Odebírat
|
|
Obrázek 'baxa box'
(metafora v blmově hlavě) (26.6.2026 1:17)
|
reagovat
|
|
Proč tu jsem? Pomoc, je tu někdo? Haló? Proč je tu tak pusto a prázdno? A proč tu vyhrává sajuz něrušimyj? |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(1337) (25.6.2026 21:09)
|
reagovat
|
Takže, blmbečku, prestaň trepať chujoviny o tvojom zmysle pre spravodlivosť a čelnom laloku. Vy fašizoidné ruSSácke kurvy neviete, čo je spravodlivosť, takže si ju mýlite s egoizmom. Utilitárna morálka v podaní čurákov ako ty je strašná zvrhlosť. Ale to by si nepochopil... |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(1337) (25.6.2026 21:04)
|
reagovat
|
|
Áno, blmbečku, na Pavla viete nájsť iba dosť zanedbateľné drobnosti v porovnaní s tým, čo napáchal Bureš. A tiež je to zanedbateľné v porovnaní s tým, koľko pičovin si natrepal iba tu na roumingu. Schvaľovanie okupácie je stále menší hriech, ako schvaľovanie agresie proti Ukrajine, popieranie zločinov v Buči a podobne. To všetko máš na svedomí - pardon, ty svedomie nemáš, tak to ber ako metaforu. A Bureša sa zastávaš, aj keď je kritizovaný úplne právom, napr. za korupciu, klamstvá okolo jeho angažmá v ŠtB. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(miko) RP (25.6.2026 20:26)
|
reagovat
|
|
jako zni to jako rozumn argument, ale bohuzel, je to picovina. totiz neprimerene nebo neduvodne kritizovat Burese nelze - jakakoliv tvrda kritika je jenom slaby odvar vuci skutecnosti, co je to za zmrda. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (25.6.2026 20:22)
|
reagovat
|
|
1337: Aha, takze u Pavla jde o jeden vyrok, ale kdybych neco podobneho nekdy napsal ja, tak o tom pistite kazdy den, cely den, a ja bych si vyslechl kdovi co. Zajimavej dvoji metr, vzdyt schvalovani okupace sve vlastni zeme je po ucasti na temze druhou nejhorsi veci, kterou muze clovek aspirujici na vysoke ustavni pozice udelat. Burese se zastavam jen kdyz je neprimerene nebo neduvodne kritizovan, stejne jako to delam u kazdeho jineho, bo mam vyvinuty smysl pro spravedlnost a celni lalok. To bys nepochopil. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(baxa) (25.6.2026 20:08)
|
reagovat
|
|
ja bych k tomu pridal jeste to, ze prvni veci, kterou udelal po zvoleni, bylo sednout na motorku a jet za posseltem na pratelskou navstevu. pak poslal nase korunovacni klenoty, ktere nasi obcane mohou videt jednou za uhersky rok a jeste k tomu jen tak z dalky na nejakou lokalni vystavu do ciziny. hromada dalsich veci zakoncena zastitou posselta a jeho sudetonemeckeho landsmansaftu v brne. no a mrkni na jejich prohlaseni na stranu 16 v prekladu: https://www.sudeten.de/api/assets/3209b0af-b8e9-4312-ba36-64c33 |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(1337) (25.6.2026 18:40)
|
reagovat
|
Blmbečku, takže prezident je fujky zlý hnusný kvôli jednému výroku, ale ŠtBáka a skorumpovaného zlodeja Bureša budeš obhajovať do roztrhania... Fakt konzistentné. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Peter .) RP (25.6.2026 18:06)
|
reagovat
|
|
Aby si si ich potom sám našiel v odpovediach samého na seba. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (25.6.2026 14:05)
|
reagovat
|
|
Sikovnej. Proto schvalne cituju puvodni vyroky, aby byly snaze dohledatelne. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 13:19)
|
reagovat
|
|
Tak už jsem si to našel: https://echo24.cz/a/S9fTh |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 13:17)
|
reagovat
|
|
blm - Ukaž nám prosím tu pasáž, kde "schvaloval okupaci ceskoslovenska". Děkuji. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Ger) (25.6.2026 13:09)
|
reagovat
|
|
Pan Prezident uz ale taky vi, ze muze rict, schvalovat i udelat naprosto cokoli. Protoze staci prevleknout uniformu a vymluvit se klidne na naprostou pitomost. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Peter .) RP (25.6.2026 12:40)
|
reagovat
|
|
Ger) Starého psa novým kúskom nenaučíš. Raz hrdý moskal, navždy hrdý moskal. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Ger) (25.6.2026 10:32)
|
reagovat
|
|
blmova kancelar: pan Prezident uz vi, ze az nas bude zase nekdo okupovat, ze by to schvalovat nemel. Myslim, ze to ja jasne uz kazdemu. Mysletns8 muzete co chcete, ale nahlas to rikat je nekdy chyba |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(ústavní dysfunkce) (25.6.2026 9:43)
|
reagovat
|
|
Tož to jo. Ale aspoň se k tomu nějak postavil a vysvětlil. To jiní se rovnou soudí a něodstúpi. Přitom můžeš pětkrát hádat, co tvůj oblíbený psychopat musel napsat do životopisu, aby mohl pracovat v Podniku zahraničního obchodu a působit v Maroku. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (25.6.2026 9:40)
|
reagovat
|
|
Klidne si to karikuj jak chces, nic to nezmeni na faktu, ze schvalovani vojenske okupace vlastni zeme neni dobry kvalifikacni predpoklad u nekoho, kdo ma z titulu funkce tu zemi a jeji suverenitu chranit. Za ten vyrok se navic nikdy neomluvil ani se od nej nedistancoval vic nez prostou bagatelizaci o mladicke nerozvaznosti. Pro jistotu, aby si nezavrel zadni vratka pro pripad, kdyby se to zvrtlo a on znovu otocil kabat. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(ústavní dysfunkce) (25.6.2026 9:25)
|
reagovat
|
|
Přesně, ústavní funkce by se neměla dávat žádnému hlupákovi, chytrákovi, cucákovi ani čurákovi. Ústavně funkční činitel by neměl být činný, nečinný ani zločinný. Neměl by být v KSČ, StB, KGB ani EKG. Neměl by schvalovat okupaci ani kvůli vstupu do KSČ, ani kvůli vojenské kariéře, ani kvůli práci v podniku zahraničního obchodu. Vlastně by nositel ústavní funkce neměl vůbec nic, a nechť moudrý blm rozhodne, co milostivě smí. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Taky jeden - původní) (25.6.2026 9:17)
|
reagovat
|
|
Aaaach - to kvičení dezolátů je tak prima. I kdyby nebylo tak super to merito, tak i jen tohle kvičení kurev má hodnotu. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (25.6.2026 9:10)
|
reagovat
|
|
Clovek, ktery schvaloval okupaci ceskoslovenska sovetskymi vojsky, mel byt navzdy diskvalifikovan z prezidentske ci jine ustavni funkce. Aby nevznikla mylka, rec je o Petru Pavlovi, krycim jmenem Pavkovi, ktery leto 1968 popsal slovy "Tehdy byli u nás na návštěvě přátelé ze Sovětského svazu" a ucinil tak roce 1987 ve svych 26 letech. Tohle prase nam ted squatuje na Hrade. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Peter .) RP (25.6.2026 8:57)
|
reagovat
|
|
alis) Krátko? Prihlášku si dával ešte pred tým ako doštudoval, a počas jeho raketovej kariéry sa stal predsedom základnej organizácie KSČ. Ak to bolo (ako tvrdíš) v krátkom časovom horizonte, tak musel byť naozaj oddaný a výkonný spolupracovník moskalského režimu. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 8:36)
|
reagovat
|
Slzičky Motoristů jsou příjemným osvěžením v těchto horkých dnech. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(alis) RP (25.6.2026 8:23)
|
reagovat
|
|
Člověk, který byl kdysi krátce členem KSČ, zastává dnes po dlouholeté, příkladné a oceňované službě České republice přední státní funkci. Nejvíc to sere všechny uctívače obětavého člena KSČ a horlivého udavače té hodné StB, který už má doby své největší slávy za sebou, sype se mu to na všech stranách a spěje k politické bezvýznamnosti. Moc se mi to líbí a upřímně se z toho raduji. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(extrémní kohabitace) (25.6.2026 8:18)
|
reagovat
|
|
A co potom ta extrémní kohabitace těch chytrých lidí vedle totálních trotlů, kteří prostě chtějí volit zloděje a mafiány? (Když ono ten zbytek má dohromady tak pod 10 % hlasů.) |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(MildaX_) (25.6.2026 8:12)
|
reagovat
|
|
mě se to líbí... zasrance, který jsouteď ve vládě jsem nevolil a volit nebudu. Sou to zmdri a já jimi pohrdám, stejně jako jejich duševně nemocnými voliči. Holt to nějak přetrpíme, než je v dalších volbách pošlou myslící lídé do hoven. Nebo aspoň na Pankrác do tepláků. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(PeterHajliczekBohowski) R (25.6.2026 6:34)
|
reagovat
|
|
Přelétavý prezidement. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(extrémní kohabitace) (25.6.2026 6:11)
|
reagovat
|
|
Macinka je frajer. Ministr zahraničí, který se vůbec nechová jako diplomat. Extrémní kohabitace s hlavou státu, která odmítla jmenovat jeho milence ministrem, je pro něj důležitější než stát samotný. A přes to všechno je tahle odpudivá neschopná bytost stále ministrem zahraničí. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Knůberal) R (25.6.2026 6:02)
|
reagovat
|
2:0 v cem? V zmene politicky agendy s mainstreamem za dobu svyho pusobeni? Nebo prisah byvalemu politickemu rezimu? |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Ňouma) (25.6.2026 5:56)
|
reagovat
|
|
Pavel vs Macinka 2:0? |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Soudruh kapitán Pávek (rozvědčik Generálního štábu ČSLA předseda ZO KSČ)) (25.6.2026 0:03)
|
reagovat
|
|
Jakožto mimořádně odpudivá bytost tam nemůžu chybět, soudruzi. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Mrkvas_) (25.6.2026 0:02)
|
reagovat
|
|
s Babisem se na te veceri stejne nikdo bavit nebude, na ruske onuce tam neni nikdo zvedavej |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Kuřecí řízek je levicové jídlo) (24.6.2026 23:53)
|
reagovat
|
|
Jak to říkala Micinka? Že politika není pro princezny? Tak proč se Filip chová trošku jako nafrněná princezna, když není hned po jejím? |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Filip Turek pokaždé před cizími nehajluje. Ale když už hajluje, tak jedině do ksichtu) (24.6.2026 23:51)
|
reagovat
|
|
@Ger: že by konečně došlo i na dlouho slibované hajlování do ksichtu?
|
|
|
Obrázek 'baxa box'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (24.6.2026 23:50)
|
reagovat
|
|
No bude z toho velka svanda. Tech cest, jak dostat litere rozhodnuti soudu, ale udelat z te cesty Pavkovi vylet, ze ktereho se mu budou jezit chlupy jeste dlouho, je spousta. dominus: Pavek se nechtel domluvit ani picu. Snad ten jeho trik s tim, ze on pujde na tu dulezitou cast a Babisovi necha tu druhou, kde se jen formalne potvrdi, co uz se domluvilo, nepovazujes za nejaky pokus o domluvu. Byla to leva a Babis by byl blazen, kdyby na to nalit. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(fuss) (24.6.2026 23:26)
|
reagovat
|
|
kokotizace 2.0 |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Ger) (24.6.2026 23:11)
|
reagovat
|
|
Tohle flusnuti do ksichtu Turek a Macinka jen tak nenechaji. Na ten summit spolihali, ze Pavkovi naschval nedovoli, byl to jejich meisterstyk. Tohle je hodne zradikalizuje a nastane kohabitace 2.0 |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Taky jeden - původní) (24.6.2026 23:05)
|
reagovat
|
|
To kvičení dementů je tak příjemné. Tahle dnešní pozitivní informační hvězdička je taaaaak potřebná. A doufám, že vláda dostane přes “macinku” i finálním výrokem ke kompetenční žalobě samotné. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Dr.Str.) RP (24.6.2026 22:38)
|
reagovat
|
|
Mě spíš fascinuje, že máme zákony, ty mají mít jednotný výklad, takže výnos soudu vlastně má být jednomyslný a přesto to vypadá, jakoby soudnictví bylo demokracie nebo co. Jakto, že lidi, kteří mají mít právo v malíku, jak nikdo jiný v republice, se nedokáží shodnout? |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(dominus) R (24.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
|
Tak podstatou předběžného opatření je jeho "okamžitost". Prezident se chtěl domluvit, inicioval jednání po celou dobu, ale vláda nejednala, prodlužovala a chtěli s tím vyjebat. Zkusili to, nevyšlo to. Prohráli, Macinka se vyvzteká, jdeme dál. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(miko) RP (24.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
|
nic si z toho nedelej, ty ruska zrudo. rusaci obycejne nic nechapou, a vidite rozpor vsude, kde to neni po vasem. smir se s tim. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Xудожник-K1) (24.6.2026 22:33)
|
reagovat
|
Na Pavfkovi se mi hlavne libi, ze je diplomat jezdi po svete a zaluje tam na CR - pomlouva tam vladu a bonzuje jak cesky Prazsku praskac, vsude ve svete jej polituji a p[ak si reknopu, jezisi kryste, co to zde bylo za debykla, to jsou tam v CR vsichni takovi debilove, kdyz tohle je ten nejlepsi z nich a ukazka jejich diplomacie - nastal cas zbavit se CZ obcanstvi |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Xудожник-K1) (24.6.2026 22:31)
|
reagovat
|
|
Ja ale doufam, ze ustavni soud rekne, ze presiden muze sestavovat vladu tim, ze nekoho nejmenuje a basta - a ze si muze jezdit kam chce a ze mu to nesmi vlada zakazat, dopkonce ze musi mit i pneize - a dalsim presidentem bude Filip Turek a az Bures prohraje a bude zase 5kolka, tak jim temer nikdohop neschvali a bude jezdit po svete a hajit zajmy Motoristu |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Xудожник-K1) (24.6.2026 22:30)
|
reagovat
|
Ja bych ale u Kolare rekl, ze neni zamestnacem prez. tymu a na hrad bych jej jako bonus sel zatknout a dat do vazby za rozvratnou cinnost pro cizi moc -0 kdyz si ten zakon sam proloboval |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Xудожник-K1) (24.6.2026 22:29)
|
reagovat
|
Ja si poslechl ustavni soud a precetl rozudek, vzajmne si odporuje, vydali predbezne opatreni aby omezili suverenitu vlady a zaroven rekli, ze vlada je nadale dle ustavy suverenni a zastupuje pravne CR ... naopka presiudent CR je dle ustavy - nezodpovedny, tedy de fakto takovy nesvepravny jedinec, co vse muze jen kontrasignovat, ale nesmi nic podepsat sam od sebe - al;e hlavne tam rekli, ze Macinka muzi napsat na soupisku KOLARE !!! - konkretne ze muzi vzit jeho tym. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Pavew) RP (24.6.2026 22:28)
|
reagovat
|
Ale no tááák. Šámal hlasoval pro a jmenoval ho Zeman. Ty dva, co hlasovali proti, jmenoval Pavel. Z toho plyne, že Ústavní soud je vlastně nezávislý. Jen brečte dál, mně se to moc líbí |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(kenee) RP (24.6.2026 22:27)
|
reagovat
|
|
Vsetko sa da, ked sa chce... |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Carl) (24.6.2026 22:26)
|
reagovat
|
Pojďme do toho.. Podle mě Pavel rozhodně může za to, že soudci US jsou jmenováni na konkrétní dobu a tak si je mohl najmenovat, jak chtěl. )). Naštěstí soudnictví u nás není jako v USA, kde se dementi rádi inspirují se svými výmluvami. |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(miko) RP (24.6.2026 22:25)
|
reagovat
|
|
argente, kapanek si to pletes s buresovou metodou: podle zakona mam stret zajmu? zmenim zakony ... |
|
|
Obrázek 'baxa box'
(Argent) R (24.6.2026 22:21)
|
reagovat
|
|
Definice střetu zájmů: "Vyberu si do ústavního soudu většinu soudců, kteří dělají přesně to co chci" |
|