Odebírat
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(1337) (25.6.2026 18:37)
|
reagovat
|
|
Blmbečku, to bol dosť slabý vtip. Vieš to určite aj lepšie, napríklad minule to o Orešniku. Vtedy som sa fakt rehotal... |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Vyjebany kokot) (25.6.2026 18:02)
|
reagovat
|
|
Rudiku, s tim se da castecne souhlasit. Kdyby Blabolis vlastnil zbrojovku, tak uz ted by vykoupil jeji produkci na desitky let dopredu. Ale protoze ma ve zbrojeni hovno, tak mu to jen ukusuje z toho, co muze rozkrast pro Anofert. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Carl) (25.6.2026 12:47)
|
reagovat
|
|
Armáda sice nakupuje od zbrojovek, ale Pavel lobuje za armádu. Za zbrojovky nelobuje ani trošku. Dementoláti ten naprosto zjevný rozdíl prostě nedokážou pochopit. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Carl) (25.6.2026 10:27)
|
reagovat
|
|
Tak jasně. Ani Babiš nemá chemičky a další podniky, které by z toho těžili. Pavel lobuje primárnbě za armádu. Že se nakupují zbraně od zbrojovek je pak asi jasná věc. Ale chápu, dementoláti si obhájej cokoliv.. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(rudiky) (25.6.2026 10:11)
|
reagovat
|
|
zlatejch záchodů |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(rudiky) (25.6.2026 10:10)
|
reagovat
|
|
Na tom není nic paradoxního. Pávek kope za zbrojaře a výrobce zlatech záchodů. Bureš žádnou zbrojovku ani slévárnu zlata nevlastní. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Carl) (25.6.2026 10:03)
|
reagovat
|
Je to celé takové vůbec paradoxní. Veliký obdivovatel Trumpa a jeho politiky pojede na summit obhajovat, proč neplníme závazky, slíbené Trumpíkovi. A mezitím prezident, který se k MAGA vyjadřoval dost jasně a nevybíravě tam pojede s názorem, že bychom měli vynakládat na obranu mnohem víc prostředků a tím se přiblížit ke splnění slibu )), |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(obrana před rusáky) (25.6.2026 9:39)
|
reagovat
|
|
Když oni o mě dezoláti nemají zájem, cyklisto. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(cyklista) R (25.6.2026 9:19)
|
reagovat
|
|
Mě fascinuje, jak blbí dezoláti prosazují Bureše, kterého armáda na rozdíl od dotací pro Agrofert nikdy nezajímala, vždycky jí zkrouhl rozpočet, nebo Macinku, který se chová jak rozmazlené děcko a umí akorát vařit kafe Kikinovi. A tihle dva mají plánovat obranu Evropy před rusáky na summitu NATO místo mnohokrát vyznamenaného generála z NATO. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Peter .) RP (25.6.2026 8:59)
|
reagovat
|
|
Xудожник) S Dannym Kolárom, ktorý má vlastné meno Bmbič? Myslel som si že toho extrémistického kokota chráni len slovenská vláda [spravy.pravda.sk] |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Vysoká škola Macinkismu-Kohabitismu) (25.6.2026 8:56)
|
reagovat
|
Třeba Micinka s Babišem a Turkem navrhnou zrušit Ústavní soud a Senát, když jim nejsou (na ruku). Oh, wait. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Ger) (25.6.2026 7:25)
|
reagovat
|
|
Asi se Pavel obaval, ze nas Babis na samitu zaproda... a nebude nas moct zaprodat sam |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (25.6.2026 7:09)
|
reagovat
|
|
Pavek bere s sebou v delegaci Baxu, ktery bude po dobu summitu chodit metr za nim a vydavat predbezna opatreni na miste dle potreby. Pry chystaji i standardizovany formular ve forme trhaciho bloku, aby stacilo zaskrtnout par policek a vse jelo tak rychle jako vcera. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(PeterHajliczekBohowski) R (25.6.2026 6:35)
|
reagovat
|
|
Bude žaloba o večeři? |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(ai je sracka) (24.6.2026 23:45)
|
reagovat
|
|
AI dneska umi takove kouzla, ale tady ma Makake hlavu, jako by ji strcil do sveraku. Pritom na motorce jezdi Pavel... :rofl: |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(dominus) R (24.6.2026 22:47)
|
reagovat
|
|
neboj izaku, až se Macinke vyvzteká, tak když bude hodný, tak ho prezident nechá letět taky. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(miko) RP (24.6.2026 22:36)
|
reagovat
|
|
ty hlavne nemysli - nemas cim. |
|
|
Obrázek 'nejdriv boj o kreslo ted boj o okno'
(Xудожник-K1) (24.6.2026 22:34)
|
reagovat
|
Rozvedcik chce letet sam svym letadlem s Kolarem - ja myslim, ze Macinka by mel rict, ze to uz je tam zbyutecny a nikam nepojede, ze Presidenta zaskoci na tech ZZ-TOP a pozada jej listek, ktery uz ma beztak koupeny |
|