Odebírat
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(miko) RP (26.6.2026 13:02)
|
reagovat
|
|
blmbecku, nejlepe udelas, kdyz vytahnes svoji hlavinku z ruske prdele. nebo jeste lepe, zalez do te riti uplne a nevysvetluj ceskou ustavu a placat picoviny o tom, co, kdo na co ma narok a co ma delat. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (26.6.2026 11:58)
|
reagovat
|
|
Mne se na tom celem nejvic libi, jak se nikdo ani neobtezuje predstirat, ze hrozici skoda, ktere to PO ma za cil predejit, je neco jineho nez ze Pavek nedoda protiplneni sponzorum a tem utecou ksefty, co se tam budou domlouvat. A pak ze si nikdo nelame hlavu nad tim, ze ustavni soud prekrocil sve kompetence, protoze pravo ukolovat vladu mu nikdo nedal. Ustavni soud muze zrusit parlamentem prijaty zakon nebo jeho cast, muze ulozit, aby se nekdo zdrzel jednani, ktere by vedlo k nevratne skode, ale tot vse. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(esdima) (26.6.2026 11:43)
|
reagovat
|
|
Ona je taky otazka, jestli ma prezident ustavni pravo cpat se kamkoli si zamane. A hlavne jestli je ustavni soud nadrizenym organem vlady a ma pravo vlade neco narizovat. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(ustavni pravnici tvrdi) (25.6.2026 21:02)
|
reagovat
|
|
ustavni pravnici tvrdi ze v tomhle pripde ustavni soud prekrocil sve pravomoci protoze prezident nema narok v tomhle pripade na predbezne opatreni. zajima me kdy zacnou soudy dodrzovat pravni rad. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Lachtan Čvachtan) (25.6.2026 12:35)
|
reagovat
|
Nevadí, von blmbec sám o sobě je veľkej cocot. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(kokotů král) (25.6.2026 12:26)
|
reagovat
|
|
Na tak vysokou funkci blmblb nemá, na to má příliš malého kokota. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Lele) (25.6.2026 11:15)
|
reagovat
|
|
Král posraný a sjetý: ty máš kebuli v prdeli doteď. Konkrétně v prdeli Orange opičáka. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Král železný a zlatý) (25.6.2026 11:03)
|
reagovat
|
Lele: protože jsi měl tou dobou hlavu v prdeli |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Utlouk) (25.6.2026 11:01)
|
reagovat
|
Blmbečku nene, to je vaše dezolé logika. To vy přece obhajujete ex-StB-áka Bureše, který vždycky kradl a krade, vždycky lhal a lže, taky obhajujete ex-čekistu Putaina, který vraždí a lže, ale bejvalej komouš, který se chová slušně, vám vadí. Jste prostě všichni KOKOTI bez páteře. A ty jsi všech těchto kokotů král. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(blmova kancelar pro uvadeni propagandy na pravou miru) (25.6.2026 10:26)
|
reagovat
|
|
"Nas komunista je lepsi nez ten vas komunista". Libtard logic. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(RanniKoupelVSlzach) (25.6.2026 10:13)
|
reagovat
|
|
Nejvtipnější je, že na sraz NATO nepojede za Českou republiku pouze agent tajných služeb komunistického režimu a podržtaška ruského assetu. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(milauw) (25.6.2026 9:43)
|
reagovat
|
|
Na veškerým tom šaškování s komunistickým soudruhem rozvědčíkem je nejvtipnější, že libtardovanci dlouhý roky kritizovali každýho, kdo byl v KSČ. A když byl ještě navíc komunistickým agentem, tak kňučeli jako ranění. Jenže pak to zazdili tím, že si za soudruha prezidentčíka zvolili komunistickýho kolaboranta par excellence. Soudruha předsedu ZO KSČ a agenta místní pobočky sovětský GRU. A teď když jim na tu jejich rudou modlu někdo použije jejich vlastní měřítka, tak se můžou ukňučet k smrti. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Horkedny) (25.6.2026 9:32)
|
reagovat
|
|
Já bych Extrémní Kohabitaci Prcinku nepřeceňoval. Nezapomeň že ho školil Kikina, takže je to spíš (pardon za francouzštinu) píča a to malá |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(x14) RP (25.6.2026 9:29)
|
reagovat
|
|
Micinka zahnal Bureše do kouta. ÚS jen trvá na tom, že se mají v této partii vrátit na šachovnici. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(S) R (25.6.2026 8:26)
|
reagovat
|
|
Tady to tak nevyzní, to se musí z plných plic, ale stejně to zkusím. Ten Mrcinka, to je ale Čůrák. Pardon, za mou francouzštinu … oprava pan Čůrák. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Carl C.C C9) (25.6.2026 8:17)
|
reagovat
|
Slzičky Motoristů jsou příjemným osvěžením v těchto horkých dnech. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Just Saying) (25.6.2026 8:11)
|
reagovat
|
|
Ger: Co s tím má společného názor nějakého úředníka na druhořadém ministerstvu? |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(radikál od okurek) (25.6.2026 7:43)
|
reagovat
|
|
Ou nou, Turek se zradikalizuje. Koupí si druhou moštárnu. Neplačte, libtardi, sami jste si to zavinili. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Lele) (25.6.2026 7:29)
|
reagovat
|
|
ALe vlastně je to zajímavé. Nějak jsem neslyšel kolovat názor, že za atentáty na trumpíka vlastně můžou MAGA, ale začnu to hned prosazovat... |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Uku) (25.6.2026 7:27)
|
reagovat
|
|
Tak to bude vina libtardů? Fakt už se běžte léčit. |
|
|
Obrázek 'worst punch line'
(Ger) (25.6.2026 7:11)
|
reagovat
|
|
Nikdy nezen oponenta uplne do kouta. Tento krok Turka jen dale zradikalizuje a obavam se, ze by mohl sahnout ke krokum, kterych libtardi budou opravdu litovat. Co kdyz se nejaky fanaticky motorista v bezvychodne situaci na protest nekde odpali? |
|