagovat
|
Saxana kurva aňy nevýš yagsem rát, že žyu f efropye a ne f tomdle čýnckí mujetým vlaku |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(us guy) (25.6.2026 4:30)
|
reagovat
|
|
Co já všecky vidím na záběrech z čínských měst je ten ten nechutný smog, přes který není pomalu vidět přes ulici. Stačilo mi ty dva týdny v Pekingu a už nikdy. |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(anonykrysa) R (25.6.2026 2:26)
|
reagovat
|
|
Hnus, velebnosti |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(Greywolf) R (25.6.2026 2:02)
|
reagovat
|
|
@zebra presne toto mi napadlo ako prvé. A druhá myšlienka bola, že toto sa približuje mojej predstave pekla - mestá, kde žije niekoľkonásobne viac ľudí než na celom Slovensku. Ďakujem, toto nie, ani na výlet by som tam nešiel. Ani zadarmo. |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(zebra) (25.6.2026 1:25)
|
reagovat
|
|
světelný smog bez jediného praktického účelu... super |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(saxana) (25.6.2026 1:05)
|
reagovat
|
|
Panove, priznejme si, v Evrope nam jaksi uz ujel vlak ... |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(urjbtb) (24.6.2026 23:31)
|
reagovat
|
|
To keby videli zeleni a pirati ty by museli vroeskat ako sa plytva energiou a uhlim a ake to musi byt ekologicke a tu saskuju ss dakymi veternymi |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(kenee) RP (24.6.2026 22:36)
|
reagovat
|
|
To musi byt vyhllad z okna... |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(Peter .) RP (24.6.2026 21:52)
|
reagovat
|
|
Zatiahneš záves, aj odbavené. |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(ikoník) (24.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
Tam se nežije, tam se loajálně přežívá |
|
|
GIF 'meanwhile in China'
(Greogru) (24.6.2026 21:17)
|
reagovat
|
|
Upřímně by mě ty světýlka hodně sraly, kdybych v tom měl žít |
|