Odebírat
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Xудожник-K1) (25.6.2026 17:59)
|
reagovat
|
|
Zroane oka mu ra de bilaky nama ho mu serada. Kule liba Micanek na Treku u Bibasa. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Dítě ze školky) (25.6.2026 13:12)
|
reagovat
|
|
@Carl C.C C9: Kárl, to co jsi napsal děláme ve školce taky, a stydíme se za to |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(1337) (25.6.2026 12:44)
|
reagovat
|
|
Je suis Karel Datel |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 12:17)
|
reagovat
|
|
kníkale, sám jsi špína. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(1337) (25.6.2026 11:34)
|
reagovat
|
|
Kňůberal je Dezochcáč. Môže si dať nick aký chce, jeho kokotské kecy ho okamžite usvedčia. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 11:27)
|
reagovat
|
|
Čau jmenovci, koukám, že Knůberal je zpět a už mu nadobro hrabe. Snad je to jen těmi horky. Ale dost možná na fejsu ještě nikdo nezačil šířit nové notičky, přecijen je to čerstvé. Kdo ví. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 10:21)
|
reagovat
|
|
Titulek je zavadejici. Melo by tam byt extremisti, popripadi i nackove, a ruzne dalsi spiny. Nejsou to jen komanci co tu dneska roni slzy... |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Huigenot) (25.6.2026 10:16)
|
reagovat
|
|
Sakra, ti dezoláti jsou dnes neklidní. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(wercaf) (25.6.2026 10:03)
|
reagovat
|
Vždycky když libtardovancům dojdou ty jejich chabý argumenty na obranu jejich rudý zrůdy, přichází čas kníkání o slzách a posranejchch životech. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Turkova pravá ruka unavená hajlováním) (25.6.2026 10:00)
|
reagovat
|
"Přiznej se Kňůberale, že můžeš za můj posraný život" Aaa, tady se někomu šláplo na bebí, že následovala tahle dětská reakce Neuvažoval jsi o vstupu k Motoristům, pokud tam už nejsi? Ti reagují podobně dětinsky jako ty |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Horkojurakju) (25.6.2026 9:48)
|
reagovat
|
|
Krásně nám dezoláti zalili rouming slzami. Úplně se zazelenal |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Přiznej se Kňůberale, že můžeš za můj posraný život) (25.6.2026 9:20)
|
reagovat
|
|
Kňůůůůůůůůůůůůůůůůů |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Pávеk 107) (25.6.2026 9:19)
|
reagovat
|
|
Horkojurakju: Co máš proti převlékání kabátů a uniforem? Vždyť tě to může dostat až na post liberálního prezidenta! |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(V paralelním vesmíru kozli rozdojili Rusa) (25.6.2026 9:02)
|
reagovat
|
Není Kňůberal sám Filip Turek? Oba náckové, o jejich postoji k Židům bych ani u jednoho nepochyboval a hlavně oba mají srovnatelné znalosti o fungování ústavních institucí a obecně tak o fungování všeho: prakticky nulové. O to jsou víc hlasitější. Vsadím se že Knůberal si taky myslí, že Grónsko bylo v 10.století celé zelené |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Přiznejte se, kdo můžete za to že má Kňůberal posraný život?) (25.6.2026 8:40)
|
reagovat
|
|
Nemusíš hned tak kňučet Kňů, a projektovat do druhých svuj životní úděl. A už vůbec ne kolem sebe házet Rusákama a Kmikalama, asi je zbytečné ti psát že je to nedůstojné, protože pokud jsi někdy nějakou důstojnost měl tak jsi ji ztratil dávno. Ale asi tě něco hodně zasáhlo, když se snažíš domnělého Ukrajince oslovovat jako Rusáka. Kde jsou ty časy kdy jsi používal Žydy jako nadávku.Pěkně jsi se zradikalizoval, Kňů. Měl by ses nad sebou zamyslet, než někoho nasereš a pak to budeš zase jen ty, kdo bude kňučet |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Kdyby byl Filip Turek ministr, tak by nehajloval tak často) (25.6.2026 8:32)
|
reagovat
|
|
Tutůrek by ten Ústavní soud rovnou zrušil. Možná si to dají do programu, a nahradili by ho postem Vládního zmocněnce pro Ústavu. Pokud by tedy nechtěli rovnou zrušit i tu Ústavu. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 8:19)
|
reagovat
|
Slzičky Motoristů jsou příjemným osvěžením v těchto horkých dnech. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Pepee) R (25.6.2026 7:50)
|
reagovat
|
ustavni puc, tvl.. klausova podrztaska a patolizal pouziva nejaka velka slova. 6tisic hlasu dostal a vyskakuje si na ustavni soud, jak je dobrym zvykem u teto fasounske tupe luzy |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Šunt) (25.6.2026 7:49)
|
reagovat
|
Hey PeterHájýčeq, sere tě Petr Pavel? Toé moc dopře |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 7:36)
|
reagovat
|
Dobre jitro @NeKnube. Tak co odvolani? Podame? |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Georgethebest) RP (25.6.2026 7:05)
|
reagovat
|
Nejvíc kvičí zmrdi jako Zeman a Klaus, to je Balzám na moji duši Po Macinkovi a tomu druhému bezvýznamnému něčemu po volbách neštěkne ani pes, a to jsem ještě zvedavý jestli nebude zase AB kandidovat na presidenta
|
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(PeterHajliczekBohowski) R (25.6.2026 7:05)
|
reagovat
|
|
A že těch užitečných filcek, co podporují agenta GRU Pávka je nemálo. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Šunt) (25.6.2026 6:39)
|
reagovat
|
Výte coé mnohem horšý, neš beyt bívaley komunyzta? Beyt v tnešňý dobye užytečná fylcka |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(PeterHajliczekBohowski) R (25.6.2026 6:33)
|
reagovat
|
|
Ideologicky pružný zážitkový tiskový mluvčí prezidementa Koláře ještě v Ankaře není. Počkáme si jak to dopadne. Někdo vládě musí nosit kufry. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Knůberal) R (25.6.2026 5:10)
|
reagovat
|
Knikale, ty jsi vazne tak ubohy srac, ze neni divu proc te vsichni opustili v tvym prazdnym zivote. Staci ti pripomenour ze jsi rusak a pak tu fnucis skoro do pul jedny do rana a lecis si ten svuj rusackej histeracek. btw "Peter." != "Peter ." trapnej zmrdecku |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Přiznejte se, kdo můžete za to že má Kňůberal posraný život?) (25.6.2026 0:19)
|
reagovat
|
|
Zajímavý výkřik Kňůa o tom Rusákovi, jak tu zakňucel na rozloučenou. Kňů má z Rusů zesraný záda. Je posranej z jejich počtů, a jeho životní krédo je dát Rusům cokoliv si zamanou, protože prý jich je hodně a zase by mohli vraždit v Evropě. Což zdá se Kňůovi nikdy moc nevadilo. Tak je zajímavé že si zrovna dneska bere Rusy do huby. Třeba to ted dělá doslova, aby se uklidnil z toho US |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(cok) R (24.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
Prichádza doba vysporiadania sa s kolaborantami. To prorusáci nemajú radi. Aj Fico už mení rétoriku, aj V4 s Poliakmi už nejako ide... Aj z Knuberala bude podporovateľ UA |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl) (24.6.2026 22:28)
|
reagovat
|
|
Předpokládám, že kaknuberal zmlkl, protože mají v důchoďáku večerku. A nebo si poprvé v životě ověřil fakta a zjistil, že je fakt debil, tak to se sebou vzdal (Silně nepravděpodobné). |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Peter .) RP (24.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
|
Carl) Ale, ty. Mamička ti dobre hovorila nech pozdravíš každého uja na ulici, lebo nikdy nevieš kto do nej vrazil čuráka. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 22:18)
|
reagovat
|
knuberal zmlkl a moskva stale hori.... jo a Lukasenko se posral a vypl tu navigaci dronum. Ani on uz se neposere z Putina, ale ze Zelenskeho jo Slava Ukrajine!!! Hrdinum SlavaSlavaSlava!!! |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Quido) (24.6.2026 22:16)
|
reagovat
|
|
Ger. To máš asi pravdu. Jen je otázka, jestli by měl Zeman koula na to takovou žalobu podat a nebo jestli by vyTACOval jako předtím Babiř.. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(miko) RP (24.6.2026 22:14)
|
reagovat
|
|
coby, komousum, a hlavne estebackym udavacum a jejich pohrobkum, nekdo slapnul na bebinko. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Xудожник-K1) (24.6.2026 22:11)
|
reagovat
|
|
Ja jen ze Ustavni soud sral na COVID, vse zamitl, zdroval to jeste 2 roky po covidu a odmital rozhodnout a pak vse zamitl, kde byla rychlost US tehdy ? - v prdeli co ... a vite ze minuly mesic zalobci usepli v Evropskeho soudu pro lidska prava, ze CR v dobe covidu jednala protisutvne a porusovala mez. umluvy o biomedicine - za coz je az trest smrti pred tribunalem, porusoval to treba i Mengele |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(lalauuu) (24.6.2026 22:11)
|
reagovat
|
|
Zajímavé, že u zákazu vycestovat do vedlejšího okresu tak rychlý nebyli. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Ger) (24.6.2026 22:10)
|
reagovat
|
|
Njn kdyby tam byl Zeman, tak by se akorat libtardi zamenili s dezolatama v tom, co kdo kvici, ale jinak by to bylo uplne stejny |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl) (24.6.2026 22:09)
|
reagovat
|
|
Carl: Bránit si vlastní nick pod jiným nickem, ty jsi tak originální fašistickej dement :pp. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Xудожник-K1) (24.6.2026 22:09)
|
reagovat
|
Ti 2 panove tam, jsou kovani boplsevici a komunisti a Pavek agent GRU a KGB je tez komous .... kvici u pultiku - kdyz ustavnio soud narici CR zer ma davat 40% ropcotu do USA na flinticky a letadylka a ze musi zavest grendeal2 a tim ozbracit vsechny obcany CR na uroven otroku - kdy mi ustrani soud zakaze cestovat letadlem a utect z te skurevne EU ? - nebo mi priokaze, navrat do CR, nebot ze skurevne CR uz jsme utekl davno - na druhou stranu, ustavni soud se musi respektovat o tom zadna |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Šunt) (24.6.2026 22:07)
|
reagovat
|
Škota, še nefsali taki Okamurourou, moch azpoň potršet panu presytendovy štafle do ledatla. Dršeňý štaflý ye toťyš asy yeďyná práce, gterou ysem vyďel Pytomaja ďelat pořátňe |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 21:58)
|
reagovat
|
|
Ještě, že jsi tady ty kníkale. ty jsi všech idiotů futrál a vedle tebe vypadá dobře každej. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl) (24.6.2026 21:55)
|
reagovat
|
|
Lol, si představte co to musí bejt za idiota, když i Peter . se nad něj povyšuje. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Peter .) RP (24.6.2026 21:51)
|
reagovat
|
|
Knůberal) Ale, ty. Mamička ti dobre hovorila nech pozdravíš každého uja na ulici, lebo nikdy nevieš kto bol tvoj otec. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Horkojurakju) (24.6.2026 21:49)
|
reagovat
|
|
Kňuberal tvrdí, že není rusák?? Dnes je den převlékání kabátů? |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(ikoník) (24.6.2026 21:49)
|
reagovat
|
Je fajn, že tam jete pan prezident a Děcinku a toho Slovenského koktala pohlídá, aby nám zase neudělali nějaký mezinárodní trapas, jako Turek onehdá |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 21:47)
|
reagovat
|
|
rozhodnou o tom az na podzim ty makovicko. a muzou i rozhodnout tak, ze reknou, ze do toho prezident nema co kecat a je to jen a jen na micinkovy. Ty ses fakt uplnej debil. Se odvolej debile proti necemu, co se nestalo. Budes lepsi nez Copperfield a McGyver dohromady buzno. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl) (24.6.2026 21:46)
|
reagovat
|
|
kaknuberal: jasně, když to tvrdíš hned pod postem, kterým zjevně lžeš, má to slušný nádech důvěryhodnosti :ppp. Takže rusák, fašoun a ještě k tomu debil. Dobrý max tak k politování. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Sarge) (24.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
|
Proti předběžnému opatření se nepodává odvolání, ale návrh na jeho zrušení, který soud může schválit. Prcinka ale asi neměl nachystány karty na hru proti takto silnému soupeři, protože je to amatérská mrdka. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl C.C C9) (24.6.2026 21:45)
|
reagovat
|
jaky rozhodnuti..tvl knuberale, zjisti si co se dneska vlastne stalo debile odvolani prej |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(ikoník) (24.6.2026 21:44)
|
reagovat
|
(Knůberal) R (24.6.2026 21:29) Ale ty jsi moskal a nevolník, vy tam u vás máte právo jen na jeden výlet z okna, beze svědků |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Knůberal) R (24.6.2026 21:43)
|
reagovat
|
Alespon nejsem rusak, zmrde |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl) (24.6.2026 21:42)
|
reagovat
|
|
Ještě, prosím. Přidej další věci, které jsou v tvé hlavičce možné. A teď si vemte, že se tento neznalý kretén pokouší stejně přesvědčeně argumentovat v jiných debatách nad tématy, kterým rozumí úplně stejně.... |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Lilipu) (24.6.2026 21:40)
|
reagovat
|
|
Proruští trollové jsou dnes večer poněkud neklidní |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Knůberal) R (24.6.2026 21:39)
|
reagovat
|
Ja bych haagu preskocil a soudil bych to tim poslednim |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Babička Boženy N.) (24.6.2026 21:37)
|
reagovat
|
|
Jenom jestli si od něj ostatní v tom nebi neodsednou... Já bych ho nechala v očistci. |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Mck) (24.6.2026 21:32)
|
reagovat
|
|
Odvolat ústavní soud? Jako do haagu? |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Knůberal) R (24.6.2026 21:29)
|
reagovat
|
Zijes v pravnim state a proti kazdymu rozhodnuti se da odvolat, je to takovy zakladni princip demokracie, ale chapu ze tobe rusaku to je absolutne cizi |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Carl) (24.6.2026 21:28)
|
reagovat
|
|
Právní expert kaknuberal .ppp. Prosím, víc slziček a nesmyslů!!! |
|
|
Obrázek 'nevite proc komunisti dnes tolik kvici'
(Knůberal) R (24.6.2026 21:26)
|
reagovat
|
No a co kdyz proti rozhodnuti US se poda ovolani, treba zitra vecer? |
|